Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak Hulín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1613:49449:648TJ Slavia Kroměříž B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvapilík Břetislav
Gremlica Jakub
 
 
Konečný Vojtěch
Bureš Miroslav
 
 
-997-7-82301
2.Janečka Pavel
Kolomár Daniel
 
 
Bartoník Filip
Surýnek Tomáš
 
 
-3-8-6  0302
3.Gremlica JakubSurýnek Tomáš-9-7-6  0303
4.Kvapilík BřetislavKonečný Vojtěch8-7-4-3 1304
5.Kolomár DanielBureš Miroslav-2-4-7  0305
6.Janečka PavelBartoník Filip-10-5-2  0306
7.Kvapilík BřetislavSurýnek Tomáš-9911-7-62307
8.Kolomár DanielKonečný Vojtěch-3-89-7 1308
9.Janečka PavelBureš Miroslav-3-4-5  0309
10.Gremlica JakubBartoník Filip-8-4-8  03010
11.Kolomár DanielSurýnek Tomáš-7-6-2  03011
12.Janečka PavelKonečný Vojtěch-7-5-4  03012
13.Gremlica JakubBureš Miroslav-9-7-8  03013
14.Kvapilík BřetislavBartoník Filip86-56 31113
15.Janečka PavelSurýnek Tomáš-6-9-9  03114
16.Gremlica JakubKonečný Vojtěch-5-5-8  03115
17.Kvapilík BřetislavBureš Miroslav9106  30215
18.Kolomár DanielBartoník Filip-9-810-4 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gremlica Jakub04Surýnek Tomáš40
Kvapilík Břetislav22Konečný Vojtěch40
Kolomár Daniel04Bureš Miroslav31
Janečka Pavel04Bartoník Filip31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem CVrchní
rozhodčí:
Beneš Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak Hulín CRozhodčí:Cigánek Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1357,Bystřice pod Hostýnem 76861, sportovní areál V ZahájenémRozhodčí:Kristýnek Bohumil
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:17693:541TJ Bystřice pod Hostýnem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Zdeněk
Moráček Jakub
 
 
Matuška Martin
Mrhálek Ondřej
 
 
1028  3010
2.Cigánek Josef
Žídek Michal
 
 
Nesvadba Pavel
Kristýnek Bohumil
 
 
888  3020
3.Vaculík VincencNesvadba Pavel-9-855-102321
4.Moráček JakubKristýnek Bohumil-101084 3131
5.Beneš ZdeněkMatuška Martin6-97-653241
6.Žídek MichalMrhálek Ondřej510-5-6143251
7.Moráček JakubNesvadba Pavel555  3061
8.Beneš ZdeněkKristýnek Bohumil765  3071
9.Žídek MichalMatuška Martin-9835 3181
10.Vaculík VincencMrhálek Ondřej655  3091
11.Beneš ZdeněkNesvadba Pavel0810  30101
12.Žídek MichalKristýnek Bohumil-12-5-2  03102
13.Vaculík VincencMatuška Martin265  30112
14.Moráček JakubMrhálek Ondřej10-389 31122
15.Žídek MichalNesvadba Pavel7-7-77432132
16.Vaculík VincencKristýnek Bohumil91411  30142
17.Moráček JakubMatuška Martin-487-13832152
18.Beneš ZdeněkMrhálek Ondřej8106  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaculík Vincenc31Nesvadba Pavel13
Moráček Jakub40Kristýnek Bohumil13
Beneš Zdeněk40Matuška Martin04
Žídek Michal31Mrhálek Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov DVrchní
rozhodčí:
Chlápek Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST KoličínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:6634:387TJ Holešov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pidrman Josef
Bakalík Miloslav
 
 
Syřena Jiří
Grygar Martin
 
 
975  3010
2.Vávra Radek
Chlápek Jaroslav
 
 
Měrka Josef
Dvorčák Adam
 
 
472  3020
3.Bakalík MiloslavSyřena Jiří106-87 3130
4.Pidrman JosefGrygar Martin874  3040
5.Vávra RadekMěrka Josef922  3050
6.Chlápek JaroslavDvorčák Adam545  3060
7.Pidrman JosefSyřena Jiří8104  3070
8.Vávra RadekGrygar Martin976  3080
9.Chlápek JaroslavMěrka Josef374  3090
10.Bakalík MiloslavDvorčák Adam276  30100
11.Vávra RadekSyřena Jiří10-11-9-7 13101
12.Chlápek JaroslavGrygar Martin-7541 31111
13.Bakalík MiloslavMěrka Josef736  30121
14.Pidrman JosefDvorčák Adam7710  30131
15.Chlápek JaroslavSyřena Jiří11-81010 31141
16.Bakalík MiloslavGrygar Martin262  30151
17.Pidrman JosefMěrka Josef12107  30161
18.Vávra RadekDvorčák Adam643  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bakalík Miloslav40Syřena Jiří13
Pidrman Josef40Grygar Martin04
Vávra Radek31Měrka Josef04
Chlápek Jaroslav40Dvorčák Adam04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec u Holešova AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Lubná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kostelec u Holešova, Kostelec u Holešova 107, 768 43Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:39539:629OÚ Lubná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zámečník Petr
Odložilík Marcel
 
 
Škrabal Ota
Vaculík Jaroslav
 
 
87-83 3110
2.Packo Ondřej
Šůstal Ondřej
 
 
Hilšer Vladislav
Klásek Jiří
 
 
-8-6-10  0311
3.Zámečník PetrHilšer Vladislav-5-89-6 1312
4.Odložilík MarcelKlásek Jiří9-6-7-5 1313
5.Packo OndřejVaculík Jaroslav-2-10-7  0314
6.Šůstal OndřejŠkrabal Ota118-74 3124
7.Odložilík MarcelHilšer Vladislav9-85-4-52325
8.Packo OndřejKlásek Jiří-9-6-6  0326
9.Šůstal OndřejVaculík Jaroslav1089  3036
10.Zámečník PetrŠkrabal Ota9-5-6-11 1337
11.Packo OndřejHilšer Vladislav-9-7-7  0338
12.Šůstal OndřejKlásek Jiří1077  3048
13.Zámečník PetrVaculík Jaroslav-7-3-1  0349
14.Odložilík MarcelŠkrabal Ota6810  3059
15.Šůstal OndřejHilšer Vladislav-4-5-8  03510
16.Zámečník PetrKlásek Jiří-1310-8-7 13511
17.Odložilík MarcelVaculík Jaroslav-98610 31611
18.Packo OndřejŠkrabal Ota-7-8-10  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zámečník Petr04Hilšer Vladislav40
Odložilík Marcel22Klásek Jiří31
Packo Ondřej04Vaculík Jaroslav22
Šůstal Ondřej31Škrabal Ota22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Morkovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ul. 410, 768 33 Morkovice, herna st.tenisu, malý sál, I. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:40546:606TJ Holešov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mišurec Tomáš
Hlobil Stanislav
 
 
Petřivalský František
Rys Rudolf
 
 
5-989 3110
2.Mišurcová Ivana
Tilšer Josef
 
 
Dědič Michal
Sigmund Michael
 
 
-4-1-7  0311
3.Tilšer JosefDědič Michal-5-6-6  0312
4.Hlobil StanislavRys Rudolf4-9107 3122
5.Mišurec TomášSigmund Michael7-88-8-72323
6.Mišurcová IvanaPetřivalský František-8-6-6  0324
7.Hlobil StanislavDědič Michal398  3034
8.Mišurec TomášRys Rudolf104-10-923244
9.Mišurcová IvanaSigmund Michael-9-6-11  0345
10.Tilšer JosefPetřivalský František-6-43-11 1346
11.Mišurec TomášDědič Michal5116  3056
12.Mišurcová IvanaRys Rudolf-5-3-6  0357
13.Tilšer JosefSigmund Michael-7-8-4  0358
14.Hlobil StanislavPetřivalský František578  3068
15.Mišurcová IvanaDědič Michal-6-10-7  0369
16.Tilšer JosefRys Rudolf2-6-4-7 13610
17.Hlobil StanislavSigmund Michael-5-66-8 13611
18.Mišurec TomášPetřivalský František-37-54-1123612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tilšer Josef04Dědič Michal22
Hlobil Stanislav31Rys Rudolf22
Mišurec Tomáš22Sigmund Michael40
Mišurcová Ivana04Petřivalský František31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kst CetechoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Cetechovice 103 76802Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:14640:477Kst Cetechovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mozga Lukáš
Hlaváč Jaroslav
 
 
Vašík Jan
Matela Milan
 
 
9128  3010
2.Plšek Pavel
Novák Jiří
 
 
Bareš Alois
Ostatek Filip ml.
 
 
1054  3020
3.Mozga LukášVašík Jan-10897 3130
4.Hlaváč JaroslavMatela Milan-8-7-6  0331
5.Plšek PavelBareš Alois-11585 3141
6.Novák JiříOstatek Filip ml.175  3051
7.Hlaváč JaroslavVašík Jan8310  3061
8.Plšek PavelMatela Milan36-7-943271
9.Novák JiříBareš Alois576  3081
10.Mozga LukášOstatek Filip ml.263  3091
11.Plšek PavelVašík Jan794  30101
12.Novák JiříMatela Milan99-69 31111
13.Mozga LukášBareš Alois978  30121
14.Hlaváč JaroslavOstatek Filip ml.658  30131
15.Novák JiříVašík Jan-3-7-6  03132
16.Mozga LukášMatela Milan-96-89932142
17.Hlaváč JaroslavBareš Alois-10959 31152
18.Plšek PavelOstatek Filip ml.736  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mozga Lukáš40Vašík Jan13
Hlaváč Jaroslav31Matela Milan13
Plšek Pavel40Bareš Alois04
Novák Jiří31Ostatek Filip ml.04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy