Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SPIN Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:29704:605TJ SPORT Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stávek Radim
Šíblová Sára
 
 
Pagáč Martin
Baťka Stanislav
 
 
-6-9-8  0301
2.Pinkas Václav
Prokeš Zdeněk
 
 
Svoboda Michal
Bobrzyk David
 
 
841  3011
3.Pinkas VáclavBaťka Stanislav9-83-10-92312
4.Stávek RadimPagáč Martin787  3022
5.Šalášek JiříSvoboda Michal6-7-10-9 1323
6.Prokeš ZdeněkBobrzyk David712-96 3133
7.Stávek RadimBaťka Stanislav1486  3043
8.Šalášek JiříPagáč Martin12-6-1110-82344
9.Prokeš ZdeněkSvoboda Michal105-26 3154
10.Pinkas VáclavBobrzyk David5-57-11-62355
11.Šalášek JiříBaťka Stanislav-5-12-6  0356
12.Prokeš ZdeněkPagáč Martin5-657 3166
13.Šíblová SáraSvoboda Michal-12669 3176
14.Stávek RadimBobrzyk David-6978 3186
15.Prokeš ZdeněkBaťka Stanislav-8525 3196
16.Šíblová SáraPagáč Martin-6-10109-82397
17.Stávek RadimSvoboda Michal-8-755932107
18.Šalášek JiříBobrzyk DavidWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pinkas Václav02Baťka Stanislav22
Stávek Radim40Pagáč Martin22
Šalášek Jiří03Svoboda Michal13
Prokeš Zdeněk40Bobrzyk David12
Šíblová Sára11   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice AVrchní
rozhodčí:
Goliáš Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573 , 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:8613:337TJ Sokol Vranovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tetur Stanislav
Křivka Jan
 
 
Otáhal Jan
Soukal Jiří ml.
 
 
4-1077 3110
2.Zouhar Rudolf
Bednařík Marcel
 
 
Mrázek Petr
Matějovič David
 
 
2-945 3120
3.Křivka JanOtáhal Jan9-777 3130
4.Tetur StanislavSoukal Jiří ml.5-1267 3140
5.Zouhar RudolfMrázek Petr1510  3050
6.Bednařík MarcelMatějovič David414  3060
7.Tetur StanislavOtáhal Jan-12599 3170
8.Zouhar RudolfSoukal Jiří ml.464  3080
9.Bednařík MarcelMrázek Petr322  3090
10.Křivka JanMatějovič David858  30100
11.Zouhar RudolfOtáhal Jan1092  30110
12.Bednařík MarcelSoukal Jiří ml.265  30120
13.Křivka JanMrázek Petr445  30130
14.Tetur StanislavMatějovič David424  30140
15.Bednařík MarcelOtáhal Jan542  30150
16.Křivka JanSoukal Jiří ml.WO    30160
17.Tetur StanislavMrázek Petr644  30170
18.Zouhar RudolfMatějovič DavidWO    03171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Křivka Jan30Otáhal Jan04
Tetur Stanislav40Soukal Jiří ml.03
Zouhar Rudolf30Mrázek Petr04
Bednařík Marcel40Matějovič David03
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:3622:304TJ Sokol Lanžhot C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Zdenek
Tomek Jan
 
 
Papež Jan
Rubeš Jakub
 
 
864  3010
2.Sláma Miroslav
Koníček Marek
 
 
Knöttig Ondřej
Strouhal Jiří
 
 
552  3020
3.Tomek JanStrouhal Jiří974  3030
4.Sláma MiroslavKnöttig Ondřej358  3040
5.Polášek ZdenekPapež Jan624  3050
6.Polášek MichalRubeš Jakub261  3060
7.Sláma MiroslavStrouhal Jiří-10632 3170
8.Polášek ZdenekKnöttig Ondřej4-1145 3180
9.Polášek MichalPapež Jan369  3090
10.Tomek JanRubeš Jakub667  30100
11.Polášek ZdenekStrouhal Jiří954  30110
12.Polášek MichalKnöttig Ondřej843  30120
13.Tomek JanPapež Jan6-782 31130
14.Sláma MiroslavRubeš Jakub545  30140
15.Polášek MichalStrouhal Jiří824  30150
16.Tomek JanKnöttig Ondřej385  30160
17.Sláma MiroslavPapež Jan725  30170
18.Polášek ZdenekRubeš Jakub616  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tomek Jan40Strouhal Jiří04
Sláma Miroslav40Knöttig Ondřej04
Polášek Zdenek40Papež Jan04
Polášek Michal40Rubeš Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velké Němčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Troskotovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městečko 55,Velké Němčice, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:22687:555Sokol Velké Němčice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýkora Daniel
Godany Milan
 
 
Vaculík František
Novosad Jiří
 
 
7-108-753210
2.Citterbard Oldřich
Fiala Jiří
 
 
Sirbu Jan
Lukša Břetislav
 
 
86-107 3120
3.Citterbard OldřichSirbu Jan1249  3030
4.Fiala JiříVaculík František668  3040
5.Godany MilanNovosad Jiří683  3050
6.Sýkora DanielLukša Břetislav-11369 3160
7.Fiala JiříSirbu Jan11-68-4-82361
8.Godany MilanVaculík František6-9-85-92362
9.Sýkora DanielNovosad Jiří965  3072
10.Citterbard OldřichLukša Břetislav95-10-983282
11.Godany MilanSirbu Jan-8-6-8  0383
12.Sýkora DanielVaculík František436  3093
13.Citterbard OldřichNovosad Jiří1144  30103
14.Fiala JiříLukša Břetislav-9-8-9  03104
15.Sýkora DanielSirbu Jan299  30114
16.Citterbard OldřichVaculík František810-8-8-923115
17.Fiala JiříNovosad Jiří711-88 31125
18.Godany MilanLukša Břetislav865  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Citterbard Oldřich31Sirbu Jan22
Fiala Jiří22Vaculík František22
Godany Milan22Novosad Jiří04
Sýkora Daniel40Lukša Břetislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov AVrchní
rozhodčí:
Brozák Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:22640:547STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brozák Radomír
Cupák Zdeněk
 
 
Ryšavý Luděk
Svoboda Aleš
 
 
895  3010
2.Bařina Leoš
Borovička Daniel
 
 
Hrabec Lukáš
Šubík Jiří
 
 
8-975 3120
3.Brozák RadomírSvoboda Aleš3123  3030
4.Bařina LeošHrabec Lukáš6-87-13-42331
5.Borovička DanielŠubík Jiří-78-6-5 1332
6.Cupák ZdeněkRyšavý Luděk9-1238 3142
7.Bařina LeošSvoboda Aleš746  3052
8.Borovička DanielHrabec Lukáš-6-4-7  0353
9.Cupák ZdeněkŠubík Jiří-8965 3163
10.Brozák RadomírRyšavý Luděk6108  3073
11.Borovička DanielSvoboda Aleš-8-9-6  0374
12.Cupák ZdeněkHrabec Lukáš710-1010 3184
13.Brozák RadomírŠubík Jiří89-99 3194
14.Bařina LeošRyšavý Luděk-9678 31104
15.Cupák ZdeněkSvoboda Aleš876  30114
16.Brozák RadomírHrabec Lukáš964  30124
17.Bařina LeošŠubík Jiří8-976 31134
18.Borovička DanielRyšavý Luděk-9-8-6  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brozák Radomír40Svoboda Aleš13
Bařina Leoš31Hrabec Lukáš22
Borovička Daniel04Šubík Jiří13
Cupák Zdeněk40Ryšavý Luděk13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nikolčická 531, Šitbořice, tělocvična ZŠ nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:44698:736TJ Sokol Brumovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Jiří
Vozdecký Jaromír
 
 
Charvát Vavřinec
Prachař Štěpán
 
 
-39-76-82301
2.Slavík Jakub
Slavík Ondřej
 
 
Krátký Milan
Fidor Marek
 
 
6-775 3111
3.Vozdecký JaromírPrachař Štěpán-589-10-92312
4.Slavík OndřejCharvát Vavřinec-6-5-3  0313
5.Slavík JakubFidor Marek-8-67-7 1314
6.Slavík JiříKrátký Milan47-7-9113224
7.Slavík OndřejPrachař Štěpán8-6-41163234
8.Slavík JakubCharvát Vavřinec-4-8-6  0335
9.Slavík JiříFidor Marek46-98 3145
10.Vozdecký JaromírKrátký Milan8-15-119-112346
11.Slavík JakubPrachař Štěpán-96-8-9 1347
12.Slavík JiříCharvát Vavřinec6-99-6-82348
13.Vozdecký JaromírFidor Marek6-5-7-8 1349
14.Slavík OndřejKrátký Milan-5738 3159
15.Slavík JiříPrachař Štěpán8-45-973269
16.Vozdecký JaromírCharvát Vavřinec-6-9-2  03610
17.Slavík OndřejFidor Marek-10-778-623611
18.Slavík JakubKrátký Milan-76-126632711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vozdecký Jaromír04Prachař Štěpán22
Slavík Ondřej22Charvát Vavřinec40
Slavík Jakub13Fidor Marek31
Slavík Jiří31Krátký Milan13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS