Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CVrchní
rozhodčí:
Košuličová Veronika
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:19521:417TJ Sokol Brumovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunický Antonín
Valný Vladimír
 
 
Němeček Radek
Klenovec Ondřej
 
 
-85710 3110
2.Polák Milan
Weiss Lukáš
 
 
Tichý Filip
Beneš Lukáš
 
 
277  3020
3.Weiss LukášNěmeček Radek-511-6-8 1321
4.Polák MilanKlenovec Ondřej959  3031
5.Polách JanTichý Filip353  3041
6.Jakubčík IvoBeneš Lukáš-6-11-10  0342
7.Polák MilanNěmeček Radek-9-8-4  0343
8.Polách JanKlenovec Ondřej493  3053
9.Jakubčík IvoTichý Filip-3-7-6  0354
10.Weiss LukášBeneš Lukáš537  3064
11.Polách JanNěmeček Radek754  3074
12.Jakubčík IvoKlenovec Ondřej-1-2-3  0375
13.Weiss LukášTichý Filip574  3085
14.Polák MilanBeneš Lukáš314  3095
15.Jakubčík IvoNěmeček Radek-3-2-2  0396
16.Weiss LukášKlenovec Ondřej21510  30106
17.Polák MilanTichý Filip553  30116
18.Polách JanBeneš Lukáš146  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Weiss Lukáš31Němeček Radek31
Polák Milan31Klenovec Ondřej13
Polách Jan40Tichý Filip13
Jakubčík Ivo04Beneš Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:17667:528TJ Sokol Klobouky u Brna C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klímek Ondřej
Dostál Daniel
 
 
Klein Kamil
Jarůšek Vladimír
 
 
6106  3010
2.Pilát Ondřej
Dostál Dominik
 
 
Barvíř Tomáš
Létal Dušan
 
 
13-910-1193220
3.Pilát OndřejKlein Kamil-8-9-5  0321
4.Klímek OndřejJarůšek Vladimír799  3031
5.Dostál DanielBarvíř Tomáš-797-363241
6.Dostál DominikLétal Dušan-959-9-12342
7.Klímek OndřejKlein Kamil466  3052
8.Dostál DanielJarůšek Vladimír6113  3062
9.Dostál DominikBarvíř Tomáš9104  3072
10.Blažek PetrLétal Dušan2-1048 3182
11.Dostál DanielKlein Kamil211-9-9-52383
12.Dostál DominikJarůšek Vladimír989  3093
13.Blažek PetrBarvíř Tomáš675  30103
14.Klímek OndřejLétal Dušan543  30113
15.Dostál DominikKlein Kamil7-9-8-13 13114
16.Blažek PetrJarůšek Vladimír8412  30124
17.Klímek OndřejBarvíř Tomáš878  30134
18.Dostál DanielLétal Dušan5117  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pilát Ondřej01Klein Kamil31
Klímek Ondřej40Jarůšek Vladimír04
Dostál Daniel31Barvíř Tomáš04
Dostál Dominik22Létal Dušan13
Blažek Petr30   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BVrchní
rozhodčí:
Libenský Svatoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velké Hostěrádky 215, Sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:40639:687TJ Jevišovka-Drnholec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolínský Michal
Gruška Pavel
 
 
Tomolová Anna
Čepera Roman
 
 
-2-5-8  0301
2.Krýsa Daniel
Vlach Petr
 
 
Tomola Vladimír
Svoboda Zdeněk
 
 
-910-613103211
3.Gruška PavelTomolová Anna599  3021
4.Kolínský MichalČepera Roman-1111-7-11 1322
5.Krýsa DanielTomola Vladimír-79612 3132
6.Vlach PetrSvoboda Zdeněk-96-105-52333
7.Kolínský MichalTomolová Anna-9-49-4 1334
8.Krýsa DanielČepera Roman-7-3-9  0335
9.Vlach PetrTomola Vladimír-4-78753245
10.Gruška PavelSvoboda Zdeněk2-89-13-82346
11.Krýsa DanielTomolová Anna-54-8-8 1347
12.Vlach PetrČepera Roman-9-8-7  0348
13.Gruška PavelTomola Vladimír-8939 3158
14.Kolínský MichalSvoboda Zdeněk79-87 3168
15.Vlach PetrTomolová Anna9108  3078
16.Gruška PavelČepera Roman-7-8-5  0379
17.Kolínský MichalTomola Vladimír710-10-8-923710
18.Krýsa DanielSvoboda Zdeněk-7-8-7  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gruška Pavel22Tomolová Anna22
Kolínský Michal13Čepera Roman40
Krýsa Daniel13Tomola Vladimír13
Vlach Petr22Svoboda Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov DVrchní
rozhodčí:
Mikulinec Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:20612:478STP Mikulov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížek Ondřej
Černý Mikuláš
 
 
Šišma Ondřej
Šišma Marek
 
 
5-689 3110
2.Kalousová Sandra
Cvingráf Adam
 
 
Zítka Lukáš
Miklík Pavel ml.
 
 
387  3020
3.Čížek OndřejŠišma Marek464  3030
4.Cvingráf AdamŠišma Ondřej1259  3040
5.Černý MikulášZítka Lukáš591  3050
6.Kalousová SandraMiklík Pavel ml.-65-7563260
7.Cvingráf AdamŠišma Marek845  3070
8.Černý Mikulᚊišma Ondřej-6866 3180
9.Kalousová SandraZítka Lukáš874  3090
10.Čížek OndřejMiklík Pavel ml.540  30100
11.Novotný Mikulᚊišma Marek-9-4-5  03101
12.Kalousová SandraŠišma Ondřej-8-6-7  03102
13.Čížek OndřejZítka Lukáš526  30112
14.Cvingráf AdamMiklík Pavel ml.1065  30122
15.Kalousová SandraŠišma Marek-668-7-623123
16.Čížek OndřejŠišma Ondřej8-87-9-523124
17.Cvingráf AdamZítka Lukáš-8865 31134
18.Novotný MikulášMiklík Pavel ml.-9-4-9  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čížek Ondřej31Šišma Marek22
Cvingráf Adam40Šišma Ondřej22
Černý Mikuláš20Zítka Lukáš04
Kalousová Sandra22Miklík Pavel ml.13
Novotný Mikuláš02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS