Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky AVrchní
rozhodčí:
Hyclová Pavlína
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:12688:514TJ SPORT Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šalášek Jiří
Stávek Filip
 
 
Prachař Štěpán
Krátký Milan
 
 
997  3010
2.Prokeš Zdeněk
Pinkas Václav
 
 
Ševela František
Halm Josef
 
 
7413  3020
3.Pinkas VáclavPrachař Štěpán699  3030
4.Stávek FilipKrátký Milan-6-876-82331
5.Šalášek JiříŠevela František566  3041
6.Prokeš ZdeněkHalm Josef6-892 3151
7.Stávek FilipPrachař Štěpán8710  3061
8.Šalášek JiříKrátký Milan-10693 3171
9.Prokeš ZdeněkŠevela František10-878 3181
10.Pinkas VáclavHalm Josef7-545 3191
11.Šalášek JiříPrachař Štěpán4-8106 31101
12.Prokeš ZdeněkKrátký Milan678  30111
13.Pinkas VáclavŠevela František574  30121
14.Stávek FilipHalm Josef-95-79932131
15.Prokeš ZdeněkPrachař Štěpán7810  30141
16.Pinkas VáclavKrátký Milan876  30151
17.Stávek FilipŠevela František-69-881532161
18.Šalášek JiříHalm Josef577  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pinkas Václav40Prachař Štěpán04
Stávek Filip31Krátký Milan13
Šalášek Jiří40Ševela František04
Prokeš Zdeněk40Halm Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice AVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nikolčická 531, Šitbořice, tělocvična ZŠ nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:38Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:40738:760nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Jakub
Slavík Ondřej
 
 
Hrabec Lukáš
Svoboda Aleš
 
 
7611  3010
2.Slavík Jiří
Vozdecký Jaromír
 
 
Ryšavý Luděk
Páleník Jiří
 
 
7-789 3120
3.Slavík JiříHrabec Lukáš93-78 3130
4.Slavík OndřejPáleník Jiří-99-1011-92331
5.Slavík JakubSvoboda Aleš-8-6-4  0332
6.Vozdecký JaromírRyšavý Luděk-1088-1253242
7.Slavík OndřejHrabec Lukáš5-87-3103252
8.Slavík JakubPáleník Jiří13-10-31143262
9.Vozdecký JaromírSvoboda Aleš7-9-7-10 1363
10.Slavík JiříRyšavý Luděk97-4-8123273
11.Slavík JakubHrabec Lukáš-5-108-6 1374
12.Vozdecký JaromírPáleník Jiří-5-7-6  0375
13.Slavík JiříSvoboda Aleš-6883 3185
14.Slavík OndřejRyšavý Luděk-99-7-6 1386
15.Vozdecký JaromírHrabec Lukáš-11511-9-52387
16.Slavík JiříPáleník Jiří169-9-933297
17.Slavík OndřejSvoboda Aleš-11-1310-9 1398
18.Slavík JakubRyšavý Luděk146-6-5-42399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavík Jiří40Hrabec Lukáš22
Slavík Ondřej13Páleník Jiří22
Slavík Jakub13Svoboda Aleš31
Vozdecký Jaromír13Ryšavý Luděk22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov AVrchní
rozhodčí:
Brozák Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Troskotovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:26652:568STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brozák Radomír
Dyrčíková Lucie
 
 
Lukša Břetislav
Sirbu Jan
 
 
4-686 3110
2.Gajan Pavel ml.
Josef Jaroslav
 
 
Pešek Oldřich
Vaculík František
 
 
37-89 3120
3.Brozák RadomírSirbu Jan6514  3030
4.Dyrčíková LucieLukša Břetislav9112  3040
5.Gajan Pavel ml.Vaculík František3-986 3150
6.Josef JaroslavPešek Oldřich-10-12-8  0351
7.Dyrčíková LucieSirbu Jan43-48 3161
8.Gajan Pavel ml.Lukša Břetislav68-98 3171
9.Josef JaroslavVaculík František-7-6-8  0372
10.Brozák RadomírPešek Oldřich111-1010 3182
11.Gajan Pavel ml.Sirbu Jan-8-7-8  0383
12.Josef JaroslavLukša Břetislav-78-7-8 1384
13.Brozák RadomírVaculík František87-66 3194
14.Dyrčíková LuciePešek Oldřich379  30104
15.Josef JaroslavSirbu Jan-6-810-8 13105
16.Brozák RadomírLukša Břetislav510-78 31115
17.Dyrčíková LucieVaculík František736  30125
18.Gajan Pavel ml.Pešek Oldřich911-8-6-723126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brozák Radomír40Sirbu Jan22
Dyrčíková Lucie40Lukša Břetislav13
Gajan Pavel ml.22Vaculík František13
Josef Jaroslav04Pešek Oldřich22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velké Němčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městečko 55,Velké Němčice, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:32690:654Sokol Velké Němčice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýkora Daniel
Godany Milan
 
 
Strouhal Jiří
Sedláček Aleš
 
 
3-968 3110
2.Citterbard Oldřich
Fiala Jiří
 
 
Papež Radek
Novotný Pavel
 
 
-78-6953220
3.Godany MilanPapež Radek-3-5-8  0321
4.Citterbard OldřichStrouhal Jiří-8677 3131
5.Sýkora DanielSedláček Aleš9-8-5583241
6.Fiala JiříNovotný Pavel8-9-8-7 1342
7.Citterbard OldřichPapež Radek-66-10-13 1343
8.Sýkora DanielStrouhal Jiří689  3053
9.Fiala JiříSedláček Aleš1099  3063
10.Godany MilanNovotný Pavel-9-109883273
11.Sýkora DanielPapež Radek58-8-783283
12.Fiala JiříRubeš Jakub25-99 3193
13.Godany MilanSedláček Aleš-64-6-8 1394
14.Citterbard OldřichNovotný Pavel9-10-99-82395
15.Fiala JiříPapež Radek999  30105
16.Godany MilanRubeš Jakub474  30115
17.Hrnčíř LeošSedláček Aleš-4-79-6 13116
18.Sýkora DanielNovotný Pavel86-4-8-723117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Godany Milan22Papež Radek22
Citterbard Oldřich12Strouhal Jiří02
Sýkora Daniel31Sedláček Aleš22
Fiala Jiří31Novotný Pavel31
Hrnčíř Leoš01Rubeš Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:25675:567TJ Sokol Lanžhot C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Zdenek
Polášek Michal
 
 
Hoch Vítek
Otáhal Jan
 
 
6-712-2-72301
2.Koníček Marek
Sláma Miroslav
 
 
Soukal Jiří ml.
Dufek Vladimír
 
 
477  3011
3.Koníček MarekDufek Vladimír375  3021
4.Sláma MiroslavHoch Vítek1076  3031
5.Polášek MichalOtáhal Jan7-749 3141
6.Polášek ZdenekSoukal Jiří ml.-5768 3151
7.Sláma MiroslavDufek Vladimír-9-875-92352
8.Polášek MichalHoch Vítek10-7-2-7 1353
9.Polášek ZdenekOtáhal Jan9-108-723263
10.Koníček MarekSoukal Jiří ml.-11255 3173
11.Polášek MichalDufek Vladimír3-111-5103283
12.Polášek ZdenekHoch Vítek7-7-87-82384
13.Koníček MarekOtáhal Jan7-9-12953294
14.Sláma MiroslavSoukal Jiří ml.68-410 31104
15.Polášek ZdenekDufek Vladimír885  30114
16.Koníček MarekHoch Vítek877  30124
17.Sláma MiroslavOtáhal JanWO    03125
18.Polášek MichalSoukal Jiří ml.WO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koníček Marek40Dufek Vladimír13
Sláma Miroslav21Hoch Vítek22
Polášek Michal21Otáhal Jan03
Polášek Zdenek31Soukal Jiří ml.03
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice AVrchní
rozhodčí:
Goliáš Petr
HOSTUJÍCÍ:SPIN Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573 , 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:45482:651SPIN Lednice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Goliáš Petr
Veselá Pavlína
 
 
Svoboda Michal
Bobrzyk David
 
 
-8-3-13  0301
2.Tetur Stanislav
Mrkvica Aleš
 
 
Pagáč Martin
Baťka Stanislav
 
 
8-5-68-52302
3.Goliáš PetrBobrzyk David-62-67-112303
4.Tetur StanislavBaťka Stanislav1277  3013
5.Mrkvica AlešSvoboda Michal-5-5-4  0314
6.Veselá PavlínaPagáč Martin-4-3-3  0315
7.Tetur StanislavBobrzyk David898  3025
8.Mrkvica AlešBaťka Stanislav9-4-8-5 1326
9.Veselá PavlínaSvoboda Michal-14-2-8 1327
10.Goliáš PetrPagáč Martin-10-13-9  0328
11.Mrkvica AlešBobrzyk David-4-611-8 1329
12.Veselá PavlínaBaťka Stanislav-1-7-6  03210
13.Goliáš PetrSvoboda Michal-5-6-7  03211
14.Tetur StanislavPagáč Martin896  30311
15.Veselá PavlínaBobrzyk David-6-3-8  03312
16.Goliáš PetrBaťka Stanislav-9-5-5  03313
17.Tetur StanislavSvoboda Michal15-6-12-9 13314
18.Mrkvica AlešPagáč Martin-13-5-6  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Goliáš Petr04Bobrzyk David31
Tetur Stanislav31Baťka Stanislav31
Mrkvica Aleš04Svoboda Michal40
Veselá Pavlína04Pagáč Martin31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS