Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
Hrabec Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:42569:648TJ SPORT Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Aleš
Ryšavý Luděk
 
 
Stávek Radim
Šalášek Jiří
 
 
88-6-3-82301
2.Hrabec Lukáš
Páleník Jiří
 
 
Pinkas Václav
Prokeš Zdeněk
 
 
-7-9-5  0302
3.Páleník JiříProkeš Zdeněk-9-3-9  0303
4.Šubík JiříStávek Radim-5-5-10  0304
5.Svoboda AlešPinkas Václav9-5610 3114
6.Hrabec Lukᚊalášek Jiří9-9119 3124
7.Šubík JiříProkeš Zdeněk-9-9-5  0325
8.Svoboda AlešStávek Radim2-9-8-6 1326
9.Hrabec LukášPinkas Václav769  3036
10.Páleník JiříŠalášek Jiří-5-103-7 1337
11.Svoboda AlešProkeš Zdeněk5-967 3147
12.Hrabec LukášStávek Radim-8-6-10  0348
13.Páleník JiříPinkas Václav7-49-5-72349
14.Šubík JiříŠalášek Jiří7106  3059
15.Hrabec LukášProkeš Zdeněk-5-9-9  03510
16.Páleník JiříStávek Radim9-11-7-6 13511
17.Šubík JiříPinkas Václav-6-610-9 13512
18.Svoboda AlešŠalášek Jiří8-6-7-9 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Páleník Jiří04Prokeš Zdeněk31
Šubík Jiří13Stávek Radim40
Svoboda Aleš22Pinkas Václav22
Hrabec Lukáš22Šalášek Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Troskotovice AVrchní
rozhodčí:
Sirbu Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:44538:675TJ Sokol Brumovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sirbu Jan
Novosad Jiří
 
 
Krátký Milan
Ševela František
 
 
-59-510-102301
2.Pešek Oldřich
Vaculík František
 
 
Charvát Vavřinec
Prachař Štěpán
 
 
-77-1-14 1302
3.Novosad JiříPrachař Štěpán-5-38-2 1303
4.Vaculík FrantišekCharvát Vavřinec-4-6-7  0304
5.Sirbu JanŠevela František-3-114-7 1305
6.Pešek OldřichKrátký Milan-108312 3115
7.Vaculík FrantišekPrachař Štěpán-5-5-6  0316
8.Sirbu JanCharvát Vavřinec-6-5-11  0317
9.Pešek OldřichŠevela František7713  3027
10.Novosad JiříKrátký Milan-4-10-9  0328
11.Sirbu JanPrachař Štěpán78-108 3138
12.Pešek OldřichCharvát Vavřinec106-6-493248
13.Novosad JiříŠevela František-4-2-6  0349
14.Vaculík FrantišekKrátký Milan-47119 3159
15.Pešek OldřichPrachař Štěpán46-8-9-1423510
16.Novosad JiříCharvát Vavřinec-8-9-2  03511
17.Vaculík FrantišekŠevela František-7-9-8  03512
18.Sirbu JanKrátký Milan-4-4-6  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novosad Jiří04Prachař Štěpán31
Vaculík František13Charvát Vavřinec31
Sirbu Jan13Ševela František31
Pešek Oldřich31Krátký Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice AVrchní
rozhodčí:
Papež Radek
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál, Křepice 25, 69165Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:37619:636Orel Šitbořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Aleš
Rubeš Jakub
 
 
Slavík Jakub
Slavík Ondřej
 
 
10-3-9-8 1301
2.Novotný Pavel
Papež Radek
 
 
Slavík Jiří
Halasová Ludmila
 
 
-86-10943211
3.Papež RadekSlavík Jiří1088  3021
4.Sedláček AlešSlavík Jakub-9-103-3 1322
5.Rubeš JakubSlavík Ondřej-57-79-42323
6.Novotný PavelHalasová Ludmila-896-573233
7.Sedláček AlešSlavík Jiří397  3043
8.Rubeš JakubSlavík Jakub-3-9-6  0344
9.Novotný PavelSlavík Ondřej-9-839-92345
10.Papež RadekHalasová Ludmila5-3106 3155
11.Strouhal JiříSlavík Jiří-6-6-2  0356
12.Novotný PavelSlavík Jakub7-111011 3166
13.Papež RadekSlavík Ondřej-1279-3-82367
14.Sedláček AlešHalasová Ludmila754  3077
15.Novotný PavelSlavík Jiří-46-8-10 1378
16.Papež RadekSlavík Jakub-6-7-1  0379
17.Sedláček AlešSlavík Ondřej24-91 3189
18.Strouhal JiříHalasová Ludmila-8-5-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Papež Radek22Slavík Jiří22
Sedláček Aleš31Slavík Jakub31
Rubeš Jakub02Slavík Ondřej31
Novotný Pavel22Halasová Ludmila13
Strouhal Jiří02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CVrchní
rozhodčí:
Otáhal Jan
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okres - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1221:41391:620STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otáhal Jan
Hoch Vítek
 
 
Brozák Radomír
Gajan Pavel ml.
 
 
9-311-583210
2.
 
 
Josef Jaroslav
Galuszka Michal
 
 
WO    0311
3.Hoch VítekGajan Pavel ml.1084  3021
4.Otáhal JanBrozák Radomír-87-4-6 1322
5.Mrázek PetrJosef Jaroslav-5-6-8  0323
6.Galuszka MichalWO    0324
7.Otáhal JanGajan Pavel ml.-109-4-4 1325
8.Mrázek PetrBrozák Radomír-3-4-3  0326
9.Josef JaroslavWO    0327
10.Hoch VítekGaluszka Michal99-118 3137
11.Mrázek PetrGajan Pavel ml.-3-3-4  0338
12.Brozák RadomírWO    0339
13.Hoch VítekJosef Jaroslav899  3049
14.Otáhal JanGaluszka Michal7-12-9-3 13410
15.Gajan Pavel ml.WO    03411
16.Hoch VítekBrozák Radomír-986-7832511
17.Otáhal JanJosef Jaroslav574  30611
18.Mrázek PetrGaluszka Michal-8-8-7  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hoch Vítek40Gajan Pavel ml.21
Otáhal Jan13Brozák Radomír21
Mrázek Petr04Josef Jaroslav12
   Galuszka Michal21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SPIN Lednice AVrchní
rozhodčí:
Loukota Zdeněk ml.
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Němčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 510, Lednice, tělocvična ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:548:27763:641SPIN Lednice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Michal
Bobrzyk David
 
 
Sýkora Daniel
Citterbard Oldřich
 
 
6-9-87-102301
2.Pagáč Martin
Baťka Stanislav
 
 
Fiala Jiří
Godany Milan
 
 
-7964 3111
3.Svoboda MichalSýkora Daniel-8-127-13 1312
4.Bobrzyk DavidFiala Jiří6107  3022
5.Pagáč MartinCitterbard Oldřich-786-10-52323
6.Baťka StanislavGodany Milan710-69 3133
7.Bobrzyk DavidSýkora Daniel8-56-1173243
8.Pagáč MartinFiala Jiří6-983 3153
9.Baťka StanislavCitterbard Oldřich5109  3063
10.Svoboda MichalGodany Milan694  3073
11.Pagáč MartinSýkora Daniel48-10-1273283
12.Baťka StanislavFiala Jiří-7610-8-52384
13.Svoboda MichalCitterbard Oldřich-8745 3194
14.Bobrzyk DavidGodany Milan-68-510-122395
15.Baťka StanislavSýkora Daniel6-8-910832105
16.Svoboda MichalFiala Jiří573  30115
17.Bobrzyk DavidCitterbard Oldřich-754-11632125
18.Pagáč MartinGodany Milan1062  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Michal31Sýkora Daniel13
Bobrzyk David31Fiala Jiří13
Pagáč Martin31Citterbard Oldřich13
Baťka Stanislav31Godany Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice AVrchní
rozhodčí:
Goliáš Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573 , 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1038:34644:661TJ Sokol Lanžhot C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tetur Stanislav
Křivka Jan
 
 
Polášek Zdenek
Koníček Marek
 
 
-6-7-5  0301
2.Bednařík Marcel
Mrkvica Aleš
 
 
Sláma Miroslav
Polášek Michal
 
 
-84-64-72302
3.Křivka JanKoníček Marek-1127-6-72303
4.Tetur StanislavPolášek Zdenek-710-15-7 1304
5.Mrkvica AlešSláma Miroslav6-6-13-8 1305
6.Bednařík MarcelPolášek Michal542  3015
7.Tetur StanislavKoníček Marek88-57 3125
8.Mrkvica AlešPolášek Zdenek-37-5-4 1326
9.Bednařík MarcelSláma Miroslav8-747 3136
10.Křivka JanPolášek Michal138-6-4-52337
11.Mrkvica AlešKoníček Marek-2-696-92338
12.Bednařík MarcelPolášek Zdenek5110  3048
13.Křivka JanSláma Miroslav8-777 3158
14.Tetur StanislavPolášek Michal6-5105 3168
15.Bednařík MarcelKoníček Marek111211  3078
16.Křivka JanPolášek Zdenek103-3-6-72379
17.Tetur StanislavSláma Miroslav959  3089
18.Mrkvica AlešPolášek Michal-3-59-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Křivka Jan13Koníček Marek22
Tetur Stanislav31Polášek Zdenek31
Mrkvica Aleš04Sláma Miroslav13
Bednařík Marcel40Polášek Michal22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS