Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice DVrchní
rozhodčí:
Košuličová Veronika
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:48441:649TJ Sokol Pouzdřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šišma Ondřej
Šišma Marek
 
 
Halámek Michal
Halámek Radek
 
 
-48-6-7 1301
2.Zítka Lukáš
Szabó Attila
 
 
Halámek Radek ml.
Geier David
 
 
-10-3-8  0302
3.Šišma OndřejHalámek Michal-813-87-32303
4.Šišma MarekHalámek Radek-5116-9-72304
5.Zítka LukášHalámek Radek ml.-4-4-6  0305
6.Szabó AttilaGeier David3-978 3115
7.Šišma MarekHalámek Michal-4-5-3  0316
8.Zítka LukášHalámek Radek-6-3-2  0317
9.Szabó AttilaHalámek Radek ml.-2-7-3  0318
10.Šišma OndřejGeier David11-258 3128
11.Zítka LukášHalámek Michal-6-4-4  0329
12.Szabó AttilaHalámek Radek-1-3-1  03210
13.Šišma OndřejHalámek Radek ml.-78-3-12 13211
14.Šišma MarekGeier David5-845 31311
15.Szabó AttilaHalámek Michal-6-2-4  03312
16.Šišma OndřejHalámek Radek-5-4-7  03313
17.Šišma MarekHalámek Radek ml.-3-88-9 13314
18.Zítka LukášGeier David-7-6-9  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šišma Ondřej13Halámek Michal40
Šišma Marek13Halámek Radek40
Zítka Lukáš04Halámek Radek ml.40
Szabó Attila13Geier David13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jevišovka - 163d, Nádražní 9, 691 83 JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:24635:512TJ Jevišovka-Drnholec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Zdeněk
Mikulík Jan
 
 
Čížek Ondřej
Černý Mikuláš
 
 
-6-6-10  0301
2.Kovář Pavel
Tomola Vladimír
 
 
Kalous Jakub
Kalousová Sandra
 
 
4-8-9713211
3.Svoboda ZdeněkČížek Ondřej8-597 3121
4.Tomola VladimírČerný Mikuláš-54-4-6 1322
5.Mikulík JanKalous Jakub475  3032
6.Kovář PavelKalousová Sandra1136  3042
7.Tomola VladimírČížek Ondřej-4-96-4 1343
8.Mikulík JanČerný Mikuláš-10-6-9  0344
9.Kovář PavelKalous Jakub416  3054
10.Svoboda ZdeněkKalousová Sandra655  3064
11.Mikulík JanČížek Ondřej9-4-10-9 1365
12.Kovář PavelČerný Mikuláš6-8-91493275
13.Svoboda ZdeněkKalous Jakub-10296 3185
14.Tomola VladimírKalousová Sandra455  3095
15.Kovář PavelČížek Ondřej847  30105
16.Svoboda ZdeněkČerný Mikuláš84-69 31115
17.Tomola VladimírKalous Jakub511  30125
18.Mikulík JanKalousová Sandra76-5-4632135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Zdeněk40Čížek Ondřej22
Tomola Vladimír22Černý Mikuláš22
Mikulík Jan22Kalous Jakub04
Kovář Pavel40Kalousová Sandra04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37560:632TJ Sokol Velké Hostěrádky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klein Kamil
Jarůšek Vladimír
 
 
Krýsa Daniel
Čermák Ladislav
 
 
109-12-6-82301
2.Létal Dušan
Barvíř Tomáš
 
 
Kolínský Michal
Gruška Pavel
 
 
9-99-1163211
3.Barvíř TomášKrýsa Daniel757  3021
4.Létal DušanČermák Ladislav-2-8-5  0322
5.Jarůšek VladimírKolínský Michal-116-3-5 1323
6.Klein KamilGruška Pavel858  3033
7.Létal DušanKrýsa Daniel-10-5-8  0334
8.Jarůšek VladimírČermák Ladislav-0-6-0  0335
9.Klein KamilKolínský Michal910-95 3145
10.Barvíř TomášGruška Pavel-3872 3155
11.Jarůšek VladimírKrýsa Daniel-1-9-2  0356
12.Klein KamilČermák Ladislav-3-56673266
13.Barvíř TomášKolínský Michal-7793 3176
14.Létal DušanGruška Pavel-9-68-8 1377
15.Klein KamilKrýsa Daniel787  3087
16.Barvíř TomášČermák Ladislav-6-466-82388
17.Létal DušanKolínský Michal-77-6-6 1389
18.Jarůšek VladimírGruška Pavel-5-2-2  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Barvíř Tomáš31Krýsa Daniel22
Létal Dušan04Čermák Ladislav31
Jarůšek Vladimír04Kolínský Michal22
Klein Kamil40Gruška Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CRozhodčí:Němeček Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
18:56Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:38502:598TJ Sokol Klobouky u Brna C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Radek
Klenovec Ondřej
 
 
Blažek David
Blažek Petr
 
 
-8752 3110
2.Tichý Filip
Beneš Lukáš
 
 
Straková Dana
Pilát Ondřej
 
 
-5-6-8  0311
3.Beneš LukášBlažek David-3-4-7  0312
4.Klenovec OndřejBlažek Petr-6-7107-82313
5.Tichý FilipPilát Ondřej-5-7-4  0314
6.Němeček RadekStraková Dana995  3024
7.Klenovec OndřejBlažek David5-949 3134
8.Tichý FilipBlažek Petr-3-3-1  0335
9.Němeček RadekPilát Ondřej1035  3045
10.Beneš LukášStraková Dana-6-59-2 1346
11.Tichý FilipBlažek David-5-4-6  0347
12.Němeček RadekBlažek Petr-81145 3157
13.Beneš LukášPilát Ondřej-2-3-1  0358
14.Klenovec OndřejStraková Dana85-14-7-72359
15.Němeček RadekBlažek David657  3069
16.Beneš LukášBlažek Petr-8-3-6  03610
17.Klenovec OndřejPilát Ondřej-6-8912432710
18.Tichý FilipStraková Dana-3-6-5  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Lukáš04Blažek David22
Klenovec Ondřej22Blažek Petr31
Tichý Filip04Pilát Ondřej22
Němeček Radek40Straková Dana31

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS