Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:14593:409TJ Sokol Lanžhot D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartošek František
Polášek Miroslav
 
 
Šišma Ondřej
Šišma Marek
 
 
575  3010
2.Maděryč Milan
Uher Lukáš
 
 
Zítka Lukáš
Miklík Pavel ml.
 
 
714  3020
3.Uher LukášZítka Lukáš223  3030
4.Bartošek FrantišekMiklík Pavel ml.747  3040
5.Maděryč MilanŠišma Ondřej-105-8-9 1341
6.Fojtík JaroslavŠišma Marek-7-3-8  0342
7.Bartošek FrantišekZítka Lukáš323  3052
8.Maděryč MilanMiklík Pavel ml.-8768 3162
9.Fojtík JaroslavŠišma Ondřej-3-7-9  0363
10.Uher Lukᚊišma Marek884  3073
11.Maděryč MilanZítka Lukáš415  3083
12.Fojtík JaroslavMiklík Pavel ml.877  3093
13.Uher Lukᚊišma Ondřej9-876 31103
14.Bartošek FrantišekŠišma Marek856  30113
15.Fojtík JaroslavZítka Lukáš768  30123
16.Uher LukášMiklík Pavel ml.475  30133
17.Bartošek FrantišekŠišma Ondřej497  30143
18.Maděryč MilanŠišma Marek88-8-8-223144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Uher Lukáš40Zítka Lukáš04
Bartošek František40Miklík Pavel ml.04
Maděryč Milan22Šišma Ondřej22
Fojtík Jaroslav22Šišma Marek22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:24707:598Sportovní klub Zaječí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Létal Dušan
Barvíř Tomáš
 
 
Halámek Radek ml.
Nováček Rostislav
 
 
5115  3010
2.Jarůšek Vladimír
Osička Jaroslav
 
 
Halámek Radek
Halámek Michal
 
 
15-8-9-8 1311
3.Létal DušanHalámek Radek ml.8-106-8-42312
4.Barvíř TomášNováček Rostislav866  3022
5.Jarůšek VladimírHalámek Radek563  3032
6.Osička JaroslavHalámek Michal-79183 3142
7.Barvíř TomášHalámek Radek ml.-84-7493252
8.Jarůšek VladimírNováček Rostislav852  3062
9.Osička JaroslavHalámek Radek-148810 3172
10.Létal DušanHalámek Michal-999-10-72373
11.Jarůšek VladimírHalámek Radek ml.-4-8-9  0374
12.Osička JaroslavNováček Rostislav694  3084
13.Létal DušanHalámek Radek22-614 3194
14.Barvíř TomášHalámek Michal-66-610-62395
15.Osička JaroslavHalámek Radek ml.-911-89-72396
16.Létal DušanNováček Rostislav548  30106
17.Barvíř TomášHalámek Radek696  30116
18.Jarůšek VladimírHalámek Michal-56812 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Létal Dušan22Halámek Radek ml.31
Barvíř Tomáš31Nováček Rostislav04
Jarůšek Vladimír31Halámek Radek04
Osička Jaroslav31Halámek Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov DRozhodčí:Němeček Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Benešová Jana
Datum dle rozpisu27. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:31Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30599:546MSK Břeclav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Filip
Beneš Lukáš
 
 
Čížek Ondřej
Černý Mikuláš
 
 
-2-43-7 1301
2.Němeček Radek
Garčicová Karolína
 
 
Mikulinec Matěj
Kalous Jakub
 
 
245  3011
3.Garčicová KarolínaČížek Ondřej-89-810-62312
4.Beneš LukášČerný Mikuláš7-9-7-6 1313
5.Němeček RadekMikulinec Matěj516  3023
6.Tichý FilipKalous Jakub625  3033
7.Beneš LukášČížek Ondřej-2-7-4  0334
8.Němeček RadekČerný Mikuláš69-87 3144
9.Tichý FilipMikulinec Matěj-665-11-52345
10.Garčicová KarolínaKalous Jakub1244  3055
11.Němeček RadekČížek Ondřej377  3065
12.Tichý FilipČerný Mikuláš10-6-3-3 1366
13.Garčicová KarolínaMikulinec Matěj-87-4953276
14.Beneš LukášKalous Jakub45-78 3186
15.Tichý FilipČížek Ondřej-6-5-3  0387
16.Garčicová KarolínaČerný Mikuláš3-69-883297
17.Beneš LukášMikulinec Matěj-12-7-9  0398
18.Němeček RadekKalous Jakub314  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Garčicová Karolína31Čížek Ondřej31
Beneš Lukáš13Černý Mikuláš22
Němeček Radek40Mikulinec Matěj22
Tichý Filip13Kalous Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2018 17:45 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:26678:552TJ Sokol Klobouky u Brna C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Dominik
Pilát Ondřej
 
 
Zítka Karel
Weiss Lukáš
 
 
2-782 3110
2.Blažek Petr
Huták Ondřej
 
 
Haüsler Karel
Jakubčík Ivo
 
 
7-93-453220
3.Blažek PetrZítka Karel35-5-6-62321
4.Dostál DominikWeiss Lukáš562  3031
5.Pilát OndřejHaüsler Karel354  3041
6.Blažek DavidJakubčík Ivo10-9-96-92342
7.Dostál DominikZítka Karel-8-7-8  0343
8.Pilát OndřejWeiss Lukáš7-986 3153
9.Blažek DavidHaüsler Karel553  3063
10.Blažek PetrJakubčík Ivo-10-87253273
11.Pilát OndřejZítka Karel-5-5-4  0374
12.Blažek DavidWeiss Lukáš1096  3084
13.Blažek PetrHaüsler Karel913  3094
14.Špaček ŠtěpánJakubčík Ivo412-4-7-52395
15.Blažek DavidZítka Karel9-38-7832105
16.Blažek PetrWeiss Lukáš9-89-8832115
17.Špaček ŠtěpánHaüsler Karel469  30125
18.Pilát OndřejJakubčík Ivo-8485 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blažek Petr31Zítka Karel31
Dostál Dominik11Weiss Lukáš04
Pilát Ondřej31Haüsler Karel04
Blažek David31Jakubčík Ivo22
Špaček Štěpán11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS