Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:08Konec
utkání
19:41Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:185:54337:643TJ Sokol Brumovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušková Nikola
Garčicová Karolína
 
 
Valný Vladimír
Weiss Lukáš
 
 
-10-9-9  0301
2.Tichý Filip
Beneš Lukáš
 
 
Polách Jan
Zítka Karel
 
 
-8-6-10  0302
3.Garčicová KarolínaPolách Jan-7-6-6  0303
4.Klenovec OndřejZítka Karel-85-5-11 1304
5.Tichý FilipWeiss Lukáš-3-2-2  0305
6.Janoušková NikolaValný Vladimír-4-6-2  0306
7.Klenovec OndřejPolách Jan-49-6-7 1307
8.Tichý FilipZítka Karel-4-2-4  0308
9.Janoušková NikolaWeiss Lukáš-1-6-6  0309
10.Garčicová KarolínaValný Vladimír-2-3-3  03010
11.Beneš LukášPolách Jan-2-3-0  03011
12.Janoušková NikolaZítka Karel-10-6-10  03012
13.Garčicová KarolínaWeiss Lukáš-4-6-3  03013
14.Klenovec OndřejValný Vladimír-35-59-423014
15.Janoušková NikolaPolách Jan-5-5-7  03015
16.Garčicová KarolínaZítka Karel-3-3-3  03016
17.Klenovec OndřejWeiss Lukáš-6-513-11 13017
18.Beneš LukášValný Vladimír-5-1-6  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Garčicová Karolína04Polách Jan40
Klenovec Ondřej04Zítka Karel40
Tichý Filip02Weiss Lukáš40
Janoušková Nikola04Valný Vladimír40
Beneš Lukáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí BVrchní
rozhodčí:
Klein Kamil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:47640:737TJ Sokol Klobouky u Brna C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klein Kamil
Radkovič Radek
 
 
Blažek David
Blažek Petr
 
 
-9-96-6 1301
2.Létal Dušan
Barvíř Tomáš
 
 
Dostál Dominik
Dostál Daniel
 
 
4-76-1373211
3.Klein KamilDostál Dominik8-59-10-92312
4.Radkovič RadekDostál Daniel-14-210-4 1313
5.Létal DušanBlažek David5-125-983223
6.Barvíř TomášBlažek Petr-998-7-82324
7.Radkovič RadekDostál Dominik-9-7-6  0325
8.Létal DušanDostál Daniel9-2-1-5 1326
9.Barvíř TomášBlažek David8-98-14-92327
10.Klein KamilBlažek Petr5-98-833237
11.Létal DušanDostál Dominik-126-3-5 1338
12.Barvíř TomášDostál Daniel-3-5-7  0339
13.Klein KamilBlažek David-812-7683249
14.Radkovič RadekBlažek Petr-5-46-10 13410
15.Barvíř TomášDostál Dominik-11-7-7  03411
16.Klein KamilDostál Daniel6-3-7-6 13412
17.Radkovič RadekBlažek David8810  30512
18.Létal DušanBlažek Petr-4-9-3  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klein Kamil22Dostál Dominik40
Radkovič Radek13Dostál Daniel40
Létal Dušan13Blažek David13
Barvíř Tomáš04Blažek Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DVrchní
rozhodčí:
Svoboda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:43618:707TJ Sokol Velké Hostěrádky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomolová Anna
Dobiáš Rudolf
 
 
Kolínský Michal
Slabyhoudek Václav
 
 
-7455 3110
2.Tomola Vladimír
Kovář Pavel
 
 
Krýsa Daniel
Čermák Ladislav
 
 
7-4-11-3 1311
3.Tomolová AnnaKolínský Michal-8511-1093221
4.Tomola VladimírSlabyhoudek Václav-3-7-8  0322
5.Kovář PavelKrýsa Daniel-6-5711-52323
6.Dobiáš RudolfČermák Ladislav47-6-993233
7.Tomola VladimírKolínský Michal10-8-10-2 1334
8.Kovář PavelSlabyhoudek Václav-5-3-7  0335
9.Dobiáš RudolfKrýsa Daniel-664-793245
10.Tomolová AnnaČermák Ladislav89-18 3155
11.Kovář PavelKolínský Michal-910-101093265
12.Dobiáš RudolfSlabyhoudek Václav-7-7-6  0366
13.Tomolová AnnaKrýsa Daniel75-5-7-62367
14.Svoboda ZdeněkČermák Ladislav-6-8-10  0368
15.Dobiáš RudolfKolínský Michal-46-11-5 1369
16.Tomolová AnnaSlabyhoudek Václav-6-5-9  03610
17.Svoboda ZdeněkKrýsa Daniel1169  30710
18.Kovář PavelČermák Ladislav-678-4-723711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomolová Anna22Kolínský Michal22
Tomola Vladimír02Slabyhoudek Václav40
Kovář Pavel13Krýsa Daniel22
Dobiáš Rudolf22Čermák Ladislav22
Svoboda Zdeněk11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice DVrchní
rozhodčí:
Ševela František
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:38489:599STP Mikulov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Miklíková Helena
Miklík Pavel ml.
 
 
Čížek Ondřej
Černý Mikuláš
 
 
-3-7-4  0301
2.Šišma Ondřej
Zítka Lukáš
 
 
Kalousová Sandra
Huserek Lukáš
 
 
786  3011
3.Miklíková HelenaČížek Ondřej-1-1-5  0312
4.Šišma OndřejČerný Mikuláš-664-8-92313
5.Zítka LukášKalousová Sandra8109  3023
6.Miklík Pavel ml.Huserek Lukáš7-9128 3133
7.Šišma OndřejČížek Ondřej7-8-7-1 1334
8.Zítka LukášČerný Mikuláš-6-5-9  0335
9.Miklík Pavel ml.Kalousová Sandra9-98-9-122336
10.Miklíková HelenaHuserek Lukáš-5-9-10  0337
11.Zítka LukášČížek Ondřej-9-4-5  0338
12.Miklík Pavel ml.Černý Mikuláš-6-6-6  0339
13.Miklíková HelenaKalousová Sandra-9-2-2  03310
14.Šišma OndřejHuserek Lukáš1255  30410
15.Miklík Pavel ml.Čížek Ondřej-3-3-9  03411
16.Miklíková HelenaČerný Mikuláš-5-6-6  03412
17.Šišma OndřejKalousová Sandra989  30512
18.Zítka LukášHuserek Lukáš66-58 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Miklíková Helena04Čížek Ondřej40
Šišma Ondřej22Černý Mikuláš40
Zítka Lukáš22Kalousová Sandra22
Miklík Pavel ml.13Huserek Lukáš13

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS