Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:31 SKST Baník Most H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sebránek Jan
Hrodek Šimon
 
 
Hleba Vladyslav
Skopec Karel
 
 
     3110
2.Klempt Otakar
Ublanič Pavel
 
 
Beneš Jan
Fišková Helena
 
 
     1311
3.Sebránek JanHleba Vladyslav     3121
4.Hrodek ŠimonSkopec Karel     2322
5.Klempt OtakarBeneš Jan     0323
6.Ublanič PavelFišková Helena     3033
7.Hrodek ŠimonHleba Vladyslav     3143
8.Klempt OtakarSkopec Karel     0344
9.Ublanič PavelBeneš Jan     2345
10.Sebránek JanFišková Helena     3055
11.Klempt OtakarHleba Vladyslav     0356
12.Ublanič PavelSkopec Karel     3066
13.Sebránek JanBeneš Jan     3176
14.Hrodek ŠimonFišková Helena     3086
15.Ublanič PavelHleba Vladyslav     3296
16.Sebránek JanSkopec Karel     31106
17.Hrodek ŠimonBeneš Jan     23107
18.Klempt OtakarFišková Helena     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sebránek Jan40Hleba Vladyslav13
Hrodek Šimon22Skopec Karel22
Klempt Otakar04Beneš Jan31
Ublanič Pavel31Fišková Helena13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov EVrchní
rozhodčí:
Fencl Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:8587:287TTC Litvínov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plzák Jindřich
Rytich Milan
 
 
Zozulák Petr
Hejna Martin
 
 
10910  3010
2.
 
 

 
 
WO    3020
3.Pich Jan st.Zozulák Petr-4-4-4  0321
4.Plzák JindřichHejna Martin587  3031
5.Brejška RomanHubová Soňa335  3041
6.Rytich MilanWO    3051
7.Plzák JindřichZozulák Petr-108410 3161
8.Brejška RomanHejna Martin448  3071
9.Rytich MilanHubová Soňa646  3081
10.Pich Jan st.WO    3091
11.Brejška RomanZozulák Petr767  30101
12.Rytich MilanHejna Martin495  30111
13.Glajc JaroslavHubová Soňa478  30121
14.Plzák JindřichWO    30131
15.Rytich MilanZozulák Petr186  30141
16.Glajc JaroslavHejna Martin-8-9-8  03142
17.Plzák JindřichHubová Soňa45-93 31152
18.Brejška RomanWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pich Jan st.01Zozulák Petr13
Plzák Jindřich30Hejna Martin13
Brejška Roman30Hubová Soňa04
Rytich Milan30   
Glajc Jaroslav11   
WO50WO05
Bez



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ PoleradyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polerady 5, nad pohostinstvímRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32 OÚ Polerady

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sirotek Zdeněk
Janda Pavel
 
 
Hájková Marie
Růžička Josef
 
 
     3110
2.Fiala Václav
Šefl Václav
 
 
Pribuš Michal
Kastl Roman
 
 
     3120
3.Muhl RadekHájková Marie     3130
4.Šefl VáclavRůžička Josef     1331
5.Janda PavelPribuš Michal     0332
6.Sirotek ZdeněkKastl Roman     3042
7.Šefl VáclavHájková Marie     3252
8.Janda PavelRůžička Josef     3262
9.Sirotek ZdeněkPribuš Michal     3072
10.Muhl RadekKastl Roman     3082
11.Janda PavelHájková Marie     2383
12.Sirotek ZdeněkRůžička Josef     1384
13.Muhl RadekPribuš Michal     1385
14.Švarcová JanettaKastl Roman     0386
15.Sirotek ZdeněkHájková Marie     3096
16.Muhl RadekRůžička Josef     1397
17.Švarcová JanettaPribuš Michal     0398
18.Janda PavelKastl Roman     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Muhl Radek22Hájková Marie13
Šefl Václav11Růžička Josef31
Janda Pavel22Pribuš Michal31
Sirotek Zdeněk31Kastl Roman13
Švarcová Janetta02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS