Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
Ševela František
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1426:44574:683TJ SPORT Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Vavřinec
Prachař Štěpán
 
 
Stávek Radim
Šalášek Jiří
 
 
656  3010
2.Fidor Marek
Krátký Milan
 
 
Pinkas Václav
Prokeš Zdeněk
 
 
-99-12-5 1311
3.Prachař ŠtěpánProkeš Zdeněk-6-8-10  0312
4.Charvát VavřinecStávek Radim59-57 3122
5.Krátký MilanPinkas Václav94-6-2-92323
6.Fidor MarekŠalášek Jiří1159  3033
7.Charvát VavřinecProkeš Zdeněk9-77-8-72334
8.Krátký MilanStávek Radim9-5-6-6 1335
9.Fidor MarekPinkas Václav-7-6-5  0336
10.Prachař ŠtěpánŠalášek Jiří-12-89-7 1337
11.Krátký MilanProkeš Zdeněk-69-89-92338
12.Fidor MarekStávek Radim-4-5-8  0339
13.Prachař ŠtěpánPinkas Václav10-87-9-623310
14.Charvát VavřinecŠalášek Jiří8-5-67-423311
15.Fidor MarekProkeš Zdeněk-6-5-6  03312
16.Prachař ŠtěpánStávek RadimWO    03313
17.Charvát VavřinecPinkas Václav3-856 31413
18.Krátký MilanŠalášek Jiří-9-89-9 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prachař Štěpán03Prokeš Zdeněk40
Charvát Vavřinec22Stávek Radim21
Krátký Milan04Pinkas Václav31
Fidor Marek13Šalášek Jiří31
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
Hrabec Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:37647:667Orel Šitbořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Aleš
Ryšavý Luděk
 
 
Vozdecký Jaromír
Slavík Jiří
 
 
997  3010
2.Šubík Jiří
Hrabec Lukáš
 
 
Slavík Jakub
Slavík Ondřej
 
 
-3-1057-72311
3.Šubík JiříSlavík Jakub378  3021
4.Hrabec LukášSlavík Jiří-5-87-4 1322
5.Svoboda AlešVozdecký Jaromír-10-5-8  0323
6.Ryšavý LuděkSlavík Ondřej-6-5-9  0324
7.Hrabec LukášSlavík Jakub11-8811 3134
8.Svoboda AlešSlavík Jiří-5599 3144
9.Ryšavý LuděkVozdecký Jaromír3-67-6-82345
10.Šubík JiříSlavík Ondřej-58-91-62346
11.Svoboda AlešSlavík Jakub65-9-9-62347
12.Ryšavý LuděkSlavík Jiří-9-3-8  0348
13.Šubík JiříVozdecký Jaromír115-28 3158
14.Hrabec LukášSlavík Ondřej7-6-6993268
15.Ryšavý LuděkSlavík Jakub-10-8-5  0369
16.Šubík JiříSlavík Jiří77-9-983279
17.Hrabec LukášVozdecký Jaromír789  3089
18.Svoboda AlešSlavík Ondřej98-6-9-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šubík Jiří31Slavík Jakub22
Hrabec Lukáš31Slavík Jiří22
Svoboda Aleš13Vozdecký Jaromír22
Ryšavý Luděk04Slavík Ondřej31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Troskotovice AVrchní
rozhodčí:
Sirbu Jan
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Troskotovice 230, KD Troskotovice 230Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:44501:643STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Oldřich
Novosad Jiří
 
 
Brozák Radomír
Cupák Zdeněk
 
 
-88-11063210
2.Sirbu Jan
Lukša Břetislav
 
 
Gajan Pavel ml.
Vráblík Jan
 
 
143-94 3120
3.Novosad JiříBrozák Radomír-1-3-9  0321
4.Lukša BřetislavCupák Zdeněk-6-8-1  0322
5.Pešek OldřichGajan Pavel ml.8-11-10-2 1323
6.Sirbu JanVráblík Jan-10-5-5  0324
7.Lukša BřetislavBrozák Radomír-47-7-6 1325
8.Pešek OldřichCupák Zdeněk9-46-3-12326
9.Sirbu JanGajan Pavel ml.8-49-773236
10.Novosad JiříVráblík Jan-6-8-4  0337
11.Pešek OldřichBrozák Radomír1212-9-7-62338
12.Sirbu JanCupák Zdeněk-3-7-5  0339
13.Novosad JiříGajan Pavel ml.-5-5-9  03310
14.Lukša BřetislavVráblík Jan-9-2-4  03311
15.Sirbu JanBrozák Radomír6-5-6-4 13312
16.Novosad JiříCupák Zdeněk-12-4-1  03313
17.Lukša BřetislavGajan Pavel ml.1058  30413
18.Pešek OldřichVráblík JanWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novosad Jiří04Brozák Radomír40
Lukša Břetislav13Cupák Zdeněk40
Pešek Oldřich03Gajan Pavel ml.22
Sirbu Jan13Vráblík Jan30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice AVrchní
rozhodčí:
Papež Radek
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Němčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál, Křepice 25, 69165Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1425:45582:678Sokol Velké Němčice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Aleš
Rubeš Jakub
 
 
Sýkora Daniel
Godany Milan
 
 
-7-69-8 1301
2.Papež Radek
Novotný Pavel
 
 
Citterbard Oldřich
Fiala Jiří
 
 
4-6-710-92302
3.Papež RadekGodany Milan59-67 3112
4.Sedláček AlešCitterbard Oldřich9-976 3122
5.Novotný PavelSýkora Daniel474  3032
6.Rubeš JakubFiala Jiří-11-5-5  0333
7.Sedláček AlešGodany Milan4-9-78-72334
8.Novotný PavelCitterbard Oldřich-9-78-8 1335
9.Rubeš JakubSýkora Daniel8-9-9-8 1336
10.Papež RadekFiala Jiří-879-9-62337
11.Novotný PavelGodany Milan-11-9-6  0338
12.Rubeš JakubCitterbard Oldřich-8-9-6  0339
13.Papež RadekSýkora Daniel5-6-3-6 13310
14.Sedláček AlešFiala Jiří-887-9-923311
15.Rubeš JakubGodany Milan-7-6-2  03312
16.Papež RadekCitterbard Oldřich9-7-7-4 13313
17.Sedláček AlešSýkora DanielWO    03314
18.Novotný PavelFiala Jiří-8799 31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Papež Radek13Godany Milan31
Sedláček Aleš12Citterbard Oldřich31
Novotný Pavel22Sýkora Daniel21
Rubeš Jakub04Fiala Jiří31
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CVrchní
rozhodčí:
Studýnka Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okres - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:183:54307:627TJ Sokol Lanžhot C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Studýnka Antonín
Oslzlý Michal
 
 
Koníček Marek
Polášek Zdenek
 
 
-5-9-7  0301
2.Matějovič David
Mrázek Petr
 
 
Polášek Michal
Sláma Miroslav
 
 
-7-4-8  0302
3.Matějovič DavidKoníček Marek-4-1-2  0303
4.Studýnka AntonínPolášek Zdenek8-8-78-162304
5.Mrázek PetrPolášek Michal-5-2-8  0305
6.Oslzlý MichalSláma Miroslav-8-1-6  0306
7.Studýnka AntonínKoníček Marek-1-4-4  0307
8.Mrázek PetrPolášek Zdenek-5-4-7  0308
9.Oslzlý MichalPolášek Michal7-8-7-1 1309
10.Matějovič DavidSláma Miroslav-7-6-8  03010
11.Mrázek PetrKoníček Marek-6-4-4  03011
12.Oslzlý MichalPolášek Zdenek-7-8-9  03012
13.Matějovič DavidPolášek Michal-7-8-8  03013
14.Studýnka AntonínSláma MiroslavWO    03014
15.Oslzlý MichalKoníček MarekWO    03015
16.Matějovič DavidPolášek Zdenek-12-4-8  03016
17.Studýnka AntonínPolášek MichalWO    03017
18.Mrázek PetrSláma Miroslav-6-7-6  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Matějovič David04Koníček Marek30
Studýnka Antonín02Polášek Zdenek40
Mrázek Petr04Polášek Michal30
Oslzlý Michal03Sláma Miroslav30
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SPIN Lednice AVrchní
rozhodčí:
Loukota Zdeněk ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 510, Lednice, tělocvična ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:37574:627TJ Sokol Vranovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Michal
Bobrzyk David
 
 
Tetur Stanislav
Křivka Jan
 
 
-5317 3110
2.Pagáč Martin
Baťka Stanislav
 
 
Bednařík Marcel
Mrkvica Aleš
 
 
813-1610 3120
3.Svoboda MichalBednařík Marcel-7-7-10  0321
4.Baťka StanislavTetur Stanislav-9-231673231
5.Bobrzyk DavidKřivka Jan-748-983241
6.Pagáč MartinMrkvica Aleš2115  3051
7.Baťka StanislavBednařík Marcel-3-6-4  0352
8.Bobrzyk DavidTetur Stanislav-6-9-8  0353
9.Pagáč MartinKřivka Jan775  3063
10.Svoboda MichalMrkvica Aleš5912  3073
11.Bobrzyk DavidBednařík Marcel-6-3-6  0374
12.Pagáč MartinTetur Stanislav12-7-7-3 1375
13.Svoboda MichalKřivka Jan-8778 3185
14.Baťka StanislavMrkvica Aleš-9-6-7  0386
15.Pagáč MartinBednařík Marcel-87-54-42387
16.Svoboda MichalTetur Stanislav-2-3-1  0388
17.Zechmeister JanKřivka Jan-7-688-42389
18.Bobrzyk DavidMrkvica Aleš-9-8-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Michal22Bednařík Marcel40
Baťka Stanislav12Tetur Stanislav31
Bobrzyk David13Křivka Jan13
Pagáč Martin22Mrkvica Aleš22
Zechmeister Jan01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS