Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak Hulín DVrchní
rozhodčí:
Janečka Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak Hulín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1616:51536:704SK Spartak Hulín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gremlica Jakub
Slovák Josef
 
 
Šošolík Pavel
Nesvadba Pavel
 
 
-7-7-7  0301
2.Kolomár Daniel
Janečka Pavel
 
 
Málek Michal
Matuška Martin
 
 
-48-8-9 1302
3.Janečka PavelŠošolík Pavel-6-8-7  0303
4.Gremlica JakubNesvadba Pavel-4-59-7 1304
5.Kolomár DanielMálek Michal-6-10-1  0305
6.Slovák JosefMatuška Martin-8-78-9 1306
7.Gremlica JakubMrhálek Ondřej-796-793216
8.Kolomár DanielNesvadba Pavel-7-6-8  0317
9.Slovák JosefMálek Michal9-12-1310-62318
10.Janečka PavelMatuška Martin-8-5-8  0319
11.Kolomár DanielMrhálek Ondřej-7-7-4  03110
12.Slovák JosefNesvadba Pavel-89-8-7 13111
13.Janečka PavelMálek Michal-4-6-8  03112
14.Gremlica JakubMatuška Martin-9-5-12  03113
15.Slovák JosefMrhálek Ondřej-6-512-9 13114
16.Janečka PavelNesvadba Pavel-7-669-723115
17.Gremlica JakubMálek Michal8-879 31215
18.Kolomár DanielMatuška Martin-103-3-3 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janečka Pavel04Šošolík Pavel10
Gremlica Jakub22Nesvadba Pavel40
Kolomár Daniel04Málek Michal31
Slovák Josef04Matuška Martin40
   Mrhálek Ondřej21



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST KoličínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kotojedská 2590Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:23629:462TJ Slavia Kroměříž B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fečko Libor
Trnčík Pavel
 
 
Došlík Libor
Syřena Jiří
 
 
99-96 3110
2.Surýnek Tomáš
Štěpán Radim
 
 
Šabík Vladimír
Topič Adam
 
 
769  3020
3.Fečko LiborTopič Adam-11-7-9  0321
4.Surýnek Tomᚊabík Vladimír-7-5-8  0322
5.Trnčík PavelDošlík Libor-8-59673232
6.Štěpán RadimSyřena Jiří435  3042
7.Surýnek TomášTopič Adam668  3052
8.Trnčík PavelŠabík Vladimír-11-5-7  0353
9.Štěpán RadimDošlík Libor7-8-13-9 1354
10.Fečko LiborSyřena JiříWO    3064
11.Trnčík PavelTopič Adam-767-963274
12.Štěpán RadimŠabík Vladimír-12-7-9  0375
13.Fečko LiborDošlík Libor1075  3085
14.Surýnek TomášSyřena JiříWO    3095
15.Bureš MiroslavTopič Adam9-589 31105
16.Fečko LiborŠabík Vladimír-96-89932115
17.Surýnek TomášDošlík LiborWO    30125
18.Trnčík PavelSyřena JiříWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fečko Libor21Topič Adam13
Surýnek Tomáš11Šabík Vladimír31
Trnčík Pavel21Došlík Libor12
Štěpán Radim12Syřena Jiří01
Bureš Miroslav10   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Lubná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1357,Bystřice pod Hostýnem 76861, sportovní areál V ZahájenémRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:13711:522TJ Bystřice pod Hostýnem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moráček Jakub
Bareš David
 
 
Klásek Jiří
Polášek Roman
 
 
498  3010
2.Vaculík Vincenc
Žídek Michal
 
 
Vaculík Jaroslav
Škrabal Ota
 
 
7-839 3120
3.Žídek MichalKlásek Jiří-11217 3130
4.Bareš DavidPolášek Roman574  3040
5.Vaculík VincencVaculík Jaroslav91-74 3150
6.Moráček JakubŠkrabal Ota5112  3060
7.Bareš DavidKlásek Jiří-94712 3170
8.Vaculík VincencPolášek Roman3124  3080
9.Moráček JakubVaculík Jaroslav-91011-1023290
10.Žídek MichalŠkrabal Ota-1099-8-102391
11.Vaculík VincencKlásek Jiří4108  30101
12.Moráček JakubPolášek Roman699  30111
13.Žídek MichalVaculík Jaroslav7-667 31121
14.Bareš DavidŠkrabal Ota10119  30131
15.Moráček JakubKlásek Jiří-9977 31141
16.Žídek MichalPolášek Roman1187  30151
17.Bareš DavidVaculík Jaroslav108-47 31161
18.Vaculík VincencŠkrabal Ota119-73 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žídek Michal31Klásek Jiří04
Bareš David40Polášek Roman04
Vaculík Vincenc40Vaculík Jaroslav04
Moráček Jakub40Škrabal Ota13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov DVrchní
rozhodčí:
Chvátal Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:29711:644TJ Holešov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvátal Petr st.
Chlápek Jaroslav
 
 
Sigmund Michael
Hlobil Adam
 
 
-5-11-9  0301
2.Pidrman Josef
Bakalík Miloslav
 
 
Petřivalský František
Rys Rudolf
 
 
10-8116 3111
3.Chvátal Petr st.Rys Rudolf429  3021
4.Bakalík MiloslavPetřivalský František59-154 3131
5.Pidrman JosefSigmund Michael-6-11-5  0332
6.Chlápek JaroslavHlobil Adam879  3042
7.Bakalík MiloslavRys Rudolf11-1484 3152
8.Pidrman JosefPetřivalský František14-5-9463262
9.Chlápek JaroslavSigmund Michael-26-4-4 1363
10.Chvátal Petr st.Hlobil Adam910-76 3173
11.Pidrman JosefRys Rudolf116-8-11113283
12.Chlápek JaroslavPetřivalský František47-13-1083293
13.Chvátal Petr st.Sigmund Michael-66-93932103
14.Bakalík MiloslavHlobil Adam-99-49532113
15.Chlápek JaroslavRys Rudolf5-45-9-423114
16.Chvátal Petr st.Petřivalský František1394  30124
17.Bakalík MiloslavSigmund Michael-9-9-10  03125
18.Pidrman JosefHlobil Adam619  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chvátal Petr st.40Rys Rudolf13
Bakalík Miloslav31Petřivalský František04
Pidrman Josef31Sigmund Michael31
Chlápek Jaroslav22Hlobil Adam04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec u Holešova AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kostelec u Holešova, Kostelec u Holešova 107, 768 43Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:30728:656TJ Sokol Kostelec u Holešova A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Packo Ondřej
Šůstal Ondřej
 
 
Vašík Jan
Zajíc Patrik
 
 
-66-9853210
2.Zámečník Petr
Fuit František
 
 
Zajíc Michal
Ťažký Patrik
 
 
-6-7109-72311
3.Fuit FrantišekVašík Jan-7-98983221
4.Packo OndřejZajíc Patrik7721  3031
5.Šůstal OndřejZajíc Michal7-88-1063241
6.Zámečník PetrŤažký Patrik-7-98-8 1342
7.Packo OndřejVašík Jan-66-89-102343
8.Šůstal OndřejZajíc Patrik724  3053
9.Zámečník PetrZajíc Michal10-69-10103263
10.Fuit FrantišekŤažký Patrik-9-73-6 1364
11.Šůstal OndřejVašík Jan8-12-4893274
12.Zámečník PetrZajíc Patrik647  3084
13.Fuit FrantišekZajíc Michal367  3094
14.Packo OndřejŤažký Patrik-16-6-9  0395
15.Zámečník PetrVašík Jan4108  30105
16.Fuit FrantišekZajíc Patrik3-619 31115
17.Packo OndřejZajíc Michal9-9-8-9 13116
18.Šůstal OndřejŤažký Patrik9-596 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fuit František31Vašík Jan13
Packo Ondřej13Zajíc Patrik04
Šůstal Ondřej40Zajíc Michal13
Zámečník Petr31Ťažký Patrik31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Morkovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kst CetechoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Cetechovice 103Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:42530:620Kst Cetechovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mišurec Tomáš
Skácel Dalibor
 
 
Mozga Lukáš
Hlaváč Jaroslav
 
 
5-5-8-10 1301
2.Mišurcová Ivana
Malá Lenka
 
 
Plšek Pavel
Novák Jiří
 
 
-10-3-10  0302
3.Malá LenkaMozga Lukáš-6-8-5  0303
4.Skácel DaliborHlaváč Jaroslav-7-9-3  0304
5.Mišurec TomášPlšek Pavel749  3014
6.Mišurcová IvanaNovák Jiří-9-4-3  0315
7.Skácel DaliborMozga Lukáš-7-7-7  0316
8.Mišurec TomášHlaváč Jaroslav412-911 3126
9.Mišurcová IvanaPlšek Pavel-5-13-10  0327
10.Malá LenkaNovák Jiří-7-6-7  0328
11.Mišurec TomášMozga Lukáš1083  3038
12.Mišurcová IvanaHlaváč Jaroslav-13-811-7 1339
13.Malá LenkaPlšek Pavel-6-10-5  03310
14.Skácel DaliborNovák Jiří-75-84-523311
15.Mišurcová IvanaMozga Lukáš-10-889932411
16.Malá LenkaHlaváč Jaroslav4-7-4-5 13412
17.Skácel DaliborPlšek Pavel-5-5-10  03413
18.Mišurec TomášNovák Jiří1037  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Malá Lenka04Mozga Lukáš22
Skácel Dalibor04Hlaváč Jaroslav31
Mišurec Tomáš40Plšek Pavel31
Mišurcová Ivana13Novák Jiří31
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy