Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Troskotovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:9644:417TJ SPORT Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stávek Radim
Šalášek Jiří
 
 
Vaculík František
Novosad Jiří
 
 
637  3010
2.Pinkas Václav
Prokeš Zdeněk
 
 
Sirbu Jan
Lukša Břetislav
 
 
1154  3020
3.Pinkas VáclavVaculík František644  3030
4.Stávek RadimLukša Břetislav6-74-853240
5.Šalášek JiříNovosad Jiří444  3050
6.Prokeš ZdeněkSirbu Jan8-947 3160
7.Stávek RadimVaculík František657  3070
8.Šalášek JiříLukša Břetislav-98-8-10 1371
9.Prokeš ZdeněkNovosad Jiří687  3081
10.Pinkas VáclavSirbu Jan598  3091
11.Šalášek JiříVaculík František-410710 31101
12.Prokeš ZdeněkLukša Břetislav58-94 31111
13.Pinkas VáclavNovosad Jiří793  30121
14.Stávek RadimSirbu Jan546  30131
15.Prokeš ZdeněkVaculík František756  30141
16.Pinkas VáclavLukša Břetislav-4789 31151
17.Stávek RadimNovosad Jiří741  30161
18.Šalášek JiříSirbu Jan884  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pinkas Václav40Vaculík František04
Stávek Radim40Lukša Břetislav13
Šalášek Jiří31Novosad Jiří04
Prokeš Zdeněk40Sirbu Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
Hrabec Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:18690:553TJ Sokol Klobouky u Brna B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Páleník Jiří
Ryšavý Luděk
 
 
Strouhal Jiří
Rubeš Jakub
 
 
599  3010
2.Hrabec Lukáš
Svoboda Aleš
 
 
Papež Radek
Novotný Pavel
 
 
5812  3020
3.Páleník JiříPapež Radek965  3030
4.Svoboda AlešNovotný Pavel687  3040
5.Ryšavý LuděkStrouhal Jiří898  3050
6.Hrabec LukášRubeš Jakub1059  3060
7.Svoboda AlešPapež Radek-8-69-9 1361
8.Ryšavý LuděkNovotný Pavel-12-95-6 1362
9.Hrabec LukášStrouhal Jiří-167-10943272
10.Páleník JiříRubeš Jakub682  3082
11.Ryšavý LuděkPapež Radek6-699 3192
12.Hrabec LukášNovotný Pavel587  30102
13.Páleník JiříStrouhal Jiří4103  30112
14.Svoboda AlešRubeš Jakub-8497 31122
15.Hrabec LukášPapež Radek7-8-1010-823123
16.Páleník JiříNovotný Pavel5713  30133
17.Svoboda AlešStrouhal Jiří-93-66-523134
18.Ryšavý LuděkRubeš Jakub7-98-7832144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Páleník Jiří40Papež Radek22
Svoboda Aleš22Novotný Pavel13
Ryšavý Luděk31Strouhal Jiří13
Hrabec Lukáš31Rubeš Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:40562:600TJ Sokol Kobylí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krátký Milan
Halm Josef
 
 
Otáhal Jan
Hoch Vítek
 
 
89-107 3110
2.Ševela František
Fidor Marek
 
 
Soukal Jiří ml.
Soukal Jiří st.
 
 
-7-9-10  0311
3.Krátký MilanHoch Vítek-3-6-5  0312
4.Halm JosefSoukal Jiří ml.-55-4-3 1313
5.Ševela FrantišekOtáhal Jan10-8111 3123
6.Fidor MarekSoukal Jiří st.-9-7-6  0324
7.Halm JosefHoch Vítek-6-4-5  0325
8.Ševela FrantišekSoukal Jiří ml.-8-1076-102326
9.Fidor MarekOtáhal Jan6-6-101293236
10.Krátký MilanSoukal Jiří st.-8-7-9  0337
11.Ševela FrantišekHoch Vítek-6-9-11  0338
12.Fidor MarekSoukal Jiří ml.-10927 3148
13.Krátký MilanOtáhal Jan-9565 3158
14.Halm JosefSoukal Jiří st.-6-2-6  0359
15.Fidor MarekHoch Vítek8-3-5-5 13510
16.Krátký MilanSoukal Jiří ml.-7-8-9  03511
17.Halm JosefOtáhal Jan4-1095 31611
18.Ševela FrantišekSoukal Jiří st.WO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krátký Milan13Hoch Vítek40
Halm Josef13Soukal Jiří ml.31
Ševela František12Otáhal Jan04
Fidor Marek22Soukal Jiří st.30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice AVrchní
rozhodčí:
Slavík Jiří
HOSTUJÍCÍ:SPIN Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nikolčická 531, Šitbořice, tělocvična ZŠ nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36631:661SPIN Lednice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Jiří
Vozdecký Jaromír
 
 
Pagáč Martin
Baťka Stanislav
 
 
-82-8-9 1301
2.Slavík Jakub
Slavík Ondřej
 
 
Bobrzyk David
Zechmeister Jan
 
 
9-9-6-9 1302
3.Slavík JiříZechmeister Jan-4-107-14 1303
4.Slavík OndřejBobrzyk David-7-4-8  0304
5.Slavík JakubBaťka Stanislav9-6-69-82305
6.Vozdecký JaromírPagáč Martin-4-8-3  0306
7.Slavík OndřejZechmeister Jan77-108 3116
8.Slavík JakubBobrzyk David974  3026
9.Vozdecký JaromírBaťka Stanislav-7910-6-122327
10.Slavík JiříPagáč Martin-10-5-6  0328
11.Slavík JakubZechmeister Jan7-5126 3138
12.Vozdecký JaromírBobrzyk David99-69 3148
13.Slavík JiříBaťka Stanislav9-958 3158
14.Slavík OndřejPagáč Martin-12-8-8  0359
15.Vozdecký JaromírZechmeister Jan785  3069
16.Slavík JiříBobrzyk David-5671 3179
17.Slavík OndřejBaťka Stanislav1111-5-6-423710
18.Slavík JakubPagáč Martin7-598 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slavík Jiří22Zechmeister Jan13
Slavík Ondřej13Bobrzyk David13
Slavík Jakub31Baťka Stanislav31
Vozdecký Jaromír22Pagáč Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov AVrchní
rozhodčí:
Brozák Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:16609:392STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brozák Radomír
Dyrčíková Lucie
 
 
Tetur Stanislav
Křivka Jan
 
 
758  3010
2.Gajan Pavel ml.
Josef Jaroslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Brozák RadomírWO    3030
4.Josef JaroslavKřivka Jan-6-899-62331
5.Gajan Pavel ml.Tetur Stanislav-35-78103241
6.Dyrčíková LucieKlabusay Martin776  3051
7.Josef JaroslavWO    3061
8.Gajan Pavel ml.Křivka Jan88-56 3171
9.Dyrčíková LucieTetur Stanislav1068  3081
10.Brozák RadomírKlabusay Martin77-95 3191
11.Caban PeterWO    30101
12.Dyrčíková LucieKřivka Jan537  30111
13.Brozák RadomírTetur Stanislav588  30121
14.Josef JaroslavKlabusay Martin8-9-5-6 13122
15.Dyrčíková LucieWO    30132
16.Brozák RadomírKřivka Jan836  30142
17.Josef JaroslavTetur Stanislav-10-68-9 13143
18.Caban PeterKlabusay Martin-2-5-5  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Brozák Radomír30Křivka Jan13
Josef Jaroslav03Tetur Stanislav13
Gajan Pavel ml.20Klabusay Martin22
Dyrčíková Lucie30   
Caban Peter01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velké Němčice AVrchní
rozhodčí:
Šafařík Václav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městečko 55,Velké Němčice, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:39645:674nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Godany Milan
Sýkora Daniel
 
 
Polášek Michal
Polášek Zdenek
 
 
6-984 3110
2.Citterbard Oldřich
Frömmel Zdeněk
 
 
Koníček Marek
Sláma Miroslav
 
 
-8827 3120
3.Frömmel ZdeněkPolášek Zdenek-9-5-7  0321
4.Godany MilanKoníček Marek-5-8-8  0322
5.Sýkora DanielSláma Miroslav9-1188 3132
6.Citterbard OldřichPolášek Michal32-93 3142
7.Godany MilanPolášek Zdenek969  3052
8.Sýkora DanielKoníček Marek-810-7-5 1353
9.Citterbard OldřichSláma Miroslav-811-55153263
10.Frömmel ZdeněkPolášek Michal-136-97-42364
11.Sýkora DanielPolášek Zdenek-710-8-4 1365
12.Citterbard OldřichKoníček Marek-4-9-6  0366
13.Frömmel ZdeněkSláma Miroslav-6-15893276
14.Godany MilanPolášek Michal97-10-583286
15.Citterbard OldřichPolášek Zdenek-7-6-10  0387
16.Frömmel ZdeněkKoníček Marek-3-7-8  0388
17.Godany MilanSláma Miroslav-866-4-62389
18.Sýkora DanielPolášek Michal7-9-6793299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Frömmel Zdeněk13Polášek Zdenek31
Godany Milan22Koníček Marek40
Sýkora Daniel22Sláma Miroslav13
Citterbard Oldřich22Polášek Michal13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS