Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:SPIN Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:48Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:836:31657:634TJ Sokol Lanžhot C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koníček Marek
Polášek Zdenek
 
 
Svoboda Michal
Bobrzyk David
 
 
-2117-9-102301
2.
 
 

 
 
         
3.Koníček MarekPagáč Martin-6-8-8  0302
4.Polášek MichalBobrzyk David98-12-11-72303
5.Sláma MiroslavSvoboda Michal-9-68-7 1304
6.Polášek ZdenekBaťka Stanislav529  3014
7.Polášek MichalPagáč Martin1197  3024
8.Sláma MiroslavBobrzyk David-114-75-72325
9.Polášek ZdenekSvoboda Michal10-11-10-3 1326
10.Koníček MarekBaťka Stanislav-57-11873236
11.Sláma MiroslavPagáč Martin8-754 3146
12.Polášek ZdenekBobrzyk David-83-17-3 1347
13.Koníček MarekSvoboda Michal47-710 3157
14.Polášek MichalBaťka Stanislav9-811-9123267
15.Polášek ZdenekPagáč Martin-7-7-10  0368
16.Koníček MarekBobrzyk David1078  3078
17.Polášek MichalSvoboda Michal-6879 3188
18.Sláma MiroslavBaťka Stanislav985  3098

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koníček Marek31Pagáč Martin22
Polášek Michal31Bobrzyk David31
Sláma Miroslav22Svoboda Michal22
Polášek Zdenek13Baťka Stanislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky AVrchní
rozhodčí:
Hyclová Pavlína
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:914:28343:397STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokeš Zdeněk
Pinkas Václav
 
 
Cupák Zdeněk
Brozák Radomír
 
 
8-5-9-5 1301
2.
 
 

 
 
         
3.Pinkas VáclavBrozák Radomír11-756 3111
4.Šalášek JiříBařina Leoš-113-4-3 1312
5.Stávek RadimDyrčíková Lucie-5-10-5  0313
6.Prokeš ZdeněkCupák Zdeněk-6-5-9  0314
7.Šalášek JiříBrozák Radomír-9-87-6 1315
8.Stávek RadimBařina Leoš837  3025
9.Prokeš ZdeněkDyrčíková Lucie3-7-8-7 1326
10.Pinkas VáclavCupák Zdeněk-4-9-5  0327
11.Stávek RadimBrozák Radomír6-5-4-6 1328
12.Prokeš ZdeněkBařina Leoš3411  3038
13.Pinkas VáclavDyrčíková Lucie-9-4-10  0339
14.Šalášek JiříCupák Zdeněk-54-4-8 13  
15.Prokeš ZdeněkBrozák Radomír         
16.Pinkas VáclavBařina Leoš         
17.Šalášek JiříDyrčíková Lucie         
18.Stávek RadimCupák Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pinkas Václav12Brozák Radomír21
Šalášek Jiří02Bařina Leoš12
Stávek Radim12Dyrčíková Lucie30
Prokeš Zdeněk12Cupák Zdeněk20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS