Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:6655:405TJ Sokol Lanžhot D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Miroslav
Pfeffer Milan
 
 
Čermák Ladislav
Krýsa Daniel
 
 
645  3010
2.Bartošek František
Uher Lukáš
 
 
Kolínský Michal
Slabyhoudek Dušan
 
 
684  3020
3.Polášek MiroslavSlabyhoudek Dušan6811  3030
4.Pfeffer MilanKolínský Michal56-87 3140
5.Bartošek FrantišekKrýsa Daniel478  3050
6.Uher LukášČermák Ladislav-81187 3160
7.Pfeffer MilanSlabyhoudek Dušan435  3070
8.Bartošek FrantišekKolínský Michal566  3080
9.Uher LukášKrýsa Daniel9108  3090
10.Polášek MiroslavČermák Ladislav-84-125432100
11.Bartošek FrantišekSlabyhoudek Dušan544  30110
12.Uher LukášKolínský Michal9-887 31120
13.Polášek MiroslavKrýsa Daniel667  30130
14.Pfeffer MilanČermák Ladislav769  30140
15.Uher LukášSlabyhoudek Dušan8-1299 31150
16.Polášek MiroslavKolínský Michal736  30160
17.Pfeffer MilanKrýsa Daniel878  30170
18.Bartošek FrantišekČermák LadislavWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polášek Miroslav40Slabyhoudek Dušan04
Pfeffer Milan40Kolínský Michal04
Bartošek František30Krýsa Daniel04
Uher Lukáš40Čermák Ladislav03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:17674:507TJ Sokol Klobouky u Brna C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Dominik
Klímek Ondřej
 
 
Čížek Ondřej
Černý Mikuláš
 
 
349  3010
2.Dostál Daniel
Pilát Ondřej
 
 
Mach Ludvík
Kalousová Sandra
 
 
-6-669123220
3.Pilát OndřejČížek Ondřej7-7-41183230
4.Dostál DanielČerný Mikuláš896  3040
5.Dostál DominikKalousová Sandra797  3050
6.Klímek OndřejMach Ludvík543  3060
7.Dostál DanielČížek Ondřej77-97 3170
8.Dostál DominikČerný Mikuláš-9-83-8 1371
9.Klímek OndřejKalousová Sandra352  3081
10.Pilát OndřejMach Ludvík10-7-7-7 1382
11.Knappeová AnetaČížek Ondřej667  3092
12.Klímek OndřejČerný Mikuláš252  30102
13.Pilát OndřejKalousová Sandra8107  30112
14.Dostál DanielMach Ludvík-18-65832122
15.Klímek OndřejČížek Ondřej-9743 31132
16.Pilát OndřejČerný Mikuláš7-875 31142
17.Dostál DanielKalousová Sandra689  30152
18.Knappeová AnetaMach Ludvík38-8-7832162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pilát Ondřej31Čížek Ondřej04
Dostál Daniel40Černý Mikuláš13
Dostál Dominik11Kalousová Sandra04
Klímek Ondřej40Mach Ludvík13
Knappeová Aneta20   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:19668:505TJ Sokol Brumovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunický Antonín
Valný Vladimír
 
 
Halámek Radek ml.
Geier Jiří
 
 
268  3010
2.Polách Jan
Zítka Karel
 
 
Halámek Radek
Halámek Michal
 
 
5-11-9-9 1311
3.Weiss LukášHalámek Radek ml.7-962 3121
4.Zítka KarelGeier Jiří4-7108 3131
5.Valný VladimírHalámek Radek758  3041
6.Polách JanHalámek Michal759  3051
7.Zítka KarelHalámek Radek ml.947  3061
8.Valný VladimírGeier Jiří762  3071
9.Polách JanHalámek Radek-9-999143281
10.Weiss LukášHalámek Michal-46-98-62382
11.Valný VladimírHalámek Radek ml.553  3092
12.Polách JanGeier Jiří5115  30102
13.Weiss LukášHalámek Radek-249-9532112
14.Zítka KarelHalámek Michal-8498 31122
15.Polách JanHalámek Radek ml.373  30132
16.Weiss LukášGeier Jiří-109-64-623133
17.Zítka KarelHalámek Radek644  30143
18.Polák MilanHalámek Michal-7-6-7  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Weiss Lukáš22Halámek Radek ml.04
Zítka Karel40Geier Jiří13
Valný Vladimír30Halámek Radek04
Polách Jan40Halámek Michal22
Polák Milan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice DRozhodčí:Janoušek Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Němeček Jaroslav
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:29Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:17596:409MSK Břeclav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Radek
Klenovec Ondřej
 
 
Šišma Ondřej
Šišma Marek
 
 
235  3010
2.Janoušková Nikola
Janoušek Radek
 
 
Miklík Pavel ml.
Zítka Lukáš
 
 
6-9106 3120
3.Klenovec OndřejŠišma Ondřej9511  3030
4.Janoušková NikolaŠišma Marek468  3040
5.Beneš LukášMiklík Pavel ml.8-3-99-82341
6.Němeček RadekZítka Lukáš113  3051
7.Janoušková NikolaŠišma Ondřej-6-3-3  0352
8.Beneš Lukᚊišma Marek6-8-75-42353
9.Němeček RadekMiklík Pavel ml.473  3063
10.Klenovec OndřejZítka Lukáš361  3073
11.Tichý FilipŠišma Ondřej-6-4-7  0374
12.Němeček RadekŠišma Marek543  3084
13.Klenovec OndřejMiklík Pavel ml.365  3094
14.Janoušková NikolaZítka Lukáš334  30104
15.Němeček RadekŠišma Ondřej625  30114
16.Klenovec OndřejŠišma Marek338  30124
17.Janoušková NikolaMiklík Pavel ml.-6-89-11 13125
18.Tichý FilipZítka Lukáš-64102 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klenovec Ondřej40Šišma Ondřej22
Janoušková Nikola22Šišma Marek13
Beneš Lukáš02Miklík Pavel ml.22
Němeček Radek40Zítka Lukáš04
Tichý Filip11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí BVrchní
rozhodčí:
Létal Dušan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:47544:701TJ Jevišovka-Drnholec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Létal Dušan
Barvíř Tomáš
 
 
Kovář Pavel
Tomola Vladimír
 
 
7-59-6-72301
2.Svoboda Petr
Osička Radovan
 
 
Čepera Roman
Mikulík Jan
 
 
-7-6-2  0302
3.Jarůšek VladimírKovář Pavel-4-11-6  0303
4.Barvíř TomášČepera Roman-8-2-11  0304
5.Osička RadovanTomola Vladimír-311-28-82305
6.Létal DušanMikulík Jan-7812-1063215
7.Barvíř TomášKovář Pavel-8-6-3  0316
8.Osička RadovanČepera Roman-9-7-4  0317
9.Létal DušanTomola Vladimír677  3027
10.Jarůšek VladimírMikulík Jan9-8108 3137
11.Svoboda PetrKovář Pavel-7-3-3  0338
12.Létal DušanČepera Roman-3-10-12  0339
13.Jarůšek VladimírTomola Vladimír-9-10101073249
14.Barvíř TomášMikulík Jan-47-6-9 13410
15.Létal DušanKovář Pavel-8-7-12  03411
16.Jarůšek VladimírČepera Roman7-2-6-1 13412
17.Barvíř TomášTomola Vladimír-7-12-7  03413
18.Svoboda PetrMikulík Jan127-8-9-823414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jarůšek Vladimír22Kovář Pavel40
Barvíř Tomáš04Čepera Roman40
Osička Radovan02Tomola Vladimír22
Létal Dušan22Mikulík Jan22
Svoboda Petr02   
Střídání : Osička Radovan - Svoboda Petr

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS