Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky AVrchní
rozhodčí:
Hyclová Pavlína
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:42561:646STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stávek Radim
Šalášek Jiří
 
 
Brozák Radomír
Gajan Pavel ml.
 
 
-7-69-7 1301
2.Pinkas Václav
Prokeš Zdeněk
 
 
Bařina Leoš
Cupák Zdeněk
 
 
59-10-9113211
3.Pinkas VáclavBrozák Radomír-9-10-7  0312
4.Stávek RadimCupák Zdeněk6-6-7-8 1313
5.Šalášek JiříBařina Leoš-6-4-7  0314
6.Prokeš ZdeněkGajan Pavel ml.498  3024
7.Stávek RadimBrozák Radomír9-599 3134
8.Šalášek JiříCupák Zdeněk-4-4-4  0335
9.Prokeš ZdeněkBařina Leoš8-9-6-8 1336
10.Pinkas VáclavGajan Pavel ml.-9-10-7  0337
11.Šalášek JiříBrozák Radomír-86-68-32338
12.Prokeš ZdeněkCupák Zdeněk-6-10-11  0339
13.Pinkas VáclavBařina Leoš7-747 3149
14.Stávek RadimGajan Pavel ml.3-8-1583259
15.Prokeš ZdeněkBrozák Radomír977  3069
16.Pinkas VáclavCupák Zdeněk-6-9-3  03610
17.Stávek RadimBařina Leoš-46-7-5 13611
18.Šalášek JiříGajan Pavel ml.-6-85-7 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pinkas Václav13Brozák Radomír22
Stávek Radim22Cupák Zdeněk40
Šalášek Jiří04Bařina Leoš31
Prokeš Zdeněk22Gajan Pavel ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice AVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Němčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nikolčická 531, Šitbořice, tělocvična ZŠ nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:33Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:42720:745nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Jakub
Slavík Ondřej
 
 
Sýkora Daniel
Godany Milan
 
 
-6784 3110
2.Vozdecký Jaromír
Vokál Radek
 
 
Citterbard Oldřich
Citterbard Oldřich
 
 
-4-5-6  0311
3.Slavík JakubCitterbard Oldřich12-612-1373221
4.Slavík OndřejGodany Milan8-736 3131
5.Vozdecký JaromírSýkora Daniel6-97-9103241
6.Vokál RadekFiala Jiří97-3-3-62342
7.Slavík OndřejCitterbard Oldřich-96-10543252
8.Vozdecký JaromírGodany Milan-98-88-82353
9.Vokál RadekSýkora Daniel-9-5-8  0354
10.Slavík JakubFiala Jiří-6-10-7  0355
11.Vozdecký JaromírCitterbard Oldřich-668-6-82356
12.Vokál RadekGodany Milan-10-8-6  0357
13.Slavík JakubSýkora Daniel-8-813553267
14.Slavík OndřejFiala Jiří-7-147873277
15.Vokál RadekCitterbard Oldřich8-68-10-52378
16.Slavík JakubGodany Milan8-119-1053288
17.Slavík OndřejSýkora Daniel8-4810 3198
18.Vozdecký JaromírFiala Jiří-57-6-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavík Jakub31Citterbard Oldřich22
Slavík Ondřej40Godany Milan22
Vozdecký Jaromír13Sýkora Daniel13
Vokál Radek04Fiala Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1524:48594:753TJ Sokol Lanžhot C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševela František
Zítka Karel
 
 
Polášek Zdenek
Polášek Michal
 
 
799  3010
2.Miklík Pavel
Lossel Martin
 
 
Sláma Miroslav
Koníček Marek
 
 
-6-9-6  0311
3.Ševela FrantišekKoníček Marek-610-7-8 1312
4.Miklík PavelPolášek Zdenek-879-7-62313
5.Zítka KarelSláma Miroslav8-1-41663223
6.Lossel MartinPolášek Michal-8-6-9  0324
7.Miklík PavelKoníček Marek7-6-810-32325
8.Zítka KarelPolášek Zdenek7-7-9-11 1326
9.Lossel MartinSláma Miroslav-1-10-2  0327
10.Ševela FrantišekPolášek Michal-10-3117-82328
11.Zítka KarelKoníček Marek-7-4-1  0329
12.Lossel MartinPolášek Zdenek4-612-6-523210
13.Ševela FrantišekSláma Miroslav-6698 31310
14.Miklík PavelPolášek Michal-5-5-4  03311
15.Lossel MartinKoníček Marek-99-410-823312
16.Ševela FrantišekPolášek Zdenek-411-11-13 13313
17.Miklík PavelSláma Miroslav8-15-6-5 13314
18.Zítka KarelPolášek Michal-69-7-7 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ševela František13Koníček Marek40
Miklík Pavel04Polášek Zdenek40
Zítka Karel13Sláma Miroslav22
Lossel Martin04Polášek Michal40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
Hrabec Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:45593:697TJ Sokol Vranovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabec Lukáš
Páleník Jiří
 
 
Křivka Jan
Tetur Stanislav
 
 
867  3010
2.Ryšavý Luděk
Svoboda Aleš
 
 
Bednařík Marcel
Mrkvica Aleš
 
 
-101058 3120
3.Páleník JiříTetur Stanislav-8-9-7  0321
4.Svoboda AlešBednařík Marcel109-8-9-72322
5.Ryšavý LuděkKřivka Jan-9810-9-52323
6.Hrabec LukášMrkvica Aleš-7-5-8  0324
7.Svoboda AlešTetur Stanislav-6-7-7  0325
8.Ryšavý LuděkBednařík Marcel-2-5-2  0326
9.Hrabec LukášKřivka Jan7-10-4893236
10.Páleník JiříMrkvica Aleš9-96-8-92337
11.Ryšavý LuděkTetur Stanislav-7-8-9  0338
12.Hrabec LukášBednařík Marcel-3-8-7  0339
13.Páleník JiříKřivka Jan5-3-1110103249
14.Svoboda AlešMrkvica Aleš9-8-38-823410
15.Hrabec LukášTetur Stanislav-6-887-423411
16.Páleník JiříBednařík Marcel-9-9-3  03412
17.Svoboda AlešKřivka Jan8-767 31512
18.Ryšavý LuděkMrkvica Aleš-7-7-8  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Páleník Jiří13Tetur Stanislav40
Svoboda Aleš13Bednařík Marcel40
Ryšavý Luděk04Křivka Jan13
Hrabec Lukáš13Mrkvica Aleš40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Troskotovice AVrchní
rozhodčí:
Sirbu Jan
HOSTUJÍCÍ:SPIN Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Troskotovice 230, KD Troskotovice 230Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:35705:677nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Oldřich
Vaculík František
 
 
Pagáč Martin
Baťka Stanislav
 
 
-10-118-2 1301
2.Sirbu Jan
Lukša Břetislav
 
 
Svoboda Michal
Šimon Peter
 
 
47-8-8-102302
3.Vaculík FrantišekŠimon Peter9-988 3112
4.Lukša BřetislavSvoboda Michal695  3022
5.Pešek OldřichBaťka Stanislav9-8-710-102323
6.Sirbu JanPagáč Martin-761010 3133
7.Lukša BřetislavŠimon Peter-99-9943243
8.Pešek OldřichSvoboda Michal623  3053
9.Sirbu JanBaťka Stanislav410-7-8-72354
10.Vaculík FrantišekPagáč Martin-4-10-11  0355
11.Pešek OldřichŠimon Peter2815  3065
12.Sirbu JanSvoboda Michal619  3075
13.Vaculík FrantišekBaťka Stanislav-8-9-7  0376
14.Lukša BřetislavPagáč Martin-6-49573286
15.Sirbu JanŠimon Peter-27-12-7 1387
16.Vaculík FrantišekSvoboda Michal7-8-57-122388
17.Lukša BřetislavBaťka Stanislav610-6-5-82389
18.Pešek OldřichPagáč Martin95-6-593299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vaculík František13Šimon Peter13
Lukša Břetislav31Svoboda Michal13
Pešek Oldřich31Baťka Stanislav40
Sirbu Jan22Pagáč Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice AVrchní
rozhodčí:
Zástěra Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál, Křepice 25, 69165Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:46506:625TJ Sokol Kobylí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Aleš
Rubeš Jakub
 
 
Otáhal Jan
Soukal Jiří ml.
 
 
9-10-10663210
2.Novotný Pavel
Knöttig Ondřej
 
 
Sedláček Zdeněk
Hoch Vítek
 
 
-4-6-13  0311
3.Novotný PavelOtáhal Jan-67-6-9 1312
4.Sedláček AlešSedláček Zdeněk7-9-94-112313
5.Rubeš JakubHoch Vítek-14-9-9  0314
6.Knöttig OndřejSoukal Jiří ml.-7-2-9  0315
7.Sedláček AlešOtáhal Jan5-139-753225
8.Rubeš JakubSedláček Zdeněk-7-7-4  0326
9.Knöttig OndřejHoch Vítek-127-3-7 1327
10.Novotný PavelSoukal Jiří ml.-647-9-92328
11.Rubeš JakubOtáhal Jan-4-7-6  0329
12.Knöttig OndřejSedláček Zdeněk-2-3-6  03210
13.Novotný PavelHoch Vítek-2-10-6  03211
14.Sedláček AlešSoukal Jiří ml.1057  30311
15.Knöttig OndřejOtáhal Jan-5-9-2  03312
16.Novotný PavelSedláček Zdeněk-8-7-3  03313
17.Sedláček AlešHoch VítekWO    03314
18.Rubeš JakubSoukal Jiří ml.WO    30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Pavel04Otáhal Jan31
Sedláček Aleš21Sedláček Zdeněk40
Rubeš Jakub03Hoch Vítek30
Knöttig Ondřej04Soukal Jiří ml.21
WO11WO11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS