Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:22623:508TJ Sokol Lanžhot D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Miroslav
Uher Lukáš
 
 
Němeček Radek
Klenovec Ondřej
 
 
-8-6-9  0301
2.Bartošek František
Fojtík Jaroslav
 
 
Beneš Lukáš
Tichý Filip
 
 
709  3011
3.Polášek MiroslavKlenovec Ondřej779  3021
4.Uher LukášNěmeček Radek-9-8-9  0322
5.Bartošek FrantišekTichý Filip538  3032
6.Fojtík JaroslavBeneš Lukáš625  3042
7.Polášek MichalKlenovec Ondřej-10665 3152
8.Bartošek FrantišekNěmeček Radek7-5-7-2 1353
9.Fojtík JaroslavTichý Filip264  3063
10.Polášek MiroslavBeneš Lukáš778  3073
11.Bartošek FrantišekKlenovec Ondřej7-11-128-92374
12.Fojtík JaroslavNěmeček Radek6-4-7-10 1375
13.Polášek MiroslavTichý Filip568  3085
14.Polášek MichalBeneš Lukáš878  3095
15.Fojtík JaroslavKlenovec Ondřej18-9-64-82396
16.Polášek MiroslavNěmeček Radek11-8-9-6 1397
17.Polášek MichalTichý Filip687  30107
18.Bartošek FrantišekBeneš Lukáš637  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polášek Miroslav31Klenovec Ondřej22
Uher Lukáš01Němeček Radek40
Bartošek František22Tichý Filip04
Fojtík Jaroslav22Beneš Lukáš04
Polášek Michal30   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CVrchní
rozhodčí:
Košuličová Veronika
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:29585:554TJ Sokol Brumovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunický Antonín
Valný Vladimír
 
 
Čepera Roman
Svoboda Zdeněk
 
 
73-75 3110
2.Weiss Lukáš
Zítka Karel
 
 
Tomola Vladimír
Kovář Pavel
 
 
539  3020
3.Polák MilanTomola Vladimír77-1012 3130
4.Valný VladimírKovář Pavel-4-5-7  0331
5.Weiss LukášSvoboda Zdeněk598  3041
6.Zítka KarelČepera Roman585  3051
7.Valný VladimírTomola Vladimír-8-3-6  0352
8.Weiss LukášKovář Pavel7-4-8-8 1353
9.Zítka KarelSvoboda Zdeněk8-810-9-112354
10.Polák MilanČepera Roman-3-5-8  0355
11.Weiss LukášTomola Vladimír-8478 3165
12.Zítka KarelKovář Pavel729  3075
13.Polák MilanSvoboda Zdeněk497  3085
14.Valný VladimírČepera Roman-7-9-8  0386
15.Zítka KarelTomola Vladimír10-958 3196
16.Polák MilanKovář Pavel107-910 31106
17.Valný VladimírSvoboda Zdeněk-8-5-7  03107
18.Weiss LukášČepera Roman2-6-6-8 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polák Milan31Tomola Vladimír13
Valný Vladimír04Kovář Pavel22
Weiss Lukáš22Svoboda Zdeněk22
Zítka Karel31Čepera Roman31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:3622:269TJ Sokol Klobouky u Brna C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lesovský Tadeáš
Klímek Ondřej
 
 
Šišma Ondřej
Šišma Marek
 
 
385  3010
2.Blažek David
Blažek Petr
 
 
Zítka Lukáš
Szabó Attila
 
 
154  3020
3.Klímek OndřejŠišma Ondřej1068  3030
4.Lesovský Tadeᚊišma Marek557  3040
5.Dostál DanielZítka Lukáš444  3050
6.Dostál DominikSzabó Attila175  3060
7.Lesovský Tadeᚊišma Ondřej10-10-10283270
8.Dostál DanielŠišma Marek6105  3080
9.Dostál DominikZítka Lukáš451  3090
10.Klímek OndřejSzabó Attila341  30100
11.Dostál DanielŠišma Ondřej38-55 31110
12.Dostál DominikŠišma Marek084  30120
13.Klímek OndřejZítka Lukáš141  30130
14.Lesovský TadeášSzabó Attila141  30140
15.Dostál DominikŠišma Ondřej255  30150
16.Klímek OndřejŠišma Marek435  30160
17.Lesovský TadeášZítka Lukáš124  30170
18.Dostál DanielSzabó Attila345  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klímek Ondřej40Šišma Ondřej04
Lesovský Tadeáš40Šišma Marek04
Dostál Daniel40Zítka Lukáš04
Dostál Dominik40Szabó Attila04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov DVrchní
rozhodčí:
Mach Ludvík
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1713:51433:648TJ Sokol Pouzdřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalousová Sandra
Černý Mikuláš
 
 
Halámek Michal
Halámek Radek
 
 
-65-89-82301
2.Novotný Mikuláš
Kalous Jakub
 
 
Halámek Radek ml.
Geier Josef
 
 
-5-4-8  0302
3.Novotný MikulášHalámek Michal-1-5-1  0303
4.Černý MikulášHalámek Radek54-8-4-72304
5.Kalousová SandraHalámek Radek ml.-6-8-8  0305
6.Kalous JakubGeier Josef105-7-7-82306
7.Černý MikulášHalámek Michal-3-5-7  0307
8.Kalousová SandraHalámek Radek-5-5-2  0308
9.Kalous JakubHalámek Radek ml.-108-58-52309
10.Novotný MikulášGeier Josef-7-46-6 13010
11.Kalousová SandraHalámek Michal-8-10-2  03011
12.Kalous JakubHalámek Radek-6-10-2  03012
13.Novotný MikulášHalámek Radek ml.-3-6-3  03013
14.Černý MikulášGeier Josef-98-5-5 13014
15.Kalous JakubHalámek Michal-6-7-7  03015
16.Novotný MikulášHalámek Radek-6-5-4  03016
17.Černý MikulášHalámek Radek ml.-4-2-6  03017
18.Kalousová SandraGeier Josef277  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novotný Mikuláš04Halámek Michal40
Černý Mikuláš04Halámek Radek40
Kalousová Sandra13Halámek Radek ml.40
Kalous Jakub04Geier Josef31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS