Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky AVrchní
rozhodčí:
Šalášek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:15706:528TJ SPORT Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stávek Radim
Šalášek Jiří
 
 
Svoboda Aleš
Hrabec Lukáš
 
 
9-1285 3110
2.Pinkas Václav
Prokeš Zdeněk
 
 
Páleník Jiří
Ryšavý Luděk
 
 
666  3020
3.Pinkas VáclavHrabec Lukáš-1081-10-92321
4.Stávek RadimPáleník Jiří78-814 3131
5.Šalášek JiříSvoboda Aleš-7-979-72332
6.Prokeš ZdeněkRyšavý Luděk-5426 3142
7.Stávek RadimHrabec Lukáš12-736 3152
8.Šalášek JiříPáleník Jiří7-859 3162
9.Prokeš ZdeněkSvoboda Aleš1076  3072
10.Pinkas VáclavRyšavý Luděk787  3082
11.Šalášek JiříHrabec Lukáš-710-9863292
12.Prokeš ZdeněkPáleník Jiří696  30102
13.Pinkas VáclavSvoboda Aleš8-967 31112
14.Stávek RadimRyšavý Luděk583  30122
15.Prokeš ZdeněkHrabec Lukáš359  30132
16.Pinkas VáclavPáleník Jiří9110  30142
17.Stávek RadimSvoboda Aleš986  30152
18.Šalášek JiříRyšavý Luděk87-68 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pinkas Václav31Hrabec Lukáš13
Stávek Radim40Páleník Jiří04
Šalášek Jiří31Svoboda Aleš13
Prokeš Zdeněk40Ryšavý Luděk04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
Ševela František
HOSTUJÍCÍ:TJ Troskotovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:31658:629TJ Sokol Brumovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševela František
Fidor Marek
 
 
Novosad Jiří
Vaculík František
 
 
-881010 3110
2.Krátký Milan
Prachař Štěpán
 
 
Sirbu Jan
Lukša Břetislav
 
 
866  3020
3.Prachař ŠtěpánLukša Břetislav8-888 3130
4.Fidor MarekVaculík František-4-5-9  0331
5.Krátký MilanNovosad Jiří471  3041
6.Ševela FrantišekSirbu Jan-7-3-7  0342
7.Fidor MarekLukša Břetislav-6-10-8  0343
8.Krátký MilanVaculík František9-611-763253
9.Ševela FrantišekNovosad Jiří-2-10109-92354
10.Prachař ŠtěpánSirbu Jan2117  3064
11.Krátký MilanLukša Břetislav99-1010 3174
12.Ševela FrantišekVaculík František-3-397-52375
13.Prachař ŠtěpánNovosad Jiří56-103 3185
14.Fidor MarekSirbu Jan5-785 3195
15.Ševela FrantišekLukša Břetislav94-5-8932105
16.Prachař ŠtěpánVaculík František-7658 31115
17.Fidor MarekNovosad Jiří-10-97-8 13116
18.Krátký MilanSirbu Jan-810-9-9 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prachař Štěpán40Lukša Břetislav13
Fidor Marek13Vaculík František22
Krátký Milan31Novosad Jiří22
Ševela František13Sirbu Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice AVrchní
rozhodčí:
Slavík Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nikolčická 531, Šitbořice, tělocvična ZŠ nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:15672:455Orel Šitbořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Jiří
Vozdecký Jaromír
 
 
Sedláček Aleš
Rubeš Jakub
 
 
85-97 3110
2.Slavík Jakub
Slavík Ondřej
 
 
Novotný Pavel
Papež Radek
 
 
-66-7-6 1311
3.Slavík OndřejSedláček Aleš47-510 3121
4.Slavík JiříPapež Radek69-87 3131
5.Slavík JakubNovotný Pavel5-9106 3141
6.Vozdecký JaromírRubeš Jakub277  3051
7.Slavík JiříSedláček Aleš1067  3061
8.Slavík JakubPapež Radek63-111 3171
9.Vozdecký JaromírNovotný Pavel9810  3081
10.Slavík OndřejRubeš Jakub6510  3091
11.Slavík JakubStrouhal Jiří662  30101
12.Vozdecký JaromírPapež Radek-7-76-4 13102
13.Slavík OndřejNovotný PavelWO    30112
14.Slavík JiříRubeš Jakub836  30122
15.Vozdecký JaromírStrouhal Jiří97-64 31132
16.Slavík OndřejPapež Radek-10713-7932142
17.Slavík JiříNovotný PavelWO    30152
18.Slavík JakubRubeš Jakub3-1154 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavík Ondřej30Sedláček Aleš02
Slavík Jiří30Papež Radek13
Slavík Jakub40Novotný Pavel02
Vozdecký Jaromír31Rubeš Jakub04
   Strouhal Jiří02
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov AVrchní
rozhodčí:
Brozák Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:28671:577STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brozák Radomír
Dyrčíková Lucie
 
 
Soukal Jiří st.
Soukal Jiří ml.
 
 
1255  3010
2.Gajan Pavel ml.
Josef Jaroslav
 
 
Hoch Vítek
Otáhal Jan
 
 
-5-984-72311
3.Dyrčíková LucieHoch Vítek7-888 3121
4.Gajan Pavel ml.Otáhal Jan-14-5-8  0322
5.Josef JaroslavSoukal Jiří st.-6-37-4 1323
6.Brozák RadomírSoukal Jiří ml.935  3033
7.Gajan Pavel ml.Hoch Vítek9-6-77-62334
8.Josef JaroslavOtáhal Jan14-11-118-52335
9.Brozák RadomírSoukal Jiří st.4-74-483245
10.Dyrčíková LucieSoukal Jiří ml.1102  3055
11.Josef JaroslavHoch Vítek-10-6-8  0356
12.Brozák RadomírOtáhal Jan883  3066
13.Dyrčíková LucieSoukal Jiří st.565  3076
14.Gajan Pavel ml.Soukal Jiří ml.996  3086
15.Brozák RadomírHoch Vítek-107-12463296
16.Dyrčíková LucieOtáhal Jan-74-610732106
17.Gajan Pavel ml.Soukal Jiří st.-810-9-7 13107
18.Josef JaroslavSoukal Jiří ml.WO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dyrčíková Lucie40Hoch Vítek22
Gajan Pavel ml.13Otáhal Jan22
Josef Jaroslav03Soukal Jiří st.22
Brozák Radomír40Soukal Jiří ml.03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velké Němčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SPIN Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městečko 55,Velké Němčice, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:47592:726SPIN Lednice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýkora Daniel
Godany Milan
 
 
Svoboda Michal
Šimon Peter
 
 
8-3118 3110
2.Citterbard Oldřich
Fiala Jiří
 
 
Pagáč Martin
Baťka Stanislav
 
 
-8-8-7  0311
3.Fiala JiříŠimon Peter-7-6810-32312
4.Godany MilanSvoboda Michal-8-8-7  0313
5.Sýkora DanielBaťka Stanislav-5-64-8 1314
6.Citterbard OldřichPagáč Martin89-4-683224
7.Godany MilanŠimon Peter-289-8-62325
8.Sýkora DanielSvoboda Michal8-2-68-82326
9.Citterbard OldřichBaťka Stanislav-13-88-4 1327
10.Fiala JiříPagáč Martin-6-34-8 1328
11.Sýkora DanielŠimon Peter-857-423238
12.Citterbard OldřichSvoboda Michal-9-8-8  0339
13.Fiala JiříBaťka Stanislav3-12-7873249
14.Godany MilanPagáč Martin-7-5-8  03410
15.Citterbard OldřichŠimon Peter8-679 31510
16.Fiala JiříSvoboda Michal-78-6-9 13511
17.Godany MilanBaťka StanislavWO    03512
18.Sýkora DanielPagáč Martin-599-10-523513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiala Jiří13Šimon Peter22
Godany Milan03Svoboda Michal40
Sýkora Daniel13Baťka Stanislav21
Citterbard Oldřich22Pagáč Martin31
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CVrchní
rozhodčí:
Darmovzal Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:646:21685:461TJ Sokol Lanžhot C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Zdenek
Tomek Jan
 
 
Mrkvica Aleš
 
 
WO    3010
2.Sláma Miroslav
Koníček Marek
 
 
Křivka Jan
Tetur Stanislav
 
 
-8657 3120
3.Tomek JanTetur Stanislav-3-810-9 1321
4.Sláma MiroslavMrkvica Aleš6812  3031
5.Koníček MarekKřivka Jan46-10-10-112332
6.Polášek ZdenekWO    3042
7.Sláma MiroslavTetur Stanislav-68-810-92343
8.Koníček MarekMrkvica Aleš628  3053
9.Polášek ZdenekKřivka Jan985  3063
10.Tomek JanWO    3073
11.Koníček MarekTetur Stanislav6-1089 3183
12.Polášek ZdenekMrkvica Aleš6-96-10-112384
13.Tomek JanKřivka Jan-696-7-52385
14.Sláma MiroslavWO    3095
15.Polášek ZdenekTetur Stanislav986  30105
16.Tomek JanMrkvica Aleš8-6-7-11 13106
17.Sláma MiroslavKřivka Jan57-106 31116
18.Koníček MarekWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tomek Jan03Tetur Stanislav22
Sláma Miroslav21Mrkvica Aleš22
Koníček Marek21Křivka Jan22
Polášek Zdenek21   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS