Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky AVrchní
rozhodčí:
Hyclová Pavlína
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:831:32490:568TJ SPORT Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stávek Radim
Šíblová Sára
 
 
Hoch Vítek
Oslzlý Michal
 
 
-87138 3110
2.Šalášek Jiří
 
 
Sedláček Zdeněk
Vajbar Antonín
 
 
WO    0311
3.Oslzlý MichalWO    0312
4.Stávek RadimVajbar Antonín1195  3022
5.Šalášek JiříSedláček Zdeněk-10-6-9  0323
6.Šíblová SáraHoch Vítek-148-6-6 1324
7.Stávek RadimOslzlý Michal833  3034
8.Šalášek JiříVajbar Antonín34-5-743244
9.Šíblová SáraSedláček Zdeněk9-7109 3154
10.Hoch VítekWO    0355
11.Šalášek JiříOslzlý Michal337  3065
12.Šíblová SáraVajbar Antonín977  3075
13.Sedláček ZdeněkWO    0376
14.Stávek RadimHoch Vítek7-85-1253286
15.Šíblová SáraOslzlý Michal56-95 3196
16.Vajbar AntonínWO    0397
17.Stávek RadimSedláček Zdeněk4-1098 31107
18.Šalášek JiříHoch Vítek-11-7-7  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Stávek Radim40Oslzlý Michal03
Šalášek Jiří22Vajbar Antonín03
Šíblová Sára31Sedláček Zdeněk12
   Hoch Vítek21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice AVrchní
rozhodčí:
Papež Radek
HOSTUJÍCÍ:SPIN Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál, Křepice 25, 69165Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:41555:651SPIN Lednice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Aleš
Rubeš Jakub
 
 
Pagáč Martin
Baťka Stanislav
 
 
-7106-7-52301
2.Papež Radek
Novotný Pavel
 
 
Svoboda Michal
Bobrzyk David
 
 
-4-14-4  0302
3.Papež RadekBaťka Stanislav-109-9993212
4.Sedláček AlešPagáč Martin-58812 3122
5.Rubeš JakubBobrzyk David-5-5-2  0323
6.Novotný PavelSvoboda Michal-9-6-5  0324
7.Sedláček AlešBaťka Stanislav1010-108 3134
8.Rubeš JakubPagáč Martin-6-8910-32335
9.Novotný PavelBobrzyk David-47-5-9 1336
10.Papež RadekSvoboda Michal8-597 3146
11.Rubeš JakubBaťka Stanislav-6-8-7  0347
12.Novotný PavelPagáč Martin-5-713-8 1348
13.Papež RadekBobrzyk David-8-3-7  0349
14.Sedláček AlešSvoboda Michal11-711-1-623410
15.Novotný PavelBaťka StanislavWO    03411
16.Papež RadekPagáč Martin-68-10-7 13412
17.Sedláček AlešBobrzyk DavidWO    30512
18.Rubeš JakubSvoboda MichalWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Papež Radek22Baťka Stanislav12
Sedláček Aleš21Pagáč Martin31
Rubeš Jakub03Bobrzyk David30
Novotný Pavel03Svoboda Michal21
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Troskotovice AVrchní
rozhodčí:
Sirbu Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:Lukša Břetislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Troskotovice 230, KD Troskotovice 230Rozhodčí:Pešek Oldřich
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36602:602TJ Sokol Vranovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík František
Pešek Oldřich
 
 
Křivka Jan
Tetur Stanislav
 
 
789  3010
2.Sirbu Jan
Novosad Jiří
 
 
Goliáš Petr
Mrkvica Aleš
 
 
38-4-683220
3.Novosad JiříTetur Stanislav-7-5-6  0321
4.Vaculík FrantišekKřivka Jan6-8-6-10 1322
5.Pešek OldřichMrkvica Aleš-7677 3132
6.Sirbu JanGoliáš Petr947  3042
7.Vaculík FrantišekTetur Stanislav2-10-26-102343
8.Pešek OldřichKřivka Jan-111045 3153
9.Sirbu JanMrkvica Aleš-7-92-8 1354
10.Novosad JiříGoliáš Petr-5-6-1  0355
11.Pešek OldřichTetur Stanislav-52-5-4 1356
12.Sirbu JanKřivka Jan12-57-8-62357
13.Novosad JiříMrkvica Aleš-66-69-62358
14.Vaculík FrantišekGoliáš Petr956  3068
15.Sirbu JanTetur Stanislav-610-10793278
16.Novosad JiříKřivka Jan-3-6-7  0379
17.Vaculík FrantišekMrkvica Aleš-6-9-8  03710
18.Pešek OldřichGoliáš PetrWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novosad Jiří04Tetur Stanislav31
Vaculík František13Křivka Jan31
Pešek Oldřich21Mrkvica Aleš31
Sirbu Jan22Goliáš Petr12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
Hrabec Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1714:51519:676TJ Sokol Lanžhot C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Aleš
Hrabec Lukáš
 
 
Polášek Zdenek
Polášek Michal
 
 
989  3010
2.Ryšavý Luděk
Páleník Jiří
 
 
Koníček Marek
Sláma Miroslav
 
 
5-8-7-3 1311
3.Ryšavý LuděkKoníček Marek-6-3-7  0312
4.Hrabec LukášPolášek Zdenek-7-10-5  0313
5.Páleník JiříSláma Miroslav-6-7-9  0314
6.Svoboda AlešPolášek Michal-63-7-10 1315
7.Hrabec LukášKoníček Marek-7-7-10  0316
8.Páleník JiříPolášek Zdenek-78-6-4 1317
9.Svoboda AlešSláma Miroslav-6-79-7 1318
10.Ryšavý LuděkPolášek Michal-11-3-7  0319
11.Páleník JiříKoníček Marek-74-7-3 13110
12.Svoboda AlešPolášek Zdenek-7-85-12 13111
13.Ryšavý LuděkSláma Miroslav9-98-6-623112
14.Hrabec LukášPolášek Michal-47-7-5 13113
15.Svoboda AlešKoníček Marek-8-10109-423114
16.Ryšavý LuděkPolášek Zdenek-10-10-10  03115
17.Hrabec LukášSláma Miroslav-9-9-9  03116
18.Páleník JiříPolášek Michal-9-5-7  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ryšavý Luděk04Koníček Marek40
Hrabec Lukáš04Polášek Zdenek40
Páleník Jiří04Sláma Miroslav40
Svoboda Aleš04Polášek Michal40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
Šišmová Veronika
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Němčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:43573:669Sokol Velké Němčice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prachař Štěpán
Krátký Milan
 
 
Sýkora Daniel
Godany Milan
 
 
910-10-983210
2.Jakubčík František
Ševela František
 
 
Fiala Jiří
Citterbard Oldřich
 
 
-5-814-9 1311
3.Prachař ŠtěpánGodany Milan-68-10523221
4.Krátký MilanFiala Jiří10-58-7-52322
5.Jakubčík FrantišekSýkora Daniel-879-2-52323
6.Ševela FrantišekCitterbard Oldřich-86-3-9 1324
7.Krátký MilanGodany Milan-4810-733234
8.Jakubčík FrantišekFiala Jiří-4-9-5  0335
9.Ševela FrantišekSýkora Daniel-7-9-8  0336
10.Prachař ŠtěpánCitterbard Oldřich1099  3046
11.Jakubčík FrantišekGodany Milan-9-4-7  0347
12.Ševela FrantišekFiala Jiří108-58 3157
13.Prachař ŠtěpánSýkora Daniel4-10-5-8 1358
14.Krátký MilanCitterbard Oldřich-9-7-5  0359
15.Ševela FrantišekGodany Milan-8-6-8  03510
16.Prachař ŠtěpánFiala Jiří927  30610
17.Krátký MilanSýkora Daniel-4-8-6  03611
18.Jakubčík FrantišekCitterbard Oldřich-5-5-7  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prachař Štěpán31Godany Milan22
Krátký Milan13Fiala Jiří22
Jakubčík František04Sýkora Daniel40
Ševela František13Citterbard Oldřich31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice AVrchní
rozhodčí:
Slavík Jiří
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nikolčická 531, Šitbořice, tělocvična ZŠ nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1511:48476:635STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Jiří
Vozdecký Jaromír
 
 
Brozák Radomír
Dyrčíková Lucie
 
 
-8-5-8  0301
2.Slavík Jakub
Slavík Ondřej
 
 
Gajan Pavel ml.
Adámek Radek
 
 
6-996 3111
3.Slavík JakubBrozák Radomír-8-10-7  0312
4.Slavík OndřejDyrčíková Lucie-4-4-5  0313
5.Slavík JiříGajan Pavel ml.10-79-863223
6.Vozdecký JaromírAdámek Radek-7-9-10  0324
7.Slavík OndřejBrozák Radomír-3-11-4  0325
8.Slavík JiříDyrčíková Lucie-10-6-3  0326
9.Vozdecký JaromírGajan Pavel ml.-7-9-8  0327
10.Slavík JakubAdámek Radek-7-9-7  0328
11.Slavík JiříBrozák Radomír-89-5-7 1329
12.Vozdecký JaromírDyrčíková Lucie-5-9-8  03210
13.Slavík JakubGajan Pavel ml.-10-13-8  03211
14.Slavík OndřejAdámek Radek-6-4-11  03212
15.Vozdecký JaromírBrozák Radomír-5-6-10  03213
16.Slavík JakubDyrčíková Lucie-9-412-3 13214
17.Slavík OndřejGajan Pavel ml.-7-11-8  03215
18.Slavík JiříAdámek Radek7810  30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavík Jakub04Brozák Radomír40
Slavík Ondřej04Dyrčíková Lucie40
Slavík Jiří22Gajan Pavel ml.31
Vozdecký Jaromír04Adámek Radek31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS