Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:21668:505TJ SPORT Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stávek Radim
Šalášek Jiří
 
 
Slavík Jakub
Slavík Ondřej
 
 
-78-9-7 1301
2.Pinkas Václav
Prokeš Zdeněk
 
 
Slavík Jiří
Vozdecký Jaromír
 
 
5-1011-973211
3.Pinkas VáclavSlavík Jakub-2-16-3 1312
4.Stávek RadimSlavík Ondřej987  3022
5.Šalášek JiříSlavík Jiří-5-9-8  0323
6.Prokeš ZdeněkVozdecký Jaromír746  3033
7.Stávek RadimSlavík Jakub511-52 3143
8.Šalášek JiříSlavík Ondřej585  3053
9.Prokeš ZdeněkSlavík Jiří-97-9823263
10.Pinkas VáclavVozdecký Jaromír792  3073
11.Šalášek JiříSlavík Jakub-8103-693283
12.Prokeš ZdeněkSlavík Ondřej673  3093
13.Pinkas VáclavSlavík Jiří-1099-8632103
14.Stávek RadimVozdecký Jaromír-6345 31113
15.Prokeš ZdeněkSlavík Jakub-6347 31123
16.Pinkas VáclavSlavík Ondřej2-968 31133
17.Stávek RadimSlavík JiříWO    30143
18.Šalášek JiříVozdecký Jaromír784  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pinkas Václav31Slavík Jakub13
Stávek Radim30Slavík Ondřej04
Šalášek Jiří31Slavík Jiří12
Prokeš Zdeněk40Vozdecký Jaromír04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
Košuličová Veronika
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:31588:495nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fidor Marek
Ševela František
 
 
Brozák Radomír
Gajan Pavel ml.
 
 
-89-5-8 1301
2.Zítka Karel
Krátký Milan
 
 

 
 
WO    3011
3.Krátký MilanBrozák Radomír-9-8-4  0312
4.Zítka KarelDyrčíková Lucie-4-4-9  0313
5.Fidor MarekGajan Pavel ml.425  3023
6.Ševela FrantišekWO    3033
7.Zítka KarelBrozák Radomír-6-7-5  0334
8.Fidor MarekDyrčíková Lucie7-996 3144
9.Ševela FrantišekGajan Pavel ml.-9111111 3154
10.Krátký MilanWO    3064
11.Fidor MarekBrozák Radomír-4-6-7  0365
12.Ševela FrantišekDyrčíková Lucie-5911-7-42366
13.Krátký MilanGajan Pavel ml.9-5-95103276
14.Zítka KarelWO    3086
15.Ševela FrantišekBrozák Radomír-6-3-9  0387
16.Krátký MilanDyrčíková Lucie-611-107-62388
17.Zítka KarelGajan Pavel ml.-8-688-72389
18.Fidor MarekWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Krátký Milan12Brozák Radomír40
Zítka Karel03Dyrčíková Lucie31
Fidor Marek21Gajan Pavel ml.13
Ševela František12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
Hrabec Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Němčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:34709:641TJ Sokol Klobouky u Brna B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Aleš
Ryšavý Luděk
 
 
Sýkora Daniel
Godany Milan
 
 
-895-8-102301
2.Hrabec Lukáš
Klímek Ondřej
 
 
Fiala Jiří
Frömmel Zdeněk
 
 
4-82-1083211
3.Svoboda AlešFiala Jiří41110  3021
4.Klímek OndřejSýkora Daniel-109-8323231
5.Ryšavý LuděkFrömmel Zdeněk4-7-69-62332
6.Hrabec LukášGodany Milan6-3-5-5 1333
7.Klímek OndřejFiala Jiří8-27-8-92334
8.Ryšavý LuděkSýkora Daniel7-88-10-52335
9.Hrabec LukášFrömmel Zdeněk99-87 3145
10.Svoboda AlešGodany Milan-5-6-8  0346
11.Ryšavý LuděkFiala Jiří-12-972-52347
12.Hrabec LukášSýkora Daniel-889-673257
13.Svoboda AlešFrömmel Zdeněk7-785 3167
14.Klímek OndřejGodany Milan3-6113 3177
15.Hrabec LukášFiala JiříWO    3087
16.Svoboda AlešSýkora Daniel592  3097
17.Klímek OndřejFrömmel Zdeněk-7997 31107
18.Ryšavý LuděkGodany Milan-6-17-7  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Aleš31Fiala Jiří21
Klímek Ondřej31Sýkora Daniel13
Ryšavý Luděk04Frömmel Zdeněk13
Hrabec Lukáš21Godany Milan31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Troskotovice AVrchní
rozhodčí:
Sirbu Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Troskotovice 230, KD Troskotovice 230Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1426:46610:721TJ Sokol Lanžhot C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík František
Novosad Jiří
 
 
Polášek Zdenek
Polášek Michal
 
 
-7-79-6 1301
2.Sirbu Jan
Lukša Břetislav
 
 
Sláma Miroslav
Koníček Marek
 
 
657  3011
3.Novosad JiříKoníček Marek6-6-1-3 1312
4.Vaculík FrantišekPolášek Zdenek914-69 3122
5.Lukša BřetislavSláma Miroslav-383-9123232
6.Sirbu JanPolášek Michal9-699 3142
7.Vaculík FrantišekKoníček Marek-7-7-8  0343
8.Lukša BřetislavPolášek Zdenek96-9-10-52344
9.Sirbu JanSláma Miroslav-9-810-6 1345
10.Novosad JiříPolášek Michal-4-5-10  0346
11.Lukša BřetislavKoníček Marek-9-96-9 1347
12.Sirbu JanPolášek Zdenek-7-1010-9 1348
13.Novosad JiříSláma Miroslav-2-8-5  0349
14.Vaculík FrantišekPolášek Michal-474-6-323410
15.Sirbu JanKoníček Marek12-2-96-923411
16.Novosad JiříPolášek Zdenek-7-34-6 13412
17.Vaculík FrantišekSláma Miroslav-15-8-6  03413
18.Lukša BřetislavPolášek Michal8-6-89-923414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novosad Jiří04Koníček Marek40
Vaculík František13Polášek Zdenek31
Lukša Břetislav13Sláma Miroslav31
Sirbu Jan13Polášek Michal31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice AVrchní
rozhodčí:
Papež Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál, Křepice 25, 69165Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1717:51544:712TJ Sokol Vranovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strouhal Jiří
Rubeš Jakub
 
 
Tetur Stanislav
Křivka Jan
 
 
-10-98-10 1301
2.Novotný Pavel
Papež Radek
 
 
Bednařík Marcel
Mrkvica Aleš
 
 
8-9-4-11 1302
3.Papež RadekBednařík Marcel-8-9-3  0303
4.Strouhal JiříTetur Stanislav-9-10-7  0304
5.Rubeš JakubKřivka Jan-9-556-62305
6.Novotný PavelMrkvica Aleš-5-7911-62306
7.Strouhal JiříBednařík Marcel-6-3-10  0307
8.Rubeš JakubTetur Stanislav-7-8-7  0308
9.Novotný PavelKřivka Jan-9-98-1 1309
10.Papež RadekMrkvica Aleš9812  3019
11.Rubeš JakubBednařík Marcel-3-2-5  03110
12.Novotný PavelTetur Stanislav4-4-58-523111
13.Papež RadekKřivka Jan-911-88-623112
14.Strouhal JiříMrkvica Aleš-8-95-6 13113
15.Novotný PavelBednařík Marcel-12-6-4  03114
16.Papež RadekTetur Stanislav-7-9129-323115
17.Strouhal JiříKřivka Jan-5-6-8  03116
18.Rubeš JakubMrkvica Aleš-5-10-5  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Papež Radek13Bednařík Marcel40
Strouhal Jiří04Tetur Stanislav40
Rubeš Jakub04Křivka Jan40
Novotný Pavel04Mrkvica Aleš31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:SPIN Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okres - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:44436:630SPIN Lednice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Svoboda Michal
Bobrzyk David
 
 
WO    0301
2.Soukal Jiří ml.
Sedláček Zdeněk
 
 
Pagáč Martin
Baťka Stanislav
 
 
-8-78-6 1302
3.Vajbar AntonínBaťka Stanislav8-1010-593212
4.Sedláček ZdeněkBobrzyk David-2-106-10 1313
5.Pagáč MartinWO    0314
6.Soukal Jiří ml.Svoboda Michal-8793 3124
7.Sedláček ZdeněkBaťka Stanislav-123-10-10 1325
8.Bobrzyk DavidWO    0326
9.Soukal Jiří ml.Pagáč Martin-6-7-9  0327
10.Vajbar AntonínSvoboda Michal898  3037
11.Baťka StanislavWO    0338
12.Soukal Jiří ml.Bobrzyk David-8-89-8 1339
13.Vajbar AntonínPagáč Martin-8-6-5  03310
14.Sedláček ZdeněkZechmeister Jan782  30410
15.Soukal Jiří ml.Baťka Stanislav-9-4-9  03411
16.Vajbar AntonínBobrzyk David-37-32632511
17.Sedláček ZdeněkPagáč Martin-99-7-8 13512
18.Zechmeister JanWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vajbar Antonín31Baťka Stanislav21
Sedláček Zdeněk13Bobrzyk David21
Soukal Jiří ml.13Pagáč Martin30
   Svoboda Michal02
   Zechmeister Jan01
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS