Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:08Konec
utkání
19:41Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:185:54337:643TJ Sokol Brumovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušková Nikola
Garčicová Karolína
 
 
Valný Vladimír
Weiss Lukáš
 
 
-10-9-9  0301
2.Tichý Filip
Beneš Lukáš
 
 
Polách Jan
Zítka Karel
 
 
-8-6-10  0302
3.Garčicová KarolínaPolách Jan-7-6-6  0303
4.Klenovec OndřejZítka Karel-85-5-11 1304
5.Tichý FilipWeiss Lukáš-3-2-2  0305
6.Janoušková NikolaValný Vladimír-4-6-2  0306
7.Klenovec OndřejPolách Jan-49-6-7 1307
8.Tichý FilipZítka Karel-4-2-4  0308
9.Janoušková NikolaWeiss Lukáš-1-6-6  0309
10.Garčicová KarolínaValný Vladimír-2-3-3  03010
11.Beneš LukášPolách Jan-2-3-0  03011
12.Janoušková NikolaZítka Karel-10-6-10  03012
13.Garčicová KarolínaWeiss Lukáš-4-6-3  03013
14.Klenovec OndřejValný Vladimír-35-59-423014
15.Janoušková NikolaPolách Jan-5-5-7  03015
16.Garčicová KarolínaZítka Karel-3-3-3  03016
17.Klenovec OndřejWeiss Lukáš-6-513-11 13017
18.Beneš LukášValný Vladimír-5-1-6  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Garčicová Karolína04Polách Jan40
Klenovec Ondřej04Zítka Karel40
Tichý Filip02Weiss Lukáš40
Janoušková Nikola04Valný Vladimír40
Beneš Lukáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí BVrchní
rozhodčí:
Klein Kamil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:47640:737TJ Sokol Klobouky u Brna C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klein Kamil
Radkovič Radek
 
 
Blažek David
Blažek Petr
 
 
-9-96-6 1301
2.Létal Dušan
Barvíř Tomáš
 
 
Dostál Dominik
Dostál Daniel
 
 
4-76-1373211
3.Klein KamilDostál Dominik8-59-10-92312
4.Radkovič RadekDostál Daniel-14-210-4 1313
5.Létal DušanBlažek David5-125-983223
6.Barvíř TomášBlažek Petr-998-7-82324
7.Radkovič RadekDostál Dominik-9-7-6  0325
8.Létal DušanDostál Daniel9-2-1-5 1326
9.Barvíř TomášBlažek David8-98-14-92327
10.Klein KamilBlažek Petr5-98-833237
11.Létal DušanDostál Dominik-126-3-5 1338
12.Barvíř TomášDostál Daniel-3-5-7  0339
13.Klein KamilBlažek David-812-7683249
14.Radkovič RadekBlažek Petr-5-46-10 13410
15.Barvíř TomášDostál Dominik-11-7-7  03411
16.Klein KamilDostál Daniel6-3-7-6 13412
17.Radkovič RadekBlažek David8810  30512
18.Létal DušanBlažek Petr-4-9-3  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klein Kamil22Dostál Dominik40
Radkovič Radek13Dostál Daniel40
Létal Dušan13Blažek David13
Barvíř Tomáš04Blažek Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DVrchní
rozhodčí:
Svoboda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:43618:707TJ Sokol Velké Hostěrádky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomolová Anna
Dobiáš Rudolf
 
 
Kolínský Michal
Slabyhoudek Václav
 
 
-7455 3110
2.Tomola Vladimír
Kovář Pavel
 
 
Krýsa Daniel
Čermák Ladislav
 
 
7-4-11-3 1311
3.Tomolová AnnaKolínský Michal-8511-1093221
4.Tomola VladimírSlabyhoudek Václav-3-7-8  0322
5.Kovář PavelKrýsa Daniel-6-5711-52323
6.Dobiáš RudolfČermák Ladislav47-6-993233
7.Tomola VladimírKolínský Michal10-8-10-2 1334
8.Kovář PavelSlabyhoudek Václav-5-3-7  0335
9.Dobiáš RudolfKrýsa Daniel-664-793245
10.Tomolová AnnaČermák Ladislav89-18 3155
11.Kovář PavelKolínský Michal-910-101093265
12.Dobiáš RudolfSlabyhoudek Václav-7-7-6  0366
13.Tomolová AnnaKrýsa Daniel75-5-7-62367
14.Svoboda ZdeněkČermák Ladislav-6-8-10  0368
15.Dobiáš RudolfKolínský Michal-46-11-5 1369
16.Tomolová AnnaSlabyhoudek Václav-6-5-9  03610
17.Svoboda ZdeněkKrýsa Daniel1169  30710
18.Kovář PavelČermák Ladislav-678-4-723711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomolová Anna22Kolínský Michal22
Tomola Vladimír02Slabyhoudek Václav40
Kovář Pavel13Krýsa Daniel22
Dobiáš Rudolf22Čermák Ladislav22
Svoboda Zdeněk11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice DVrchní
rozhodčí:
Ševela František
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:38489:599STP Mikulov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Miklíková Helena
Miklík Pavel ml.
 
 
Čížek Ondřej
Černý Mikuláš
 
 
-3-7-4  0301
2.Šišma Ondřej
Zítka Lukáš
 
 
Kalousová Sandra
Huserek Lukáš
 
 
786  3011
3.Miklíková HelenaČížek Ondřej-1-1-5  0312
4.Šišma OndřejČerný Mikuláš-664-8-92313
5.Zítka LukášKalousová Sandra8109  3023
6.Miklík Pavel ml.Huserek Lukáš7-9128 3133
7.Šišma OndřejČížek Ondřej7-8-7-1 1334
8.Zítka LukášČerný Mikuláš-6-5-9  0335
9.Miklík Pavel ml.Kalousová Sandra9-98-9-122336
10.Miklíková HelenaHuserek Lukáš-5-9-10  0337
11.Zítka LukášČížek Ondřej-9-4-5  0338
12.Miklík Pavel ml.Černý Mikuláš-6-6-6  0339
13.Miklíková HelenaKalousová Sandra-9-2-2  03310
14.Šišma OndřejHuserek Lukáš1255  30410
15.Miklík Pavel ml.Čížek Ondřej-3-3-9  03411
16.Miklíková HelenaČerný Mikuláš-5-6-6  03412
17.Šišma OndřejKalousová Sandra989  30512
18.Zítka LukášHuserek Lukáš66-58 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Miklíková Helena04Čížek Ondřej40
Šišma Ondřej22Černý Mikuláš40
Zítka Lukáš22Kalousová Sandra22
Miklík Pavel ml.13Huserek Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DVrchní
rozhodčí:
Darmovzal Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:9633:433TJ Sokol Lanžhot D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Michal
Uher Lukáš
 
 
Halámek Radek ml.
Halámek Michal
 
 
-6425 3110
2.Polášek Miroslav
Bartošek František
 
 
Halámek Radek
Geier Jiří
 
 
767  3020
3.Polášek MichalHalámek Radek ml.355  3030
4.Uher LukášHalámek Michal588  3040
5.Bartošek FrantišekHalámek Radek656  3050
6.Polášek MiroslavGeier Jiří6-355 3160
7.Uher LukášHalámek Radek ml.-81197 3170
8.Bartošek FrantišekHalámek Michal986  3080
9.Polášek MiroslavHalámek Radek1297  3090
10.Polášek MichalGeier Jiří524  30100
11.Pfeffer MilanHalámek Radek ml.187  30110
12.Polášek MiroslavHalámek Michal7-875 31120
13.Polášek MichalHalámek Radek51011  30130
14.Uher LukášGeier Jiří-7-4-12  03131
15.Polášek MiroslavHalámek Radek ml.838  30141
16.Polášek MichalHalámek Michal988  30151
17.Uher LukášHalámek Radek-411-951032161
18.Pfeffer MilanGeier Jiří337  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polášek Michal40Halámek Radek ml.04
Uher Lukáš31Halámek Michal04
Bartošek František20Halámek Radek04
Polášek Miroslav40Geier Jiří13
Pfeffer Milan20   
střídání domácích Pfeffer Milan za Bartošek František



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BVrchní
rozhodčí:
Libenský Svatoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velké Hostěrádky 215, Sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:14677:449TJ Sokol Velké Hostěrádky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováček Jaroslav
Vlach Petr
 
 
Šišma Ondřej
Zítka Lukáš
 
 
724  3010
2.Čermák Ladislav
Krýsa Daniel
 
 
Šišma Marek
Miklík Pavel ml.
 
 
556  3020
3.Nováček JaroslavŠišma Ondřej483  3030
4.Vlach PetrZítka Lukáš152  3040
5.Čermák LadislavŠišma Marek4511  3050
6.Krýsa DanielMiklík Pavel ml.587  3060
7.Vlach PetrŠišma Ondřej9-9-10743270
8.Čermák LadislavZítka Lukáš328  3080
9.Krýsa DanielŠišma Marek-95-4863290
10.Nováček JaroslavMiklík Pavel ml.492  30100
11.Čermák LadislavŠišma Ondřej-1089-10-823101
12.Krýsa DanielZítka Lukáš367  30111
13.Nováček JaroslavŠišma Marek7123  30121
14.Vlach PetrMiklík Pavel ml.6-85-7-1223122
15.Krýsa DanielŠišma Ondřej8-487 31132
16.Nováček JaroslavZítka Lukáš336  30142
17.Vlach PetrŠišma Marek86-5-9-623143
18.Čermák LadislavMiklík Pavel ml.474  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nováček Jaroslav40Šišma Ondřej13
Vlach Petr22Zítka Lukáš04
Čermák Ladislav31Šišma Marek13
Krýsa Daniel40Miklík Pavel ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:15627:458TJ Sokol Klobouky u Brna C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klímek Ondřej
Dostál Dominik
 
 
Čepera Roman
Dobiáš Rudolf
 
 
577  3010
2.Lesovský Tadeáš
Dostál Daniel
 
 
Kovář Pavel
Tomola Vladimír
 
 
427  3020
3.Dostál DominikČepera Roman-81265 3130
4.Lesovský TadeášDobiáš Rudolf10-8-4-6 1331
5.Dostál DanielKovář Pavel3510  3041
6.Klímek OndřejTomola Vladimír654  3051
7.Lesovský TadeášČepera Roman-1-8-6  0352
8.Dostál DanielDobiáš Rudolf-12-5-10  0353
9.Klímek OndřejKovář Pavel857  3063
10.Dostál DominikTomola Vladimír5711  3073
11.Dostál DanielČepera Roman-71046 3183
12.Klímek OndřejDobiáš Rudolf8108  3093
13.Dostál DominikKovář Pavel598  30103
14.Lesovský TadeášTomola Vladimír3-926 31113
15.Klímek OndřejČepera Roman8-842 31123
16.Dostál DominikDobiáš Rudolf8-81311 31133
17.Lesovský TadeášKovář Pavel1-671 31143
18.Dostál DanielTomola Vladimír464  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dostál Dominik40Čepera Roman13
Lesovský Tadeáš22Dobiáš Rudolf22
Dostál Daniel31Kovář Pavel04
Klímek Ondřej40Tomola Vladimír04
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CVrchní
rozhodčí:
Polák Milan
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:16671:471TJ Sokol Brumovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunický Antonín
Valný Vladimír
 
 
Létal Dušan
Barvíř Tomáš
 
 
274  3010
2.Zítka Karel
Weiss Lukáš
 
 
Jarůšek Vladimír
Radkovič Radek
 
 
3108  3020
3.Zítka KarelRadkovič Radek892  3030
4.Valný VladimírLétal Dušan783  3040
5.Weiss LukášJarůšek Vladimír7-56-783250
6.Polák MilanBarvíř Tomáš-6-7-7  0351
7.Valný VladimírRadkovič Radek166  3061
8.Weiss LukášLétal Dušan813-115 3171
9.Polák MilanJarůšek Vladimír-8166-7-92372
10.Zítka KarelBarvíř Tomáš4-747 3182
11.Weiss LukášRadkovič Radek786  3092
12.Polák MilanLétal Dušan-97-9-10 1393
13.Zítka KarelJarůšek Vladimír565  30103
14.Valný VladimírBarvíř Tomáš935  30113
15.Polák MilanRadkovič Radek77-1010 31123
16.Zítka KarelLétal Dušan285  30133
17.Valný VladimírJarůšek Vladimír1-941 31143
18.Weiss LukášBarvíř Tomáš7-982 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zítka Karel40Radkovič Radek04
Valný Vladimír40Létal Dušan13
Weiss Lukáš40Jarůšek Vladimír13
Polák Milan13Barvíř Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:18Konec
utkání
18:29Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:181:54251:600TJ Sokol Lanžhot D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušek Radek
Garčicová Karolína
 
 
Polášek Miroslav
Pfeffer Milan
 
 
-3-5-5  0301
2.Tichý Filip
Beneš Lukáš
 
 
Bartošek František
Uher Lukáš
 
 
-4-3-4  0302
3.Šperlink DanielPolášek Miroslav-5-7-5  0303
4.Tichý FilipPfeffer Milan-1-3-3  0304
5.Janoušek RadekBartošek František-5-3-7  0305
6.Beneš LukášUher Lukáš-4-8-6  0306
7.Tichý FilipPolášek Miroslav-4-7-4  0307
8.Janoušek RadekPfeffer Milan-1-2-1  0308
9.Beneš LukášBartošek František-6-4-3  0309
10.Garčicová KarolínaUher Lukáš-3-5-2  03010
11.Janoušek RadekPolášek Miroslav-7-6-5  03011
12.Beneš LukášPfeffer Milan-1-3-5  03012
13.Garčicová KarolínaBartošek František-4-5-9  03013
14.Tichý FilipUher Lukáš-3-2-6  03014
15.Beneš LukášPolášek Miroslav-4-8-5  03015
16.Garčicová KarolínaPfeffer Milan-3-6-6  03016
17.Tichý FilipBartošek František-2-3-6  03017
18.Janoušek RadekUher Lukáš6-6-8-4 13018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šperlink Daniel01Polášek Miroslav40
Tichý Filip04Pfeffer Milan40
Janoušek Radek04Bartošek František40
Beneš Lukáš04Uher Lukáš40
Garčicová Karolína03   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DVrchní
rozhodčí:
Mrenica Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jevišovka - 163d, Nádražní 9, 691 83 JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1425:46584:697TJ Sokol Brumovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dobiáš Rudolf
Čepera Roman
 
 
Kunický Antonín
Valný Vladimír
 
 
-11-4-4  0301
2.Tomola Vladimír
Kovář Pavel
 
 
Jakubčík Ivo
Zítka Karel
 
 
10-6-511-22302
3.Dobiáš RudolfZítka Karel-6-5-2  0303
4.Čepera RomanValný Vladimír-7-5-9  0304
5.Tomola VladimírJakubčík Ivo9-889 3114
6.Kovář PavelWeiss Lukáš-5913-8-72315
7.Čepera RomanZítka Karel9-4-4-6 1316
8.Tomola VladimírValný Vladimír-5-3-5  0317
9.Kovář PavelJakubčík Ivo-9-885-82318
10.Dobiáš RudolfWeiss Lukáš8-974 3128
11.Tomola VladimírZítka Karel6-5-6-7 1329
12.Kovář PavelValný Vladimír-7-7-4  03210
13.Dobiáš RudolfJakubčík Ivo-5-976432310
14.Čepera RomanWeiss Lukáš19-6-8-4 13311
15.Kovář PavelZítka Karel-44-6-7 13312
16.Dobiáš RudolfValný Vladimír108-10-11-823313
17.Čepera RomanJakubčík IvoWO    30413
18.Tomola VladimírWeiss Lukáš-4-912-6 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dobiáš Rudolf22Zítka Karel40
Čepera Roman03Valný Vladimír40
Tomola Vladimír13Jakubčík Ivo12
Kovář Pavel04Weiss Lukáš31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice DVrchní
rozhodčí:
Kunický Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:182:54314:619TJ Sokol Klobouky u Brna C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šišma Ondřej
Šišma Marek
 
 
Blažek David
Blažek Petr
 
 
-4-4-8  0301
2.Miklíková Helena
Miklík Pavel ml.
 
 
Klímek Ondřej
Pilát Ondřej
 
 
-3-1-5  0302
3.Šišma MarekBlažek David9-6-5-6 1303
4.Šišma OndřejBlažek Petr-3-15-7  0304
5.Miklík Pavel ml.Klímek Ondřej-2-4-6  0305
6.Zítka LukášPilát Ondřej-6-6-7  0306
7.Šišma OndřejBlažek David6-10-10-8 1307
8.Miklík Pavel ml.Blažek Petr-4-7-6  0308
9.Zítka LukášKlímek Ondřej-4-2-1  0309
10.Šišma MarekPilát Ondřej-11-2-8  03010
11.Miklík Pavel ml.Blažek David-8-9-1  03011
12.Szabó AttilaBlažek Petr-6-3-5  03012
13.Šišma MarekKlímek Ondřej-3-5-7  03013
14.Šišma OndřejPilát Ondřej-5-6-5  03014
15.Szabó AttilaBlažek David-4-3-4  03015
16.Šišma MarekBlažek Petr-2-4-5  03016
17.Šišma OndřejKlímek Ondřej-6-6-6  03017
18.Miklík Pavel ml.Pilát Ondřej-5-4-9  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šišma Marek04Blažek David40
Šišma Ondřej04Blažek Petr40
Miklík Pavel ml.04Klímek Ondřej40
Zítka Lukáš02Pilát Ondřej40
Szabó Attila02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BVrchní
rozhodčí:
Halámek Radek
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 99, 691 26 Pouzdřany, Sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:43623:680STP Mikulov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Radek ml.
Geier Jiří
 
 
Čížek Ondřej
Černý Mikuláš
 
 
511-113 3110
2.Halámek Michal
Halámek Radek
 
 
Cvingráf Adam
Mach Ludvík
 
 
-8-11-6  0311
3.Halámek Radek ml.Čížek Ondřej249  3021
4.Geier JiříČerný Mikuláš-4-86623231
5.Halámek MichalCvingráf Adam-810-4-6 1332
6.Halámek RadekMach Ludvík-9-7-6  0333
7.Geier JiříČížek Ondřej9-58-11-62334
8.Halámek MichalČerný Mikuláš98-73 3144
9.Halámek RadekCvingráf Adam-3-9-8  0345
10.Halámek Radek ml.Mach Ludvík10-97-3-82346
11.Halámek MichalČížek Ondřej10-9-98-82347
12.Geier JosefČerný Mikuláš-6-8-9  0348
13.Halámek Radek ml.Cvingráf Adam-1089-9-82349
14.Geier JiříMach Ludvík-12-910-8 13410
15.Geier JosefČížek Ondřej-5-3-9  03411
16.Halámek Radek ml.Černý Mikuláš838  30511
17.Geier JiříCvingráf Adam-11-8910-923512
18.Halámek MichalMach Ludvík-8-1-3  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Halámek Radek ml.22Čížek Ondřej31
Geier Jiří13Černý Mikuláš13
Halámek Michal13Cvingráf Adam40
Halámek Radek02Mach Ludvík40
Geier Josef02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DVrchní
rozhodčí:
Darmovzal Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:11672:466TJ Sokol Lanžhot D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Michal
Uher Lukáš
 
 
Čížek Ondřej
Černý Mikuláš
 
 
535  3010
2.Polášek Miroslav
Bartošek František
 
 
Kalousová Sandra
Mach Ludvík
 
 
567  3020
3.Bartošek FrantišekČížek Ondřej597  3030
4.Fojtík JaroslavČerný Mikuláš693  3040
5.Polášek MiroslavKalousová Sandra587  3050
6.Uher LukášMach Ludvík-138-6-8 1351
7.Fojtík JaroslavČížek Ondřej-9567 3161
8.Polášek MiroslavČerný Mikuláš766  3071
9.Uher LukášKalousová Sandra664  3081
10.Bartošek FrantišekMach Ludvík810-8-1183291
11.Polášek MiroslavČížek Ondřej10-98-9732101
12.Uher LukášČerný Mikuláš685  30111
13.Bartošek FrantišekKalousová Sandra586  30121
14.Fojtík JaroslavMach Ludvík878  30131
15.Uher LukášČížek Ondřej113-87 31141
16.Bartošek FrantišekČerný Mikuláš877  30151
17.Fojtík JaroslavKalousová Sandra315  30161
18.Polášek MiroslavMach Ludvík8-79-8732171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bartošek František40Čížek Ondřej04
Fojtík Jaroslav40Černý Mikuláš04
Polášek Miroslav40Kalousová Sandra04
Uher Lukáš31Mach Ludvík13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BVrchní
rozhodčí:
Slabyhoudek Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velké Hostěrádky 215, Sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:45524:643TJ Sokol Pouzdřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Ladislav
Krýsa Daniel
 
 
Halámek Radek ml.
Geier Jiří
 
 
10-8-10-6 1301
2.Kolínský Michal
Slabyhoudek Václav
 
 
Halámek Michal
Halámek Radek
 
 
10210  3011
3.Čermák LadislavHalámek Radek ml.4-5-6-9 1312
4.Krýsa DanielGeier Jiří-78-57-122313
5.Kolínský MichalHalámek Michal9-12-4-10 1314
6.Slabyhoudek DušanHalámek Radek-7-5-4  0315
7.Krýsa DanielHalámek Radek ml.-7-97-9 1316
8.Kolínský MichalGeier Jiří-8-10-3  0317
9.Slabyhoudek DušanHalámek Michal-4-5-4  0318
10.Čermák LadislavHalámek Radek-9-1-5  0319
11.Kolínský MichalHalámek Radek ml.329  3029
12.Slabyhoudek DušanGeier Jiří-4-7-3  03210
13.Čermák LadislavHalámek Michal10-9-11-3 13211
14.Krýsa DanielHalámek Radek-14-3641032311
15.Slabyhoudek DušanHalámek Radek ml.-9-5-6  03312
16.Čermák LadislavGeier Jiří-3-6-11  03313
17.Krýsa DanielHalámek Michal-10-9-5  03314
18.Kolínský MichalHalámek Radek-75103 31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čermák Ladislav04Halámek Radek ml.31
Krýsa Daniel13Geier Jiří40
Kolínský Michal22Halámek Michal40
Slabyhoudek Dušan04Halámek Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CVrchní
rozhodčí:
Polák Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:1604:269TJ Sokol Brumovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valný Vladimír
Kunický Antonín
 
 
Šišma Ondřej
Šišma Marek
 
 
321  3010
2.Polách Jan
Zítka Karel
 
 
Zítka Lukáš
Szabó Attila
 
 
645  3020
3.Polách JanŠišma Ondřej879  3030
4.Jakubčík IvoŠišma Marek765  3040
5.Kunický AntonínZítka Lukáš322  3050
6.Zítka KarelSzabó Attila453  3060
7.Jakubčík IvoŠišma Ondřej-99710 3170
8.Kunický AntonínŠišma Marek132  3080
9.Zítka KarelZítka Lukáš545  3090
10.Polách JanSzabó Attila135  30100
11.Kunický AntonínMiklík Pavel ml.232  30110
12.Zítka KarelŠišma Marek658  30120
13.Polách JanZítka Lukáš357  30130
14.Jakubčík IvoSzabó Attila566  30140
15.Zítka KarelMiklík Pavel ml.789  30150
16.Polách JanŠišma Marek678  30160
17.Jakubčík IvoZítka Lukáš326  30170
18.Kunický AntonínSzabó Attila223  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polách Jan40Šišma Ondřej02
Jakubčík Ivo40Šišma Marek04
Kunický Antonín40Zítka Lukáš04
Zítka Karel40Szabó Attila04
   Miklík Pavel ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí BRozhodčí:Janoušek Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Tichá Lucie
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
16:58Konec
utkání
19:13Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:43501:632Sportovní klub Zaječí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klenovec Ondřej
Janoušková Nikola
 
 
Osička Radovan
Osička Jaroslav
 
 
8-106-8-102301
2.Beneš Lukáš
Tichý Filip
 
 
Klein Kamil
Barvíř Tomáš
 
 
-7-3-3  0302
3.Tichý FilipOsička Radovan-1-2-6  0303
4.Janoušková NikolaOsička Jaroslav1699  3013
5.Klenovec OndřejKlein Kamil-9105-9-72314
6.Beneš LukášBarvíř Tomáš9-3-4-6 1315
7.Janoušková NikolaOsička Radovan-7-9-6  0316
8.Klenovec OndřejOsička Jaroslav135  3026
9.Beneš LukášKlein Kamil-6-4-6  0327
10.Tichý FilipBarvíř Tomáš-7-6-3  0328
11.Klenovec OndřejOsička Radovan946  3038
12.Beneš LukášOsička Jaroslav5-912-783248
13.Janoušek RadekKlein Kamil-7-7-6  0349
14.Janoušková NikolaBarvíř Tomáš-5-2-9  03410
15.Beneš LukášOsička Radovan-3-29-4 13411
16.Janoušek RadekOsička Jaroslav-3-7-6  03412
17.Janoušková NikolaKlein Kamil-9-7-0  03413
18.Klenovec OndřejBarvíř Tomáš5-11-1012332513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tichý Filip02Osička Radovan31
Janoušková Nikola13Osička Jaroslav13
Klenovec Ondřej31Klein Kamil40
Beneš Lukáš13Barvíř Tomáš31
Janoušek Radek02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí BVrchní
rozhodčí:
Létal Dušan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:49502:628TJ Sokol Lanžhot D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jarůšek Vladimír
Radkovič Zdeněk
 
 
Polášek Miroslav
Pfeffer Milan
 
 
7-9-4-6 1301
2.Létal Dušan
Barvíř Tomáš
 
 
Bartošek František
Uher Lukáš
 
 
-5-8-11  0302
3.Jarůšek VladimírPolášek Miroslav-9-9-8  0303
4.Barvíř TomášPfeffer Milan3-2-3-4 1304
5.Radkovič ZdeněkBartošek František-7-4-8  0305
6.Létal DušanUher Lukáš-5-8-10  0306
7.Barvíř TomášPolášek Miroslav-5411-7-52307
8.Radkovič ZdeněkPfeffer Milan-6-10-5  0308
9.Létal DušanBartošek František-5-10-5  0309
10.Jarůšek VladimírUher Lukáš-5-9-9  03010
11.Radkovič ZdeněkPolášek Miroslav-7-78-9 13011
12.Létal DušanPfeffer Milan-4-10-3  03012
13.Jarůšek VladimírBartošek František-4-5-11  03013
14.Barvíř TomášUher Lukáš411-5-10-823014
15.Létal DušanPolášek Miroslav-9-8-9  03015
16.Jarůšek VladimírPfeffer Milan-87-8-7 13016
17.Barvíř TomášBartošek FrantišekWO    30116
18.Radkovič ZdeněkUher Lukáš11-8104 31216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jarůšek Vladimír04Polášek Miroslav40
Barvíř Tomáš03Pfeffer Milan40
Radkovič Zdeněk13Bartošek František30
Létal Dušan04Uher Lukáš31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DVrchní
rozhodčí:
Svoboda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jevišovka - 163d, Nádražní 9, 691 83 JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:24562:458TJ Jevišovka-Drnholec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomola Vladimír
Kovář Pavel
 
 
Němeček Radek
Klenovec Ondřej
 
 
-9-6-6  0301
2.Tomolová Anna
Čepera Roman
 
 
Janoušková Nikola
Janoušek Radek
 
 
932  3011
3.Tomola VladimírNěmeček Radek-2-3-1  0312
4.Tomolová AnnaKlenovec Ondřej710-82 3122
5.Kovář PavelJanoušková Nikola267  3032
6.Čepera RomanJanoušek Radek167  3042
7.Tomolová AnnaNěmeček Radek-5-7-3  0343
8.Kovář PavelKlenovec Ondřej4-9-12993253
9.Čepera RomanJanoušková Nikola443  3063
10.Tomola VladimírJanoušek Radek-798-773273
11.Kovář PavelNěmeček Radek-4-7-9  0374
12.Čepera RomanKlenovec Ondřej638  3084
13.Tomola VladimírJanoušková Nikola552  3094
14.Tomolová AnnaJanoušek Radek355  30104
15.Čepera RomanNěmeček Radek-7-88-6 13105
16.Tomola VladimírKlenovec Ondřej-7-8-6  03106
17.Tomolová AnnaJanoušková Nikola276  30116
18.Kovář PavelJanoušek Radek-7322 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomola Vladimír22Němeček Radek40
Tomolová Anna31Klenovec Ondřej13
Kovář Pavel31Janoušková Nikola04
Čepera Roman31Janoušek Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BVrchní
rozhodčí:
Halámek Radek ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 99, 691 26 Pouzdřany, Sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:44421:577TJ Sokol Klobouky u Brna C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Radek ml.
Halámek Radek
 
 
Klímek Ondřej
Dostál Dominik
 
 
-344-1063210
2.Geier Josef
Geier David
 
 
Pilát Ondřej
Dostál Daniel
 
 
-1-6-9  0311
3.Halámek Radek ml.Klímek Ondřej-4-4-5  0312
4.Halámek RadekDostál Dominik644  3022
5.Geier JosefPilát Ondřej-3-36-6 1323
6.Geier DavidDostál Daniel-6-6-12  0324
7.Halámek RadekKlímek Ondřej-9-5-6  0325
8.Geier JosefDostál Dominik-3-4-2  0326
9.Geier DavidPilát Ondřej-4-62-3 1327
10.Halámek Radek ml.Dostál Daniel4-84-8-52328
11.Geier JosefKlímek Ondřej-5-5-3  0329
12.Geier DavidDostál Dominik-1-3-4  03210
13.Halámek Radek ml.Pilát Ondřej-4-2-4  03211
14.Halámek RadekDostál Daniel674  30311
15.Geier DavidKlímek Ondřej-6-7-5  03312
16.Halámek Radek ml.Dostál Dominik6-8-10-10 13313
17.Halámek RadekPilát Ondřej4106  30413
18.Geier JosefDostál Daniel-4-5-6  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Halámek Radek ml.04Klímek Ondřej40
Halámek Radek31Dostál Dominik31
Geier Josef04Pilát Ondřej31
Geier David04Dostál Daniel31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov DVrchní
rozhodčí:
Mikulinec Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:34520:547TJ Sokol Velké Hostěrádky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalousová Sandra
Mach Ludvík
 
 
Krýsa Daniel
Čermák Ladislav
 
 
-10-4-9  0301
2.Čížek Ondřej
Černý Mikuláš
 
 
Matyáš Martin
Slabyhoudek Dušan
 
 
752  3011
3.Čížek OndřejKrýsa Daniel10-8107 3121
4.Černý MikulášČermák Ladislav-4-5-4  0322
5.Kalousová SandraSlabyhoudek Dušan357  3032
6.Mach LudvíkSlabyhoudek Václav-11-6-7  0333
7.Černý MikulášKrýsa Daniel-5-8-8  0334
8.Kalousová SandraČermák Ladislav-3710-7-82335
9.Mach LudvíkSlabyhoudek Dušan357  3045
10.Čížek OndřejSlabyhoudek Václav-5-411-5 1346
11.Kalousová SandraKrýsa Daniel-6-10-7  0347
12.Mach LudvíkČermák Ladislav-6-6-9  0348
13.Čížek OndřejMatyáš Martin572  3058
14.Černý MikulášSlabyhoudek Václav-3-1-2  0359
15.Mach LudvíkKrýsa Daniel56-90 3169
16.Čížek OndřejČermák Ladislav12-87-8113279
17.Černý MikulášMatyáš Martin195  3089
18.Kalousová SandraSlabyhoudek Václav-6-8-3  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čížek Ondřej31Krýsa Daniel22
Černý Mikuláš13Čermák Ladislav31
Kalousová Sandra13Slabyhoudek Dušan02
Mach Ludvík22Slabyhoudek Václav40
   Matyáš Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:6655:405TJ Sokol Lanžhot D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Miroslav
Pfeffer Milan
 
 
Čermák Ladislav
Krýsa Daniel
 
 
645  3010
2.Bartošek František
Uher Lukáš
 
 
Kolínský Michal
Slabyhoudek Dušan
 
 
684  3020
3.Polášek MiroslavSlabyhoudek Dušan6811  3030
4.Pfeffer MilanKolínský Michal56-87 3140
5.Bartošek FrantišekKrýsa Daniel478  3050
6.Uher LukášČermák Ladislav-81187 3160
7.Pfeffer MilanSlabyhoudek Dušan435  3070
8.Bartošek FrantišekKolínský Michal566  3080
9.Uher LukášKrýsa Daniel9108  3090
10.Polášek MiroslavČermák Ladislav-84-125432100
11.Bartošek FrantišekSlabyhoudek Dušan544  30110
12.Uher LukášKolínský Michal9-887 31120
13.Polášek MiroslavKrýsa Daniel667  30130
14.Pfeffer MilanČermák Ladislav769  30140
15.Uher LukášSlabyhoudek Dušan8-1299 31150
16.Polášek MiroslavKolínský Michal736  30160
17.Pfeffer MilanKrýsa Daniel878  30170
18.Bartošek FrantišekČermák LadislavWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polášek Miroslav40Slabyhoudek Dušan04
Pfeffer Milan40Kolínský Michal04
Bartošek František30Krýsa Daniel04
Uher Lukáš40Čermák Ladislav03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:17674:507TJ Sokol Klobouky u Brna C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Dominik
Klímek Ondřej
 
 
Čížek Ondřej
Černý Mikuláš
 
 
349  3010
2.Dostál Daniel
Pilát Ondřej
 
 
Mach Ludvík
Kalousová Sandra
 
 
-6-669123220
3.Pilát OndřejČížek Ondřej7-7-41183230
4.Dostál DanielČerný Mikuláš896  3040
5.Dostál DominikKalousová Sandra797  3050
6.Klímek OndřejMach Ludvík543  3060
7.Dostál DanielČížek Ondřej77-97 3170
8.Dostál DominikČerný Mikuláš-9-83-8 1371
9.Klímek OndřejKalousová Sandra352  3081
10.Pilát OndřejMach Ludvík10-7-7-7 1382
11.Knappeová AnetaČížek Ondřej667  3092
12.Klímek OndřejČerný Mikuláš252  30102
13.Pilát OndřejKalousová Sandra8107  30112
14.Dostál DanielMach Ludvík-18-65832122
15.Klímek OndřejČížek Ondřej-9743 31132
16.Pilát OndřejČerný Mikuláš7-875 31142
17.Dostál DanielKalousová Sandra689  30152
18.Knappeová AnetaMach Ludvík38-8-7832162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pilát Ondřej31Čížek Ondřej04
Dostál Daniel40Černý Mikuláš13
Dostál Dominik11Kalousová Sandra04
Klímek Ondřej40Mach Ludvík13
Knappeová Aneta20   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:19668:505TJ Sokol Brumovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunický Antonín
Valný Vladimír
 
 
Halámek Radek ml.
Geier Jiří
 
 
268  3010
2.Polách Jan
Zítka Karel
 
 
Halámek Radek
Halámek Michal
 
 
5-11-9-9 1311
3.Weiss LukášHalámek Radek ml.7-962 3121
4.Zítka KarelGeier Jiří4-7108 3131
5.Valný VladimírHalámek Radek758  3041
6.Polách JanHalámek Michal759  3051
7.Zítka KarelHalámek Radek ml.947  3061
8.Valný VladimírGeier Jiří762  3071
9.Polách JanHalámek Radek-9-999143281
10.Weiss LukášHalámek Michal-46-98-62382
11.Valný VladimírHalámek Radek ml.553  3092
12.Polách JanGeier Jiří5115  30102
13.Weiss LukášHalámek Radek-249-9532112
14.Zítka KarelHalámek Michal-8498 31122
15.Polách JanHalámek Radek ml.373  30132
16.Weiss LukášGeier Jiří-109-64-623133
17.Zítka KarelHalámek Radek644  30143
18.Polák MilanHalámek Michal-7-6-7  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Weiss Lukáš22Halámek Radek ml.04
Zítka Karel40Geier Jiří13
Valný Vladimír30Halámek Radek04
Polách Jan40Halámek Michal22
Polák Milan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice DRozhodčí:Janoušek Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Němeček Jaroslav
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:29Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:17596:409MSK Břeclav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Radek
Klenovec Ondřej
 
 
Šišma Ondřej
Šišma Marek
 
 
235  3010
2.Janoušková Nikola
Janoušek Radek
 
 
Miklík Pavel ml.
Zítka Lukáš
 
 
6-9106 3120
3.Klenovec OndřejŠišma Ondřej9511  3030
4.Janoušková NikolaŠišma Marek468  3040
5.Beneš LukášMiklík Pavel ml.8-3-99-82341
6.Němeček RadekZítka Lukáš113  3051
7.Janoušková NikolaŠišma Ondřej-6-3-3  0352
8.Beneš Lukᚊišma Marek6-8-75-42353
9.Němeček RadekMiklík Pavel ml.473  3063
10.Klenovec OndřejZítka Lukáš361  3073
11.Tichý FilipŠišma Ondřej-6-4-7  0374
12.Němeček RadekŠišma Marek543  3084
13.Klenovec OndřejMiklík Pavel ml.365  3094
14.Janoušková NikolaZítka Lukáš334  30104
15.Němeček RadekŠišma Ondřej625  30114
16.Klenovec OndřejŠišma Marek338  30124
17.Janoušková NikolaMiklík Pavel ml.-6-89-11 13125
18.Tichý FilipZítka Lukáš-64102 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klenovec Ondřej40Šišma Ondřej22
Janoušková Nikola22Šišma Marek13
Beneš Lukáš02Miklík Pavel ml.22
Němeček Radek40Zítka Lukáš04
Tichý Filip11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí BVrchní
rozhodčí:
Létal Dušan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:47544:701TJ Jevišovka-Drnholec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Létal Dušan
Barvíř Tomáš
 
 
Kovář Pavel
Tomola Vladimír
 
 
7-59-6-72301
2.Svoboda Petr
Osička Radovan
 
 
Čepera Roman
Mikulík Jan
 
 
-7-6-2  0302
3.Jarůšek VladimírKovář Pavel-4-11-6  0303
4.Barvíř TomášČepera Roman-8-2-11  0304
5.Osička RadovanTomola Vladimír-311-28-82305
6.Létal DušanMikulík Jan-7812-1063215
7.Barvíř TomášKovář Pavel-8-6-3  0316
8.Osička RadovanČepera Roman-9-7-4  0317
9.Létal DušanTomola Vladimír677  3027
10.Jarůšek VladimírMikulík Jan9-8108 3137
11.Svoboda PetrKovář Pavel-7-3-3  0338
12.Létal DušanČepera Roman-3-10-12  0339
13.Jarůšek VladimírTomola Vladimír-9-10101073249
14.Barvíř TomášMikulík Jan-47-6-9 13410
15.Létal DušanKovář Pavel-8-7-12  03411
16.Jarůšek VladimírČepera Roman7-2-6-1 13412
17.Barvíř TomášTomola Vladimír-7-12-7  03413
18.Svoboda PetrMikulík Jan127-8-9-823414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jarůšek Vladimír22Kovář Pavel40
Barvíř Tomáš04Čepera Roman40
Osička Radovan02Tomola Vladimír22
Létal Dušan22Mikulík Jan22
Svoboda Petr02   
Střídání : Osička Radovan - Svoboda Petr



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1619:51540:728TJ Sokol Lanžhot D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomola Vladimír
Kovář Pavel
 
 
Polášek Miroslav
Pfeffer Milan
 
 
-8-4-6  0301
2.Čepera Roman
Svoboda Zdeněk
 
 
Bartošek František
Fojtík Jaroslav
 
 
-6-6-8  0302
3.Svoboda ZdeněkPolášek Miroslav-38-210-42303
4.Kovář PavelPfeffer Milan-510-810-72304
5.Tomola VladimírBartošek František-7-7-1  0305
6.Čepera RomanFojtík Jaroslav8-1517 3115
7.Kovář PavelPolášek Miroslav-110-6-9 1316
8.Tomola VladimírPfeffer Milan-2-3-0  0317
9.Čepera RomanBartošek František98-10-783227
10.Svoboda ZdeněkFojtík Jaroslav9-9-45-92328
11.Tomola VladimírPolášek Miroslav-2-10-8  0329
12.Čepera RomanPfeffer Milan-9-9-3  03210
13.Svoboda ZdeněkBartošek František-9-6-9  03211
14.Kovář PavelFojtík Jaroslav-98-89-1023212
15.Čepera RomanPolášek Miroslav-88-6-9 13213
16.Svoboda ZdeněkPfeffer Milan-2-3-3  03214
17.Kovář PavelBartošek František-811-3-3 13215
18.Tomola VladimírFojtík Jaroslav7-9-147-823216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svoboda Zdeněk04Polášek Miroslav40
Kovář Pavel04Pfeffer Milan40
Tomola Vladimír04Bartošek František31
Čepera Roman22Fojtík Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:169:50429:618Sportovní klub Zaječí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šišma Marek
Šišma Ondřej
 
 
Jarůšek Vladimír
Barvíř Tomáš
 
 
-5-7-8  0301
2.Zítka Lukáš
Miklík Pavel ml.
 
 
Osička Radovan
Klein Kamil
 
 
-7-5-10  0302
3.Šišma MarekJarůšek Vladimír-7-8-9  0303
4.Zítka LukášBarvíř Tomáš-7-4-7  0304
5.Šišma OndřejOsička Radovan658  3014
6.Miklík Pavel ml.Klein Kamil-7-2-9  0315
7.Zítka LukášJarůšek Vladimír-68-5-8 1316
8.Šišma OndřejBarvíř Tomáš5-6-8-4 1317
9.Miklík Pavel ml.Osička Radovan-8-4-9  0318
10.Šišma MarekKlein Kamil-6-3-4  0319
11.Šišma OndřejJarůšek Vladimír-88-12873229
12.Miklík Pavel ml.Barvíř Tomáš-5-9-9  03210
13.Šišma MarekOsička Radovan-8-4-7  03211
14.Zítka LukášKlein Kamil-8-6-7  03212
15.Miklík Pavel ml.Jarůšek Vladimír-5-3-2  03213
16.Šišma MarekBarvíř Tomáš-3-66-8 13214
17.Zítka LukášOsička Radovan-8-5-11  03215
18.Šišma OndřejKlein Kamil-10-8-5  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šišma Marek04Jarůšek Vladimír31
Zítka Lukáš04Barvíř Tomáš40
Šišma Ondřej22Osička Radovan31
Miklík Pavel ml.04Klein Kamil40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov DVrchní
rozhodčí:
Mikulinec Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, okres BřeclavRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1511:50407:644TJ Sokol Brumovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Ludvík
Minařík David
 
 
Polák Milan
Polách Jan
 
 
-8-8-14  0301
2.Kalousová Sandra
Černý Mikuláš
 
 
Zítka Karel
Weiss Lukáš
 
 
-4-9-5  0302
3.Kalousová SandraZítka Karel-7-13-3  0303
4.Černý MikulášPolách Jan-4-6-6  0304
5.Mach LudvíkWeiss Lukáš6-6-6963214
6.Minařík DavidPolák Milan-2-1-5  0315
7.Černý MikulášZítka Karel-6-9-2  0316
8.Mach LudvíkPolách Jan57-10-3-92317
9.Minařík DavidWeiss Lukáš-2-4-5  0318
10.Kalousová SandraPolák Milan-4-8-6  0319
11.Mach LudvíkZítka Karel-4-5-5  03110
12.Minařík DavidPolách Jan-5-4-3  03111
13.Kalousová SandraWeiss Lukáš-9-10-6  03112
14.Černý MikulášPolák Milan10-47-2932212
15.Minařík DavidZítka Karel-4-6-2  03213
16.Kalousová SandraPolách Jan-5-4-4  03214
17.Černý MikulášWeiss Lukáš-8-6-3  03215
18.Mach LudvíkPolák Milan-11688 31315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kalousová Sandra04Zítka Karel40
Černý Mikuláš13Polách Jan40
Mach Ludvík22Weiss Lukáš31
Minařík David04Polák Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BVrchní
rozhodčí:
Libenský Svatoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velké Hostěrádky 215, Sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:47451:618TJ Sokol Klobouky u Brna C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krýsa Daniel
Čermák Ladislav
 
 
Dostál Daniel
Klímek Ondřej
 
 
-4-9-11  0301
2.Slabyhoudek Václav
Vávra Tomáš
 
 
Knappeová Aneta
Dostál Dominik
 
 
-4565 3111
3.Čermák LadislavDostál Daniel14-2-84-72312
4.Matyáš MartinKlímek Ondřej-6-2-6  0313
5.Vávra TomášKnappeová Aneta-9-87-5 1314
6.Krýsa DanielDostál Dominik69-35 3124
7.Matyáš MartinDostál Daniel-3-6-6  0325
8.Vávra TomášKlímek Ondřej-1-5-8  0326
9.Krýsa DanielKnappeová Aneta6-6-9-9 1327
10.Čermák LadislavDostál Dominik-10-9-9  0328
11.Vávra TomášDostál Daniel-7-5-9  0329
12.Krýsa DanielKlímek Ondřej-49-8-10 13210
13.Čermák LadislavKnappeová Aneta785  30310
14.Matyáš MartinDostál Dominik-3-3-2  03311
15.Krýsa DanielDostál Daniel-4-5-2  03312
16.Čermák LadislavKlímek Ondřej-9-6-5  03313
17.Matyáš MartinKnappeová Aneta-10-8-8  03314
18.Vávra TomášDostál Dominik-7-5-7  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čermák Ladislav13Dostál Daniel40
Matyáš Martin04Klímek Ondřej40
Vávra Tomáš04Knappeová Aneta31
Krýsa Daniel13Dostál Dominik31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:14644:383TJ Sokol Lanžhot D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Miroslav
Pfeffer Milan
 
 
Dostál Dominik
Dostál Daniel
 
 
8-898 3110
2.Bartošek František
Uher Lukáš
 
 
Pilát Ondřej
 
 
WO    3020
3.Polášek MiroslavDostál Dominik696  3030
4.Pfeffer MilanDostál Daniel6-8-77-22331
5.Bartošek FrantišekPilát Ondřej628  3041
6.Uher LukášWO    3051
7.Pfeffer MilanDostál Dominik88-114 3161
8.Bartošek FrantišekDostál Daniel-10-898-62362
9.Uher LukášPilát Ondřej-8-88993272
10.Polášek MiroslavWO    3082
11.Bartošek FrantišekDostál Dominik331  3092
12.Uher LukášDostál Daniel-4-6-9  0393
13.Polášek MiroslavPilát Ondřej1126  30103
14.Pfeffer MilanWO    30113
15.Uher LukášDostál Dominik7-866 31123
16.Polášek MiroslavDostál Daniel568  30133
17.Pfeffer MilanPilát Ondřej879  30143
18.Bartošek FrantišekWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Polášek Miroslav30Dostál Dominik04
Pfeffer Milan21Dostál Daniel31
Bartošek František21Pilát Ondřej04
Uher Lukáš21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:18683:493TJ Sokol Brumovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valný Vladimír
Kunický Antonín
 
 
Čermák Ladislav
Krýsa Daniel
 
 
374  3010
2.Weiss Lukáš
Polách Jan
 
 
Kolínský Michal
Slabyhoudek Václav
 
 
-597-793220
3.Weiss LukášSlabyhoudek Václav-9-6-7  0321
4.Polách JanKrýsa Daniel73-78 3131
5.Zítka KarelKolínský Michal636  3041
6.Jakubčík IvoČermák Ladislav9-161 3151
7.Polách JanSlabyhoudek Dušan123  3061
8.Zítka KarelKrýsa Daniel299  3071
9.Jakubčík IvoKolínský Michal87-5-9103281
10.Weiss LukášČermák Ladislav36-64 3191
11.Zítka KarelSlabyhoudek Dušan621  30101
12.Jakubčík IvoKrýsa Daniel75-56 31111
13.Weiss LukášKolínský Michal87-7-8432121
14.Polách JanČermák Ladislav733  30131
15.Jakubčík IvoSlabyhoudek Dušan312-56 31141
16.Weiss LukášKrýsa Daniel7-74-7832151
17.Polách JanKolínský Michal-6811-9932161
18.Zítka KarelČermák Ladislav295  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Weiss Lukáš31Slabyhoudek Václav10
Polách Jan40Krýsa Daniel04
Zítka Karel40Kolínský Michal04
Jakubčík Ivo40Čermák Ladislav04
   Slabyhoudek Dušan03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BRozhodčí:Janoušek Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Němeček Jaroslav
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:01Konec
utkání
19:28Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:928:30463:510nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Radek
Klenovec Ondřej
 
 
Halámek Radek ml.
Geier Jiří
 
 
487  3010
2.Janoušková Nikola
Janoušek Radek
 
 
Halámek Radek
Halámek Michal
 
 
-3-4-11  0311
3.Beneš LukášHalámek Radek ml.-6-6-12  0312
4.Klenovec OndřejGeier Jiří977  3022
5.Němeček RadekHalámek Radek171  3032
6.Janoušková NikolaHalámek Michal-69119 3142
7.Klenovec OndřejHalámek Radek ml.7104  3052
8.Němeček RadekGeier Jiří4-1032 3162
9.Janoušková NikolaHalámek Radek-7-19-3 1363
10.Beneš LukášHalámek Michal-1-3-2  0364
11.Němeček RadekHalámek Radek ml.5113  3074
12.Janoušková NikolaGeier Jiří-4-6-3  0375
13.Tichý FilipHalámek Radek-2-4-2  0376
14.Klenovec OndřejHalámek Michal-9-8-6  0377
15.Janoušková NikolaHalámek Radek ml.-6-5-2  0378
16.Tichý FilipGeier Jiří-3-3-2  0379
17.Klenovec OndřejHalámek Radek31010  3089
18.Němeček RadekHalámek Michal-8733 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Lukáš02Halámek Radek ml.22
Klenovec Ondřej31Geier Jiří22
Němeček Radek40Halámek Radek22
Janoušková Nikola13Halámek Michal22
Tichý Filip02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DVrchní
rozhodčí:
Mrenica Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jevišovka - 163d, Nádražní 9, 691 83 JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:5626:315TJ Jevišovka-Drnholec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Zdeněk
Čepera Roman
 
 
Šišma Ondřej
Šišma Marek
 
 
542  3010
2.Kovář Pavel
Tomola Vladimír
 
 
Miklík Pavel ml.
Zítka Lukáš
 
 
431  3020
3.Kovář PavelŠišma Ondřej438  3030
4.Tomola VladimírŠišma Marek227  3040
5.Čepera RomanMiklík Pavel ml.422  3050
6.Svoboda ZdeněkZítka Lukáš293  3060
7.Tomola VladimírŠišma Ondřej-83106 3170
8.Čepera RomanŠišma Marek625  3080
9.Svoboda ZdeněkMiklík Pavel ml.967  3090
10.Kovář PavelZítka Lukáš036  30100
11.Čepera RomanŠišma Ondřej899  30110
12.Svoboda ZdeněkŠišma Marek24-7-2432120
13.Kovář PavelMiklík Pavel ml.546  30130
14.Tomola VladimírZítka Lukáš368  30140
15.Svoboda ZdeněkŠišma Ondřej-449-9532150
16.Kovář PavelŠišma Marek5410  30160
17.Tomola VladimírMiklík Pavel ml.337  30170
18.Čepera RomanZítka Lukáš723  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kovář Pavel40Šišma Ondřej04
Tomola Vladimír40Šišma Marek04
Čepera Roman40Miklík Pavel ml.04
Svoboda Zdeněk40Zítka Lukáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice DVrchní
rozhodčí:
Ševela František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:182:54261:613TJ Sokol Lanžhot D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šemora Stanislav
Miklík Pavel ml.
 
 
Bartošek František
Fojtík Jaroslav
 
 
-29-10-6 1301
2.Szabó Attila
Miklíková Helena
 
 
Polášek Michal
Uher Lukáš
 
 
-1-5-1  0302
3.Szabó AttilaFojtík Jaroslav-5-4-3  0303
4.Miklík Pavel ml.Bartošek František-3-5-3  0304
5.Šemora StanislavUher Lukáš-5-48-3 1305
6.Miklíková HelenaPolášek Michal-1-1-1  0306
7.Miklík Pavel ml.Fojtík Jaroslav-5-2-4  0307
8.Šemora StanislavBartošek František-7-10-6  0308
9.Miklíková HelenaUher Lukáš-2-2-6  0309
10.Szabó AttilaPolášek Michal-3-3-4  03010
11.Šemora StanislavFojtík Jaroslav-8-1-4  03011
12.Miklíková HelenaBartošek František-6-6-7  03012
13.Szabó AttilaUher Lukáš-6-1-5  03013
14.Miklík Pavel ml.Polášek Michal-2-8-5  03014
15.Miklíková HelenaFojtík Jaroslav-2-7-6  03015
16.Szabó AttilaBartošek František-8-7-8  03016
17.Miklík Pavel ml.Uher Lukáš-4-3-2  03017
18.Šemora StanislavPolášek Michal-6-5-5  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Szabó Attila04Fojtík Jaroslav40
Miklík Pavel ml.04Bartošek František40
Šemora Stanislav04Uher Lukáš40
Miklíková Helena04Polášek Michal40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 99, 691 26 Pouzdřany, Sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:47513:677Sportovní klub Zaječí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Michal
Halámek Radek
 
 
Barvíř Tomáš
Létal Dušan
 
 
88-6-7-42301
2.Geier Josef
Nováček Rostislav
 
 
Jarůšek Vladimír
Klein Kamil
 
 
-4-14-11  0302
3.Halámek RadekBarvíř Tomáš-9-6-11  0303
4.Geier JosefLétal Dušan-12-610-4 1304
5.Nováček RostislavJarůšek Vladimír-7-10-6  0305
6.Halámek MichalKlein Kamil69-611 3115
7.Geier JosefBarvíř Tomáš7-9-4-7 1316
8.Nováček RostislavLétal Dušan-6-9-1  0317
9.Halámek MichalJarůšek Vladimír-1-5-11  0318
10.Halámek RadekKlein Kamil-47-67-132319
11.Nováček RostislavBarvíř Tomáš-2-8-6  03110
12.Halámek MichalLétal Dušan10-6-7-7 13111
13.Halámek RadekJarůšek Vladimír10-998 31211
14.Geier JosefKlein Kamil-7-4-2  03212
15.Halámek MichalBarvíř Tomáš818  30312
16.Halámek RadekLétal Dušan-13-610-6 13313
17.Geier JosefJarůšek Vladimír-8-7-3  03314
18.Nováček RostislavKlein Kamil-7-7-6  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Halámek Radek13Barvíř Tomáš31
Geier Josef04Létal Dušan40
Nováček Rostislav04Jarůšek Vladimír31
Halámek Michal22Klein Kamil31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov DVrchní
rozhodčí:
Mikulinec Roman
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:36590:602MSK Břeclav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížek Ondřej
Černý Mikuláš
 
 
Tichý Filip
Beneš Lukáš
 
 
996  3010
2.Kalousová Sandra
Cvingráf Adam
 
 
Němeček Radek
Klenovec Ondřej
 
 
-89-11-6 1311
3.Čížek OndřejNěmeček Radek-5-8-10  0312
4.Černý MikulášKlenovec Ondřej-7-7-9  0313
5.Kalousová SandraJanoušková Nikola-999-673223
6.Cvingráf AdamTichý Filip843  3033
7.Černý MikulášNěmeček Radek-911-5-3 1334
8.Kalousová SandraKlenovec Ondřej-7-4-2  0335
9.Cvingráf AdamJanoušková Nikola5410  3045
10.Čížek OndřejTichý Filip433  3055
11.Kalousová SandraNěmeček Radek-7-6-3  0356
12.Cvingráf AdamKlenovec Ondřej-6-9-9  0357
13.Čížek OndřejJanoušková Nikola-9-87623267
14.Černý MikulášBeneš Lukáš7-934 3177
15.Cvingráf AdamNěmeček Radek-7-1199-92378
16.Čížek OndřejKlenovec Ondřej-3-11-3  0379
17.Černý MikulášJanoušková Nikola97-9-6-823710
18.Kalousová SandraBeneš Lukáš88-87 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čížek Ondřej22Němeček Radek40
Černý Mikuláš13Klenovec Ondřej40
Kalousová Sandra22Janoušková Nikola13
Cvingráf Adam22Tichý Filip02
   Beneš Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:18598:520TJ Sokol Klobouky u Brna C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Daniel
Klímek Ondřej
 
 
Kunický Antonín
Valný Vladimír
 
 
13-410-893210
2.Dostál Dominik
Pilát Ondřej
 
 
Weiss Lukáš
Jakubčík Ivo
 
 
119-86 3120
3.Pilát OndřejValný Vladimír-9-2-4  0321
4.Dostál DanielJakubčík Ivo928  3031
5.Dostál DominikWeiss Lukáš846  3041
6.Klímek OndřejPolák Milan556  3051
7.Dostál DanielValný Vladimír-3-59-2 1352
8.Dostál DominikJakubčík Ivo6-469 3162
9.Klímek OndřejWeiss Lukáš796  3072
10.Pilát OndřejPolák Milan-6-3-9  0373
11.Dostál DominikValný Vladimír-10-510-3 1374
12.Klímek OndřejJakubčík Ivo762  3084
13.Pilát OndřejWeiss Lukáš837  3094
14.Dostál DanielPolák Milan10119  30104
15.Klímek OndřejValný Vladimír-681-7832114
16.Pilát OndřejJakubčík Ivo9811  30124
17.Dostál DanielWeiss Lukáš1057  30134
18.Dostál DominikPolák Milan1116  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pilát Ondřej22Valný Vladimír31
Dostál Daniel31Jakubčík Ivo04
Dostál Dominik31Weiss Lukáš04
Klímek Ondřej40Polák Milan13
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DVrchní
rozhodčí:
Darmovzal Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:13654:454TJ Sokol Lanžhot D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Miroslav
Pfeffer Milan
 
 
Jakubčík Ivo
Haüsler Karel
 
 
1034  3010
2.Polášek Michal
Uher Lukáš
 
 
Valný Vladimír
Zítka Karel
 
 
69-9-633220
3.Polášek MiroslavJakubčík Ivo93-67 3130
4.Polášek MichalHaüsler Karel233  3040
5.Pfeffer MilanValný Vladimír159  3050
6.Bartošek FrantišekZítka Karel-89-7-9 1351
7.Polášek MichalJakubčík Ivo872  3061
8.Pfeffer MilanHaüsler Karel813  3071
9.Bartošek FrantišekValný Vladimír67-39 3181
10.Polášek MiroslavZítka Karel-10863 3191
11.Pfeffer MilanJakubčík Ivo-101086 31101
12.Uher LukášHaüsler Karel633  30111
13.Polášek MiroslavValný Vladimír789  30121
14.Polášek MichalZítka Karel-91093 31131
15.Uher LukášJakubčík Ivo789  30141
16.Polášek MiroslavHaüsler Karel897  30151
17.Polášek MichalValný Vladimír657  30161
18.Pfeffer MilanZítka Karel7-7-8-9 13162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polášek Miroslav40Jakubčík Ivo04
Polášek Michal40Haüsler Karel04
Pfeffer Milan31Valný Vladimír04
Bartošek František11Zítka Karel22
Uher Lukáš20   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:Koberová Martina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Koberová Klára
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:25Konec
utkání
18:48Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:32468:521TJ Sokol Velké Hostěrádky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Radek
Klenovec Ondřej
 
 
Krýsa Daniel
Čermák Ladislav
 
 
977  3010
2.Tichý Filip
Beneš Lukáš
 
 
Kolínský Michal
Gruška Pavel
 
 
-7-7-4  0311
3.Němeček RadekKrýsa Daniel584  3021
4.Janoušková NikolaČermák Ladislav-4-7-6  0322
5.Beneš LukášKolínský Michal-2-5-4  0323
6.Klenovec OndřejGruška Pavel878  3033
7.Janoušková NikolaKrýsa Daniel-87-67-32334
8.Beneš LukášČermák Ladislav-3-4-6  0335
9.Klenovec OndřejKolínský Michal10-7-5-10 1336
10.Němeček RadekGruška Pavel243  3046
11.Tichý FilipKrýsa Daniel-7-5-1  0347
12.Klenovec OndřejČermák Ladislav653  3057
13.Němeček RadekKolínský Michal-6958 3167
14.Janoušková NikolaGruška Pavel-3-8-9  0368
15.Klenovec OndřejKrýsa Daniel-10399 3178
16.Němeček RadekČermák Ladislav635  3088
17.Janoušková NikolaKolínský Michal-5-2-2  0389
18.Tichý FilipGruška Pavel-7-3-4  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Němeček Radek40Krýsa Daniel22
Janoušková Nikola04Čermák Ladislav22
Beneš Lukáš02Kolínský Michal31
Klenovec Ondřej31Gruška Pavel22
Tichý Filip02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:28656:593Sportovní klub Zaječí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jarůšek Vladimír
Osička Radovan
 
 
Čížek Ondřej
Černý Mikuláš
 
 
564  3010
2.Létal Dušan
Klein Kamil
 
 
Cvingráf Adam
Kalousová Sandra
 
 
4-5-10333220
3.Jarůšek VladimírČížek Ondřej1087  3030
4.Osička RadovanČerný Mikuláš-811-4-2 1331
5.Létal DušanCvingráf Adam-9-612-4 1332
6.Klein KamilKalousová Sandra542  3042
7.Osička RadovanČížek Ondřej-6-9-7  0343
8.Létal DušanČerný Mikuláš127-89 3153
9.Klein KamilCvingráf Adam112-7-573263
10.Jarůšek VladimírKalousová Sandra7-7-2673273
11.Létal DušanČížek Ondřej-2-5-12  0374
12.Klein KamilČerný Mikuláš4-1155 3184
13.Jarůšek VladimírCvingráf Adam10-8-9-9 1385
14.Osička RadovanKalousová Sandra66-64 3195
15.Klein KamilČížek Ondřej6115  30105
16.Jarůšek VladimírČerný Mikuláš-689-5632115
17.Osička RadovanCvingráf Adam-48-46832125
18.Létal DušanKalousová Sandra596  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jarůšek Vladimír31Čížek Ondřej22
Osička Radovan22Černý Mikuláš13
Létal Dušan22Cvingráf Adam22
Klein Kamil40Kalousová Sandra04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:31593:558nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Zdeněk
Čepera Roman
 
 
Halámek Radek
Halámek Michal
 
 
7-8-73-52301
2.Tomola Vladimír
Kovář Pavel
 
 
Halámek Radek ml.
Nováček Rostislav
 
 
-6628 3111
3.Svoboda ZdeněkHalámek Radek-9-6-5  0312
4.Tomola VladimírHalámek Michal-9-3-9  0313
5.Kovář PavelHalámek Radek ml.-9-58-5 1314
6.Čepera RomanNováček Rostislav373  3024
7.Tomola VladimírHalámek Radek-7-5-4  0325
8.Kovář PavelHalámek Michal-689-9-92326
9.Čepera RomanHalámek Radek ml.594  3036
10.Svoboda ZdeněkNováček Rostislav5-71012 3146
11.Kovář PavelHalámek Radek-738-10103256
12.Čepera RomanHalámek Michal464  3066
13.Svoboda ZdeněkHalámek Radek ml.-65-9-6 1367
14.Tomola VladimírNováček Rostislav447  3077
15.Čepera RomanHalámek Radek1068  3087
16.Svoboda ZdeněkHalámek Michal-4-6-9  0388
17.Tomola VladimírHalámek Radek ml.-12-8-11  0389
18.Kovář PavelNováček Rostislav4712  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Zdeněk13Halámek Radek22
Tomola Vladimír13Halámek Michal31
Kovář Pavel22Halámek Radek ml.31
Čepera Roman40Nováček Rostislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 99, 691 26 Pouzdřany, Sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:3601:284TJ Sokol Pouzdřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Radek
Halámek Michal
 
 
Miklík Pavel ml.
Miklíková Helena
 
 
334  3010
2.Halámek Radek ml.
Geier Jiří
 
 
Šišma Marek
Zítka Lukáš
 
 
554  3020
3.Geier JiříMiklík Pavel ml.568  3030
4.Halámek Radek ml.Miklíková Helena725  3040
5.Halámek RadekŠišma Marek324  3050
6.Halámek MichalZítka Lukáš112  3060
7.Halámek Radek ml.Miklík Pavel ml.5142  3070
8.Halámek RadekMiklíková Helena224  3080
9.Halámek MichalŠišma Marek436  3090
10.Nováček RostislavZítka Lukáš779  30100
11.Halámek RadekMiklík Pavel ml.341  30110
12.Halámek MichalMiklíková Helena246  30120
13.Nováček RostislavŠišma Marek3-5-7-8 13121
14.Halámek Radek ml.Zítka Lukáš989  30131
15.Halámek MichalMiklík Pavel ml.5107  30141
16.Nováček RostislavMiklíková Helena5612  30151
17.Halámek Radek ml.Šišma Marek168  30161
18.Halámek RadekZítka Lukáš151  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Geier Jiří10Miklík Pavel ml.04
Halámek Radek ml.40Miklíková Helena04
Halámek Radek40Šišma Marek13
Halámek Michal40Zítka Lukáš04
Nováček Rostislav21   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov DVrchní
rozhodčí:
Mach Ludvík
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:50458:659TJ Jevišovka-Drnholec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížek Ondřej
Černý Mikuláš
 
 
Svoboda Zdeněk
Čepera Roman
 
 
-38-4-6 1301
2.Kalousová Sandra
Novotný Mikuláš
 
 
Kovář Pavel
Tomola Vladimír
 
 
-9-4-2  0302
3.Čížek OndřejČepera Roman-17-10-6 1303
4.Černý MikulášSvoboda Zdeněk-5-7-9  0304
5.Kalousová SandraTomola Vladimír-6-7-7  0305
6.Novotný MikulášKovář Pavel-2-9-7  0306
7.Černý MikulášČepera Roman-7-6-8  0307
8.Kalousová SandraSvoboda Zdeněk-12-2-8  0308
9.Novotný MikulášTomola Vladimír-2-3-5  0309
10.Čížek OndřejKovář Pavel5-8-7-7 13010
11.Kalousová SandraČepera Roman-3-3-3  03011
12.Novotný MikulášSvoboda Zdeněk-6-11-7  03012
13.Čížek OndřejTomola Vladimír-10-972932112
14.Černý MikulášKovář Pavel-7-6-5  03113
15.Novotný MikulášČepera Roman-1-3-5  03114
16.Čížek OndřejSvoboda Zdeněk48-810 31214
17.Černý MikulášTomola Vladimír8-67-9832314
18.Kalousová SandraKovář Pavel9-8-610-723315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čížek Ondřej22Čepera Roman40
Černý Mikuláš13Svoboda Zdeněk31
Kalousová Sandra04Tomola Vladimír22
Novotný Mikuláš04Kovář Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BVrchní
rozhodčí:
Slabyhoudek Václav
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velké Hostěrádky 215, Sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 13:45 Začátek
utkání
13:45Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1613:51481:677Sportovní klub Zaječí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlach Petr
Krýsa Daniel
 
 
Létal Dušan
Klein Kamil
 
 
5-8108 3110
2.Slabyhoudek Dušan
Matyáš Martin
 
 
Barvíř Tomáš
Jarůšek Vladimír
 
 
13-1-3-8 1311
3.Matyáš MartinLétal Dušan-11-8-5  0312
4.Vlach PetrKlein Kamil-6-9-3  0313
5.Slabyhoudek DušanBarvíř Tomáš-3-8-2  0314
6.Krýsa DanielJarůšek Vladimír-846-8-42315
7.Vlach PetrLétal Dušan-13-6-8  0316
8.Slabyhoudek DušanKlein Kamil-1-5-3  0317
9.Krýsa DanielBarvíř Tomáš-99-9-10 1318
10.Matyáš MartinJarůšek Vladimír-5-5-5  0319
11.Slabyhoudek DušanLétal Dušan-6-6-5  03110
12.Krýsa DanielKlein Kamil-38-7-6 13111
13.Matyáš MartinBarvíř Tomáš-7-7-3  03112
14.Vlach PetrJarůšek Vladimír-6-7-10  03113
15.Krýsa DanielLétal Dušan92-10-9-1223114
16.Matyáš MartinKlein Kamil-7-9-3  03115
17.Vlach PetrBarvíř Tomáš-109-991132215
18.Slabyhoudek DušanJarůšek Vladimír-9-3-3  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matyáš Martin04Létal Dušan40
Vlach Petr13Klein Kamil40
Slabyhoudek Dušan04Barvíř Tomáš31
Krýsa Daniel04Jarůšek Vladimír40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:23556:441TJ Sokol Klobouky u Brna C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knappeová Aneta
Pilát Ondřej
 
 
Němeček Radek
Klenovec Ondřej
 
 
-6-5-6  0301
2.Dostál Daniel
Dostál Dominik
 
 
Beneš Lukáš
Tichý Filip
 
 
242  3011
3.Pilát OndřejNěmeček Radek-3-4-4  0312
4.Dostál DanielKlenovec Ondřej62-5-6-72313
5.Knappeová AnetaBeneš Lukáš416  3023
6.Dostál DominikTichý Filip1345  3033
7.Dostál DanielNěmeček Radek-8-9-4  0334
8.Knappeová AnetaKlenovec Ondřej11910  3044
9.Dostál DominikBeneš Lukáš522  3054
10.Pilát OndřejTichý Filip356  3064
11.Knappeová AnetaNěmeček Radek-8-93-9 1365
12.Dostál DominikKlenovec Ondřej-5-9-6  0366
13.Pilát OndřejBeneš Lukáš542  3076
14.Dostál DanielTichý Filip244  3086
15.Dostál DominikNěmeček Radek-4-5-11  0387
16.Pilát OndřejKlenovec Ondřej-4-8810133297
17.Dostál DanielBeneš Lukáš127  30107
18.Knappeová AnetaTichý Filip3412  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pilát Ondřej31Němeček Radek40
Dostál Daniel22Klenovec Ondřej22
Knappeová Aneta31Beneš Lukáš04
Dostál Dominik22Tichý Filip04
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CVrchní
rozhodčí:
Košuličová Veronika
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:19521:417TJ Sokol Brumovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunický Antonín
Valný Vladimír
 
 
Němeček Radek
Klenovec Ondřej
 
 
-85710 3110
2.Polák Milan
Weiss Lukáš
 
 
Tichý Filip
Beneš Lukáš
 
 
277  3020
3.Weiss LukášNěmeček Radek-511-6-8 1321
4.Polák MilanKlenovec Ondřej959  3031
5.Polách JanTichý Filip353  3041
6.Jakubčík IvoBeneš Lukáš-6-11-10  0342
7.Polák MilanNěmeček Radek-9-8-4  0343
8.Polách JanKlenovec Ondřej493  3053
9.Jakubčík IvoTichý Filip-3-7-6  0354
10.Weiss LukášBeneš Lukáš537  3064
11.Polách JanNěmeček Radek754  3074
12.Jakubčík IvoKlenovec Ondřej-1-2-3  0375
13.Weiss LukášTichý Filip574  3085
14.Polák MilanBeneš Lukáš314  3095
15.Jakubčík IvoNěmeček Radek-3-2-2  0396
16.Weiss LukášKlenovec Ondřej21510  30106
17.Polák MilanTichý Filip553  30116
18.Polách JanBeneš Lukáš146  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Weiss Lukáš31Němeček Radek31
Polák Milan31Klenovec Ondřej13
Polách Jan40Tichý Filip13
Jakubčík Ivo04Beneš Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:17667:528TJ Sokol Klobouky u Brna C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klímek Ondřej
Dostál Daniel
 
 
Klein Kamil
Jarůšek Vladimír
 
 
6106  3010
2.Pilát Ondřej
Dostál Dominik
 
 
Barvíř Tomáš
Létal Dušan
 
 
13-910-1193220
3.Pilát OndřejKlein Kamil-8-9-5  0321
4.Klímek OndřejJarůšek Vladimír799  3031
5.Dostál DanielBarvíř Tomáš-797-363241
6.Dostál DominikLétal Dušan-959-9-12342
7.Klímek OndřejKlein Kamil466  3052
8.Dostál DanielJarůšek Vladimír6113  3062
9.Dostál DominikBarvíř Tomáš9104  3072
10.Blažek PetrLétal Dušan2-1048 3182
11.Dostál DanielKlein Kamil211-9-9-52383
12.Dostál DominikJarůšek Vladimír989  3093
13.Blažek PetrBarvíř Tomáš675  30103
14.Klímek OndřejLétal Dušan543  30113
15.Dostál DominikKlein Kamil7-9-8-13 13114
16.Blažek PetrJarůšek Vladimír8412  30124
17.Klímek OndřejBarvíř Tomáš878  30134
18.Dostál DanielLétal Dušan5117  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pilát Ondřej01Klein Kamil31
Klímek Ondřej40Jarůšek Vladimír04
Dostál Daniel31Barvíř Tomáš04
Dostál Dominik22Létal Dušan13
Blažek Petr30   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BVrchní
rozhodčí:
Libenský Svatoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velké Hostěrádky 215, Sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:40639:687TJ Jevišovka-Drnholec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolínský Michal
Gruška Pavel
 
 
Tomolová Anna
Čepera Roman
 
 
-2-5-8  0301
2.Krýsa Daniel
Vlach Petr
 
 
Tomola Vladimír
Svoboda Zdeněk
 
 
-910-613103211
3.Gruška PavelTomolová Anna599  3021
4.Kolínský MichalČepera Roman-1111-7-11 1322
5.Krýsa DanielTomola Vladimír-79612 3132
6.Vlach PetrSvoboda Zdeněk-96-105-52333
7.Kolínský MichalTomolová Anna-9-49-4 1334
8.Krýsa DanielČepera Roman-7-3-9  0335
9.Vlach PetrTomola Vladimír-4-78753245
10.Gruška PavelSvoboda Zdeněk2-89-13-82346
11.Krýsa DanielTomolová Anna-54-8-8 1347
12.Vlach PetrČepera Roman-9-8-7  0348
13.Gruška PavelTomola Vladimír-8939 3158
14.Kolínský MichalSvoboda Zdeněk79-87 3168
15.Vlach PetrTomolová Anna9108  3078
16.Gruška PavelČepera Roman-7-8-5  0379
17.Kolínský MichalTomola Vladimír710-10-8-923710
18.Krýsa DanielSvoboda Zdeněk-7-8-7  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gruška Pavel22Tomolová Anna22
Kolínský Michal13Čepera Roman40
Krýsa Daniel13Tomola Vladimír13
Vlach Petr22Svoboda Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov DVrchní
rozhodčí:
Mikulinec Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:20612:478STP Mikulov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížek Ondřej
Černý Mikuláš
 
 
Šišma Ondřej
Šišma Marek
 
 
5-689 3110
2.Kalousová Sandra
Cvingráf Adam
 
 
Zítka Lukáš
Miklík Pavel ml.
 
 
387  3020
3.Čížek OndřejŠišma Marek464  3030
4.Cvingráf AdamŠišma Ondřej1259  3040
5.Černý MikulášZítka Lukáš591  3050
6.Kalousová SandraMiklík Pavel ml.-65-7563260
7.Cvingráf AdamŠišma Marek845  3070
8.Černý Mikulᚊišma Ondřej-6866 3180
9.Kalousová SandraZítka Lukáš874  3090
10.Čížek OndřejMiklík Pavel ml.540  30100
11.Novotný Mikulᚊišma Marek-9-4-5  03101
12.Kalousová SandraŠišma Ondřej-8-6-7  03102
13.Čížek OndřejZítka Lukáš526  30112
14.Cvingráf AdamMiklík Pavel ml.1065  30122
15.Kalousová SandraŠišma Marek-668-7-623123
16.Čížek OndřejŠišma Ondřej8-87-9-523124
17.Cvingráf AdamZítka Lukáš-8865 31134
18.Novotný MikulášMiklík Pavel ml.-9-4-9  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čížek Ondřej31Šišma Marek22
Cvingráf Adam40Šišma Ondřej22
Černý Mikuláš20Zítka Lukáš04
Kalousová Sandra22Miklík Pavel ml.13
Novotný Mikuláš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 99, 691 26 Pouzdřany, Sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:39476:501TJ Sokol Lanžhot D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Radek
Halámek Michal
 
 
Polášek Michal
Pfeffer Milan
 
 
-8-99-6 1301
2.Halámek Radek ml.
Nováček Rostislav
 
 
Bartošek František
 
 
WO    3011
3.Halámek RadekPolášek Michal-3-37-5 1312
4.Halámek MichalPfeffer Milan10-4-4-3 1313
5.Halámek Radek ml.Bartošek František-5-678-52314
6.Nováček RostislavWO    3024
7.Halámek MichalPolášek Michal96-9-8-72325
8.Halámek Radek ml.Pfeffer Milan-4-5-7  0326
9.Nováček RostislavBartošek František-4-8-7  0327
10.Halámek RadekWO    3037
11.Halámek Radek ml.Polášek Michal-48-6-8 1338
12.Nováček RostislavPfeffer Milan-1-1-1  0339
13.Halámek RadekBartošek František-4-5-9  03310
14.Halámek MichalWO    30410
15.Nováček RostislavPolášek Michal-48-5-8 13411
16.Halámek RadekPfeffer Milan-7-4-7  03412
17.Halámek MichalBartošek František-5-5-7  03413
18.Halámek Radek ml.WO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Halámek Radek03Polášek Michal40
Halámek Michal03Pfeffer Milan40
Halámek Radek ml.03Bartošek František40
Nováček Rostislav03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1712:53424:682TJ Sokol Velké Hostěrádky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zítka Lukáš
Miklík Pavel ml.
 
 
Krýsa Daniel
Vlach Petr
 
 
-98-79-92301
2.Šišma Ondřej
Šišma Marek
 
 
Kolínský Michal
Gruška Pavel
 
 
-7-2-2  0302
3.Šišma MarekKrýsa Daniel-6-10-10  0303
4.Miklík Pavel ml.Vlach Petr-69-9-8 1304
5.Šišma OndřejKolínský Michal-5-4-4  0305
6.Zítka LukášGruška Pavel-1-1-5  0306
7.Miklík Pavel ml.Krýsa Daniel-4-89-7 1307
8.Šišma OndřejVlach Petr-7-7-10  0308
9.Zítka LukášKolínský Michal-4-47-2 1309
10.Šišma MarekGruška Pavel-6-6-4  03010
11.Šišma OndřejKrýsa Daniel58-8-3932110
12.Zítka LukášVlach Petr-6-3-4  03111
13.Šišma MarekKolínský Michal-4-58-6 13112
14.Miklík Pavel ml.Gruška Pavel-59-6-5 13113
15.Zítka LukášKrýsa Daniel-2-6-5  03114
16.Šišma MarekVlach Petr-35-6-9 13115
17.Miklík Pavel ml.Kolínský Michal-4-6-8  03116
18.Šišma OndřejGruška Pavel-6-210-5 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šišma Marek04Krýsa Daniel31
Miklík Pavel ml.04Vlach Petr40
Šišma Ondřej13Kolínský Michal40
Zítka Lukáš04Gruška Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:40485:581TJ Sokol Klobouky u Brna C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Zdeněk
Tomola Vladimír
 
 
Klímek Ondřej
Dostál Dominik
 
 
-10-3-2  0301
2.Tomolová Anna
Čepera Roman
 
 
Lesovský Tadeáš
Dostál Daniel
 
 
479  3011
3.Svoboda ZdeněkKlímek Ondřej-5-5-2  0312
4.Tomolová AnnaDostál Dominik45-88 3122
5.Tomola VladimírDostál Daniel-8-14-8  0323
6.Čepera RomanLesovský Tadeáš526  3033
7.Tomolová AnnaKlímek Ondřej-8-3-5  0334
8.Tomola VladimírDostál Dominik-68-6-7 1335
9.Čepera RomanDostál Daniel596  3045
10.Svoboda ZdeněkLesovský Tadeáš-4-9-11  0346
11.Tomola VladimírKlímek Ondřej-6-9-9  0347
12.Čepera RomanDostál Dominik596  3057
13.Svoboda ZdeněkDostál Daniel12-17-6-72358
14.Tomolová AnnaLesovský Tadeáš-644-7-52359
15.Čepera RomanKlímek Ondřej-7-4-8  03510
16.Svoboda ZdeněkDostál Dominik-9-5-5  0