Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velké Němčice AVrchní
rozhodčí:
Sýkora Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městečko 55,Velké Němčice, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:40622:676TJ SPORT Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýkora Daniel
Godany Milan
 
 
Stávek Radim
Šalášek Jiří
 
 
810-711 3110
2.Citterbard Oldřich
Fiala Jiří
 
 
Pinkas Václav
Prokeš Zdeněk
 
 
4-4-5-10 1311
3.Godany MilanProkeš Zdeněk-7-9-6  0312
4.Citterbard OldřichStávek Radim1369  3022
5.Sýkora DanielPinkas Václav101010  3032
6.Fiala JiříŠalášek Jiří6-78-9-72333
7.Citterbard OldřichProkeš Zdeněk-92-5-9 1334
8.Sýkora DanielStávek Radim9-8108 3144
9.Fiala JiříPinkas Václav-87-6-9 1345
10.Godany MilanŠalášek Jiří-98-7-4 1346
11.Sýkora DanielProkeš Zdeněk-39-8-6 1347
12.Fiala JiříStávek Radim-15-6-7  0348
13.Godany MilanPinkas Václav-587-433258
14.Citterbard OldřichŠalášek Jiří-8-10-4  0359
15.Fiala JiříProkeš Zdeněk-986-7-523510
16.Godany MilanStávek Radim-6-8-9  03511
17.Citterbard OldřichPinkas Václav-7-9810-1023512
18.Sýkora DanielŠalášek Jiří775  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Godany Milan13Prokeš Zdeněk40
Citterbard Oldřich13Stávek Radim22
Sýkora Daniel31Pinkas Václav22
Fiala Jiří04Šalášek Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:40626:676STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Zdenek
Polášek Michal
 
 
Gajan Pavel ml.
Gajan Pavel st.
 
 
-7-6-8  0301
2.Sláma Miroslav
Koníček Marek
 
 
Brozák Radomír
Dyrčíková Lucie
 
 
-8-888-82302
3.Koníček MarekBrozák Radomír-68-711-82303
4.Polášek MichalDyrčíková Lucie-8-6-5  0304
5.Sláma MiroslavGajan Pavel ml.-7686 3114
6.Polášek ZdenekGajan Pavel st.10311  3024
7.Polášek MichalBrozák Radomír-4-6-6  0325
8.Sláma MiroslavDyrčíková Lucie-9-10-6  0326
9.Polášek ZdenekGajan Pavel ml.-1288-4-102327
10.Koníček MarekGajan Pavel st.8-8-7463237
11.Sláma MiroslavBrozák Radomír-9-119-8 1338
12.Polášek ZdenekDyrčíková Lucie-5-3-4  0339
13.Koníček MarekGajan Pavel ml.958  3049
14.Polášek MichalGajan Pavel st.-7348 3159
15.Polášek ZdenekBrozák Radomír-756-7-523510
16.Koníček MarekDyrčíková Lucie-7-87-8 13511
17.Polášek MichalGajan Pavel ml.-6-128-5 13512
18.Sláma MiroslavGajan Pavel st.71024  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koníček Marek22Brozák Radomír40
Polášek Michal13Dyrčíková Lucie40
Sláma Miroslav22Gajan Pavel ml.22
Polášek Zdenek13Gajan Pavel st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice AVrchní
rozhodčí:
Goliáš Petr
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573 , 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:32701:664TJ Sokol Vranovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Goliáš Petr
Ponížil David
 
 
Vozdecký Jaromír
Slavík Jiří
 
 
-5-6-10  0301
2.Tetur Stanislav
Křivka Jan
 
 
Slavík Jakub
Slavík Ondřej
 
 
866  3011
3.Goliáš PetrSlavík Jakub4-6-2-6 1312
4.Tetur StanislavSlavík Ondřej510-49 3122
5.Křivka JanSlavík Jiří-77119 3132
6.Ponížil DavidVozdecký Jaromír8-1087 3142
7.Tetur StanislavSlavík Jakub-10-877-92343
8.Křivka JanSlavík Ondřej78-128 3153
9.Ponížil DavidSlavík Jiří-85-7-5 1354
10.Goliáš PetrVozdecký Jaromír-49-67-62355
11.Křivka JanSlavík Jakub-9739 3165
12.Ponížil DavidSlavík Ondřej17-468 3175
13.Goliáš PetrSlavík Jiří-1144-1073285
14.Tetur StanislavVozdecký Jaromír899  3095
15.Ponížil DavidSlavík Jakub-9-45-10 1396
16.Goliáš PetrSlavík Ondřej468  30106
17.Tetur StanislavSlavík Jiří-116-85-1223107
18.Křivka JanVozdecký Jaromír9-67-8-623108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Goliáš Petr22Slavík Jakub31
Tetur Stanislav22Slavík Ondřej04
Křivka Jan31Slavík Jiří22
Ponížil David22Vozdecký Jaromír22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SPIN Lednice AVrchní
rozhodčí:
Bobrzyk David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 510, Lednice, tělocvična ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:18642:499SPIN Lednice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bobrzyk David
Svoboda Michal
 
 
Prachař Štěpán
Krátký Milan
 
 
5108  3010
2.Pagáč Martin
Baťka Stanislav
 
 
Ševela František
Jakubčík František
 
 
949  3020
3.Svoboda MichalPrachař Štěpán96-1-453230
4.Bobrzyk DavidKrátký Milan526  3040
5.Pagáč MartinŠevela František3-1177 3150
6.Baťka StanislavJakubčík František862  3060
7.Bobrzyk DavidPrachař Štěpán46-6-8-92361
8.Pagáč MartinKrátký Milan883  3071
9.Baťka StanislavŠevela František-8-8-9  0372
10.Svoboda MichalJakubčík František710-710 3182
11.Pagáč MartinPrachař Štěpán1010-1010 3192
12.Zechmeister JanKrátký Milan-6-8-12  0393
13.Svoboda MichalŠevela František829  30103
14.Bobrzyk DavidJakubčík František289  30113
15.Zechmeister JanPrachař Štěpán-9-15-13  03114
16.Svoboda MichalKrátký Milan8-894 31124
17.Bobrzyk DavidŠevela František746  30134
18.Pagáč MartinJakubčík František444  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Michal40Prachař Štěpán22
Bobrzyk David31Krátký Milan13
Pagáč Martin40Ševela František13
Baťka Stanislav11Jakubčík František04
Zechmeister Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okres - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:24697:557TJ Sokol Kobylí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukal Jiří st.
Oslzlý Michal
 
 
Svoboda Aleš
Hrabec Lukáš
 
 
-4-810-11 1301
2.Vajbar Antonín
Otáhal Jan
 
 
Ryšavý Luděk
Páleník Jiří
 
 
798  3011
3.Soukal Jiří st.Svoboda Aleš-87105 3121
4.Oslzlý MichalPáleník Jiří-6-55-9 1322
5.Otáhal JanHrabec Lukáš-29-9-8 1323
6.Vajbar AntonínRyšavý Luděk483  3033
7.Oslzlý MichalSvoboda Aleš8-964 3143
8.Otáhal JanPáleník Jiří6-6-111-62344
9.Vajbar AntonínHrabec Lukáš6-71112 3154
10.Soukal Jiří st.Ryšavý Luděk2-6-5963264
11.Otáhal JanSvoboda Aleš9118  3074
12.Vajbar AntonínPáleník Jiří-5-59443284
13.Soukal Jiří st.Hrabec Lukáš-116-89-102385
14.Oslzlý MichalRyšavý Luděk720-6-9123295
15.Vajbar AntonínSvoboda Aleš1184  30105
16.Soukal Jiří st.Páleník JiříWO    30115
17.Oslzlý MichalHrabec LukášWO    30125
18.Otáhal JanRyšavý LuděkWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukal Jiří st.21Svoboda Aleš04
Oslzlý Michal21Páleník Jiří21
Otáhal Jan12Hrabec Lukáš21
Vajbar Antonín40Ryšavý Luděk03
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice AVrchní
rozhodčí:
Papež Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Troskotovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál, Křepice 25, 69165Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:38614:659TJ Troskotovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Aleš
Rubeš Jakub
 
 
Vaculík František
Pešek Oldřich
 
 
4107  3010
2.Papež Radek
Novotný Pavel
 
 
Sirbu Jan
Lukša Břetislav
 
 
97-99 3120
3.Papež RadekLukša Břetislav78-9-993230
4.Sedláček AlešSirbu Jan11311  3040
5.Rubeš JakubVaculík František-8-94-9 1341
6.Novotný PavelPešek Oldřich-7-8-14  0342
7.Sedláček AlešLukša Břetislav6-87-7-82343
8.Rubeš JakubSirbu Jan-107-611-82344
9.Novotný PavelVaculík František9610  3054
10.Papež RadekPešek Oldřich-6-4-5  0355
11.Rubeš JakubLukša Břetislav-4679 3165
12.Novotný PavelSirbu Jan-9-8-9  0366
13.Papež RadekVaculík František-4-512-11 1367
14.Strouhal JiříPešek Oldřich-5-4-11  0368
15.Novotný PavelLukša Břetislav-9-5-6  0369
16.Papež RadekSirbu Jan89-78 3179
17.Strouhal JiříVaculík František8-9-78-1023710
18.Rubeš JakubPešek Oldřich-4-5-8  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Papež Radek22Lukša Břetislav22
Sedláček Aleš11Sirbu Jan22
Rubeš Jakub13Vaculík František31
Novotný Pavel13Pešek Oldřich40
Strouhal Jiří02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS