Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí BVrchní
rozhodčí:
Létal Dušan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:49502:628TJ Sokol Lanžhot D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jarůšek Vladimír
Radkovič Zdeněk
 
 
Polášek Miroslav
Pfeffer Milan
 
 
7-9-4-6 1301
2.Létal Dušan
Barvíř Tomáš
 
 
Bartošek František
Uher Lukáš
 
 
-5-8-11  0302
3.Jarůšek VladimírPolášek Miroslav-9-9-8  0303
4.Barvíř TomášPfeffer Milan3-2-3-4 1304
5.Radkovič ZdeněkBartošek František-7-4-8  0305
6.Létal DušanUher Lukáš-5-8-10  0306
7.Barvíř TomášPolášek Miroslav-5411-7-52307
8.Radkovič ZdeněkPfeffer Milan-6-10-5  0308
9.Létal DušanBartošek František-5-10-5  0309
10.Jarůšek VladimírUher Lukáš-5-9-9  03010
11.Radkovič ZdeněkPolášek Miroslav-7-78-9 13011
12.Létal DušanPfeffer Milan-4-10-3  03012
13.Jarůšek VladimírBartošek František-4-5-11  03013
14.Barvíř TomášUher Lukáš411-5-10-823014
15.Létal DušanPolášek Miroslav-9-8-9  03015
16.Jarůšek VladimírPfeffer Milan-87-8-7 13016
17.Barvíř TomášBartošek FrantišekWO    30116
18.Radkovič ZdeněkUher Lukáš11-8104 31216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jarůšek Vladimír04Polášek Miroslav40
Barvíř Tomáš03Pfeffer Milan40
Radkovič Zdeněk13Bartošek František30
Létal Dušan04Uher Lukáš31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DVrchní
rozhodčí:
Svoboda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jevišovka - 163d, Nádražní 9, 691 83 JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:24562:458TJ Jevišovka-Drnholec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomola Vladimír
Kovář Pavel
 
 
Němeček Radek
Klenovec Ondřej
 
 
-9-6-6  0301
2.Tomolová Anna
Čepera Roman
 
 
Janoušková Nikola
Janoušek Radek
 
 
932  3011
3.Tomola VladimírNěmeček Radek-2-3-1  0312
4.Tomolová AnnaKlenovec Ondřej710-82 3122
5.Kovář PavelJanoušková Nikola267  3032
6.Čepera RomanJanoušek Radek167  3042
7.Tomolová AnnaNěmeček Radek-5-7-3  0343
8.Kovář PavelKlenovec Ondřej4-9-12993253
9.Čepera RomanJanoušková Nikola443  3063
10.Tomola VladimírJanoušek Radek-798-773273
11.Kovář PavelNěmeček Radek-4-7-9  0374
12.Čepera RomanKlenovec Ondřej638  3084
13.Tomola VladimírJanoušková Nikola552  3094
14.Tomolová AnnaJanoušek Radek355  30104
15.Čepera RomanNěmeček Radek-7-88-6 13105
16.Tomola VladimírKlenovec Ondřej-7-8-6  03106
17.Tomolová AnnaJanoušková Nikola276  30116
18.Kovář PavelJanoušek Radek-7322 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomola Vladimír22Němeček Radek40
Tomolová Anna31Klenovec Ondřej13
Kovář Pavel31Janoušková Nikola04
Čepera Roman31Janoušek Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BVrchní
rozhodčí:
Halámek Radek ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 99, 691 26 Pouzdřany, Sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:44421:577TJ Sokol Klobouky u Brna C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Radek ml.
Halámek Radek
 
 
Klímek Ondřej
Dostál Dominik
 
 
-344-1063210
2.Geier Josef
Geier David
 
 
Pilát Ondřej
Dostál Daniel
 
 
-1-6-9  0311
3.Halámek Radek ml.Klímek Ondřej-4-4-5  0312
4.Halámek RadekDostál Dominik644  3022
5.Geier JosefPilát Ondřej-3-36-6 1323
6.Geier DavidDostál Daniel-6-6-12  0324
7.Halámek RadekKlímek Ondřej-9-5-6  0325
8.Geier JosefDostál Dominik-3-4-2  0326
9.Geier DavidPilát Ondřej-4-62-3 1327
10.Halámek Radek ml.Dostál Daniel4-84-8-52328
11.Geier JosefKlímek Ondřej-5-5-3  0329
12.Geier DavidDostál Dominik-1-3-4  03210
13.Halámek Radek ml.Pilát Ondřej-4-2-4  03211
14.Halámek RadekDostál Daniel674  30311
15.Geier DavidKlímek Ondřej-6-7-5  03312
16.Halámek Radek ml.Dostál Dominik6-8-10-10 13313
17.Halámek RadekPilát Ondřej4106  30413
18.Geier JosefDostál Daniel-4-5-6  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Halámek Radek ml.04Klímek Ondřej40
Halámek Radek31Dostál Dominik31
Geier Josef04Pilát Ondřej31
Geier David04Dostál Daniel31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov DVrchní
rozhodčí:
Mikulinec Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:34520:547TJ Sokol Velké Hostěrádky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalousová Sandra
Mach Ludvík
 
 
Krýsa Daniel
Čermák Ladislav
 
 
-10-4-9  0301
2.Čížek Ondřej
Černý Mikuláš
 
 
Matyáš Martin
Slabyhoudek Dušan
 
 
752  3011
3.Čížek OndřejKrýsa Daniel10-8107 3121
4.Černý MikulášČermák Ladislav-4-5-4  0322
5.Kalousová SandraSlabyhoudek Dušan357  3032
6.Mach LudvíkSlabyhoudek Václav-11-6-7  0333
7.Černý MikulášKrýsa Daniel-5-8-8  0334
8.Kalousová SandraČermák Ladislav-3710-7-82335
9.Mach LudvíkSlabyhoudek Dušan357  3045
10.Čížek OndřejSlabyhoudek Václav-5-411-5 1346
11.Kalousová SandraKrýsa Daniel-6-10-7  0347
12.Mach LudvíkČermák Ladislav-6-6-9  0348
13.Čížek OndřejMatyáš Martin572  3058
14.Černý MikulášSlabyhoudek Václav-3-1-2  0359
15.Mach LudvíkKrýsa Daniel56-90 3169
16.Čížek OndřejČermák Ladislav12-87-8113279
17.Černý MikulášMatyáš Martin195  3089
18.Kalousová SandraSlabyhoudek Václav-6-8-3  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čížek Ondřej31Krýsa Daniel22
Černý Mikuláš13Čermák Ladislav31
Kalousová Sandra13Slabyhoudek Dušan02
Mach Ludvík22Slabyhoudek Václav40
   Matyáš Martin02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS