Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SPIN Lednice CVrchní
rozhodčí:
Loukota Zdeněk ml.
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 510, Lednice, tělocvična ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:31653:609nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Vlastimil
Hejmala Karel
 
 
Klenovec Ondřej
Maněk Marek
 
 
1110-54 3110
2.Klenovec Josef
Juras Oldřich
 
 
Koberová Klára
Němeček Radek
 
 
-9-7-8  0311
3.Loukota Zdeněk ml.Maněk Marek-7-11-6  0312
4.Hruška VlastimilKlenovec Ondřej89-7-983222
5.Klenovec JosefKoberová Klára863  3032
6.Hejmala KarelNěmeček Radek976  3042
7.Hruška VlastimilManěk Marek9-6-8-7 1343
8.Klenovec JosefKlenovec Ondřej737  3053
9.Hejmala KarelKoberová Klára8-971 3163
10.Loukota Zdeněk ml.Němeček Radek8410  3073
11.Klenovec JosefManěk Marek-98-99-82374
12.Hejmala KarelKlenovec Ondřej874  3084
13.Loukota Zdeněk ml.Koberová Klára-5-97-10 1385
14.Hruška VlastimilNěmeček Radek-86-7-7 1386
15.Hejmala KarelManěk Marek-81012-6-82387
16.Loukota Zdeněk ml.Klenovec Ondřej748  3097
17.Hruška VlastimilKoberová Klára-76-97-82398
18.Klenovec JosefNěmeček Radek8-10-7-4 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Loukota Zdeněk ml.22Maněk Marek40
Hruška Vlastimil13Klenovec Ondřej04
Klenovec Josef22Koberová Klára22
Hejmala Karel31Němeček Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky AVrchní
rozhodčí:
Libenský Svatoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velké Hostěrádky 215, Sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1329:45602:735TJ SPORT Němčičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Libenský Svatoslav
Čermák Ladislav
 
 
Levčík Miroslav
Ulica Jaromír
 
 
910-89 3110
2.Svoboda Bohuslav
Slabyhoudek Václav
 
 
Stávek Filip
Hycl David
 
 
78-9-7-32311
3.Čermák LadislavLevčík Miroslav-7-7-7  0312
4.Svoboda BohuslavHycl David-59-51083222
5.Libenský SvatoslavStávek Filip5-99-8-92323
6.Slabyhoudek VáclavUlica Jaromír1058  3033
7.Svoboda BohuslavLevčík Miroslav9-4-69-92334
8.Libenský SvatoslavHycl David-8-13910-72335
9.Slabyhoudek VáclavStávek Filip5-6126 3145
10.Čermák LadislavUlica Jaromír8-9-4-8 1346
11.Libenský SvatoslavLevčík Miroslav-114-9-10 1347
12.Slabyhoudek VáclavHycl David-79-4-12 1348
13.Čermák LadislavStávek Filip9-7-7-6 1349
14.Svoboda BohuslavUlica Jaromír7-7-7643259
15.Slabyhoudek VáclavLevčík Miroslav-6-67-4 13510
16.Čermák LadislavHycl David9-5-5-5 13511
17.Svoboda BohuslavStávek FilipWO    03512
18.Libenský SvatoslavUlica JaromírWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čermák Ladislav04Levčík Miroslav40
Svoboda Bohuslav21Hycl David31
Libenský Svatoslav03Stávek Filip21
Slabyhoudek Václav22Ulica Jaromír12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná AVrchní
rozhodčí:
Kolínek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SPIN Lednice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Perná, Perná 142, 691 86 PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:38604:638SPIN Lednice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čulen Vlastimil
Kolínek Vladimír
 
 
Kováč Josef
Zechmeister Jan
 
 
474  3010
2.Kvěch Jan
Bačovský David
 
 
Mikuš Josef
Šimon Peter
 
 
8-811-3-72311
3.Čulen VlastimilKováč Josef4-9116 3121
4.Kolínek VladimírZechmeister Jan66-5-5-102322
5.Kvěch JanMikuš Josef-7-9-8  0323
6.Bačovský DavidŠimon Peter108-2-7-82324
7.Kolínek VladimírKováč Josef366  3034
8.Kvěch JanZechmeister Jan-71193 3144
9.Bačovský DavidMikuš Josef85-9-5-52345
10.Čulen VlastimilŠimon Peter-6-8-3  0346
11.Kvěch JanKováč Josef6413  3056
12.Bačovský DavidZechmeister Jan8-6-7-13 1357
13.Čulen VlastimilMikuš Josef8-9-5-6 1358
14.Kolínek VladimírŠimon Peter-7-56-7 1359
15.Bačovský DavidKováč Josef3412  3069
16.Čulen VlastimilZechmeister Jan-88-5-6 13610
17.Kolínek VladimírMikuš Josef4-11-2-2 13611
18.Kvěch JanŠimon Peter-1-8-10  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čulen Vlastimil13Kováč Josef04
Kolínek Vladimír13Zechmeister Jan31
Kvěch Jan22Mikuš Josef40
Bačovský David13Šimon Peter40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BVrchní
rozhodčí:
Průdek Danek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:32594:651TJ Sokol Rakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vala Vítězslav
Fridrich Bronislav
 
 
Zítka Karel
Lossel Martin
 
 
327  3010
2.Průdek Daniel
Průdek Filip
 
 
Miklík Pavel
Halm Josef
 
 
-9-671083220
3.Vala VítězslavZítka Karel98-710 3130
4.Průdek FilipLossel Martin-9-6-7  0331
5.Průdek DanielMiklík Pavel-6-11-7  0332
6.Fridrich BronislavHalm Josef-59-68113242
7.Průdek FilipZítka Karel-810-77103252
8.Průdek DanielLossel Martin91111  3062
9.Fridrich BronislavMiklík Pavel-79-8-7 1363
10.Vala VítězslavHalm Josef974  3073
11.Průdek DanielZítka Karel-79108 3183
12.Fridrich BronislavLossel Martin-698-553293
13.Vala VítězslavMiklík Pavel-9656 31103
14.Průdek FilipHalm Josef-10-101110-323104
15.Fridrich BronislavZítka KarelWO    03105
16.Vala VítězslavLossel Martin1289  30115
17.Průdek FilipMiklík Pavel-2-6-7  03116
18.Průdek DanielHalm JosefWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vala Vítězslav40Zítka Karel03
Průdek Filip13Lossel Martin13
Průdek Daniel21Miklík Pavel31
Fridrich Bronislav21Halm Josef12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Boleradice 1935 AVrchní
rozhodčí:
Vojtěšek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boleradice 401, 691 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:40Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:25644:517SK Boleradice 1935 A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěšek Tomáš
Demela Jindřich
 
 
Smutek Pavel
Jusko Andrej
 
 
8-87-7103210
2.Novotňák František ml.
Pregrt Jiří
 
 
Dostoupil Jiří
Jakubčík Jiří
 
 
56-94 3120
3.Vojtěšek TomášDostoupil Jiří43-58 3130
4.Pregrt JiříJakubčík Jiří59-98 3140
5.Novotňák František ml.Jusko Andrej1056  3050
6.Demela JindřichSmutek Pavel-7-10-9  0351
7.Pregrt JiříDostoupil Jiří-1011-6-8 1352
8.Novotňák František ml.Jakubčík Jiří9-894 3162
9.Demela JindřichJusko Andrej-7868 3172
10.Vojtěšek TomášSmutek Pavel3-86-1083282
11.Novotňák František ml.Dostoupil Jiří7-6-5-7 1383
12.Demela JindřichJakubčík Jiří8-765 3193
13.Vojtěšek TomášJusko Andrej-10-5-8  0394
14.Pregrt JiříSmutek PavelWO    30104
15.Demela JindřichDostoupil Jiří-8-7-5  03105
16.Vojtěšek TomášJakubčík Jiří578  30115
17.Pregrt JiříJusko Andrej958  30125
18.Novotňák František ml.Smutek PavelWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vojtěšek Tomáš31Dostoupil Jiří31
Pregrt Jiří21Jakubčík Jiří04
Novotňák František ml.21Jusko Andrej13
Demela Jindřich22Smutek Pavel11
WO20WO02
zranění: Smutek Pavel-podvrtnutý kotník na pravé noze



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov BVrchní
rozhodčí:
Mikulinec Roman
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Němčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:30588:551nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulinec Roman
Lisý Jaroslav
 
 
Hlávka Stanislav
Frömmel Zdeněk
 
 
-9-7-9  0301
2.Filusztek Marek
Galuszka Michal
 
 
Hruška Jaroslav st.
Hrnčíř Dominik
 
 
65-76 3111
3.Galuszka MichalHrnčíř Dominik9111  3021
4.Filusztek MarekHruška Jaroslav st.-8568 3131
5.Lisý JaroslavHlávka Stanislav6-7-710-72332
6.Mikulinec RomanFrömmel Zdeněk8-6-2-7 1333
7.Filusztek MarekHrnčíř Dominik315  3043
8.Lisý JaroslavHruška Jaroslav st.1475  3053
9.Mikulinec RomanHlávka Stanislav-6-6-7  0354
10.Galuszka MichalFrömmel Zdeněk63-4-8-52355
11.Lisý JaroslavHrnčíř Dominik664  3065
12.Mikulinec RomanHruška Jaroslav st.-5785 3175
13.Galuszka MichalHlávka Stanislav-8-6-7  0376
14.Filusztek MarekFrömmel Zdeněk39-6-8-102377
15.Mikulinec RomanHrnčíř Dominik685  3087
16.Galuszka MichalHruška Jaroslav st.578  3097
17.Filusztek MarekHlávka Stanislav-5-6-5  0398
18.Lisý JaroslavFrömmel Zdeněk-0-107-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Galuszka Michal22Hrnčíř Dominik04
Filusztek Marek22Hruška Jaroslav st.04
Lisý Jaroslav22Hlávka Stanislav40
Mikulinec Roman22Frömmel Zdeněk40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS