Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem DVrchní
rozhodčí:
Vašík Jan
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak Hulín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1357,Bystřice pod Hostýnem 76861, sportovní areál V ZahájenémRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:23664:540TJ Bystřice pod Hostýnem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašík Jan
Bareš Alois
 
 
Janečka Pavel
Kolomár Daniel
 
 
847  3010
2.Ostatek Filip ml.
Ostatek Stanislav st.
 
 
Gremlica Jakub
Gremlica Václav
 
 
-10-99883220
3.Ostatek Stanislav st.Janečka Pavel-3596 3130
4.Ostatek Filip ml.Gremlica Jakub-5-881293240
5.Bareš AloisKolomár Daniel227  3050
6.Vašík JanGremlica Václav795  3060
7.Ostatek Filip ml.Janečka Pavel7-977 3170
8.Bareš AloisGremlica Jakub9-7-11873280
9.Vašík JanKolomár Daniel565  3090
10.Ostatek Stanislav st.Gremlica Václav-8-6-7  0391
11.Bareš AloisJanečka Pavel676  30101
12.Vašík JanGremlica Jakub-9362 31111
13.Ostatek Stanislav st.Kolomár Daniel488  30121
14.Ostatek Filip ml.Gremlica Václav4-6-109-623122
15.Vašík JanJanečka Pavel268  30132
16.Ostatek Stanislav st.Gremlica Jakub-7-9-9  03133
17.Ostatek Filip ml.Kolomár Daniel-36-104632143
18.Bareš AloisGremlica Václav-7-8-10  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ostatek Stanislav st.22Janečka Pavel04
Ostatek Filip ml.31Gremlica Jakub13
Bareš Alois31Kolomár Daniel04
Vašík Jan40Gremlica Václav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kst CetechoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:28644:605TJ Holešov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petřivalský František
Rys Rudolf
 
 
Plšek Pavel
Novák Jiří
 
 
-11-66-7 1301
2.Dědič Michal
Sigmund Michael
 
 
Mozga Lukáš
Hlaváč Jaroslav
 
 
9-7-53133211
3.Dědič MichalMozga Lukáš1689  3021
4.Krejčí PavelHlaváč Jaroslav-9-4-10  0322
5.Sigmund MichaelPlšek Pavel-10445 3132
6.Rys RudolfNovák Jiří9117  3042
7.Krejčí PavelMozga Lukáš-8-67653252
8.Sigmund MichaelHlaváč Jaroslav377  3062
9.Rys RudolfPlšek Pavel-77-8-9 1363
10.Dědič MichalNovák Jiří-7-1011-1 1364
11.Sigmund MichaelMozga Lukáš8910  3074
12.Rys RudolfHlaváč Jaroslav-87-6-8 1375
13.Dědič MichalPlšek Pavel-91059 3185
14.Krejčí PavelNovák Jiří-48810 3195
15.Rys RudolfMozga Lukáš-108-8-9 1396
16.Dědič MichalHlaváč Jaroslav645  30106
17.Krejčí PavelPlšek Pavel999  30116
18.Sigmund MichaelNovák Jiří-9-3-9  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dědič Michal31Mozga Lukáš13
Krejčí Pavel31Hlaváč Jaroslav22
Sigmund Michael31Plšek Pavel13
Rys Rudolf13Novák Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Lubná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Morkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna OÚ LubnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:21587:509OÚ Lubná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hilšer Vladislav
Klásek Jiří
 
 
Skácel Dalibor
Štolfa Petr
 
 
-6963 3110
2.Vaculík Jaroslav
Škrabal Ota
 
 
Malá Lenka
Mišurcová Ivana
 
 
876  3020
3.Hilšer VladislavSkácel Dalibor7710  3030
4.Škrabal OtaŠtolfa Petr777  3040
5.Vaculík JaroslavMalá Lenka3-12127 3150
6.Klásek JiříMišurcová Ivana335  3060
7.Škrabal OtaSkácel Dalibor11-9-7683270
8.Vaculík JaroslavŠtolfa Petr974  3080
9.Klásek JiříMalá Lenka767  3090
10.Hilšer VladislavMišurcová Ivana392  30100
11.Vaculík JaroslavSkácel Dalibor-5-4-4  03101
12.Klásek JiříŠtolfa Petr10-9-76632111
13.Hilšer VladislavMalá Lenka345  30121
14.Polášek RomanMišurcová Ivana10-6-7-8 13122
15.Klásek JiříSkácel DaliborWO    03123
16.Hilšer VladislavŠtolfa Petr57-6-10632133
17.Polášek RomanMalá LenkaWO    03134
18.Vaculík JaroslavMišurcová Ivana56-65 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hilšer Vladislav40Skácel Dalibor12
Škrabal Ota20Štolfa Petr04
Vaculík Jaroslav31Malá Lenka03
Klásek Jiří30Mišurcová Ivana13
Polášek Roman01   
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST KoličínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec u Holešova ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál hostinceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:25757:624KST Količín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Topič Adam
Šabík Vladimír
 
 
Packo Ondřej
Šůstal Ondřej
 
 
-8689 3110
2.Grygar Martin
Syřena Jiří
 
 
Fuit František
Zámečník Petr
 
 
-24-6643220
3.Syřena JiříPacko Ondřej77-610 3130
4.Topič AdamŠůstal Ondřej-83-77-142331
5.Grygar MartinFuit František1185  3041
6.Šabík VladimírZámečník Petr641  3051
7.Topič AdamPacko Ondřej999  3061
8.Grygar MartinŠůstal Ondřej-886-7-72362
9.Šabík VladimírFuit František379  3072
10.Syřena JiříZámečník Petr-6453 3182
11.Grygar MartinPacko Ondřej39-9-1093292
12.Šabík VladimírŠůstal Ondřej-20-7109532102
13.Syřena JiříFuit František-67-94-1023103
14.Topič AdamZámečník Petr7-79-9832113
15.Šabík VladimírPacko Ondřej448  30123
16.Syřena JiříŠůstal Ondřej73-4-7832133
17.Topič AdamFuit František-567-6532143
18.Grygar MartinZámečník Petr109-32 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Syřena Jiří31Packo Ondřej04
Topič Adam31Šůstal Ondřej22
Grygar Martin31Fuit František13
Šabík Vladimír40Zámečník Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak Hulín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32702:656SK Spartak Hulín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek Michal
Mrhálek Ondřej
 
 
Chlápek Jaroslav
Vávra Radek
 
 
-610-118103210
2.Šošolík Pavel
Nesvadba Pavel
 
 
Bakalík Miloslav
Pidrman Josef
 
 
-713-59-52311
3.Mrhálek OndřejBakalík Miloslav-7-71210-92312
4.Šošolík PavelPidrman Josef1072  3022
5.Málek MichalChlápek Jaroslav-311-12-12 1323
6.Nesvadba PavelVávra Radek-8414-1073233
7.Šošolík PavelBakalík Miloslav-104-8293243
8.Málek MichalPidrman Josef-13195 3153
9.Nesvadba PavelChlápek Jaroslav-8-99-7 1354
10.Mrhálek OndřejVávra Radek-7655 3164
11.Málek MichalBakalík Miloslav-5-68-9 1365
12.Nesvadba PavelPidrman Josef-7-8-8  0366
13.Mrhálek OndřejChlápek Jaroslav879  3076
14.Šošolík PavelVávra Radek666  3086
15.Nesvadba PavelBakalík Miloslav-6-7-8  0387
16.Mrhálek OndřejPidrman Josef-67-108-92388
17.Šošolík PavelChlápek Jaroslav9611  3098
18.Málek MichalVávra Radek448  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mrhálek Ondřej22Bakalík Miloslav31
Šošolík Pavel40Pidrman Josef22
Málek Michal22Chlápek Jaroslav22
Nesvadba Pavel13Vávra Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kotojedská 2590Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:45616:683TJ Bystřice pod Hostýnem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnčík Pavel
Fečko Libor
 
 
Cigánek Josef
Bareš David
 
 
-8-9-7  0301
2.Štěpán Radim
Konečný Vojtěch
 
 
Beneš Zdeněk
Moráček Jakub
 
 
-66-9-6 1302
3.Fečko LiborCigánek Josef-79-138-82303
4.Trnčík PavelBareš David-8-9-4  0304
5.Štěpán RadimMoráček Jakub-9-93-9 1305
6.Konečný VojtěchBeneš Zdeněk2-97-9103215
7.Trnčík PavelCigánek Josef9-76-793225
8.Štěpán RadimBareš David-7-8-7  0326
9.Konečný VojtěchMoráček Jakub-6-9-9  0327
10.Fečko LiborBeneš Zdeněk-4117-10-92328
11.Štěpán RadimCigánek Josef-6-9-6  0329
12.Konečný VojtěchBareš David-9-3-4  03210
13.Fečko LiborMoráček Jakub7-799 31310
14.Trnčík PavelVaculík Vincenc27-88 31410
15.Konečný VojtěchCigánek Josef8-4-5-8 13411
16.Fečko LiborBareš David-9-996-523412
17.Trnčík PavelMoráček Jakub1049  30512
18.Štěpán RadimVaculík Vincenc-14-12-8  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fečko Libor13Cigánek Josef31
Trnčík Pavel31Bareš David40
Štěpán Radim04Moráček Jakub22
Konečný Vojtěch13Beneš Zdeněk11
   Vaculík Vincenc11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy