Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak Hulín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:183:54318:630TJ Holešov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gremlica Václav
Kvapilík Břetislav
 
 
Chvátal Petr st.
Chlápek Jaroslav
 
 
-8-11-4  0301
2.Janečka Pavel
Slovák Josef
 
 
Pidrman Josef
Bakalík Miloslav
 
 
-6-9-5  0302
3.Gremlica VáclavChvátal Petr st.-6-3-4  0303
4.Kvapilík BřetislavBakalík Miloslav7-6-6-8 1304
5.Slovák JosefPidrman Josef-5-8-8  0305
6.Janečka PavelChlápek Jaroslav-1010-6-1 1306
7.Kvapilík BřetislavChvátal Petr st.WO    0307
8.Slovák JosefBakalík Miloslav-5-3-8  0308
9.Janečka PavelPidrman Josef-9-210-5 1309
10.Gremlica VáclavChlápek Jaroslav-7-7-2  03010
11.Slovák JosefChvátal Petr st.-15-5-7  03011
12.Janečka PavelBakalík Miloslav-5-6-8  03012
13.Gremlica VáclavPidrman Josef-7-6-7  03013
14.Kvapilík BřetislavChlápek JaroslavWO    03014
15.Janečka PavelChvátal Petr st.-4-8-5  03015
16.Gremlica VáclavBakalík Miloslav-6-5-7  03016
17.Kvapilík BřetislavPidrman JosefWO    03017
18.Slovák JosefChlápek Jaroslav-8-7-5  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gremlica Václav04Chvátal Petr st.30
Kvapilík Břetislav01Bakalík Miloslav40
Slovák Josef04Pidrman Josef30
Janečka Pavel04Chlápek Jaroslav30
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec u Holešova AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kostelec u Holešova, Kostelec u Holešova 107, 768 43Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1221:36471:435TJ Bystřice pod Hostýnem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Packo Ondřej
Šůstal Ondřej
 
 
Moráček Jakub
Bareš David
 
 
-7-7-8  0301
2.Odložilík Marcel
Fuit František
 
 

 
 
WO    3011
3.Packo OndřejBareš David-10-7-8  0312
4.Šůstal OndřejMoráček Jakub-5-6-9  0313
5.Odložilík MarcelCigánek Josef-5-3-6  0314
6.Fuit FrantišekWO    3024
7.Šůstal OndřejBareš David473  3034
8.Odložilík MarcelMoráček Jakub-2-9-9  0335
9.Fuit FrantišekCigánek Josef-7-8-5  0336
10.Packo OndřejWO    3046
11.Odložilík MarcelBareš David6-3-4-10 1347
12.Fuit FrantišekMoráček Jakub-7-56-9 1348
13.Packo OndřejCigánek Josef-6-4-11  0349
14.Šůstal OndřejWO    3059
15.Fuit FrantišekBareš David8-6-5-10 13510
16.Packo OndřejMoráček Jakub-5-6-6  03511
17.Šůstal OndřejCigánek Josef-7-8-7  03512
18.Odložilík MarcelWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Packo Ondřej03Bareš David31
Šůstal Ondřej12Moráček Jakub40
Odložilík Marcel03Cigánek Josef40
Fuit František03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Morkovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ul. 410, 768 33 Morkovice, herna st.tenisu, malý sál, I. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:46535:649TJ Slavia Kroměříž B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mišurec Tomáš
Tlach Petr
 
 
Trnčík Pavel
Fečko Libor
 
 
10-9-9-5 1301
2.Jablunka Pavel
Mišurcová Ivana
 
 
Surýnek Tomáš
Štěpán Radim
 
 
-6-3-9  0302
3.Jablunka PavelFečko Libor-7-8-8  0303
4.Tlach PetrŠtěpán Radim8-917 3113
5.Mišurec TomášTrnčík Pavel288  3023
6.Mišurcová IvanaSurýnek Tomáš-5-10-3  0324
7.Tlach PetrFečko Libor-5-99-4 1325
8.Mišurec Tomᚊtěpán Radim-9-10-11  0326
9.Mišurcová IvanaTrnčík Pavel-5-9-9  0327
10.Jablunka PavelSurýnek Tomáš-7-6-7  0328
11.Mišurec TomášFečko Libor-56-5-9 1329
12.Mišurcová IvanaŠtěpán Radim-59-9-11 13210
13.Jablunka PavelTrnčík Pavel-11-2-6  03211
14.Tlach PetrSurýnek Tomáš-788-10-523212
15.Mišurcová IvanaFečko Libor-8-9-4  03213
16.Jablunka PavelŠtěpán Radim-5-6-12  03214
17.Tlach PetrTrnčík Pavel39-105 31314
18.Mišurec TomášSurýnek Tomáš-4-9911932414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jablunka Pavel04Fečko Libor40
Tlach Petr22Štěpán Radim31
Mišurec Tomáš22Trnčík Pavel22
Mišurcová Ivana04Surýnek Tomáš31
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kst CetechoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak Hulín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Cetechovice 103 76802Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:15634:481Kst Cetechovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plšek Pavel
Novák Jiří
 
 
Nesvadba Pavel
Kristýnek Boris st.
 
 
899  3010
2.Hlaváč Jaroslav
Mozga Lukáš
 
 
Mrhálek Ondřej
Kristýnek Bohumil
 
 
-4244 3120
3.Mozga LukášKristýnek Bohumil435  3030
4.Hlaváč JaroslavNesvadba Pavel947  3040
5.Novák JiříKristýnek Boris st.13-6-5593250
6.Plšek PavelMrhálek Ondřej9-3108 3160
7.Hlaváč JaroslavKristýnek Bohumil685  3070
8.Novák JiříNesvadba Pavel38-10-893280
9.Plšek PavelKristýnek Boris st.5109  3090
10.Mozga LukášMrhálek Ondřej8-977 31100
11.Novák JiříKristýnek Bohumil282  30110
12.Plšek PavelNesvadba Pavel87-69 31120
13.Mozga LukášKristýnek Boris st.856  30130
14.Hlaváč JaroslavMrhálek Ondřej729  30140
15.Plšek PavelKristýnek BohumilWO    03141
16.Mozga LukášNesvadba Pavel8-78-7-523142
17.Hlaváč JaroslavKristýnek Boris st.WO    30152
18.Novák JiříMrhálek Ondřej5-868 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mozga Lukáš31Kristýnek Bohumil03
Hlaváč Jaroslav30Nesvadba Pavel13
Novák Jiří40Kristýnek Boris st.03
Plšek Pavel30Mrhálek Ondřej04
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem DVrchní
rozhodčí:
Vašík Jan
HOSTUJÍCÍ:KST KoličínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1357,Bystřice pod Hostýnem 76861, sportovní areál V ZahájenémRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:01Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:23592:490TJ Bystřice pod Hostýnem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašík Jan
Matela Milan
 
 
Došlík Libor
Měrka Josef
 
 
469  3010
2.Dratva Marek
Zajíc Michal
 
 
Šabík Vladimír
Grygar Martin
 
 
6-6-71063220
3.Dratva MarekŠabík Vladimír-10-6-8  0321
4.Matela MilanGrygar Martin9810  3031
5.Vašík JanMěrka Josef464  3041
6.Zajíc MichalDošlík Libor75-78 3151
7.Matela MilanŠabík Vladimír-69-3-10 1352
8.Vašík JanGrygar Martin864  3062
9.Zajíc MichalMěrka Josef632  3072
10.Dratva MarekDošlík Libor-107-9-3 1373
11.Vašík JanŠabík Vladimír-7-8-6  0374
12.Zajíc MichalGrygar Martin847  3084
13.Dratva MarekMěrka Josef975  3094
14.Matela MilanDošlík Libor9-78-6-92395
15.Zajíc MichalŠabík Vladimír-5-4-2  0396
16.Dratva MarekGrygar Martin-96-27932106
17.Matela MilanMěrka Josef422  30116
18.Vašík JanDošlík LiborWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dratva Marek22Šabík Vladimír40
Matela Milan22Grygar Martin04
Vašík Jan21Měrka Josef04
Zajíc Michal31Došlík Libor21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Lubná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:29686:643TJ Holešov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dědič Michal
Sigmund Michael
 
 
Klásek Jiří
Hilšer Vladislav
 
 
-6788 3110
2.Petřivalský František
Rys Rudolf
 
 
Vaculík Jaroslav
Škrabal Ota
 
 
-9-9-5  0311
3.Krejčí PavelHilšer Vladislav-39-4-5 1312
4.Dědič MichalVaculík Jaroslav8-1088 3122
5.Sigmund MichaelKlásek Jiří67-97 3132
6.Rys RudolfŠkrabal Ota10-9-9943242
7.Dědič MichalHilšer Vladislav9-88-9103252
8.Sigmund MichaelVaculík Jaroslav377  3062
9.Rys RudolfKlásek Jiří-8779 3172
10.Krejčí PavelŠkrabal Ota-12-9-8  0373
11.Sigmund MichaelHilšer Vladislav-711-9-6 1374
12.Rys RudolfVaculík Jaroslav-9710-1163284
13.Krejčí PavelKlásek Jiří-10756 3194
14.Dědič MichalŠkrabal Ota386  30104
15.Petřivalský FrantišekHilšer Vladislav-4-13-7  03105
16.Krejčí PavelVaculík Jaroslav12-10-27632115
17.Dědič MichalKlásek Jiří-5987 31125
18.Sigmund MichaelŠkrabal Ota1198  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Pavel22Hilšer Vladislav31
Dědič Michal40Vaculík Jaroslav04
Sigmund Michael31Klásek Jiří04
Rys Rudolf30Škrabal Ota13
Petřivalský František01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy