Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DVrchní
rozhodčí:
Darmovzal Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:13654:454TJ Sokol Lanžhot D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Miroslav
Pfeffer Milan
 
 
Jakubčík Ivo
Haüsler Karel
 
 
1034  3010
2.Polášek Michal
Uher Lukáš
 
 
Valný Vladimír
Zítka Karel
 
 
69-9-633220
3.Polášek MiroslavJakubčík Ivo93-67 3130
4.Polášek MichalHaüsler Karel233  3040
5.Pfeffer MilanValný Vladimír159  3050
6.Bartošek FrantišekZítka Karel-89-7-9 1351
7.Polášek MichalJakubčík Ivo872  3061
8.Pfeffer MilanHaüsler Karel813  3071
9.Bartošek FrantišekValný Vladimír67-39 3181
10.Polášek MiroslavZítka Karel-10863 3191
11.Pfeffer MilanJakubčík Ivo-101086 31101
12.Uher LukášHaüsler Karel633  30111
13.Polášek MiroslavValný Vladimír789  30121
14.Polášek MichalZítka Karel-91093 31131
15.Uher LukášJakubčík Ivo789  30141
16.Polášek MiroslavHaüsler Karel897  30151
17.Polášek MichalValný Vladimír657  30161
18.Pfeffer MilanZítka Karel7-7-8-9 13162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polášek Miroslav40Jakubčík Ivo04
Polášek Michal40Haüsler Karel04
Pfeffer Milan31Valný Vladimír04
Bartošek František11Zítka Karel22
Uher Lukáš20   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:Koberová Martina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Koberová Klára
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:25Konec
utkání
18:48Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:32468:521TJ Sokol Velké Hostěrádky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Radek
Klenovec Ondřej
 
 
Krýsa Daniel
Čermák Ladislav
 
 
977  3010
2.Tichý Filip
Beneš Lukáš
 
 
Kolínský Michal
Gruška Pavel
 
 
-7-7-4  0311
3.Němeček RadekKrýsa Daniel584  3021
4.Janoušková NikolaČermák Ladislav-4-7-6  0322
5.Beneš LukášKolínský Michal-2-5-4  0323
6.Klenovec OndřejGruška Pavel878  3033
7.Janoušková NikolaKrýsa Daniel-87-67-32334
8.Beneš LukášČermák Ladislav-3-4-6  0335
9.Klenovec OndřejKolínský Michal10-7-5-10 1336
10.Němeček RadekGruška Pavel243  3046
11.Tichý FilipKrýsa Daniel-7-5-1  0347
12.Klenovec OndřejČermák Ladislav653  3057
13.Němeček RadekKolínský Michal-6958 3167
14.Janoušková NikolaGruška Pavel-3-8-9  0368
15.Klenovec OndřejKrýsa Daniel-10399 3178
16.Němeček RadekČermák Ladislav635  3088
17.Janoušková NikolaKolínský Michal-5-2-2  0389
18.Tichý FilipGruška Pavel-7-3-4  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Němeček Radek40Krýsa Daniel22
Janoušková Nikola04Čermák Ladislav22
Beneš Lukáš02Kolínský Michal31
Klenovec Ondřej31Gruška Pavel22
Tichý Filip02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:28656:593Sportovní klub Zaječí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jarůšek Vladimír
Osička Radovan
 
 
Čížek Ondřej
Černý Mikuláš
 
 
564  3010
2.Létal Dušan
Klein Kamil
 
 
Cvingráf Adam
Kalousová Sandra
 
 
4-5-10333220
3.Jarůšek VladimírČížek Ondřej1087  3030
4.Osička RadovanČerný Mikuláš-811-4-2 1331
5.Létal DušanCvingráf Adam-9-612-4 1332
6.Klein KamilKalousová Sandra542  3042
7.Osička RadovanČížek Ondřej-6-9-7  0343
8.Létal DušanČerný Mikuláš127-89 3153
9.Klein KamilCvingráf Adam112-7-573263
10.Jarůšek VladimírKalousová Sandra7-7-2673273
11.Létal DušanČížek Ondřej-2-5-12  0374
12.Klein KamilČerný Mikuláš4-1155 3184
13.Jarůšek VladimírCvingráf Adam10-8-9-9 1385
14.Osička RadovanKalousová Sandra66-64 3195
15.Klein KamilČížek Ondřej6115  30105
16.Jarůšek VladimírČerný Mikuláš-689-5632115
17.Osička RadovanCvingráf Adam-48-46832125
18.Létal DušanKalousová Sandra596  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jarůšek Vladimír31Čížek Ondřej22
Osička Radovan22Černý Mikuláš13
Létal Dušan22Cvingráf Adam22
Klein Kamil40Kalousová Sandra04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:31593:558nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Zdeněk
Čepera Roman
 
 
Halámek Radek
Halámek Michal
 
 
7-8-73-52301
2.Tomola Vladimír
Kovář Pavel
 
 
Halámek Radek ml.
Nováček Rostislav
 
 
-6628 3111
3.Svoboda ZdeněkHalámek Radek-9-6-5  0312
4.Tomola VladimírHalámek Michal-9-3-9  0313
5.Kovář PavelHalámek Radek ml.-9-58-5 1314
6.Čepera RomanNováček Rostislav373  3024
7.Tomola VladimírHalámek Radek-7-5-4  0325
8.Kovář PavelHalámek Michal-689-9-92326
9.Čepera RomanHalámek Radek ml.594  3036
10.Svoboda ZdeněkNováček Rostislav5-71012 3146
11.Kovář PavelHalámek Radek-738-10103256
12.Čepera RomanHalámek Michal464  3066
13.Svoboda ZdeněkHalámek Radek ml.-65-9-6 1367
14.Tomola VladimírNováček Rostislav447  3077
15.Čepera RomanHalámek Radek1068  3087
16.Svoboda ZdeněkHalámek Michal-4-6-9  0388
17.Tomola VladimírHalámek Radek ml.-12-8-11  0389
18.Kovář PavelNováček Rostislav4712  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Zdeněk13Halámek Radek22
Tomola Vladimír13Halámek Michal31
Kovář Pavel22Halámek Radek ml.31
Čepera Roman40Nováček Rostislav04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS