Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SPIN Lednice AVrchní
rozhodčí:
Bobrzyk David
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 510, Lednice, tělocvična ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36649:647nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Michal
Bobrzyk David
 
 
Stávek Radim
Šíblová Sára
 
 
74-98 3110
2.Pagáč Martin
Baťka Stanislav
 
 
Prokeš Zdeněk
Pinkas Václav
 
 
-9-211-9 1311
3.Bobrzyk DavidProkeš Zdeněk9-7-11-6 1312
4.Svoboda MichalStávek Radim9-365 3122
5.Pagáč MartinPinkas Václav6-8-4-2 1323
6.Baťka StanislavŠíblová Sára-95-86103233
7.Svoboda MichalProkeš Zdeněk-675-6-62334
8.Pagáč MartinStávek Radim-125-9-7 1335
9.Baťka StanislavPinkas Václav969  3045
10.Bobrzyk DavidŠíblová Sára9-868 3155
11.Pagáč MartinProkeš Zdeněk-7-11-6  0356
12.Baťka StanislavStávek Radim-6-11-9  0357
13.Bobrzyk DavidPinkas Václav276  3067
14.Svoboda MichalŠíblová Sára-65-78113277
15.Baťka StanislavProkeš Zdeněk-8-9-9  0378
16.Bobrzyk DavidStávek Radim105-6-953288
17.Svoboda MichalPinkas Václav8-11-2-7 1389
18.Pagáč MartinŠalášek Jiří5513  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bobrzyk David31Prokeš Zdeněk40
Svoboda Michal22Stávek Radim22
Pagáč Martin13Pinkas Václav22
Baťka Stanislav22Šíblová Sára03
   Šalášek Jiří01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CVrchní
rozhodčí:
Studýnka Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okres - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:18686:501TJ Sokol Kobylí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Zdeněk
Hoch Vítek
 
 
Tetur Stanislav
Mrkvica Aleš
 
 
8-139-10-72301
2.Vajbar Antonín
Otáhal Jan
 
 
Goliáš Petr
Zmrzlík Pavel
 
 
95-96 3111
3.Sedláček ZdeněkTetur Stanislav-7-11-8  0312
4.Otáhal JanMrkvica Aleš10-738 3122
5.Vajbar AntonínZmrzlík Pavel246  3032
6.Hoch VítekGoliáš Petr-8936 3142
7.Otáhal JanTetur Stanislav87-5-1083252
8.Vajbar AntonínMrkvica Aleš937  3062
9.Hoch VítekZmrzlík Pavel689  3072
10.Sedláček ZdeněkGoliáš Petr8-995 3182
11.Vajbar AntonínTetur Stanislav1265  3092
12.Hoch VítekMrkvica Aleš-7444 31102
13.Sedláček ZdeněkZmrzlík Pavel659  30112
14.Otáhal JanGoliáš Petr7-91-7732122
15.Hoch VítekTetur Stanislav-55-11-8 13123
16.Sedláček ZdeněkMrkvica Aleš9127  30133
17.Otáhal JanZmrzlík Pavel429  30143
18.Vajbar AntonínGoliáš PetrWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedláček Zdeněk31Tetur Stanislav22
Otáhal Jan40Mrkvica Aleš04
Vajbar Antonín30Zmrzlík Pavel04
Hoch Vítek31Goliáš Petr03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice AVrchní
rozhodčí:
Papež Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál, Křepice 25, 69165Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:43601:692TJ Sokol Lanžhot C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Aleš
Rubeš Jakub
 
 
Tomek Jan
Polášek Zdenek
 
 
-9-98-9 1301
2.Novotný Pavel
Papež Radek
 
 
Koníček Marek
Sláma Miroslav
 
 
988  3011
3.Papež RadekKoníček Marek-4-6-8  0312
4.Strouhal JiříPolášek Zdenek-2-7-8  0313
5.Novotný PavelSláma Miroslav3-59-883223
6.Sedláček AlešTomek Jan739  3033
7.Strouhal JiříKoníček Marek-3-8-4  0334
8.Novotný PavelPolášek Zdenek-8-8-9  0335
9.Sedláček AlešSláma Miroslav-76-78-62336
10.Papež RadekTomek Jan58-6-683246
11.Novotný PavelKoníček Marek-6-7-9  0347
12.Sedláček AlešPolášek Zdenek-8-88-8 1348
13.Papež RadekSláma Miroslav78-39 3158
14.Rubeš JakubTomek Jan-6-789-72359
15.Sedláček AlešKoníček Marek8-5-4-5 13510
16.Papež RadekPolášek Zdenek-10-89-8 13511
17.Rubeš JakubSláma Miroslav-8-10107-223512
18.Novotný PavelTomek Jan98-7-81032612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Papež Radek22Koníček Marek40
Strouhal Jiří02Polášek Zdenek40
Novotný Pavel22Sláma Miroslav22
Sedláček Aleš13Tomek Jan13
Rubeš Jakub02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Troskotovice AVrchní
rozhodčí:
Sirbu Jan
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Němčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Troskotovice 230, KD Troskotovice 230Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:37649:666Sokol Velké Němčice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Oldřich
Vaculík František
 
 
Godany Milan
Sýkora Daniel
 
 
9-14-10-8 1301
2.Sirbu Jan
Lukša Břetislav
 
 
Citterbard Oldřich
Fiala Jiří
 
 
-98-8-7 1302
3.Vaculík FrantišekCitterbard Oldřich5-9-9-9 1303
4.Sirbu JanSýkora Daniel-7-68-4 1304
5.Lukša BřetislavGodany Milan-8-664-82305
6.Pešek OldřichFiala Jiří766  3015
7.Sirbu JanCitterbard Oldřich6-6-9-5 1316
8.Lukša BřetislavSýkora Daniel-10-5-6  0317
9.Pešek OldřichGodany Milan1110-97 3127
10.Vaculík FrantišekFiala Jiří-11-8-3  0328
11.Lukša BřetislavCitterbard Oldřich1287  3038
12.Pešek OldřichSýkora Daniel878  3048
13.Vaculík FrantišekGodany Milan-76-912113258
14.Sirbu JanFiala Jiří-1099-8-102359
15.Pešek OldřichCitterbard Oldřich6-8106 3169
16.Vaculík FrantišekSýkora Daniel11-7-8-9 13610
17.Sirbu JanGodany Milan897  30710
18.Lukša BřetislavFiala Jiří-8-10-6  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vaculík František13Citterbard Oldřich22
Sirbu Jan13Sýkora Daniel31
Lukša Břetislav13Godany Milan13
Pešek Oldřich40Fiala Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
Hrabec Lukáš
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34651:661nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabec Lukáš
Páleník Jiří
 
 
Brozák Radomír
Gajan Pavel ml.
 
 
10-8-57-52301
2.Svoboda Aleš
Ryšavý Luděk
 
 
Adámek Radek
Josef Jaroslav
 
 
7-78-873211
3.Páleník JiříGajan Pavel ml.6118  3021
4.Svoboda AlešBrozák Radomír-11-6-4  0322
5.Ryšavý LuděkAdámek Radek810-9-9-92323
6.Hrabec LukášJosef Jaroslav67-9-4103233
7.Svoboda AlešGajan Pavel ml.-710-9-10 1334
8.Ryšavý LuděkBrozák Radomír-9-810-8 1335
9.Hrabec LukášAdámek Radek1068  3045
10.Páleník JiříJosef Jaroslav965  3055
11.Ryšavý LuděkGajan Pavel ml.54-6-7-92356
12.Hrabec LukášBrozák Radomír9-1-10-2 1357
13.Páleník JiříAdámek Radek-5887 3167
14.Svoboda AlešJosef Jaroslav787  3077
15.Hrabec LukášGajan Pavel ml.-6-9-9  0378
16.Páleník JiříBrozák Radomír-6-8-10  0379
17.Svoboda AlešAdámek Radek798  3089
18.Ryšavý LuděkJosef Jaroslav5-810-3113299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Páleník Jiří31Gajan Pavel ml.31
Svoboda Aleš22Brozák Radomír40
Ryšavý Luděk13Adámek Radek13
Hrabec Lukáš22Josef Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
Košuličová Veronika
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:43703:728Orel Šitbořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševela František
Fidor Marek
 
 
Slavík Jakub
Slavík Ondřej
 
 
-710-63-02301
2.Prachař Štěpán
Krátký Milan
 
 
Slavík Jiří
Vozdecký Jaromír
 
 
-6-108-9 1302
3.Ševela FrantišekVozdecký Jaromír-8-99-9 1303
4.Fidor MarekSlavík Jakub-610-10-5 1304
5.Prachař ŠtěpánSlavík Ondřej9-839 3114
6.Krátký MilanSlavík Jiří-3-8-5  0315
7.Fidor MarekVozdecký Jaromír-7473 3125
8.Prachař ŠtěpánSlavík Jakub-586-6153235
9.Krátký MilanSlavík Ondřej-9-8-8  0336
10.Ševela FrantišekSlavík Jiří-95-83103246
11.Prachař ŠtěpánVozdecký Jaromír-94106 3156
12.Krátký MilanSlavík Jakub-1859-12-82357
13.Ševela FrantišekSlavík Ondřej-8128-1163267
14.Fidor MarekSlavík Jiří-4-33663277
15.Krátký MilanVozdecký Jaromír-118-9863287
16.Ševela FrantišekSlavík Jakub-5-7-8  0388
17.Fidor MarekSlavík Ondřej-912-12-7 1389
18.Prachař ŠtěpánSlavík Jiří-7-6-12  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ševela František22Vozdecký Jaromír13
Fidor Marek22Slavík Jakub31
Prachař Štěpán31Slavík Ondřej22
Krátký Milan13Slavík Jiří22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS