Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DVrchní
rozhodčí:
Darmovzal Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:18672:530TJ Sokol Lanžhot D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fojtík Jaroslav
Bartošek František
 
 
Létal Dušan
Svoboda Petr
 
 
146  3010
2.Maděryč Milan
Uher Lukáš
 
 
Jarůšek Vladimír
Radkovič Radek
 
 
-7-10-6  0311
3.Maděryč MilanLétal Dušan-9799 3121
4.Fojtík JaroslavSvoboda Petr247  3031
5.Uher LukášJarůšek Vladimír698  3041
6.Bartošek FrantišekRadkovič Radek1148  3051
7.Fojtík JaroslavLétal Dušan48-84 3161
8.Uher LukášSvoboda Petr1197  3071
9.Bartošek FrantišekJarůšek Vladimír679  3081
10.Maděryč MilanRadkovič Radek9-4-8-3 1382
11.Uher LukášLétal Dušan78-9-773292
12.Bartošek FrantišekSvoboda Petr787  30102
13.Maděryč MilanJarůšek Vladimír7-89-9-923103
14.Fojtík JaroslavRadkovič Radek-96811 31113
15.Bartošek FrantišekLétal Dušan6-1077 31123
16.Maděryč MilanSvoboda Petr757  30133
17.Fojtík JaroslavJarůšek Vladimír-7377 31143
18.Uher LukášRadkovič Radek-75-751032153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maděryč Milan22Létal Dušan04
Fojtík Jaroslav40Svoboda Petr04
Uher Lukáš40Jarůšek Vladimír13
Bartošek František40Radkovič Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DRozhodčí:Němeček Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Janoušek Radek
Datum dle rozpisu30. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:32Konec
utkání
20:03Rozhodčí:Kober Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:33481:519TJ Jevišovka-Drnholec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Filip
Beneš Lukáš
 
 
Čepera Roman
Tomolová Anna
 
 
-6-4-7  0301
2.Němeček Radek
Klenovec Ondřej
 
 
Tomola Vladimír
Svoboda Zdeněk
 
 
865  3011
3.Garčicová KarolínaČepera Roman-2-11-9  0312
4.Němeček RadekTomolová Anna215  3022
5.Tichý FilipSvoboda Zdeněk-2-3-9  0323
6.Klenovec OndřejTomola Vladimír757  3033
7.Němeček RadekČepera Roman882  3043
8.Tichý FilipTomolová Anna-7-3-9  0344
9.Klenovec OndřejSvoboda Zdeněk-8-66-5 1345
10.Garčicová KarolínaTomola Vladimír-797-10-92346
11.Beneš LukášČepera Roman-3-3-4  0347
12.Klenovec OndřejTomolová Anna1096  3057
13.Garčicová KarolínaSvoboda Zdeněk-11-9-8  0358
14.Němeček RadekTomola Vladimír818  3068
15.Klenovec OndřejČepera Roman-8-6-4  0369
16.Garčicová KarolínaTomolová Anna-7-108-3 13610
17.Němeček RadekSvoboda Zdeněk365  30710
18.Beneš LukášTomola Vladimír-2-9-1  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Garčicová Karolína04Čepera Roman31
Němeček Radek40Tomolová Anna22
Tichý Filip02Svoboda Zdeněk31
Klenovec Ondřej22Tomola Vladimír22
Beneš Lukáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:10646:391TJ Sokol Klobouky u Brna C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klímek Ondřej
Dostál Dominik
 
 
Halámek Radek
Halámek Michal
 
 
5-974 3110
2.Lesovský Tadeáš
Dostál Daniel
 
 
Halámek Radek ml.
Nováček Rostislav
 
 
376  3020
3.Dostál DanielHalámek Radek-10989 3130
4.Klímek OndřejHalámek Michal352  3040
5.Lesovský TadeášHalámek Radek ml.-10549 3150
6.Dostál DominikNováček Rostislav326  3060
7.Klímek OndřejHalámek Radek344  3070
8.Lesovský TadeášHalámek Michal-2724 3180
9.Dostál DominikHalámek Radek ml.-97-6-8 1381
10.Dostál DanielNováček Rostislav456  3091
11.Lesovský TadeášHalámek Radek-5588 31101
12.Dostál DominikHalámek Michal685  30111
13.Dostál DanielHalámek Radek ml.-8542 31121
14.Klímek OndřejNováček Rostislav341  30131
15.Dostál DominikHalámek Radek756  30141
16.Dostál DanielHalámek Michal8-5710 31151
17.Klímek OndřejHalámek Radek ml.1056  30161
18.Lesovský TadeášNováček Rostislav535  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dostál Daniel40Halámek Radek04
Klímek Ondřej40Halámek Michal04
Lesovský Tadeáš40Halámek Radek ml.13
Dostál Dominik31Nováček Rostislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BVrchní
rozhodčí:
Libenský Svatoslav
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velké Hostěrádky 215, Sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:14614:393TJ Sokol Velké Hostěrádky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolínský Michal
Gruška Pavel
 
 
Kalous Jakub
Minařík David
 
 
291  3010
2.Čermák Ladislav
Krýsa Daniel
 
 
Čížek Ondřej
Kalousová Sandra
 
 
9-7129 3120
3.Krýsa DanielČížek Ondřej-2-4-7  0321
4.Kolínský MichalKalousová Sandra347  3031
5.Čermák LadislavKalous Jakub447  3041
6.Gruška PavelMinařík David331  3051
7.Kolínský MichalČížek Ondřej-93-9783261
8.Čermák LadislavKalousová Sandra-888-1143271
9.Gruška PavelKalous Jakub234  3081
10.Krýsa DanielMinařík David422  3091
11.Čermák LadislavČížek Ondřej-57-6-8 1392
12.Gruška PavelKalousová Sandra356  30102
13.Krýsa DanielKalous Jakub827  30112
14.Kolínský MichalMinařík David426  30122
15.Gruška PavelČížek Ondřej-4-86-5 13123
16.Krýsa DanielKalousová Sandra338  30133
17.Kolínský MichalKalous Jakub6710  30143
18.Čermák LadislavMinařík David551  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krýsa Daniel31Čížek Ondřej31
Kolínský Michal40Kalousová Sandra04
Čermák Ladislav31Kalous Jakub04
Gruška Pavel31Minařík David04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS