Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CVrchní
rozhodčí:
Studýnka Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okres - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:41556:684TJ SPORT Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otáhal Jan
Sedláček Zdeněk
 
 
Stávek Radim
Šalášek Jiří
 
 
87-9-883210
2.Soukal Jiří ml.
Studýnka Antonín
 
 
Pinkas Václav
Prokeš Zdeněk
 
 
-4-7-8  0311
3.Otáhal JanProkeš Zdeněk-797-883221
4.Sedláček ZdeněkStávek Radim8-797 3131
5.Soukal Jiří ml.Šíblová Sára-7-98-8 1332
6.Studýnka AntonínŠalášek Jiří-77-7-10 1333
7.Sedláček ZdeněkProkeš Zdeněk-9-3-3  0334
8.Soukal Jiří ml.Stávek Radim-67-8-7 1335
9.Studýnka AntonínŠíblová Sára-6-7-7  0336
10.Otáhal JanŠalášek Jiří1278  3046
11.Soukal Jiří ml.Prokeš Zdeněk-8-7-8  0347
12.Studýnka AntonínStávek RadimWO    0348
13.Otáhal JanŠíblová Sára12813  3058
14.Sedláček ZdeněkŠalášek Jiří10-9-58103268
15.Studýnka AntonínProkeš ZdeněkWO    0369
16.Otáhal JanStávek Radim-6-88-13 13610
17.Sedláček ZdeněkŠíblová Sára910-109 31710
18.Soukal Jiří ml.Šalášek Jiří-610-8-6 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Otáhal Jan31Prokeš Zdeněk21
Sedláček Zdeněk31Stávek Radim21
Soukal Jiří ml.04Šíblová Sára22
Studýnka Antonín02Šalášek Jiří22
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SPIN Lednice AVrchní
rozhodčí:
Bobrzyk David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 510, Lednice, tělocvična ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:11635:405SPIN Lednice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Michal
Bobrzyk David
 
 
Sedláček Aleš
Rubeš Jakub
 
 
1167  3010
2.Pagáč Martin
Baťka Stanislav
 
 
Papež Radek
Novotný Pavel
 
 
686  3020
3.Svoboda MichalPapež Radek673  3030
4.Pagáč MartinSedláček Aleš736  3040
5.Baťka StanislavRubeš Jakub586  3050
6.Bobrzyk DavidNovotný Pavel643  3060
7.Pagáč MartinPapež Radek554  3070
8.Baťka StanislavSedláček Aleš-8528 3180
9.Bobrzyk DavidRubeš Jakub161  3090
10.Svoboda MichalNovotný Pavel5-108-8632100
11.Baťka StanislavPapež Radek786  30110
12.Šimon PeterSedláček Aleš66-10-91032120
13.Svoboda MichalRubeš Jakub-5678 31130
14.Pagáč MartinStrouhal Jiří456  30140
15.Šimon PeterPapež RadekWO    03141
16.Svoboda MichalSedláček AlešWO    30151
17.Pagáč MartinRubeš Jakub-10-1194832161
18.Baťka StanislavStrouhal Jiří456  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Michal30Papež Radek03
Pagáč Martin40Sedláček Aleš03
Baťka Stanislav40Rubeš Jakub04
Bobrzyk David20Novotný Pavel02
Šimon Peter10Strouhal Jiří02
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice AVrchní
rozhodčí:
Goliáš Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Troskotovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573, 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:22712:572TJ Sokol Vranovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tetur Stanislav
Křivka Jan
 
 
Lukša Břetislav
Sirbu Jan
 
 
979  3010
2.Bednařík Marcel
Mrkvica Aleš
 
 
Vaculík František
Pešek Oldřich
 
 
88-7-8-22311
3.Mrkvica AlešVaculík František-85-9-8 1312
4.Tetur StanislavPešek Oldřich14-5-1011-102313
5.Křivka JanLukša Břetislav9-58-773223
6.Bednařík MarcelSirbu Jan311-126 3133
7.Tetur StanislavVaculík František-3553 3143
8.Křivka JanPešek Oldřich-89-7-8 1344
9.Bednařík MarcelLukša Břetislav468  3054
10.Mrkvica AlešSirbu Jan589  3064
11.Křivka JanVaculík František699  3074
12.Bednařík MarcelPešek Oldřich-10-118483284
13.Mrkvica AlešLukša Břetislav91210  3094
14.Tetur StanislavSirbu Jan-7994 31104
15.Bednařík MarcelVaculík František656  30114
16.Mrkvica AlešPešek OldřichWO    30124
17.Tetur StanislavLukša Břetislav-10251 31134
18.Křivka JanSirbu Jan7-98-7732144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mrkvica Aleš21Vaculík František13
Tetur Stanislav31Pešek Oldřich21
Křivka Jan31Lukša Břetislav04
Bednařík Marcel40Sirbu Jan04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:25692:617TJ Sokol Lanžhot C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Zdenek
Polášek Michal
 
 
Svoboda Aleš
Ryšavý Luděk
 
 
116-910 3110
2.Sláma Miroslav
Koníček Marek
 
 
Hrabec Lukáš
Páleník Jiří
 
 
259  3020
3.Polášek MichalHrabec Lukáš998  3030
4.Sláma MiroslavPáleník Jiří95-5-9113240
5.Koníček MarekSvoboda Aleš149  3050
6.Polášek ZdenekRyšavý Luděk749  3060
7.Sláma MiroslavHrabec Lukáš3-69-683270
8.Koníček MarekPáleník Jiří131210  3080
9.Polášek ZdenekSvoboda Aleš2-98-773290
10.Polášek MichalKlímek Ondřej98-47 31100
11.Koníček MarekHrabec Lukáš-6-585932110
12.Polášek ZdenekPáleník Jiří85-5-10-823111
13.Polášek MichalSvoboda Aleš-97-8-9 13112
14.Sláma MiroslavKlímek Ondřej38-4-12-923113
15.Polášek ZdenekHrabec Lukáš77-77 31123
16.Polášek MichalPáleník JiříWO    03124
17.Sláma MiroslavSvoboda Aleš-8659 31134
18.Koníček MarekKlímek Ondřej4-788 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polášek Michal21Hrabec Lukáš04
Sláma Miroslav31Páleník Jiří12
Koníček Marek40Svoboda Aleš13
Polášek Zdenek31Ryšavý Luděk01
   Klímek Ondřej12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velké Němčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městečko 55,Velké Němčice, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:40532:633TJ Sokol Brumovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Jaroslav st.
Mrhal Zdeněk
 
 
Charvát Vavřinec
Prachař Štěpán
 
 
-6-8-4  0301
2.Sýkora Daniel
Godany Milan
 
 
Krátký Milan
Ševela František
 
 
857  3011
3.Hruška Jaroslav st.Prachař Štěpán-7-98-9 1312
4.Godany MilanCharvát Vavřinec-6-76-7 1313
5.Mrhal ZdeněkŠevela František-5-4-8  0314
6.Sýkora DanielKrátký Milan7116  3024
7.Godany MilanPrachař Štěpán-67-9-5 1325
8.Mrhal ZdeněkCharvát Vavřinec-4-5-3  0326
9.Sýkora DanielŠevela František9-12814 3136
10.Hruška Jaroslav st.Krátký Milan-7-6-10  0337
11.Mrhal ZdeněkPrachař Štěpán-4-7-7  0338
12.Sýkora DanielCharvát Vavřinec9-8148 3148
13.Hruška Jaroslav st.Ševela František-6-7-7  0349
14.Godany MilanKrátký Milan-85-57-923410
15.Sýkora DanielPrachař Štěpán10-1277 31510
16.Hruška Jaroslav st.Charvát Vavřinec-6-4-8  03511
17.Godany MilanFidor Marek86-39 31611
18.Mrhal ZdeněkKrátký Milan-4-8-6  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hruška Jaroslav st.04Prachař Štěpán31
Godany Milan13Charvát Vavřinec31
Mrhal Zdeněk04Ševela František21
Sýkora Daniel40Krátký Milan31
   Fidor Marek01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov AVrchní
rozhodčí:
Brozák Radomír
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:13678:455STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brozák Radomír
Gajan Pavel ml.
 
 
Slavík Jiří
Vozdecký Jaromír
 
 
694  3010
2.Bařina Leoš
Cupák Zdeněk
 
 
Slavík Jakub
Slavík Ondřej
 
 
8-796 3120
3.Cupák ZdeněkSlavík Jakub546  3030
4.Brozák RadomírSlavík Ondřej-57310 3140
5.Gajan Pavel ml.Slavík Jiří7-6-81083250
6.Bařina LeošVozdecký Jaromír483  3060
7.Brozák RadomírSlavík Jakub7107  3070
8.Gajan Pavel ml.Slavík Ondřej675  3080
9.Bařina LeošSlavík Jiří985  3090
10.Cupák ZdeněkVozdecký Jaromír710-56 31100
11.Gajan Pavel ml.Slavík Jakub99-8-7-823101
12.Bařina LeošSlavík Ondřej5611  30111
13.Cupák ZdeněkSlavík JiříWO    30121
14.Josef JaroslavVozdecký Jaromír8-788 31131
15.Bařina LeošSlavík Jakub45-4-9632141
16.Cupák ZdeněkSlavík Ondřej167  30151
17.Josef JaroslavSlavík JiříWO    30161
18.Gajan Pavel ml.Vozdecký Jaromír-657-9332171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cupák Zdeněk30Slavík Jakub13
Brozák Radomír20Slavík Ondřej04
Gajan Pavel ml.31Slavík Jiří02
Bařina Leoš40Vozdecký Jaromír04
Josef Jaroslav10   
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS