Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST KoličínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak Hulín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál hostinceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:4630:325KST Količín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šabík Vladimír
Topič Adam
 
 
Gremlica Jakub
Slovák Josef
 
 
297  3010
2.Došlík Libor
Syřena Jiří
 
 
Kolomár Daniel
Kolomár Tomáš
 
 
762  3020
3.Syřena JiříGremlica Jakub8-577 3130
4.Došlík LiborSlovák Josef4610  3040
5.Šabík VladimírKolomár Daniel164  3050
6.Topič AdamKolomár Tomáš524  3060
7.Došlík LiborGremlica Jakub617  3070
8.Šabík VladimírSlovák Josef844  3080
9.Topič AdamKolomár Daniel165  3090
10.Syřena JiříKolomár Tomáš555  30100
11.Šabík VladimírGremlica Jakub5-1051 31110
12.Topič AdamSlovák Josef5717  30120
13.Syřena JiříKolomár Daniel478  30130
14.Došlík LiborKolomár Tomáš113  30140
15.Topič AdamGremlica Jakub537  30150
16.Syřena JiříSlovák Josef7-58-6832160
17.Došlík LiborKolomár Daniel1106  30170
18.Šabík VladimírKolomár Tomáš133  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Syřena Jiří40Gremlica Jakub04
Došlík Libor40Slovák Josef04
Šabík Vladimír40Kolomár Daniel04
Topič Adam40Kolomár Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak Hulín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Lubná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:27671:627SK Spartak Hulín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kristýnek Boris st.
Málek Michal
 
 
Vaculík Jaroslav
Škrabal Ota
 
 
3510  3010
2.Nesvadba Pavel
Šošolík Pavel
 
 
Hilšer Vladislav
Klásek Jiří
 
 
-5-1199-72311
3.Nesvadba PavelŠkrabal Ota1169  3021
4.Šošolík PavelHilšer Vladislav799  3031
5.Málek MichalVaculík Jaroslav-3-5-7  0332
6.Kristýnek Boris st.Klásek Jiří6-9-9883242
7.Šošolík PavelŠkrabal Ota-11544 3152
8.Málek MichalHilšer Vladislav-65-77-82353
9.Kristýnek Boris st.Vaculík Jaroslav699  3063
10.Nesvadba PavelKlásek Jiří-31010-8-62364
11.Málek MichalŠkrabal Ota-6975 3174
12.Kristýnek Boris st.Polášek Roman988  3084
13.Matuška MartinVaculík Jaroslav-8-107-12 1385
14.Šošolík PavelKlásek Jiří77-106 3195
15.Kristýnek Boris st.Škrabal Ota88-37 31105
16.Matuška MartinPolášek Roman88-512 31115
17.Šošolík PavelVaculík Jaroslav8-6-75632125
18.Málek MichalKlásek Jiří-4-6-8  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nesvadba Pavel11Škrabal Ota04
Šošolík Pavel40Hilšer Vladislav11
Málek Michal13Vaculík Jaroslav22
Kristýnek Boris st.40Klásek Jiří22
Matuška Martin11Polášek Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kotojedská 2590, KroměřížRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:36461:583TJ Holešov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Surýnek Tomáš
Štěpán Radim
 
 
Dědič Michal
Sigmund Michael
 
 
-97-96-72301
2.
 
 
Rys Rudolf
Petřivalský František
 
 
WO    0302
3.Fečko LiborKrejčí Pavel-88-91363212
4.Štěpán RadimDědič Michal368  3022
5.Sigmund MichaelWO    0323
6.Surýnek TomášRys Rudolf6-857 3133
7.Štěpán RadimKrejčí Pavel-11-9-8  0334
8.Dědič MichalWO    0335
9.Surýnek TomášSigmund Michael8105  3045
10.Fečko LiborRys Rudolf45-66 3155
11.Krejčí PavelWO    0356
12.Surýnek TomášDědič Michal-6-8-7  0357
13.Fečko LiborSigmund Michael-3-1010853267
14.Štěpán RadimRys Rudolf-7-3-5  0368
15.Surýnek TomášKrejčí Pavel6114  3078
16.Fečko LiborDědič Michal368  3088
17.Štěpán RadimSigmund Michael10-6-8-8 1389
18.Rys RudolfWO    03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Fečko Libor40Krejčí Pavel12
Štěpán Radim13Dědič Michal12
Surýnek Tomáš31Sigmund Michael12
   Rys Rudolf12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem CVrchní
rozhodčí:
Votava Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem DRozhodčí:Bareš Alois
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1357,Bystřice pod Hostýnem 76861, sportovní areál V ZahájenémRozhodčí:Černocký Radek
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:23687:563TJ Bystřice pod Hostýnem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Zdeněk
Moráček Jakub
 
 
Matela Milan
Vašík Jan
 
 
69-77 3110
2.Cigánek Josef
Bareš David
 
 
Nesvadba Vladan
Ťažký Patrik
 
 
68-119 3120
3.Moráček JakubMatela Milan778  3030
4.Cigánek JosefŤažký Patrik4-679 3140
5.Beneš ZdeněkVašík Jan389  3050
6.Bareš DavidNesvadba Vladan-610-7-6 1351
7.Cigánek JosefMatela Milan926  3061
8.Beneš ZdeněkŤažký Patrik7-374 3171
9.Bareš DavidVašík Jan6-7610 3181
10.Moráček JakubNesvadba Vladan65-9-6-92382
11.Beneš ZdeněkMatela Milan898  3092
12.Bareš DavidŤažký Patrik5-963 31102
13.Moráček JakubVašík Jan10-10-951032112
14.Cigánek JosefNesvadba Vladan-810-8-8 13113
15.Bareš DavidMatela Milan-94-74932123
16.Moráček JakubBareš Alois76-53 31133
17.Cigánek JosefVašík Jan465  30143
18.Beneš ZdeněkNesvadba Vladan-9-8-9  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Moráček Jakub31Matela Milan04
Cigánek Josef31Ťažký Patrik03
Beneš Zdeněk31Vašík Jan04
Bareš David31Nesvadba Vladan40
   Bareš Alois01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov DVrchní
rozhodčí:
Chvátal Petr st.
HOSTUJÍCÍ:Kst CetechoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:40697:700nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvátal Petr st.
Chlápek Jaroslav
 
 
Mozga Lukáš
Hlaváč Jaroslav
 
 
-10-98-8 1301
2.Pidrman Josef
Bakalík Miloslav
 
 
Plšek Pavel
Novák Jiří
 
 
37-88 3111
3.Chvátal Petr st.Mozga Lukáš-8-14-7  0312
4.Bakalík MiloslavHlaváč Jaroslav73-8-873222
5.Pidrman JosefPlšek Pavel-8-106-13 1323
6.Chlápek JaroslavNovák Jiří-497-973233
7.Bakalík MiloslavMozga Lukáš5-3-8373243
8.Pidrman JosefHlaváč Jaroslav7-512-673253
9.Chlápek JaroslavPlšek Pavel-6-699-72354
10.Chvátal Petr st.Novák Jiří10116  3064
11.Pidrman JosefMozga Lukáš-5-7-5  0365
12.Chlápek JaroslavHlaváč Jaroslav9-11-3-5 1366
13.Chvátal Petr st.Plšek Pavel4113  3076
14.Bakalík MiloslavNovák Jiří-9-8-6  0377
15.Chlápek JaroslavMozga Lukáš79-5-5-42378
16.Chvátal Petr st.Hlaváč Jaroslav-9-96633288
17.Bakalík MiloslavPlšek Pavel75-6-7-72389
18.Pidrman JosefNovák Jiří3-7-81153299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chvátal Petr st.31Mozga Lukáš31
Bakalík Miloslav22Hlaváč Jaroslav13
Pidrman Josef22Plšek Pavel31
Chlápek Jaroslav13Novák Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec u Holešova AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Morkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kostelec u Holešova, Kostelec u Holešova 107, 768 43Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:40586:642TJ Sokol Morkovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Packo Ondřej
Šůstal Ondřej
 
 
Mišurec Tomáš
Skácel Dalibor
 
 
-1110173 3110
2.Zámečník Petr
Fuit František
 
 
Bádal Radek
Mišurcová Ivana
 
 
8410  3020
3.Packo OndřejSkácel Dalibor-8-8916-82321
4.Zámečník PetrBádal Radek-9-6-1  0322
5.Šůstal OndřejMišurcová Ivana775  3032
6.Fuit FrantišekMišurec Tomáš-167-7-132333
7.Zámečník PetrSkácel Dalibor-7-8-8  0334
8.Šůstal OndřejBádal Radek7-4-7-4 1335
9.Fuit FrantišekMišurcová Ivana-95-67-52336
10.Packo OndřejMišurec Tomáš-7-6-5  0337
11.Šůstal OndřejSkácel Dalibor514  3047
12.Fuit FrantišekBádal Radek8-4-3-9 1348
13.Packo OndřejMišurcová Ivana-52-8-5 1349
14.Zámečník PetrMišurec Tomáš-5-4-4  03410
15.Fuit FrantišekSkácel Dalibor-94-55-923411
16.Packo OndřejBádal Radek-7-98-7 13412
17.Zámečník PetrMišurcová Ivana1076  30512
18.Šůstal OndřejMišurec Tomáš-5-88-6 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Packo Ondřej04Skácel Dalibor31
Zámečník Petr13Bádal Radek40
Šůstal Ondřej22Mišurcová Ivana22
Fuit František04Mišurec Tomáš40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy