Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:14644:383TJ Sokol Lanžhot D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Miroslav
Pfeffer Milan
 
 
Dostál Dominik
Dostál Daniel
 
 
8-898 3110
2.Bartošek František
Uher Lukáš
 
 
Pilát Ondřej
 
 
WO    3020
3.Polášek MiroslavDostál Dominik696  3030
4.Pfeffer MilanDostál Daniel6-8-77-22331
5.Bartošek FrantišekPilát Ondřej628  3041
6.Uher LukášWO    3051
7.Pfeffer MilanDostál Dominik88-114 3161
8.Bartošek FrantišekDostál Daniel-10-898-62362
9.Uher LukášPilát Ondřej-8-88993272
10.Polášek MiroslavWO    3082
11.Bartošek FrantišekDostál Dominik331  3092
12.Uher LukášDostál Daniel-4-6-9  0393
13.Polášek MiroslavPilát Ondřej1126  30103
14.Pfeffer MilanWO    30113
15.Uher LukášDostál Dominik7-866 31123
16.Polášek MiroslavDostál Daniel568  30133
17.Pfeffer MilanPilát Ondřej879  30143
18.Bartošek FrantišekWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Polášek Miroslav30Dostál Dominik04
Pfeffer Milan21Dostál Daniel31
Bartošek František21Pilát Ondřej04
Uher Lukáš21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:18683:493TJ Sokol Brumovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valný Vladimír
Kunický Antonín
 
 
Čermák Ladislav
Krýsa Daniel
 
 
374  3010
2.Weiss Lukáš
Polách Jan
 
 
Kolínský Michal
Slabyhoudek Václav
 
 
-597-793220
3.Weiss LukášSlabyhoudek Václav-9-6-7  0321
4.Polách JanKrýsa Daniel73-78 3131
5.Zítka KarelKolínský Michal636  3041
6.Jakubčík IvoČermák Ladislav9-161 3151
7.Polách JanSlabyhoudek Dušan123  3061
8.Zítka KarelKrýsa Daniel299  3071
9.Jakubčík IvoKolínský Michal87-5-9103281
10.Weiss LukášČermák Ladislav36-64 3191
11.Zítka KarelSlabyhoudek Dušan621  30101
12.Jakubčík IvoKrýsa Daniel75-56 31111
13.Weiss LukášKolínský Michal87-7-8432121
14.Polách JanČermák Ladislav733  30131
15.Jakubčík IvoSlabyhoudek Dušan312-56 31141
16.Weiss LukášKrýsa Daniel7-74-7832151
17.Polách JanKolínský Michal-6811-9932161
18.Zítka KarelČermák Ladislav295  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Weiss Lukáš31Slabyhoudek Václav10
Polách Jan40Krýsa Daniel04
Zítka Karel40Kolínský Michal04
Jakubčík Ivo40Čermák Ladislav04
   Slabyhoudek Dušan03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BRozhodčí:Janoušek Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Němeček Jaroslav
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:01Konec
utkání
19:28Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:928:30463:510nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Radek
Klenovec Ondřej
 
 
Halámek Radek ml.
Geier Jiří
 
 
487  3010
2.Janoušková Nikola
Janoušek Radek
 
 
Halámek Radek
Halámek Michal
 
 
-3-4-11  0311
3.Beneš LukášHalámek Radek ml.-6-6-12  0312
4.Klenovec OndřejGeier Jiří977  3022
5.Němeček RadekHalámek Radek171  3032
6.Janoušková NikolaHalámek Michal-69119 3142
7.Klenovec OndřejHalámek Radek ml.7104  3052
8.Němeček RadekGeier Jiří4-1032 3162
9.Janoušková NikolaHalámek Radek-7-19-3 1363
10.Beneš LukášHalámek Michal-1-3-2  0364
11.Němeček RadekHalámek Radek ml.5113  3074
12.Janoušková NikolaGeier Jiří-4-6-3  0375
13.Tichý FilipHalámek Radek-2-4-2  0376
14.Klenovec OndřejHalámek Michal-9-8-6  0377
15.Janoušková NikolaHalámek Radek ml.-6-5-2  0378
16.Tichý FilipGeier Jiří-3-3-2  0379
17.Klenovec OndřejHalámek Radek31010  3089
18.Němeček RadekHalámek Michal-8733 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Lukáš02Halámek Radek ml.22
Klenovec Ondřej31Geier Jiří22
Němeček Radek40Halámek Radek22
Janoušková Nikola13Halámek Michal22
Tichý Filip02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DVrchní
rozhodčí:
Mrenica Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jevišovka - 163d, Nádražní 9, 691 83 JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:5626:315TJ Jevišovka-Drnholec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Zdeněk
Čepera Roman
 
 
Šišma Ondřej
Šišma Marek
 
 
542  3010
2.Kovář Pavel
Tomola Vladimír
 
 
Miklík Pavel ml.
Zítka Lukáš
 
 
431  3020
3.Kovář PavelŠišma Ondřej438  3030
4.Tomola VladimírŠišma Marek227  3040
5.Čepera RomanMiklík Pavel ml.422  3050
6.Svoboda ZdeněkZítka Lukáš293  3060
7.Tomola VladimírŠišma Ondřej-83106 3170
8.Čepera RomanŠišma Marek625  3080
9.Svoboda ZdeněkMiklík Pavel ml.967  3090
10.Kovář PavelZítka Lukáš036  30100
11.Čepera RomanŠišma Ondřej899  30110
12.Svoboda ZdeněkŠišma Marek24-7-2432120
13.Kovář PavelMiklík Pavel ml.546  30130
14.Tomola VladimírZítka Lukáš368  30140
15.Svoboda ZdeněkŠišma Ondřej-449-9532150
16.Kovář PavelŠišma Marek5410  30160
17.Tomola VladimírMiklík Pavel ml.337  30170
18.Čepera RomanZítka Lukáš723  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kovář Pavel40Šišma Ondřej04
Tomola Vladimír40Šišma Marek04
Čepera Roman40Miklík Pavel ml.04
Svoboda Zdeněk40Zítka Lukáš04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS