Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Lubná BVrchní
rozhodčí:
Polách Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad LubnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1412:42412:550TJ Holešov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polách Libor
Kozelský David
 
 
Prášil Milan
Hlobílek Jaromír
 
 
-6-7-8  0301
2.Daněk Filip
Gabrhelík Lukáš
 
 
Kratochvíla Libor
Lochman Radek
 
 
-5-6-7  0302
3.Daněk FilipPrášil Milan-7-5-8  0303
4.Gabrhelík LukášLochman Radek-6-8-5  0304
5.Kozelský DavidHlobílek Jaromír-6-9-5  0305
6.Polách LiborKratochvíla Libor588  3015
7.Gabrhelík LukášPrášil Milan-6-7-8  0316
8.Kozelský DavidLochman Radek-8-9-6  0317
9.Polách LiborHlobílek Jaromír658  3027
10.Daněk FilipKratochvíla Libor-6-7-4  0328
11.Kozelský DavidPrášil Milan-5-8-6  0329
12.Polách LiborLochman Radek888  3039
13.Daněk FilipHlobílek Jaromír-5-8-9  03310
14.Gabrhelík LukášKratochvíla Libor-7-9-5  03311
15.Polách LiborPrášil Milan896  30411
16.Daněk FilipLochman Radek-6-8-10  03412
17.Gabrhelík LukášHlobílek Jaromír-7-5-4  03413
18.Kozelský DavidKratochvíla Libor-5-8-6  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Daněk Filip04Prášil Milan31
Gabrhelík Lukáš04Lochman Radek31
Kozelský David04Hlobílek Jaromír31
Polách Libor40Kratochvíla Libor31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OsíčkoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Bystřice p.Host.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:20604:489TJ Osíčko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Miroslav
Jakoubková Alena
 
 
Ostatek Filip ml.
Berčíková Denisa
 
 
353  3010
2.Fabián Vladimír st.
Bátrla Tomáš
 
 
Ostatek Stanislav ml.
Zajíc Patrik
 
 
785  3020
3.Jakoubková AlenaZajíc Patrik-7-6-8  0321
4.Blažek MiroslavOstatek Stanislav ml.1077  3031
5.Fabián Vladimír st.Ostatek Filip ml.445  3041
6.Bátrla TomášBerčíková Denisa362  3051
7.Blažek MiroslavZajíc Patrik887  3061
8.Fabián Vladimír st.Ostatek Stanislav ml.-988-873271
9.Bátrla TomášOstatek Filip ml.4810  3081
10.Jakoubková AlenaBerčíková Denisa845  3091
11.Benda VladimírZajíc Patrik-2-7-11  0392
12.Bátrla TomášOstatek Stanislav ml.-11-99-15 1393
13.Jakoubková AlenaOstatek Filip ml.-85-7-8 1394
14.Blažek MiroslavBerčíková Denisa663  30104
15.Bátrla TomášZajíc Patrik9810  30114
16.Jakoubková AlenaOstatek Stanislav ml.-9-1010-3 13115
17.Blažek MiroslavOstatek Filip ml.686  30125
18.Benda VladimírBerčíková Denisa8-7-9-6 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jakoubková Alena13Zajíc Patrik22
Blažek Miroslav40Ostatek Stanislav ml.22
Fabián Vladimír st.20Ostatek Filip ml.13
Bátrla Tomáš31Berčíková Denisa13
Benda Vladimír02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Morkovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec u Holešova BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ul. 410, 768 33 Morkovice, herna st.tenisu, malý sál, I. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:15 TJ Sokol Morkovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jablunka Pavel
Kapounek Jaroslav
 
 
Bělunek Radek
Nový Zdeněk
 
 
     0301
2.Štolfa Petr
Mišurcová Ivana
 
 
Heryán Jakub
Škrabala Oldřich
 
 
     3011
3.Štolfa PetrBělunek Radek     3221
4.Kapounek JaroslavNový Zdeněk     3231
5.Mišurcová IvanaHeryán Jakub     3041
6.Jablunka PavelŠkrabala Oldřich     3051
7.Kapounek JaroslavBělunek Radek     3261
8.Mišurcová IvanaNový Zdeněk     1362
9.Jablunka PavelHeryán Jakub     3072
10.Štolfa PetrŠkrabala Oldřich     3082
11.Mišurcová IvanaBělunek Radek     3192
12.Jablunka PavelNový Zdeněk     30102
13.Štolfa PetrHeryán Jakub     30112
14.Kapounek JaroslavŠkrabala Oldřich     32122
15.Jablunka PavelBělunek Radek     30132
16.Štolfa PetrNový Zdeněk     30142
17.Kapounek JaroslavHeryán Jakub     30152
18.Mišurcová IvanaŠkrabala Oldřich     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štolfa Petr40Bělunek Radek04
Kapounek Jaroslav40Nový Zdeněk13
Mišurcová Ivana31Heryán Jakub04
Jablunka Pavel40Škrabala Oldřich04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy