Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak Hulín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:179:52372:657TJ Bystřice pod Hostýnem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolomár Daniel
Kolomár Tomáš
 
 
Vašík Jan
Bareš Alois
 
 
-3-8-3  0301
2.Janečka Pavel
Gremlica Jakub
 
 
Zajíc Patrik
Matela Milan
 
 
-6-11-10  0302
3.Gremlica JakubVašík Jan-9-48-7 1303
4.Kolomár TomášBareš Alois-3-69-8 1304
5.Kolomár DanielZajíc Michal-1-3-2  0305
6.Janečka PavelMatela Milan-6-8-6  0306
7.Kolomár TomášVašík Jan-56-2-8 1307
8.Kolomár DanielBareš Alois9-5-4-8 1308
9.Janečka PavelZajíc Michal-2-10-1  0309
10.Gremlica JakubMatela Milan-1-6-3  03010
11.Kolomár DanielVašík Jan-6-4-2  03011
12.Janečka PavelBareš Alois911-6-7-623012
13.Gremlica JakubZajíc Michal-37811 31112
14.Kolomár TomášMatela Milan-3-4-2  03113
15.Janečka PavelVašík Jan-9-10-4  03114
16.Gremlica JakubBareš Alois-6-11-5  03115
17.Kolomár TomášZajíc Michal-4-5-4  03116
18.Kolomár DanielMatela Milan-3-4-2  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gremlica Jakub13Vašík Jan40
Kolomár Tomáš04Bareš Alois40
Kolomár Daniel04Zajíc Michal31
Janečka Pavel04Matela Milan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kst CetechoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Cetechovice 103 76802Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:25657:586Kst Cetechovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváč Jaroslav
Mozga Lukáš
 
 
Petřivalský František
Rys Rudolf
 
 
549  3010
2.Plšek Pavel
Novák Jiří
 
 
Sigmund Michael
Krejčí Pavel
 
 
-6648 3120
3.Mozga LukášKrejčí Pavel7-9-10-9 1321
4.Hlaváč JaroslavRys Rudolf9-49-993231
5.Plšek PavelSigmund Michael-7-6-5  0332
6.Novák JiříPetřivalský František96-95 3142
7.Hlaváč JaroslavKrejčí Pavel9-510-14103252
8.Plšek PavelRys Rudolf87-9-943262
9.Novák JiříSigmund Michael54-7-9-62363
10.Mozga LukášPetřivalský František11510  3073
11.Plšek PavelKrejčí Pavel63-5-593283
12.Novák JiříRys Rudolf686  3093
13.Mozga LukášSigmund Michael879  30103
14.Hlaváč JaroslavPetřivalský František4510  30113
15.Novák JiříKrejčí Pavel-726-7-923114
16.Mozga LukášRys Rudolf587  30124
17.Hlaváč JaroslavSigmund Michael1085  30134
18.Plšek PavelPetřivalský FrantišekWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mozga Lukáš31Krejčí Pavel22
Hlaváč Jaroslav40Rys Rudolf04
Plšek Pavel21Sigmund Michael22
Novák Jiří22Petřivalský František03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Morkovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Lubná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ul. 410, 768 33 Morkovice, herna st.tenisu, malý sál, I. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32669:644TJ Sokol Morkovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fruhwirt Ivan
Bádal Radek
 
 
Klásek Jiří
Hilšer Vladislav
 
 
-6-94-7 1301
2.Mišurec Tomáš
Tilšer Josef
 
 
Vaculík Jaroslav
Škrabal Ota
 
 
996  3011
3.Fruhwirt IvanHilšer Vladislav4-6-2983221
4.Bádal RadekVaculík Jaroslav916-8-10-82322
5.Mišurec TomášKlásek Jiří455  3032
6.Tilšer JosefŠkrabal Ota2-648 3142
7.Bádal RadekHilšer Vladislav12-4-10-6 1343
8.Mišurec TomášVaculík Jaroslav-5-69-10 1344
9.Tilšer JosefKlásek Jiří8-5-69-62345
10.Fruhwirt IvanŠkrabal Ota859  3055
11.Mišurec TomášHilšer Vladislav67-8-963265
12.Tilšer JosefVaculík Jaroslav-761212 3175
13.Fruhwirt IvanKlásek Jiří1265  3085
14.Bádal RadekŠkrabal Ota-97-78-32386
15.Tilšer JosefHilšer Vladislav-6-8-8  0387
16.Fruhwirt IvanVaculík Jaroslav-9668 3197
17.Bádal RadekKlásek Jiří-5-7-6  0398
18.Mišurec Tomᚊkrabal Ota-9389 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fruhwirt Ivan40Hilšer Vladislav22
Bádal Radek04Vaculík Jaroslav22
Mišurec Tomáš31Klásek Jiří22
Tilšer Josef22Škrabal Ota13
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec u Holešova AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST KoličínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kostelec u Holešova, Kostelec u Holešova 107, 768 43Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1522:49563:725KST Količín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Packo Ondřej
Zámečník Petr
 
 
Szeif Ladislav
Grygar Martin
 
 
10-8108 3110
2.Šůstal Ondřej
Fuit František
 
 
Šabík Vladimír
Topič Adam
 
 
-6-5-8  0311
3.Packo OndřejSzeif Ladislav-98-8-3 1312
4.Fuit FrantišekGrygar Martin10-84-693222
5.Zámečník PetrŠabík Vladimír-5-6-7  0323
6.Šůstal OndřejTopič Adam8-4-2-9 1324
7.Fuit FrantišekSzeif Ladislav-866-4-92325
8.Zámečník PetrGrygar Martin-4-786-52326
9.Šůstal OndřejŠabík Vladimír910-58 3136
10.Packo OndřejTopič Adam-4-1111-4 1337
11.Zámečník PetrSzeif Ladislav8-1-3-6 1338
12.Šůstal OndřejGrygar Martin-76-8-10 1339
13.Packo OndřejŠabík Vladimír-2-8-4  03310
14.Fuit FrantišekTopič Adam-7-106-11 13311
15.Šůstal OndřejSzeif Ladislav712-6-11-1123312
16.Packo OndřejGrygar Martin-86-7-9 13313
17.Fuit FrantišekŠabík Vladimír-7-5-2  03314
18.Zámečník PetrTopič Adam-5-4-5  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Packo Ondřej04Szeif Ladislav40
Fuit František13Grygar Martin31
Zámečník Petr04Šabík Vladimír31
Šůstal Ondřej13Topič Adam40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak Hulín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:18631:466TJ Holešov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pidrman Josef
Bakalík Miloslav
 
 
Málek Michal
Matuška Martin
 
 
-9455 3110
2.Chvátal Petr st.
Chlápek Jaroslav
 
 
Šošolík Pavel
Mrhálek Ondřej
 
 
9910  3020
3.Chvátal Petr st.Málek Michal985  3030
4.Bakalík MiloslavMatuška Martin998  3040
5.Pidrman JosefŠošolík Pavel-10-0-6  0341
6.Chlápek JaroslavMrhálek Ondřej85-84 3151
7.Bakalík MiloslavMálek Michal736  3061
8.Pidrman JosefMatuška Martin11-8-12-9 1362
9.Chlápek JaroslavŠošolík Pavel-10-9-5  0363
10.Chvátal Petr st.Mrhálek Ondřej672  3073
11.Pidrman JosefMálek Michal83-12-5-92374
12.Chlápek JaroslavMatuška Martin837  3084
13.Chvátal Petr st.Šošolík Pavel10-789 3194
14.Bakalík MiloslavMrhálek Ondřej993  30104
15.Chlápek JaroslavMálek Michal-8-977-723105
16.Chvátal Petr st.Matuška Martin587  30115
17.Bakalík MiloslavŠošolík PavelWO    30125
18.Pidrman JosefMrhálek OndřejWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chvátal Petr st.40Málek Michal22
Bakalík Miloslav30Matuška Martin13
Pidrman Josef03Šošolík Pavel21
Chlápek Jaroslav22Mrhálek Ondřej03
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1357,Bystřice pod Hostýnem 76861, sportovní areál V ZahájenémRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:23730:610TJ Bystřice pod Hostýnem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bareš David
Vrbecký Tomáš
 
 
Trnčík Pavel
Fečko Libor
 
 
1079  3010
2.Beneš Zdeněk
Moráček Jakub
 
 
Surýnek Tomáš
Štěpán Radim
 
 
229  3020
3.Bareš DavidSurýnek Tomáš87-95 3130
4.Cigánek JosefFečko Libor816-96 3140
5.Beneš ZdeněkŠtěpán Radim-1211-7-9 1341
6.Moráček JakubTrnčík Pavel8-10810 3151
7.Cigánek JosefSurýnek Tomáš57-73 3161
8.Beneš ZdeněkFečko Libor569  3071
9.Moráček JakubŠtěpán Radim5-8-912113281
10.Bareš DavidTrnčík Pavel108-99 3191
11.Vrbecký TomášSurýnek Tomáš-74-511532101
12.Moráček JakubFečko Libor-10-5-8  03102
13.Bareš DavidŠtěpán Radim10-78-2832112
14.Cigánek JosefFojtík Vojtěch-11233 31122
15.Moráček JakubSurýnek Tomáš87-5-91232132
16.Bareš DavidFečko Libor1179  30142
17.Cigánek JosefŠtěpán Radim12-11-7-9 13143
18.Vrbecký TomášFojtík Vojtěch363  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bareš David40Surýnek Tomáš04
Cigánek Josef31Fečko Libor13
Beneš Zdeněk11Štěpán Radim22
Moráček Jakub31Trnčík Pavel02
Vrbecký Tomáš20Fojtík Vojtěch02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy