Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:19717:561TJ Sokol Lanžhot C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sláma Miroslav
Koníček Marek
 
 
Šalášek Jiří
Sláma Adam
 
 
569  3010
2.Polášek Zdenek
Polášek Michal
 
 
Stávek Radim
Hycl David
 
 
-10-912-12 1311
3.Koníček MarekStávek Radim911-8-13-72312
4.Sláma MiroslavŠalášek Jiří893  3022
5.Polášek ZdenekHycl David-8-14-8  0323
6.Polášek MichalSláma Adam14-75 3133
7.Sláma MiroslavStávek Radim-115-811-112334
8.Polášek ZdenekŠalášek Jiří865  3044
9.Polášek MichalHycl David889  3054
10.Koníček MarekSláma Adam1035  3064
11.Polášek ZdenekStávek Radim611-7-983274
12.Polášek MichalŠalášek Jiří1457  3084
13.Koníček MarekHycl David36-10-883294
14.Sláma MiroslavSláma Adam654  30104
15.Polášek MichalStávek Radim79-87 31114
16.Koníček MarekŠalášek Jiří752  30124
17.Sláma MiroslavHycl David1456  30134
18.Polášek ZdenekSláma Adam10-10108 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koníček Marek31Stávek Radim22
Sláma Miroslav31Šalášek Jiří04
Polášek Zdenek31Hycl David13
Polášek Michal40Sláma Adam04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice AVrchní
rozhodčí:
Goliáš Petr
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Němčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573 , 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1427:47597:718Sokol Velké Němčice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tetur Stanislav
Mrkvica Aleš
 
 
Citterbard Oldřich
Fiala Jiří
 
 
8-6-76-62301
2.Goliáš Petr
Zmrzlík Pavel
 
 
Sýkora Daniel
Godany Milan
 
 
WO    0302
3.Mrkvica AlešFiala Jiří795  3012
4.Tetur StanislavCitterbard Oldřich-5-866-62313
5.Zmrzlík PavelSýkora Daniel-6-12-7  0314
6.Goliáš PetrGodany Milan4-1010-8-92315
7.Tetur StanislavFiala Jiří9-37-7-82316
8.Zmrzlík PavelCitterbard Oldřich-9-5-8  0317
9.Goliáš PetrSýkora Daniel-7-95283227
10.Mrkvica AlešGodany Milan-8-5-8  0328
11.Zmrzlík PavelFiala Jiří-5-89-6 1329
12.Goliáš PetrCitterbard Oldřich9-8109 3139
13.Mrkvica AlešSýkora Daniel-8-887-723310
14.Tetur StanislavGodany Milan-11-45-5 13311
15.Goliáš PetrFiala Jiří3-7-6-6 13312
16.Mrkvica AlešCitterbard Oldřich512-6-7-623313
17.Tetur StanislavSýkora Daniel7-11-98932413
18.Zmrzlík PavelGodany MilanWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mrkvica Aleš13Fiala Jiří31
Tetur Stanislav13Citterbard Oldřich31
Zmrzlík Pavel03Sýkora Daniel22
Goliáš Petr22Godany Milan30
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SPIN Lednice AVrchní
rozhodčí:
Bobrzyk David
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 510, Lednice, tělocvična ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33625:636SPIN Lednice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pagáč Martin
Baťka Stanislav
 
 
Gajan Pavel ml.
Gajan Pavel st.
 
 
-6-127343210
2.Svoboda Michal
Bobrzyk David
 
 
Brozák Radomír
Dyrčíková Lucie
 
 
78-5-873220
3.Bobrzyk DavidBrozák Radomír9-9-5-6 1321
4.Svoboda MichalDyrčíková Lucie-39-15-4 1322
5.Pagáč MartinGajan Pavel ml.96-84 3132
6.Baťka StanislavGajan Pavel st.918  3042
7.Svoboda MichalBrozák Radomír-6-8-7  0343
8.Pagáč MartinDyrčíková Lucie5-8-3-5 1344
9.Baťka StanislavGajan Pavel ml.9-1084 3154
10.Bobrzyk DavidGajan Pavel st.677  3064
11.Pagáč MartinBrozák Radomír610-5-5-42365
12.Baťka StanislavDyrčíková Lucie8-4-109-42366
13.Bobrzyk DavidGajan Pavel ml.910-87 3176
14.Svoboda MichalGajan Pavel st.-81068 3186
15.Baťka StanislavBrozák Radomír-2-9-8  0387
16.Bobrzyk DavidDyrčíková Lucie-6-7-3  0388
17.Svoboda MichalGajan Pavel ml.69-48 3198
18.Pagáč MartinVráblík Jan667  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bobrzyk David22Brozák Radomír40
Svoboda Michal22Dyrčíková Lucie40
Pagáč Martin22Gajan Pavel ml.04
Baťka Stanislav22Gajan Pavel st.03
   Vráblík Jan01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CVrchní
rozhodčí:
Studýnka Antonín
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okres - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:27692:629TJ Sokol Kobylí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajbar Antonín
Soukal Jiří ml.
 
 
Slavík Jiří
Vozdecký Jaromír
 
 
96-88 3110
2.Hoch Vítek
Oslzlý Michal
 
 
Slavík Jakub
Slavík Ondřej
 
 
4-88-983220
3.Oslzlý MichalVozdecký Jaromír836  3030
4.Vajbar AntonínSlavík Ondřej97-9-543240
5.Hoch VítekSlavík Jakub4-11-98113250
6.Soukal Jiří ml.Slavík Jiří-7-5-8  0351
7.Vajbar AntonínVozdecký Jaromír71210  3061
8.Hoch VítekSlavík Ondřej964  3071
9.Soukal Jiří ml.Slavík Jakub-676-583281
10.Oslzlý MichalSlavík Jiří129-8-5-82382
11.Hoch VítekVozdecký Jaromír-9-6-9  0383
12.Soukal Jiří ml.Slavík Ondřej-99-138-42384
13.Oslzlý MichalSlavík Jakub1069  3094
14.Vajbar AntonínSlavík Jiří9104  30104
15.Soukal Jiří ml.Vozdecký Jaromír99-65 31114
16.Oslzlý MichalSlavík Ondřej49-5-9932124
17.Vajbar AntonínSlavík Jakub1084  30134
18.Hoch VítekSlavík Jiří-8-8-10  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Oslzlý Michal31Vozdecký Jaromír13
Vajbar Antonín40Slavík Ondřej13
Hoch Vítek22Slavík Jakub04
Soukal Jiří ml.22Slavík Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
Košuličová Veronika
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:40651:670TJ Sokol Křepice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševela František
Fidor Marek
 
 
Sedláček Aleš
Rubeš Jakub
 
 
105-8-8-42301
2.Krátký Milan
Prachař Štěpán
 
 
Papež Radek
Novotný Pavel
 
 
-9-11-9  0302
3.Prachař ŠtěpánPapež Radek-3-9-6  0303
4.Krátký MilanSedláček Aleš5-96-7-52304
5.Fidor MarekNovotný Pavel-8-89-6 1305
6.Ševela FrantišekRubeš Jakub-82108 3115
7.Krátký MilanPapež Radek79-7-873225
8.Fidor MarekSedláček Aleš-9109-9-42326
9.Ševela FrantišekNovotný Pavel-88-9-8 1327
10.Prachař ŠtěpánRubeš Jakub-9-55743237
11.Fidor MarekPapež Radek-6-9-7  0338
12.Ševela FrantišekSedláček Aleš-810-8-8 1339
13.Prachař ŠtěpánNovotný Pavel689  3049
14.Krátký MilanRubeš Jakub674  3059
15.Ševela FrantišekPapež Radek137-86 3169
16.Prachař ŠtěpánSedláček Aleš8-9-12-9 13610
17.Krátký MilanNovotný Pavel-10-4-7  03611
18.Fidor MarekRubeš Jakub8-365 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Prachař Štěpán22Papež Radek22
Krátký Milan22Sedláček Aleš40
Fidor Marek13Novotný Pavel31
Ševela František22Rubeš Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Troskotovice AVrchní
rozhodčí:
Sirbu Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BRozhodčí:Lukša Břetislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Troskotovice 230, KD Troskotovice 230Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:37733:714nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík František
Pešek Oldřich
 
 
Páleník Jiří
Ryšavý Luděk
 
 
-1081613 3110
2.Lukša Břetislav
Sirbu Jan
 
 
Hrabec Lukáš
Svoboda Aleš
 
 
109-8-7-92311
3.Lukša BřetislavHrabec Lukáš-9-4-9  0312
4.Sirbu JanPáleník Jiří8-28-3-22313
5.Pešek OldřichSvoboda Aleš10107  3023
6.Vaculík FrantišekRyšavý Luděk794  3033
7.Sirbu JanHrabec Lukáš4-77-6-62334
8.Pešek OldřichPáleník Jiří546  3044
9.Vaculík FrantišekSvoboda Aleš-9-7-10  0345
10.Lukša BřetislavRyšavý Luděk-10469 3155
11.Pešek OldřichHrabec Lukáš7-12-126-132356
12.Vaculík FrantišekPáleník Jiří11-5-7-8 1357
13.Lukša BřetislavSvoboda Aleš87-7-6103267
14.Sirbu JanRyšavý Luděk77-5-1233277
15.Vaculík FrantišekHrabec Lukáš-4-64-9 1378
16.Lukša BřetislavPáleník Jiří86-4-11-112379
17.Sirbu JanSvoboda Aleš5-7-8633289
18.Pešek OldřichRyšavý Luděk-9129-1033299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lukša Břetislav22Hrabec Lukáš40
Sirbu Jan22Páleník Jiří31
Pešek Oldřich31Svoboda Aleš13
Vaculík František13Ryšavý Luděk04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS