Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky AVrchní
rozhodčí:
Hyclová Pavlína
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Němčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:7655:447TJ SPORT Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stávek Radim
Šíblová Sára
 
 
Hrnčíř Leoš
Hruška Jaroslav st.
 
 
523  3010
2.Pinkas Václav
Prokeš Zdeněk
 
 
Citterbard Oldřich
Godany Milan
 
 
8108  3020
3.Pinkas VáclavCitterbard Oldřich1210-76 3130
4.Stávek RadimGodany Milan1486  3040
5.Šíblová SáraHruška Jaroslav st.978  3050
6.Prokeš ZdeněkHrnčíř Leoš675  3060
7.Stávek RadimCitterbard Oldřich-61199 3170
8.Šíblová SáraGodany Milan-5665 3180
9.Prokeš ZdeněkHruška Jaroslav st.765  3090
10.Pinkas VáclavHrnčíř Leoš6-746 31100
11.Šíblová SáraCitterbard Oldřich-11787 31110
12.Prokeš ZdeněkGodany Milan858  30120
13.Pinkas VáclavHruška Jaroslav st.377  30130
14.Stávek RadimHrnčíř Leoš7-944 31140
15.Prokeš ZdeněkCitterbard Oldřich793  30150
16.Pinkas VáclavGodany Milan64-36 31160
17.Stávek RadimHruška Jaroslav st.8107  30170
18.Šíblová SáraHrnčíř Leoš856  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pinkas Václav40Citterbard Oldřich04
Stávek Radim40Godany Milan04
Šíblová Sára40Hruška Jaroslav st.04
Prokeš Zdeněk40Hrnčíř Leoš04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov AVrchní
rozhodčí:
Brozák Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:38619:680nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brozák Radomír
Gajan Pavel ml.
 
 
Koníček Marek
Sláma Miroslav
 
 
8-9-61093210
2.Josef Jaroslav
Vráblík Jan
 
 
Polášek Zdenek
Polášek Michal
 
 
-5998 3120
3.Brozák RadomírKoníček Marek6-58-1183230
4.Vráblík JanPolášek Zdenek-6-7-4  0331
5.Josef JaroslavSláma Miroslav-69-7-8 1332
6.Gajan Pavel ml.Polášek Michal968  3042
7.Vráblík JanKoníček Marek-5-5-8  0343
8.Josef JaroslavPolášek Zdenek-3-6-5  0344
9.Gajan Pavel ml.Sláma Miroslav-68-10993254
10.Brozák RadomírPolášek Michal538  3064
11.Josef JaroslavKoníček Marek-4-4-7  0365
12.Gajan Pavel ml.Polášek Zdenek-69-7-8 1366
13.Brozák RadomírSláma Miroslav78-98 3176
14.Vráblík JanPolášek Michal-977-8103286
15.Gajan Pavel ml.Koníček Marek-6-8-9  0387
16.Brozák RadomírPolášek Zdenek-8988 3197
17.Vráblík JanSláma Miroslav-6-810-9 1398
18.Josef JaroslavPolášek Michal9-9-68-112399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brozák Radomír40Koníček Marek31
Vráblík Jan13Polášek Zdenek31
Josef Jaroslav04Sláma Miroslav22
Gajan Pavel ml.22Polášek Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nikolčická 531, Šitbořice, tělocvična ZŠ nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:52Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:39593:631TJ Sokol Vranovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vozdecký Jaromír
Vodáková Aneta
 
 
Zouhar Rudolf
Goliáš Petr
 
 
-5-5-9  0301
2.Slavík Jakub
Slavík Ondřej
 
 
Tetur Stanislav
Mrkvica Aleš
 
 
398  3011
3.Slavík JakubTetur Stanislav-8-48-1 1312
4.Slavík OndřejGoliáš Petr-92-8-10 1313
5.Vodáková AnetaZouhar Rudolf-3-4-9  0314
6.Vozdecký JaromírMrkvica Aleš-2-638-62315
7.Slavík OndřejTetur Stanislav-8-9-3  0316
8.Vodáková AnetaGoliáš Petr-912-3-8 1317
9.Vozdecký JaromírZouhar Rudolf9-1011-7-112318
10.Slavík JakubMrkvica Aleš-5599 3128
11.Vodáková AnetaTetur Stanislav-4-6-4  0329
12.Vozdecký JaromírGoliáš Petr68-118 3139
13.Slavík JakubZouhar Rudolf14-9-7863249
14.Slavík OndřejMrkvica Aleš-7-106883259
15.Vozdecký JaromírTetur Stanislav9-7-9-9 13510
16.Slavík JakubGoliáš PetrWO    30610
17.Slavík OndřejZouhar Rudolf-6-4-9  03611
18.Vodáková AnetaMrkvica Aleš846  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavík Jakub21Tetur Stanislav40
Slavík Ondřej13Goliáš Petr21
Vodáková Aneta13Zouhar Rudolf31
Vozdecký Jaromír13Mrkvica Aleš13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
Košuličová Veronika
HOSTUJÍCÍ:SPIN Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:47569:657SPIN Lednice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševela František
Krátký Milan
 
 
Pagáč Martin
Baťka Stanislav
 
 
-9869 3110
2.Prachař Štěpán
Charvát Vavřinec
 
 
Svoboda Michal
Bobrzyk David
 
 
6-9-9-8 1311
3.Fidor MarekBaťka Stanislav8-7911 3121
4.Ševela FrantišekSvoboda Michal-6-5-3  0322
5.Krátký MilanPagáč Martin-8-3-11  0323
6.Prachař ŠtěpánBobrzyk David9-8-4-8 1324
7.Ševela FrantišekBaťka Stanislav-79-8-10 1325
8.Krátký MilanSvoboda Michal-12-1076-72326
9.Prachař ŠtěpánPagáč Martin10-8-37-132327
10.Fidor MarekBobrzyk David-6-4-5  0328
11.Krátký MilanBaťka Stanislav-4-9-7  0329
12.Prachař ŠtěpánSvoboda Michal-6-6-9  03210
13.Fidor MarekPagáč Martin-8-9-8  03211
14.Ševela FrantišekBobrzyk David-36-9-8 13212
15.Prachař ŠtěpánBaťka Stanislav5-5-6-9 13213
16.Fidor MarekSvoboda Michal-957-10-723214
17.Ševela FrantišekPagáč Martin-6-9-8  03215
18.Krátký MilanBobrzyk DavidWO    30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fidor Marek13Baťka Stanislav31
Ševela František04Svoboda Michal40
Krátký Milan03Pagáč Martin40
Prachař Štěpán04Bobrzyk David30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
Hrabec Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:38763:751TJ Sokol Klobouky u Brna B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabec Lukáš
Páleník Jiří
 
 
Otáhal Jan
Soukal Jiří ml.
 
 
98-109 3110
2.Svoboda Aleš
Ryšavý Luděk
 
 
Sedláček Zdeněk
Hoch Vítek
 
 
6-9-78-32311
3.Ryšavý LuděkHoch Vítek-1299-7-122312
4.Hrabec LukášSedláček Zdeněk77-8-8-82313
5.Svoboda AlešOtáhal Jan-7-6121073223
6.Páleník JiříSoukal Jiří ml.3-1169 3133
7.Hrabec LukášHoch Vítek-79-96-102334
8.Svoboda AlešSedláček Zdeněk-1210-7-7 1335
9.Páleník JiříOtáhal Jan-10-1078113245
10.Ryšavý LuděkSoukal Jiří ml.-8-9-9  0346
11.Svoboda AlešHoch Vítek6-89-333256
12.Páleník JiříSedláček Zdeněk-13977 3166
13.Klímek OndřejOtáhal Jan-6-7-9  0367
14.Hrabec LukášSoukal Jiří ml.139-9-783277
15.Páleník JiříHoch Vítek-10-1-10  0378
16.Klímek OndřejSedláček Zdeněk5-128-8143288
17.Hrabec LukášOtáhal Jan775  3098
18.Svoboda AlešSoukal Jiří ml.2-6128 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ryšavý Luděk02Hoch Vítek31
Hrabec Lukáš22Sedláček Zdeněk22
Svoboda Aleš31Otáhal Jan13
Páleník Jiří31Soukal Jiří ml.13
Klímek Ondřej11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Troskotovice AVrchní
rozhodčí:
Sirbu Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Troskotovice 230, KD Troskotovice 230Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:15685:522TJ Troskotovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Oldřich
Vaculík František
 
 
Rubeš Jakub
Papež Jan
 
 
576  3010
2.Lukša Břetislav
Sirbu Jan
 
 
Knöttig Ondřej
Maška Květoslav
 
 
10-8-9-7 1311
3.Vaculík FrantišekRubeš Jakub8-98-10-82312
4.Sirbu JanPapež Jan768  3022
5.Pešek OldřichKnöttig Ondřej465  3032
6.Lukša BřetislavMaška Květoslav-8689 3142
7.Sirbu JanRubeš Jakub887  3052
8.Pešek OldřichPapež Jan456  3062
9.Lukša BřetislavKnöttig Ondřej8-866 3172
10.Vaculík FrantišekMaška Květoslav-878-883282
11.Pešek OldřichRubeš Jakub873  3092
12.Lukša BřetislavPapež Jan478  30102
13.Vaculík FrantišekKnöttig Ondřej88-67 31112
14.Sirbu JanMaška Květoslav-877-7932122
15.Lukša BřetislavRubeš Jakub88-108 31132
16.Vaculík FrantišekPapež Jan687  30142
17.Sirbu JanKnöttig Ondřej965  30152
18.Pešek OldřichMaška Květoslav8-978 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaculík František31Rubeš Jakub13
Sirbu Jan40Papež Jan04
Pešek Oldřich40Knöttig Ondřej04
Lukša Břetislav40Maška Květoslav04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS