Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky AVrchní
rozhodčí:
Šalášek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:15687:485TJ SPORT Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stávek Radim
Šalášek Jiří
 
 
Strouhal Jiří
Rubeš Jakub
 
 
8-779 3110
2.Pinkas Václav
Prokeš Zdeněk
 
 
Papež Radek
Novotný Pavel
 
 
5-76-883220
3.Pinkas VáclavStrouhal Jiří356  3030
4.Stávek RadimRubeš Jakub7-785 3140
5.Šalášek JiříNovotný Pavel7-87-5-82341
6.Prokeš ZdeněkPapež Radek663  3051
7.Stávek RadimStrouhal Jiří443  3061
8.Šalášek JiříRubeš Jakub3-773 3171
9.Prokeš ZdeněkNovotný Pavel-9867 3181
10.Pinkas VáclavPapež Radek468  3091
11.Šalášek JiříStrouhal Jiří556  30101
12.Prokeš ZdeněkRubeš Jakub4-478 31111
13.Pinkas VáclavNovotný Pavel768  30121
14.Stávek RadimPapež Radek1059  30131
15.Prokeš ZdeněkStrouhal Jiří636  30141
16.Pinkas VáclavRubeš Jakub105-63 31151
17.Stávek RadimNovotný Pavel5-1154 31161
18.Šalášek JiříPapež Radek8-1310-7-523162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pinkas Václav40Strouhal Jiří04
Stávek Radim40Rubeš Jakub04
Šalášek Jiří22Novotný Pavel13
Prokeš Zdeněk40Papež Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Troskotovice AVrchní
rozhodčí:
Sirbu Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CRozhodčí:Lukša Břetislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Troskotovice 230, KD Troskotovice 230Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:39603:633TJ Sokol Kobylí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Oldřich
Vaculík František
 
 
Otáhal Jan
Oslzlý Michal
 
 
48-68 3110
2.Lukša Břetislav
Sirbu Jan
 
 
Hoch Vítek
Vajbar Antonín
 
 
7-8-10-10 1311
3.Vaculík FrantišekHoch Vítek-7-7-10  0312
4.Lukša BřetislavVajbar Antonín-38-10-8 1313
5.Sirbu JanOtáhal Jan7-6-9-6 1314
6.Pešek OldřichOslzlý Michal-958-793224
7.Lukša BřetislavHoch Vítek-5-5-8  0325
8.Sirbu JanVajbar Antonín-1-46-3 1326
9.Pešek OldřichOtáhal Jan-48108 3136
10.Vaculík FrantišekOslzlý Michal-7-83-8 1337
11.Sirbu JanHoch Vítek2-4-9-9 1338
12.Pešek OldřichVajbar Antonín656  3048
13.Vaculík FrantišekOtáhal Jan3-4-8-5 1349
14.Lukša BřetislavOslzlý Michal6-12-72-823410
15.Pešek OldřichHoch Vítek669  30510
16.Vaculík FrantišekVajbar Antonín-79512 31610
17.Lukša BřetislavOtáhal Jan-9678 31710
18.Sirbu JanOslzlý Michal-6-5-7  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaculík František13Hoch Vítek31
Lukša Břetislav13Vajbar Antonín22
Sirbu Jan04Otáhal Jan22
Pešek Oldřich40Oslzlý Michal31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
Hrabec Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SPIN Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:39586:615SPIN Lednice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabec Lukáš
Svoboda Aleš
 
 
Pagáč Martin
Baťka Stanislav
 
 
-7-9-6  0301
2.Páleník Jiří
Ryšavý Luděk
 
 
Bobrzyk David
Loukota Zdeněk ml.
 
 
-1099-673211
3.Hrabec LukášLoukota Zdeněk ml.-9-1258-82312
4.Páleník JiříBobrzyk David3-12-6-8 1313
5.Ryšavý LuděkPagáč Martin-9-8-8  0314
6.Svoboda AlešBaťka Stanislav-868-8-52315
7.Páleník JiříLoukota Zdeněk ml.565  3025
8.Ryšavý LuděkBobrzyk David-3-9-8  0326
9.Svoboda AlešPagáč Martin-8-8-8  0327
10.Hrabec LukášBaťka Stanislav-6-10-10  0328
11.Ryšavý LuděkLoukota Zdeněk ml.259  3038
12.Svoboda AlešBobrzyk David710-511 3148
13.Hrabec LukášPagáč Martin12-7-7-5 1349
14.Páleník JiříBaťka Stanislav-788-4-1223410
15.Svoboda AlešLoukota Zdeněk ml.541  30510
16.Hrabec LukášBobrzyk David939  30610
17.Páleník JiříPagáč Martin-9-5-6  03611
18.Ryšavý LuděkBaťka Stanislav-7-3-8  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrabec Lukáš13Loukota Zdeněk ml.13
Páleník Jiří13Bobrzyk David22
Ryšavý Luděk13Pagáč Martin40
Svoboda Aleš22Baťka Stanislav40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
Šišmová Veronika
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:37703:685nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krátký Milan
Prachař Štěpán
 
 
Goliáš Petr
Mrkvica Aleš
 
 
487  3010
2.Ševela František
Jakubčík František
 
 
Tetur Stanislav
Křivka Jan
 
 
8-2-10-10 1311
3.Prachař ŠtěpánTetur Stanislav-10559 3121
4.Krátký MilanKřivka Jan-95-99-92322
5.Ševela FrantišekMrkvica Aleš-77-6-6 1323
6.Jakubčík FrantišekGoliáš Petr-11-9-7  0324
7.Krátký MilanTetur Stanislav-7910-8-72325
8.Ševela FrantišekKřivka Jan11-986 3135
9.Jakubčík FrantišekMrkvica Aleš3-11-9583245
10.Prachař ŠtěpánGoliáš Petr-9985 3155
11.Ševela FrantišekTetur Stanislav7-7-8-8 1356
12.Jakubčík FrantišekKřivka Jan5-9-11-3 1357
13.Prachař ŠtěpánMrkvica Aleš5-87-793267
14.Krátký MilanGoliáš Petr-56-9743277
15.Jakubčík FrantišekTetur Stanislav-98-510-62378
16.Prachař ŠtěpánKřivka Jan6711  3088
17.Krátký MilanMrkvica Aleš1210-66 3198
18.Ševela FrantišekGoliáš Petr-6-8-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prachař Štěpán40Tetur Stanislav31
Krátký Milan22Křivka Jan22
Ševela František13Mrkvica Aleš13
Jakubčík František13Goliáš Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice AVrchní
rozhodčí:
Slavík Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nikolčická 531, Šitbořice, tělocvična ZŠ nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:45580:690TJ Sokol Lanžhot C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Jiří
Slavík Jakub
 
 
Polášek Zdenek
Polášek Michal
 
 
-11-9-10  0301
2.Vozdecký Jaromír
Vodáková Aneta
 
 
Koníček Marek
Sláma Miroslav
 
 
8-10-7-6 1302
3.Slavík JiříKoníček Marek121111  3012
4.Slavík JakubPolášek Michal-66-4-6 1313
5.Vozdecký JaromírPolášek Zdenek-10-5-6  0314
6.Vodáková AnetaSláma Miroslav-710-3-9 1315
7.Slavík JakubKoníček Marek795  3025
8.Vozdecký JaromírPolášek Michal88-94 3135
9.Vodáková AnetaPolášek Zdenek-6-78-9 1336
10.Slavík JiříSláma Miroslav9-99-8-62337
11.Vozdecký JaromírKoníček Marek-3-11-7  0338
12.Vodáková AnetaPolášek Michal-3-6-4  0339
13.Slavík JiříPolášek Zdenek9-7-4-6 13310
14.Slavík JakubSláma Miroslav-9-7-8  03311
15.Vodáková AnetaKoníček Marek-894-3-823312
16.Slavík JiříPolášek Michal10-76-81132412
17.Slavík JakubPolášek Zdenek9-9-9-9 13413
18.Vozdecký JaromírSláma Miroslav5-5-5-7 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slavík Jiří22Koníček Marek22
Slavík Jakub13Polášek Michal22
Vozdecký Jaromír13Polášek Zdenek40
Vodáková Aneta04Sláma Miroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov AVrchní
rozhodčí:
Brozák Radomír
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Němčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:19691:522STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brozák Radomír
Dyrčíková Lucie
 
 
Citterbard Oldřich
Fiala Jiří
 
 
-86114 3110
2.Gajan Pavel ml.
Adámek Radek
 
 
Sýkora Daniel
Godany Milan
 
 
-137-10-9 1311
3.Dyrčíková LucieFiala Jiří8-714 3121
4.Gajan Pavel ml.Godany Milan6-89-1083231
5.Adámek RadekSýkora Daniel-9-94-9 1332
6.Brozák RadomírCitterbard Oldřich685  3042
7.Gajan Pavel ml.Fiala Jiří966  3052
8.Adámek RadekGodany Milan2-11410 3162
9.Brozák RadomírSýkora Daniel834  3072
10.Dyrčíková LucieCitterbard Oldřich8-793 3182
11.Adámek RadekFiala Jiří-46-8-4 1383
12.Brozák RadomírGodany Milan356  3093
13.Dyrčíková LucieSýkora Daniel3124  30103
14.Gajan Pavel ml.Citterbard Oldřich-8769 31113
15.Brozák RadomírFiala Jiří8-612-6832123
16.Dyrčíková LucieGodany Milan637  30133
17.Gajan Pavel ml.Sýkora Daniel979  30143
18.Adámek RadekCitterbard Oldřich2-859 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dyrčíková Lucie40Fiala Jiří13
Gajan Pavel ml.40Godany Milan04
Adámek Radek22Sýkora Daniel13
Brozák Radomír40Citterbard Oldřich04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS