Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SPIN Lednice CVrchní
rozhodčí:
Loukota Zdeněk ml.
HOSTUJÍCÍ:SPIN Lednice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 510, Lednice, tělocvična ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
20:20Konec
utkání
22:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:33565:605SPIN Lednice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejmala Karel
Hruška Vlastimil
 
 
Mikuš Josef
Gregor Miroslav
 
 
-88-5-6 1301
2.Juras Oldřich
Klenovec Josef
 
 
Kováč Josef
Zechmeister Jan
 
 
10117  3011
3.Hejmala KarelMikuš Josef-11-3-9  0312
4.Klenovec JosefGregor Miroslav968  3022
5.Hruška VlastimilKováč Josef-49-9-12 1323
6.Juras OldřichZechmeister Jan-6-6-9  0324
7.Klenovec JosefMikuš Josef652  3034
8.Hruška VlastimilGregor Miroslav5-998 3144
9.Juras OldřichKováč Josef-1210-6-6 1345
10.Hejmala KarelZechmeister Jan-4-5109-32346
11.Hruška VlastimilMikuš Josef-7-8-10  0347
12.Juras OldřichGregor Miroslav778  3057
13.Hejmala KarelKováč Josef1286  3067
14.Klenovec JosefZechmeister Jan-3-6-3  0368
15.Juras OldřichMikuš Josef-8-9-3  0369
16.Hejmala KarelGregor Miroslav911-118 3179
17.Klenovec JosefKováč Josef86-108 3189
18.Hruška VlastimilZechmeister Jan-8-8-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hejmala Karel22Mikuš Josef31
Klenovec Josef31Gregor Miroslav04
Hruška Vlastimil13Kováč Josef22
Juras Oldřich13Zechmeister Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BVrchní
rozhodčí:
Košuličová Veronika
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:31560:555nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fidor Marek
Miklík Pavel
 
 
Levčík Miroslav
Stávek Filip
 
 
899  3010
2.Lossel Martin
Zítka Karel
 
 
Hycl David
Ulica Jaromír
 
 
567  3020
3.Miklík PavelLevčík Miroslav119-1011 3130
4.Lossel MartinStávek Filip10-88-8-92331
5.Zítka KarelHycl David-7-5-5  0332
6.Fidor MarekUlica Jaromír-82-8-8 1333
7.Lossel MartinLevčík Miroslav-8-9-7  0334
8.Zítka KarelStávek Filip8-6-5-4 1335
9.Fidor MarekHycl David-7-10-3  0336
10.Miklík PavelUlica Jaromír485  3046
11.Zítka KarelLevčík Miroslav-7-9-5  0347
12.Fidor MarekStávek Filip552  3057
13.Miklík PavelHycl David-2-8-3  0358
14.Weiss LukášUlica Jaromír-11-4-9  0359
15.Fidor MarekLevčík Miroslav58-88 3169
16.Miklík PavelStávek Filip397  3079
17.Weiss LukášHycl David-757-673289
18.Zítka KarelUlica Jaromír685  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Miklík Pavel31Levčík Miroslav22
Lossel Martin02Stávek Filip22
Zítka Karel13Hycl David31
Fidor Marek22Ulica Jaromír22
Weiss Lukáš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 53, Šakvice, Sokolovna ŠakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:28509:546TJ Sokol Šakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šafařík Roman
Smutek Pavel
 
 
Němeček Radek
Koberová Klára
 
 
-10-7-5  0301
2.Dostoupil Jiří
Jakubčík Jiří
 
 
Klenovec Ondřej
Garčicová Karolína
 
 
113  3011
3.Jakubčík JiříNěmeček Radek976  3021
4.Šafařík RomanKoberová Klára786  3031
5.Smutek PavelKlenovec Ondřej989  3041
6.Dostoupil JiříGarčicová Karolína676  3051
7.Šafařík RomanNěmeček Radek-78-9-7 1352
8.Smutek PavelKoberová Klára78-97 3162
9.Dostoupil JiříKlenovec Ondřej68-76 3172
10.Jakubčík JiříGarčicová Karolína845  3082
11.Smutek PavelNěmeček Radek8-7-89-92383
12.Dostoupil JiříKoberová Klára8-767 3193
13.Jakubčík JiříKlenovec Ondřej8-76-9-102394
14.Šafařík RomanGarčicová Karolína89-67 31104
15.Dostoupil JiříNěmeček RadekWO    03105
16.Jakubčík JiříKoberová KláraWO    03106
17.Šafařík RomanKlenovec OndřejWO    03107
18.Smutek PavelGarčicová KarolínaWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jakubčík Jiří21Němeček Radek21
Šafařík Roman21Koberová Klára03
Smutek Pavel21Klenovec Ondřej12
Dostoupil Jiří30Garčicová Karolína03
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velké Němčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městečko 55,Velké Němčice, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:942:38770:733nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frömmel Zdeněk
Hruška Jaroslav st.
 
 
Slabyhoudek Václav
Klaška Jaroslav
 
 
87-99 3110
2.Furch František
Hlávka Stanislav
 
 
Libenský Svatoslav
Rišnovský Robert
 
 
-699-8-92311
3.Furch FrantišekKlaška Jaroslav84-97 3121
4.Frömmel ZdeněkSlabyhoudek Václav88-7-973231
5.Hlávka StanislavRišnovský Robert8-8-79-82332
6.Hruška Jaroslav st.Libenský Svatoslav-7-99953242
7.Frömmel ZdeněkKlaška Jaroslav875  3052
8.Hlávka StanislavSlabyhoudek Václav88-9-9-112353
9.Hruška Jaroslav st.Rišnovský Robert-7-89-4 1354
10.Furch FrantišekLibenský Svatoslav-9-710-9 1355
11.Hlávka StanislavKlaška Jaroslav864  3065
12.Hruška Jaroslav st.Slabyhoudek Václav-899-6103275
13.Furch FrantišekRišnovský Robert-689-7-92376
14.Frömmel ZdeněkLibenský Svatoslav-785-9-112377
15.Hruška Jaroslav st.Klaška Jaroslav-4566 3187
16.Furch FrantišekSlabyhoudek Václav-8-96953297
17.Frömmel ZdeněkRišnovský Robert4-9-9-11 1398
18.Hlávka StanislavLibenský Svatoslav-7-994-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Furch František22Klaška Jaroslav04
Frömmel Zdeněk22Slabyhoudek Václav13
Hlávka Stanislav13Rišnovský Robert40
Hruška Jaroslav st.31Libenský Svatoslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov BVrchní
rozhodčí:
Mikulinec Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:28641:623STP Mikulov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámek Radek
Josef Jaroslav
 
 
Čulen Vlastimil
Kolínek Vladimír
 
 
9-310-643210
2.Mikulinec Roman
Vráblík Jan
 
 
Bačovský David
Horák Radek
 
 
-6-64-4 1311
3.Vráblík JanČulen Vlastimil9-3-10-12 1312
4.Mikulinec RomanKolínek Vladimír67-9-993222
5.Adámek RadekBačovský David-1255-733232
6.Josef JaroslavHorák Radek799  3042
7.Mikulinec RomanČulen Vlastimil1397  3052
8.Adámek RadekKolínek Vladimír558  3062
9.Josef JaroslavBačovský David-510-10-8 1363
10.Vráblík JanHorák Radek577  3073
11.Adámek RadekČulen Vlastimil667  3083
12.Josef JaroslavKolínek Vladimír124-87 3193
13.Vráblík JanBačovský David5-56-7-52394
14.Mikulinec RomanHorák Radek-8-109-5 1395
15.Josef JaroslavČulen VlastimilWO    0396
16.Vráblík JanKolínek Vladimír798  30106
17.Mikulinec RomanBačovský David9109  30116
18.Adámek RadekHorák Radek-1199-6-523117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vráblík Jan22Čulen Vlastimil12
Mikulinec Roman31Kolínek Vladimír04
Adámek Radek31Bačovský David22
Josef Jaroslav21Horák Radek22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Boleradice 1935 AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boleradice 401, 691 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32621:624SK Boleradice 1935 A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěšek Tomáš
Hos Tomáš
 
 
Vala Vítězslav
Berka Petr
 
 
-4-56-9 1301
2.Novotňák František ml.
Demela Jindřich
 
 
Průdek Filip
Průdek Daniel
 
 
-458-9113211
3.Vojtěšek TomášVala Vítězslav-68-810-12312
4.Hos TomášBerka Petr-46810 3122
5.Novotňák František ml.Průdek Filip7-8-57103232
6.Demela JindřichPrůdek Daniel9-1089 3142
7.Hos TomášVala Vítězslav-954-4-92343
8.Novotňák František ml.Berka Petr773  3053
9.Demela JindřichPrůdek Filip-7-5-8  0354
10.Vojtěšek TomášPrůdek Daniel7114  3064
11.Novotňák František ml.Vala Vítězslav-1010-58-52365
12.Demela JindřichBerka Petr-5-4-5  0366
13.Vojtěšek TomášPrůdek Filip574  3076
14.Hos TomášPrůdek Daniel743  3086
15.Demela JindřichVala Vítězslav-3-2-3  0387
16.Vojtěšek TomášBerka Petr-8-57-9 1388
17.Hos TomášPrůdek Filip-98-7793298
18.Novotňák František ml.Průdek Daniel678  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojtěšek Tomáš22Vala Vítězslav40
Hos Tomáš31Berka Petr22
Novotňák František ml.31Průdek Filip13
Demela Jindřich13Průdek Daniel04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS