Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Lubná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak Hulín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OU LubnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:6647:375OÚ Lubná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klásek Jiří
Hilšer Vladislav
 
 
Janečka Pavel
Slovák Josef
 
 
452  3010
2.Vaculík Jaroslav
Škrabal Ota
 
 
Gremlica Jakub
Kolomár Daniel
 
 
416  3020
3.Klásek JiříJanečka Pavel-96-9383230
4.Hilšer VladislavSlovák Josef10-755 3140
5.Polášek RomanGremlica Jakub135-79 3150
6.Škrabal OtaKolomár Daniel766  3060
7.Hilšer VladislavJanečka Pavel355  3070
8.Polášek RomanSlovák Josef5-5910 3180
9.Škrabal OtaGremlica Jakub565  3090
10.Klásek JiříKolomár Daniel275  30100
11.Polášek RomanJanečka Pavel3711  30110
12.Škrabal OtaSlovák Josef735  30120
13.Klásek JiříGremlica Jakub417  30130
14.Hilšer VladislavKolomár Daniel353  30140
15.Škrabal OtaJanečka Pavel11711  30150
16.Klásek JiříSlovák Josef888  30160
17.Hilšer VladislavGremlica Jakub446  30170
18.Polášek RomanKolomár Daniel4-461 31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klásek Jiří40Janečka Pavel04
Hilšer Vladislav40Slovák Josef04
Polášek Roman40Gremlica Jakub04
Škrabal Ota40Kolomár Daniel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST KoličínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál hostinceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:40629:665TJ Holešov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šabík Vladimír
Grygar Martin
 
 
Petřivalský František
Rys Rudolf
 
 
9-6-8623210
2.Došlík Libor
Syřena Jiří
 
 
Dědič Michal
Sigmund Michael
 
 
-9-66-4 1311
3.Syřena JiříDědič Michal-10-2-4  0312
4.Došlík LiborRys Rudolf-11-5-7  0313
5.Šabík VladimírSigmund Michael9-138-993223
6.Grygar MartinPetřivalský František10-8315 3133
7.Došlík LiborDědič Michal54-10-10103243
8.Šabík VladimírRys Rudolf-10371 3153
9.Grygar MartinSigmund Michael-4-36-4 1354
10.Syřena JiříPetřivalský František-6-710-6 1355
11.Šabík VladimírDědič Michal103-7-10-72356
12.Grygar MartinRys Rudolf10-95-683266
13.Syřena JiříSigmund Michael-7-4-4  0367
14.Došlík LiborPetřivalský František791  3077
15.Grygar MartinDědič Michal-10-7-2  0378
16.Syřena JiříRys Rudolf-8-6-6  0379
17.Došlík LiborSigmund Michael-68-119-523710
18.Šabík VladimírPetřivalský František549  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Syřena Jiří04Dědič Michal31
Došlík Libor22Rys Rudolf22
Šabík Vladimír31Sigmund Michael31
Grygar Martin22Petřivalský František13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak Hulín CVrchní
rozhodčí:
Mrhálek Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:03Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:16654:474SK Spartak Hulín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrhálek Ondřej
Kristýnek Bohumil
 
 
Dratva Marek
Ostatek Filip ml.
 
 
737  3010
2.Nesvadba Pavel
Matuška Martin
 
 
Vašík Jan
Ťažký Patrik
 
 
6-7-78133220
3.Mrhálek OndřejVašík Jan-7-10-7  0321
4.Nesvadba PavelOstatek Filip ml.224  3031
5.Matuška MartinDratva Marek664  3041
6.Kristýnek BohumilŤažký Patrik39-8-963251
7.Nesvadba PavelVašík Jan9-7-8-8 1352
8.Matuška MartinOstatek Filip ml.556  3062
9.Kristýnek BohumilDratva Marek3105  3072
10.Mrhálek OndřejŤažký Patrik-510-6-8 1373
11.Matuška MartinVašík Jan376  3083
12.Kristýnek BohumilOstatek Filip ml.661  3093
13.Mrhálek OndřejDratva Marek-11-8109732103
14.Nesvadba PavelŤažký Patrik1482  30113
15.Kristýnek BohumilVašík Jan68-95 31123
16.Mrhálek OndřejOstatek Filip ml.539  30133
17.Nesvadba PavelDratva Marek878  30143
18.Matuška MartinŤažký Patrik891  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mrhálek Ondřej22Vašík Jan22
Nesvadba Pavel31Ostatek Filip ml.04
Matuška Martin40Dratva Marek04
Kristýnek Bohumil40Ťažký Patrik13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kst CetechoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kotojedská 2590Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:29703:631TJ Slavia Kroměříž B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Surýnek Tomáš
Fečko Libor
 
 
Novák Jiří
Plšek Pavel
 
 
67-75 3110
2.Štěpán Radim
Trnčík Pavel
 
 
Hlaváč Jaroslav
Mozga Lukáš
 
 
9-78-8-92311
3.Fečko LiborMozga Lukáš10104  3021
4.Surýnek TomášHlaváč Jaroslav-9-88-8 1322
5.Trnčík PavelPlšek Pavel6-79-9-92323
6.Štěpán RadimNovák Jiří5711  3033
7.Surýnek TomášMozga Lukáš-5-8-3  0334
8.Trnčík PavelHlaváč Jaroslav-96-9-5 1335
9.Štěpán RadimPlšek Pavel1396  3045
10.Fečko LiborNovák Jiří-13656 3155
11.Trnčík PavelMozga Lukáš-99-77-82356
12.Štěpán RadimHlaváč Jaroslav645  3066
13.Fečko LiborPlšek Pavel105-116 3176
14.Surýnek TomášNovák Jiří-7597 3186
15.Štěpán RadimMozga Lukáš-49-89-92387
16.Fečko LiborHlaváč Jaroslav386  3097
17.Surýnek TomášPlšek Pavel-8887 31107
18.Fojtík VojtěchNovák Jiří126-8-10-723108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fečko Libor40Mozga Lukáš31
Surýnek Tomáš22Hlaváč Jaroslav22
Trnčík Pavel03Plšek Pavel13
Štěpán Radim31Novák Jiří13
Fojtík Vojtěch01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem CVrchní
rozhodčí:
Beneš Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Morkovice BRozhodčí:Vrbecký Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1357,Bystřice pod Hostýnem 76861, sportovní areál V ZahájenémRozhodčí:Mišurec Tomáš
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:32724:694TJ Bystřice pod Hostýnem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moráček Jakub
Vaculík Vincenc
 
 
Jablunka Pavel
Skácel Dalibor
 
 
754  3010
2.Bareš David
Vrbecký Tomáš
 
 
Mišurec Tomáš
Bádal Radek
 
 
118-77 3120
3.Bareš DavidJablunka Pavel764  3030
4.Moráček JakubBádal Radek-9910-1073240
5.Vrbecký TomášSkácel Dalibor-11597 3150
6.Žídek MichalMišurec Tomáš-7-4-9  0351
7.Moráček JakubJablunka Pavel9-5-7683261
8.Vrbecký TomášBádal Radek-69-86-92362
9.Žídek MichalSkácel Dalibor5-311-553272
10.Bareš DavidMišurec Tomáš13-7-7-6 1373
11.Vrbecký TomášJablunka Pavel-810-6763283
12.Žídek MichalBádal Radek-779-693293
13.Bareš DavidSkácel Dalibor985  30103
14.Vaculík VincencMišurec Tomáš-10-15910-523104
15.Žídek MichalJablunka Pavel-1098-9-923105
16.Bareš DavidBádal Radek69-4-10832115
17.Vaculík VincencSkácel Dalibor779  30125
18.Vrbecký TomášMišurec Tomáš-6-9-6  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bareš David31Jablunka Pavel13
Moráček Jakub20Bádal Radek13
Vrbecký Tomáš22Skácel Dalibor04
Žídek Michal22Mišurec Tomáš40
Vaculík Vincenc11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov DVrchní
rozhodčí:
Chlápek Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec u Holešova ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:34598:623TJ Sokol Kostelec u Holešova A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlápek Jaroslav
Vávra Radek
 
 
Fuit František
Odložilík Marcel
 
 
5-67-983210
2.Pidrman Josef
Bakalík Miloslav
 
 
Šůstal Ondřej
Packo Ondřej
 
 
1459  3020
3.Pidrman JosefFuit František9-6-7753230
4.Chlápek JaroslavOdložilík Marcel10910  3040
5.Vávra RadekPacko Ondřej-3-7127-82341
6.Bakalík MiloslavŠůstal Ondřej-9-9-6  0342
7.Chlápek JaroslavFuit František686  3052
8.Vávra RadekOdložilík Marcel10-4-8-8 1353
9.Bakalík MiloslavPacko Ondřej-8-9-8  0354
10.Pidrman JosefŠůstal Ondřej-7-8-3  0355
11.Vávra RadekFuit František7-1-5-3 1356
12.Bakalík MiloslavOdložilík Marcel-1084-8-42357
13.Pidrman JosefPacko Ondřej979  3067
14.Chlápek JaroslavŠůstal Ondřej-6-6-10  0368
15.Bakalík MiloslavFuit František1066  3078
16.Pidrman JosefOdložilík Marcel-106-39-92379
17.Chlápek JaroslavPacko Ondřej647  3089
18.Vávra RadekŠůstal Ondřej-7-10-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pidrman Josef22Fuit František13
Chlápek Jaroslav31Odložilík Marcel31
Vávra Radek04Packo Ondřej22
Bakalík Miloslav13Šůstal Ondřej40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy