Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky AVrchní
rozhodčí:
Hyclová Pavlína
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:33655:625TJ SPORT Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stávek Radim
Šalášek Jiří
 
 
Křivka Jan
Tetur Stanislav
 
 
-98-10-9 1301
2.Prokeš Zdeněk
Šíblová Sára
 
 
Bednařík Marcel
Mrkvica Aleš
 
 
-1049-743211
3.Šíblová SáraBednařík Marcel-5-6-4  0312
4.Stávek RadimTetur Stanislav958  3022
5.Šalášek JiříKřivka Jan-8-8-8  0323
6.Prokeš ZdeněkMrkvica Aleš382  3033
7.Stávek RadimBednařík Marcel-6-4-4  0334
8.Šalášek JiříTetur Stanislav6-98-8-92335
9.Prokeš ZdeněkKřivka Jan5-944 3145
10.Šíblová SáraMrkvica Aleš-678-8113255
11.Šalášek JiříBednařík Marcel-6-5-4  0356
12.Prokeš ZdeněkTetur Stanislav769  3066
13.Šíblová SáraKřivka Jan13-49-963276
14.Stávek RadimMrkvica Aleš-94-6473286
15.Prokeš ZdeněkBednařík Marcel-36-4-18 1387
16.Šíblová SáraTetur Stanislav10106  3097
17.Stávek RadimKřivka Jan-11-788232107
18.Šalášek JiříMrkvica Aleš8-767 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šíblová Sára31Bednařík Marcel40
Stávek Radim31Tetur Stanislav13
Šalášek Jiří13Křivka Jan13
Prokeš Zdeněk31Mrkvica Aleš04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:SPIN Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:25782:658TJ Sokol Lanžhot C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koníček Marek
Polášek Zdenek
 
 
Šimon Peter
Zechmeister Jan
 
 
794  3010
2.Polášek Michal
Sláma Miroslav
 
 
Baťka Stanislav
Svoboda Michal
 
 
12-123-9-72311
3.Koníček MarekZechmeister Jan63-65 3121
4.Polášek MichalSvoboda Michal-101-88-102322
5.Sláma MiroslavBaťka Stanislav7-11413 3132
6.Polášek ZdenekŠimon Peter-7917 3142
7.Polášek MichalZechmeister Jan-969-773252
8.Sláma MiroslavSvoboda Michal7-95-7-82353
9.Polášek ZdenekBaťka Stanislav9-8117 3163
10.Koníček MarekŠimon Peter6-6710 3173
11.Sláma MiroslavZechmeister Jan9128  3083
12.Polášek ZdenekSvoboda Michal94-512 3193
13.Koníček MarekBaťka Stanislav57-1110 31103
14.Polášek MichalŠimon Peter-9-5104832113
15.Polášek ZdenekZechmeister Jan7-910-7632123
16.Koníček MarekSvoboda Michal87-59 31133
17.Polášek MichalBaťka Stanislav78-76 31143
18.Sláma MiroslavŠimon Peter-10987 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koníček Marek40Zechmeister Jan04
Polášek Michal31Svoboda Michal22
Sláma Miroslav31Baťka Stanislav04
Polášek Zdenek40Šimon Peter04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velké Němčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městečko 55,Velké Němčice, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:31702:650Sokol Velké Němčice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýkora Daniel
Godany Milan
 
 
Hoch Vítek
Otáhal Jan
 
 
9-966 3110
2.Citterbard Oldřich
Fiala Jiří
 
 
Mrázek Petr
Soukal Jiří ml.
 
 
6-10-6473220
3.Citterbard OldřichOtáhal Jan9-8-108-62321
4.Godany MilanHoch Vítek-89-7-8 1322
5.Fiala JiříSoukal Jiří ml.7-8-6593232
6.Sýkora DanielMrázek Petr948  3042
7.Godany MilanOtáhal Jan-97-10773252
8.Fiala JiříHoch Vítek9104  3062
9.Sýkora DanielSoukal Jiří ml.10-89-693272
10.Citterbard OldřichMrázek Petr246  3082
11.Fiala JiříOtáhal Jan-75-10-14 1383
12.Sýkora DanielHoch Vítek-12-959-42384
13.Citterbard OldřichSoukal Jiří ml.-118910 3194
14.Godany MilanMrázek Petr849  30104
15.Sýkora DanielOtáhal Jan-95-129832114
16.Citterbard OldřichHoch Vítek-9-8-4  03115
17.Godany MilanSoukal Jiří ml.WO    03116
18.Fiala JiříMrázek Petr-9346 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Citterbard Oldřich22Otáhal Jan22
Godany Milan21Hoch Vítek31
Fiala Jiří31Soukal Jiří ml.03
Sýkora Daniel31Mrázek Petr04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov AVrchní
rozhodčí:
Brozák Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:12665:463STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brozák Radomír
Gajan Pavel ml.
 
 
Papež Radek
Novotný Pavel
 
 
-95-8953210
2.Dyrčíková Lucie
Gajan Pavel st.
 
 
Strouhal Jiří
Rubeš Jakub
 
 
466  3020
3.Brozák RadomírPapež Radek-9556 3130
4.Vráblík JanNovotný Pavel7-8105 3140
5.Gajan Pavel st.Strouhal Jiří545  3050
6.Gajan Pavel ml.Rubeš Jakub963  3060
7.Vráblík JanPapež Radek9105  3070
8.Gajan Pavel st.Novotný Pavel-136-7-10 1371
9.Gajan Pavel ml.Strouhal Jiří11-654 3181
10.Brozák RadomírRubeš Jakub856  3091
11.Gajan Pavel st.Papež Radek9-59-3-62392
12.Gajan Pavel ml.Novotný Pavel6611  30102
13.Brozák RadomírStrouhal Jiří646  30112
14.Vráblík JanRubeš Jakub336  30122
15.Gajan Pavel ml.Papež Radek7127  30132
16.Brozák RadomírNovotný Pavel5311  30142
17.Vráblík JanStrouhal Jiří9-963 31152
18.Gajan Pavel st.Rubeš Jakub686  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brozák Radomír40Papež Radek13
Vráblík Jan40Novotný Pavel13
Gajan Pavel st.22Strouhal Jiří04
Gajan Pavel ml.40Rubeš Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Troskotovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nikolčická 531, Šitbořice, tělocvična ZŠ nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34624:608nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Jiří
Vozdecký Jaromír
 
 
Pešek Oldřich
Vaculík František
 
 
6-9-1011-122301
2.Slavík Jakub
Slavík Ondřej
 
 
Sirbu Jan
Lukša Břetislav
 
 
1084  3011
3.Slavík OndřejSirbu Jan89-3-1053221
4.Slavík JakubLukša Břetislav6-44-1033231
5.Vozdecký JaromírVaculík František-96-8733241
6.Slavík JiříPešek Oldřich766  3051
7.Slavík JakubSirbu Jan696  3061
8.Vozdecký JaromírLukša Břetislav-6-6-3  0362
9.Slavík JiříVaculík František6711  3072
10.Slavík OndřejPešek Oldřich-7-10-6  0373
11.Vodáková AnetaSirbu Jan-6-6-8  0374
12.Slavík JiříLukša Břetislav7-573 3184
13.Slavík OndřejVaculík František-9-78-11 1385
14.Slavík JakubPešek Oldřich-49-77-112386
15.Slavík JiříSirbu Jan-8-11-7  0387
16.Slavík OndřejLukša Břetislav686  3097
17.Slavík JakubVaculík František-86-9-8 1398
18.Vodáková AnetaPešek Oldřich-7-4-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavík Ondřej22Sirbu Jan22
Slavík Jakub22Lukša Břetislav13
Vozdecký Jaromír11Vaculík František22
Slavík Jiří31Pešek Oldřich31
Vodáková Aneta02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
Hrabec Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:38597:688nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Páleník Jiří
Hrabec Lukáš
 
 
Charvát Vavřinec
Prachař Štěpán
 
 
10-8-5-6 1301
2.Ryšavý Luděk
Svoboda Aleš
 
 
Fidor Marek
Krátký Milan
 
 
96-910 3111
3.Páleník JiříPrachař Štěpán1010-77 3121
4.Svoboda AlešCharvát Vavřinec-8-315-4 1322
5.Ryšavý LuděkFidor Marek-7-6-4  0323
6.Hrabec LukášKrátký Milan-8968 3133
7.Svoboda AlešPrachař Štěpán94-6-783243
8.Ryšavý LuděkCharvát Vavřinec-5-4-1  0344
9.Hrabec LukášFidor Marek-714-107133254
10.Páleník JiříKrátký Milan-669-593264
11.Ryšavý LuděkPrachař Štěpán-49-2-6 1365
12.Hrabec LukášCharvát Vavřinec-66-5-6 1366
13.Páleník JiříFidor Marek78-77 3176
14.Svoboda AlešKrátký Milan3-789 3186
15.Hrabec LukášPrachař Štěpán998  3096
16.Páleník JiříCharvát Vavřinec-4-4-6  0397
17.Svoboda AlešFidor Marek-67-8-8 1398
18.Ryšavý LuděkKrátký Milan-6-9-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Páleník Jiří31Prachař Štěpán13
Svoboda Aleš22Charvát Vavřinec40
Ryšavý Luděk04Fidor Marek22
Hrabec Lukáš31Krátký Milan13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS