Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice AVrchní
rozhodčí:
Papež Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál, Křepice 25, 69165Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:49553:719TJ SPORT Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Aleš
Rubeš Jakub
 
 
Šalášek Jiří
Šíblová Sára
 
 
-689-6103210
2.Papež Radek
Novotný Pavel
 
 
Pinkas Václav
Prokeš Zdeněk
 
 
9-7-616-62311
3.Papež RadekProkeš Zdeněk-11-8-2  0312
4.Sedláček AlešPinkas Václav-6-8-7  0313
5.Rubeš JakubŠíblová Sára-3-5-11  0314
6.Novotný PavelŠalášek Jiří-8-7-5  0315
7.Sedláček AlešProkeš Zdeněk-9-9-6  0316
8.Rubeš JakubPinkas Václav-3-4-6  0317
9.Novotný PavelŠíblová Sára-117-9993227
10.Papež RadekŠalášek Jiří-10-7-6  0328
11.Rubeš JakubProkeš Zdeněk-1-3-3  0329
12.Novotný PavelPinkas Václav7-6-5-5 13210
13.Papež RadekŠíblová Sára-7-689-623211
14.Sedláček AlešŠalášek Jiří8-878 31311
15.Novotný PavelProkeš Zdeněk-8-79-6 13312
16.Papež RadekPinkas Václav87-9-9732412
17.Sedláček AlešŠíblová Sára-889-9-1023413
18.Rubeš JakubŠalášek Jiří-7-5-5  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Papež Radek13Prokeš Zdeněk40
Sedláček Aleš13Pinkas Václav31
Rubeš Jakub04Šíblová Sára31
Novotný Pavel13Šalášek Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CVrchní
rozhodčí:
Studýnka Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Troskotovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okres - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:08Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:31661:639TJ Sokol Kobylí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otáhal Jan
Sedláček Zdeněk
 
 
Sirbu Jan
Lukša Břetislav
 
 
948  3010
2.Soukal Jiří ml.
Studýnka Antonín
 
 
Novosad Jiří
Pešek Oldřich
 
 
-10-5-4  0311
3.Soukal Jiří ml.Novosad Jiří9-8-7973221
4.Otáhal JanPešek Oldřich-7-9-8  0322
5.Sedláček ZdeněkLukša Břetislav8-3-10543232
6.Studýnka AntonínSirbu Jan6-4-8-9 1333
7.Otáhal JanNovosad Jiří958  3043
8.Sedláček ZdeněkPešek Oldřich-8-108-9 1344
9.Studýnka AntonínLukša Břetislav8-9-5-6 1345
10.Soukal Jiří ml.Sirbu Jan93-76 3155
11.Sedláček ZdeněkNovosad Jiří794  3065
12.Studýnka AntonínPešek Oldřich-7-11-9  0366
13.Soukal Jiří ml.Lukša Břetislav138-86 3176
14.Otáhal JanSirbu Jan-15899 3186
15.Studýnka AntonínNovosad Jiří10-698 3196
16.Soukal Jiří ml.Pešek Oldřich-85-10-11 1397
17.Otáhal JanLukša Břetislav11-889 31107
18.Sedláček ZdeněkSirbu Jan7-5712 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukal Jiří ml.31Novosad Jiří04
Otáhal Jan31Pešek Oldřich40
Sedláček Zdeněk31Lukša Břetislav13
Studýnka Antonín13Sirbu Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SPIN Lednice AVrchní
rozhodčí:
Bobrzyk David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 510, Lednice, tělocvična ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:32704:644SPIN Lednice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bobrzyk David
Svoboda Michal
 
 
Páleník Jiří
Hrabec Lukáš
 
 
-9-9-9  0301
2.Pagáč Martin
Baťka Stanislav
 
 
Svoboda Aleš
Ryšavý Luděk
 
 
-4-99-10 1302
3.Bobrzyk DavidPáleník Jiří-8-8-7  0303
4.Baťka StanislavSvoboda Aleš8-75-7-82304
5.Svoboda MichalHrabec Lukáš-969-693214
6.Pagáč MartinRyšavý Luděk665  3024
7.Baťka StanislavPáleník Jiří7-311-4-32325
8.Svoboda MichalSvoboda Aleš8-8-8663235
9.Pagáč MartinHrabec Lukáš712  3045
10.Hanák FrantišekRyšavý Luděk5-6-8773255
11.Svoboda MichalPáleník Jiří75-75 3165
12.Pagáč MartinSvoboda Aleš10-779 3175
13.Hanák FrantišekHrabec Lukáš-1378-11-62376
14.Baťka StanislavRyšavý Luděk-55610 3186
15.Pagáč MartinPáleník Jiří-9756 3196
16.Hanák FrantišekSvoboda Aleš-5-799-82397
17.Baťka StanislavHrabec Lukáš-91108 31107
18.Svoboda MichalRyšavý Luděk777  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bobrzyk David01Páleník Jiří22
Baťka Stanislav22Svoboda Aleš22
Svoboda Michal40Hrabec Lukáš13
Pagáč Martin40Ryšavý Luděk04
Hanák František12   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice AVrchní
rozhodčí:
Goliáš Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573 , 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:28666:598TJ Sokol Vranovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tetur Stanislav
Křivka Jan
 
 
Ševela František
Krátký Milan
 
 
-71149 3110
2.Bednařík Marcel
Mrkvica Aleš
 
 
Charvát Vavřinec
Prachař Štěpán
 
 
-12-942123220
3.Křivka JanPrachař Štěpán8118  3030
4.Tetur StanislavCharvát Vavřinec-4-4-15  0331
5.Mrkvica AlešŠevela František84-3-673241
6.Bednařík MarcelKrátký Milan444  3051
7.Tetur StanislavPrachař Štěpán109-610 3161
8.Mrkvica AlešCharvát Vavřinec-6-97-9 1362
9.Bednařík MarcelŠevela František75-92 3172
10.Křivka JanKrátký Milan1295  3082
11.Mrkvica AlešPrachař Štěpán-8-589-92383
12.Bednařík MarcelCharvát Vavřinec4-67-1023293
13.Křivka JanŠevela František6-972 31103
14.Tetur StanislavKrátký Milan646  30113
15.Bednařík MarcelPrachař Štěpán665  30123
16.Křivka JanCharvát Vavřinec7-7-8-6 13124
17.Tetur StanislavŠevela František8-8-610-1023125
18.Mrkvica AlešKrátký MilanWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Křivka Jan31Prachař Štěpán13
Tetur Stanislav22Charvát Vavřinec31
Mrkvica Aleš12Ševela František13
Bednařík Marcel40Krátký Milan03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:26687:625TJ Sokol Lanžhot C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Zdenek
Polášek Michal
 
 
Slavík Jakub
Slavík Ondřej
 
 
-8-7-8  0301
2.Sláma Miroslav
Koníček Marek
 
 
Vozdecký Jaromír
Vodáková Aneta
 
 
7-1077 3111
3.Sláma MiroslavSlavík Jakub52-88 3121
4.Polášek MichalSlavík Ondřej-12-1110-7 1322
5.Koníček MarekVozdecký Jaromír101-96 3132
6.Polášek ZdenekVodáková Aneta9-1086 3142
7.Polášek MichalSlavík Jakub8-8-9-11 1343
8.Koníček MarekSlavík Ondřej37-119 3153
9.Polášek ZdenekVozdecký Jaromír9128  3063
10.Sláma MiroslavVodáková Aneta684  3073
11.Koníček MarekSlavík Jakub969  3083
12.Polášek ZdenekSlavík Ondřej9-9711 3193
13.Sláma MiroslavVozdecký Jaromír86-11-7632103
14.Polášek MichalVodáková Aneta-46-11-9 13104
15.Polášek ZdenekSlavík Jakub715-79 31114
16.Sláma MiroslavSlavík Ondřej1210-108 31124
17.Polášek MichalVozdecký Jaromír-96811 31134
18.Koníček MarekVodáková AnetaWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sláma Miroslav40Slavík Jakub13
Polášek Michal13Slavík Ondřej13
Koníček Marek30Vozdecký Jaromír04
Polášek Zdenek40Vodáková Aneta12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velké Němčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městečko 55,Velké Němčice, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:39581:629STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýkora Daniel
Godany Milan
 
 
Gajan Pavel ml.
Bařina Leoš
 
 
6-5-5-9 1301
2.Citterbard Oldřich
Fiala Jiří
 
 
Adámek Radek
Vráblík Jan
 
 
-7-48-6 1302
3.Citterbard OldřichBařina Leoš-6-8-9  0303
4.Fiala JiříGajan Pavel ml.-104-116-22304
5.Godany MilanVráblík Jan8-5-2-5 1305
6.Sýkora DanielAdámek Radek-210-6-4 1306
7.Fiala JiříBařina Leoš-9-8-6  0307
8.Godany MilanGajan Pavel ml.6-5-6-5 1308
9.Sýkora DanielVráblík Jan589  3018
10.Citterbard OldřichAdámek Radek789  3028
11.Godany MilanBařina Leoš-8-69-9 1329
12.Sýkora DanielGajan Pavel ml.83-46 3139
13.Citterbard OldřichVráblík Jan4-76-863249
14.Fiala JiříAdámek Radek3-89-333259
15.Sýkora DanielBařina Leoš6-6-8-5 13510
16.Citterbard OldřichGajan Pavel ml.51-78 31610
17.Fiala JiříVráblík Jan7811  30710
18.Godany MilanAdámek Radek-8-7-9  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Citterbard Oldřich31Bařina Leoš40
Fiala Jiří22Gajan Pavel ml.22
Godany Milan04Vráblík Jan13
Sýkora Daniel22Adámek Radek22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS