Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BVrchní
rozhodčí:
Libenský Svatoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velké Hostěrádky 215, Sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:44532:647TJ Sokol Lanžhot D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolínský Michal
Gruška Pavel
 
 
Bartošek František
Pfeffer Milan
 
 
-4-5-8  0301
2.Čermák Ladislav
Krýsa Daniel
 
 
Uher Lukáš
Maděryč Milan
 
 
109-65 3111
3.Kolínský MichalPfeffer Milan-7-5-8  0312
4.Krýsa DanielUher Lukáš-5-9-5  0313
5.Čermák LadislavBartošek František-5-8-4  0314
6.Gruška PavelMaděryč Milan-96129 3124
7.Krýsa DanielPfeffer Milan-10-6-4  0325
8.Čermák LadislavUher Lukáš77-35 3135
9.Gruška PavelBartošek František-9-58-8 1336
10.Kolínský MichalMaděryč Milan-66-6-9 1337
11.Čermák LadislavPfeffer Milan-11-4-5  0338
12.Gruška PavelUher Lukáš-98-51033248
13.Kolínský MichalBartošek František11-9-10-9 1349
14.Krýsa DanielMaděryč Milan665  3059
15.Gruška PavelPfeffer Milan-7-10-7  03510
16.Kolínský MichalUher Lukáš-9-79-1 13511
17.Krýsa DanielBartošek František-7-4-4  03512
18.Čermák LadislavMaděryč Milan5-8-611-623513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolínský Michal04Pfeffer Milan40
Krýsa Daniel13Uher Lukáš22
Čermák Ladislav13Bartošek František40
Gruška Pavel22Maděryč Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov DVrchní
rozhodčí:
Gajan Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:36540:598TJ Sokol Klobouky u Brna C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížek Ondřej
Černý Mikuláš
 
 
Dostál Dominik
Dostál Daniel
 
 
109-96 3110
2.Kalousová Sandra
Kalous Jakub
 
 
Huták Ondřej
Pilátová Lucie
 
 
594  3020
3.Čížek OndřejDostál Dominik-5-10-7  0321
4.Kalousová SandraDostál Daniel-4-6-7  0322
5.Černý MikulášHuták Ondřej-11488 3132
6.Kalous JakubPilátová Lucie129-59 3142
7.Kalousová SandraDostál Dominik-5-6-5  0343
8.Černý MikulášDostál Daniel-9-6-7  0344
9.Kalous JakubHuták Ondřej13-7-11-5 1345
10.Čížek OndřejPilátová Lucie577  3055
11.Černý MikulášDostál Dominik-4-5-5  0356
12.Kalous JakubDostál Daniel-9-2-4  0357
13.Čížek OndřejHuták Ondřej647  3067
14.Kalousová SandraPilátová Lucie-97-95-52368
15.Kalous JakubDostál Dominik-2-3-3  0369
16.Čížek OndřejDostál Daniel-8-7-8  03610
17.Kalousová SandraHuták Ondřej-7-967732710
18.Černý MikulášPilátová Lucie114-98 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čížek Ondřej22Dostál Dominik40
Kalousová Sandra13Dostál Daniel40
Černý Mikuláš22Huták Ondřej13
Kalous Jakub13Pilátová Lucie13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 99, 691 26 Pouzdřany, Sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:45523:631TJ Sokol Brumovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Radek
Halámek Michal
 
 
Kunický Antonín
Zítka Karel
 
 
-7-7-7  0301
2.Halámek Radek ml.
Nováček Rostislav
 
 
Jakubčík Ivo
Weiss Lukáš
 
 
-6-9-6  0302
3.Halámek RadekPolák Milan738  3012
4.Halámek MichalJakubčík Ivo4-1249 3122
5.Halámek Radek ml.Weiss Lukáš-9-6-5  0323
6.Nováček RostislavZítka Karel-3-3-2  0324
7.Halámek MichalPolák Milan34-96 3134
8.Halámek Radek ml.Jakubčík Ivo7-7-64-62335
9.Nováček RostislavWeiss Lukáš-6-4-5  0336
10.Halámek RadekZítka Karel-4-6-4  0337
11.Halámek Radek ml.Polák Milan-4-5-5  0338
12.Nováček RostislavJakubčík Ivo6-6-4-4 1339
13.Halámek RadekWeiss Lukáš72-10-8-823310
14.Halámek MichalZítka Karel-115-8-7 13311
15.Nováček RostislavPolák Milan-7-5-5  03312
16.Halámek RadekJakubčík Ivo8-10-99832412
17.Halámek MichalWeiss Lukáš-9810-8732512
18.Halámek Radek ml.Zítka Karel-5-7-7  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Halámek Radek22Polák Milan22
Halámek Michal31Jakubčík Ivo22
Halámek Radek ml.04Weiss Lukáš31
Nováček Rostislav04Zítka Karel40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice DVrchní
rozhodčí:
Košuličová Veronika
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1413:44383:562MSK Břeclav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šišma Ondřej
Šišma Marek
 
 
Němeček Radek
Klenovec Ondřej
 
 
-7-10-7  0301
2.Szabó Attila
Zítka Lukáš
 
 
Tichý Filip
Beneš Lukáš
 
 
-7-8-8  0302
3.Šišma OndřejNěmeček Radek-6-7-4  0303
4.Šišma MarekKlenovec Ondřej-8-3-4  0304
5.Szabó AttilaTichý Filip-6-8-9  0305
6.Zítka LukášBeneš Lukáš-3-8-8  0306
7.Šišma MarekNěmeček Radek-8-3-5  0307
8.Szabó AttilaKlenovec Ondřej-5-5-2  0308
9.Zítka LukášTichý Filip-8-7-7  0309
10.Šišma OndřejBeneš Lukáš372  3019
11.Miklík Pavel ml.Němeček Radek-5-5-1  03110
12.Zítka LukášKlenovec Ondřej-8-3-2  03111
13.Šišma OndřejTichý Filip884  30211
14.Šišma MarekBeneš Lukáš644  30311
15.Zítka LukášNěmeček Radek-4-4-2  03312
16.Šišma OndřejKlenovec Ondřej-1-2-5  03313
17.Šišma MarekTichý Filip9-10-3-5 13314
18.Miklík Pavel ml.Beneš Lukáš5-3-69732414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šišma Ondřej22Němeček Radek40
Šišma Marek13Klenovec Ondřej40
Szabó Attila02Tichý Filip31
Zítka Lukáš04Beneš Lukáš13
Miklík Pavel ml.11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jevišovka - 163d, Nádražní 9, 691 83 JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:29699:633TJ Jevišovka-Drnholec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Zdeněk
Tomola Vladimír
 
 
Klein Kamil
Jarůšek Vladimír
 
 
998  3010
2.Čepera Roman
Kovář Pavel
 
 
Létal Dušan
Barvíř Tomáš
 
 
58-99 3120
3.Tomola VladimírKlein Kamil-4-7-6  0321
4.Svoboda ZdeněkJarůšek Vladimír-6768 3131
5.Kovář PavelLétal Dušan-9-68483241
6.Čepera RomanBarvíř Tomáš6-768 3151
7.Svoboda ZdeněkKlein Kamil-510-6-6 1352
8.Kovář PavelJarůšek Vladimír-74910 3162
9.Čepera RomanLétal Dušan198  3072
10.Tomola VladimírBarvíř Tomáš789  3082
11.Kovář PavelKlein Kamil-8-19-4  0383
12.Čepera RomanJarůšek Vladimír5102  3093
13.Tomola VladimírLétal Dušan8-56-7-92394
14.Svoboda ZdeněkBarvíř Tomáš-1267-9-92395
15.Čepera RomanKlein Kamil-7289 31105
16.Tomola VladimírJarůšek Vladimír57-8-21032115
17.Tomolová AnnaLétal Dušan-73-87-823116
18.Kovář PavelBarvíř Tomáš-1078-12332126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tomola Vladimír22Klein Kamil31
Svoboda Zdeněk12Jarůšek Vladimír04
Kovář Pavel31Létal Dušan22
Čepera Roman40Barvíř Tomáš13
Tomolová Anna01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS