Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak Hulín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:12683:371TJ Holešov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dědič Michal
Sigmund Michael
 
 

 
 
WO    3010
2.Petřivalský František
Rys Rudolf
 
 
Kvapilík Břetislav
Slovák Josef
 
 
886  3020
3.Krejčí PavelJanečka Pavel810-11-1033230
4.Dědič MichalKvapilík Břetislav8-552 3140
5.Rys RudolfSlovák Josef98-76 3150
6.Sigmund MichaelWO    3060
7.Dědič MichalJanečka Pavel3910  3070
8.Rys RudolfKvapilík Břetislav43-48 3180
9.Sigmund MichaelSlovák Josef263  3090
10.Krejčí PavelWO    30100
11.Rys RudolfJanečka Pavel55-79 31110
12.Sigmund MichaelKvapilík Břetislav576  30120
13.Krejčí PavelSlovák Josef-8810-9232130
14.Dědič MichalWO    30140
15.Sigmund MichaelJanečka Pavel284  30150
16.Petřivalský FrantišekKvapilík Břetislav-7-1136-923151
17.Dědič MichalSlovák Josef98-98 31161
18.Rys RudolfWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Krejčí Pavel20Janečka Pavel04
Dědič Michal30Kvapilík Břetislav13
Rys Rudolf30Slovák Josef04
Sigmund Michael30   
Petřivalský František01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Lubná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna OÚ LubnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:28454:502nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škrabal Ota
Vaculík Jaroslav
 
 
Vašík Jan
Matela Milan
 
 
81010  3010
2.
 
 
Ostatek Stanislav ml.
Ostatek Filip ml.
 
 
WO    0311
3.Klásek JiříVašík Jan7-3-9-7 1312
4.Vaculík JaroslavMatela Milan-7810-8-62313
5.Škrabal OtaOstatek Stanislav ml.857  3023
6.Ostatek Filip ml.WO    0324
7.Vaculík JaroslavVašík Jan3410  3034
8.Škrabal OtaMatela Milan-10-8-2  0335
9.Ostatek Stanislav ml.WO    0336
10.Klásek JiříOstatek Filip ml.135  3046
11.Škrabal OtaVašík Jan-129106 3156
12.Matela MilanWO    0357
13.Klásek JiříOstatek Stanislav ml.521  3067
14.Vaculík JaroslavOstatek Filip ml.522  3077
15.Vašík JanWO    0378
16.Klásek JiříMatela Milan98-8-8-72379
17.Vaculík JaroslavOstatek Stanislav ml.525  3089
18.Škrabal OtaOstatek Filip ml.5411  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Klásek Jiří22Vašík Jan12
Vaculík Jaroslav31Matela Milan30
Škrabal Ota31Ostatek Stanislav ml.03
   Ostatek Filip ml.03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST KoličínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kst CetechoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál hostinceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:41559:604Kst Cetechovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šabík Vladimír
Grygar Martin
 
 
Plšek Pavel
Novák Jiří
 
 
6-957 3110
2.Došlík Libor
Syřena Jiří
 
 
Mozga Lukáš
Hlaváč Jaroslav
 
 
-1011-89-92311
3.Syřena JiříMozga Lukáš-10-48-4 1312
4.Došlík LiborHlaváč Jaroslav-9-4-9  0313
5.Šabík VladimírPlšek Pavel698  3023
6.Grygar MartinNovák Jiří-8-9-7  0324
7.Došlík LiborMozga Lukáš-8-10-9  0325
8.Šabík VladimírHlaváč Jaroslav5-9-7-7 1326
9.Grygar MartinPlšek Pavel-911-22-62327
10.Syřena JiříNovák Jiří11-2-9-8 1328
11.Šabík VladimírMozga Lukáš665  3038
12.Grygar MartinHlaváč Jaroslav-10-5-4  0339
13.Syřena JiříPlšek Pavel-6-5-10  03310
14.Došlík LiborNovák Jiří1-810-13-623311
15.Grygar MartinMozga Lukáš-4-10-8  03312
16.Syřena JiříHlaváč JaroslavWO    03313
17.Došlík LiborPlšek PavelWO    30413
18.Šabík VladimírNovák Jiří66-131 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Syřena Jiří03Mozga Lukáš31
Došlík Libor03Hlaváč Jaroslav30
Šabík Vladimír31Plšek Pavel21
Grygar Martin04Novák Jiří31
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak Hulín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Morkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:25624:538SK Spartak Hulín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matuška Martin
Málek Michal
 
 
Hlobil Stanislav
Jablunka Pavel
 
 
-5-6-6  0301
2.Nesvadba Pavel
Šošolík Pavel
 
 
Štolfa Petr
Mišurcová Ivana
 
 
67-91 3111
3.Matuška MartinHlobil Stanislav-9-4-8  0312
4.Šošolík PavelJablunka Pavel7812  3022
5.Kristýnek Boris st.Štolfa Petr13-449 3132
6.Nesvadba PavelMišurcová Ivana-7956 3142
7.Šošolík PavelHlobil Stanislav-7-68-3 1343
8.Kristýnek Boris st.Jablunka Pavel-6742 3153
9.Nesvadba PavelŠtolfa Petr192  3063
10.Matuška MartinMišurcová Ivana41010  3073
11.Málek MichalHlobil Stanislav-11-6-9  0374
12.Nesvadba PavelJablunka Pavel79-84 3184
13.Matuška MartinŠtolfa Petr-103912 3194
14.Šošolík PavelMišurcová Ivana83-75 31104
15.Nesvadba PavelHlobil Stanislav-7-9-6  03105
16.Matuška MartinJablunka Pavel-4777 31115
17.Šošolík PavelŠtolfa Petr267  30125
18.Málek MichalMišurcová Ivana75-8-7832135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matuška Martin31Hlobil Stanislav40
Šošolík Pavel31Jablunka Pavel04
Kristýnek Boris st.20Štolfa Petr04
Nesvadba Pavel31Mišurcová Ivana04
Málek Michal11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec u Holešova ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kotojedská 2590Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2018 22:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:15662:448TJ Slavia Kroměříž B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Surýnek Tomáš
Štěpán Radim
 
 
Odložilík Marcel
Zámečník Petr
 
 
498  3010
2.Bureš Miroslav
Bartoník Filip
 
 
Bělunek Radek
Němec David
 
 
6711  3020
3.Bureš MiroslavOdložilík Marcel-767-973230
4.Surýnek TomášZámečník Petr631  3040
5.Bartoník FilipNěmec David-16582 3150
6.Štěpán RadimBělunek Radek547  3060
7.Surýnek TomášOdložilík Marcel528  3070
8.Bartoník FilipZámečník Petr-10-104-9 1371
9.Štěpán RadimNěmec David245  3081
10.Bureš MiroslavBělunek Radek-1057-1093291
11.Bartoník FilipOdložilík Marcel-6-7-8  0392
12.Štěpán RadimZámečník Petr554  30102
13.Bureš MiroslavNěmec David137  30112
14.Surýnek TomášBělunek Radek534  30122
15.Štěpán RadimOdložilík Marcel89-610 31132
16.Bureš MiroslavZámečník Petr774  30142
17.Surýnek TomášNěmec David676  30152
18.Bartoník FilipBělunek Radek-10-676-723153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bureš Miroslav40Odložilík Marcel13
Surýnek Tomáš40Zámečník Petr13
Bartoník Filip13Němec David04
Štěpán Radim40Bělunek Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem CVrchní
rozhodčí:
Beneš Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1357,Bystřice pod Hostýnem 76861, sportovní areál V ZahájenémRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:32701:628TJ Bystřice pod Hostýnem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moráček Jakub
Beneš Zdeněk
 
 
Chlápek Jaroslav
Chvátal Petr st.
 
 
-9694 3110
2.Vrbecký Tomáš
Žídek Michal
 
 
Pidrman Josef
Bakalík Miloslav
 
 
-65-75-152311
3.Moráček JakubPidrman Josef-5-63-5 1312
4.Vrbecký TomášBakalík Miloslav346  3022
5.Beneš ZdeněkChlápek Jaroslav574  3032
6.Žídek MichalChvátal Petr st.-8-7-3  0333
7.Vrbecký TomášPidrman Josef549  3043
8.Beneš ZdeněkBakalík Miloslav-7-83493253
9.Žídek MichalChlápek Jaroslav47-88 3163
10.Moráček JakubChvátal Petr st.7-109-3-72364
11.Beneš ZdeněkPidrman Josef89-75 3174
12.Žídek MichalBakalík Miloslav-6-109693284
13.Moráček JakubChlápek Jaroslav9511  3094
14.Vrbecký TomášChvátal Petr st.6-12-5-2 1395
15.Žídek MichalPidrman Josef-98104 31105
16.Moráček JakubBakalík Miloslav6-86-10-223106
17.Vrbecký TomášChlápek Jaroslav6-8-97-723107
18.Beneš ZdeněkChvátal Petr st.-533-12-1023108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moráček Jakub13Pidrman Josef13
Vrbecký Tomáš22Bakalík Miloslav13
Beneš Zdeněk31Chlápek Jaroslav13
Žídek Michal31Chvátal Petr st.40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy