Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 5 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub ZaječíVrchní
rozhodčí:
Hasilík Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KobylíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:100:3092:330TJ Sokol Kobylí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štourač Jan
Krčka Dalibor
 
 
Hoch Vítek
Mrázek Petr
 
 
-2-3-1  0301
2.Janoušková KateřinaHoch Vítek-6-5-3  0302
3.Štourač JanMrázek Petr-1-3-5  0303
4.Krčka DaliborMiklík Pavel ml.-1-2-2  0304
5.Štourač JanHoch Vítek-1-2-3  0305
6.Janoušková KateřinaMiklík Pavel ml.-4-5-7  0306
7.Krčka DaliborMrázek Petr-1-5-2  0307
8.Štourač JanMiklík Pavel ml.-6-6-2  0308
9.Krčka DaliborHoch Vítek-1-2-1  0309
10.Janoušková KateřinaMrázek Petr-3-4-3  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Janoušková Kateřina03Hoch Vítek30
Štourač Jan03Mrázek Petr30
Krčka Dalibor03Miklík Pavel ml.30



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 5 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u BrnaVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RakviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 17:45 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2349:201TJ Sokol Klobouky u Brna

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Dominik
Dostál Daniel
 
 
Pohanka Vojtěch
Krásný Matěj
 
 
796  3010
2.Dostál DanielVašek Václav274  3020
3.Dostál DominikPohanka Vojtěch-1029-543230
4.Pilát OndřejKrásný Matěj259  3040
5.Dostál DominikVašek Václav435  3050
6.Dostál DanielKrásný Matěj444  3060
7.Pilát OndřejPohanka Vojtěch999  3070
8.Dostál DominikKrásný Matěj7512  3080
9.Pilát OndřejVašek Václav4106  3090
10.Dostál DanielPohanka Vojtěch665  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dostál Daniel30Vašek Václav03
Dostál Dominik30Pohanka Vojtěch03
Pilát Ondřej30Krásný Matěj03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 5 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PouzdřanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 99, 691 26 Pouzdřany, Sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:14334:289TJ Sokol Pouzdřany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Michal
Geier Josef
 
 
Maděryč Milan
Salajka Michal
 
 
-898-2103210
2.Geier DavidMaděryč Milan-1-4-9  0311
3.Halámek MichalSalajka Michal-9567 3121
4.Geier JosefKulhavý Vojtěch542  3031
5.Halámek MichalMaděryč Milan5-6815 3141
6.Geier DavidKulhavý Vojtěch531  3051
7.Geier JosefSalajka Michal-96107 3161
8.Halámek MichalKulhavý Vojtěch403  3071
9.Geier JosefMaděryč Milan-8-4-0  0372
10.Geier DavidSalajka Michal-610-11-6 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Geier David12Maděryč Milan21
Halámek Michal30Salajka Michal12
Geier Josef21Kulhavý Vojtěch03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 5 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT NěmčičkyVrchní
rozhodčí:
Hyclová Pavlína
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-DrnholecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:11312:223TJ SPORT Němčičky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hádlík Martin
Vala Filip
 
 
Mikulík Jan
Bergman Vladimír
 
 
9-675 3110
2.Hádlíková JitkaLukáčová Lucie353  3020
3.Vala FilipMikulík Jan-87-6-7 1321
4.Hádlík MartinBergman Vladimír431  3031
5.Vala FilipLukáčová Lucie322  3041
6.Ovesná JanaBergman Vladimír-6593 3151
7.Hádlík MartinMikulík Jan-6-111-7 1352
8.Vala FilipBergman Vladimír351  3062
9.Hádlík MartinLukáčová Lucie461  3072
10.Ovesná JanaMikulík Jan-1-2-7  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hádlíková Jitka10Lukáčová Lucie03
Vala Filip21Mikulík Jan30
Hádlík Martin21Bergman Vladimír03
Ovesná Jana11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 5 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov-HrušovanyVrchní
rozhodčí:
Mikulinec Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VranoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Litobratřická 1078 Hrušovany nad Jevišovkou, Sportovní hala Hrušovany nad JevišovkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:8333:219STP Mikulov-Hrušovany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borovička Daniel
Cvingráf Adam
 
 
Mazuch Michal
Klimeš Ivan
 
 
1144  3010
2.Borovička DanielKlimeš Ivan037  3020
3.Cvingráf AdamStejskal Martin426  3030
4.Vavřina JanMazuch Michal-67-6-9 1331
5.Cvingráf AdamKlimeš Ivan357  3041
6.Borovička DanielMazuch Michal1284  3051
7.Vavřina JanStejskal Martin104-83 3161
8.Cvingráf AdamMazuch Michal6-873 3171
9.Vavřina JanKlimeš Ivan263  3081
10.Vavřinová TerezieStejskal Martin-5-7-3  0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Borovička Daniel20Klimeš Ivan03
Cvingráf Adam30Stejskal Martin12
Vavřina Jan21Mazuch Michal12
Vavřinová Terezie01   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 5 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov-ŠampioniVrchní
rozhodčí:
Mikulinec Roman
HOSTUJÍCÍ:MSK BřeclavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30179:353MSK Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulinec Matěj
Mikulincová Stela
 
 
Beneš Lukáš
Garčicová Karolína
 
 
-9-5-2  0301
2.Minařík DavidKlenovec Ondřej-3-2-4  0302
3.Mikulincová StelaBeneš Lukáš-6-7-7  0303
4.Kalous JakubNěmeček Radek-1-6-3  0304
5.Mikulincová StelaKlenovec Ondřej-1-2-1  0305
6.Minařík DavidNěmeček Radek-1-4-7  0306
7.Kalous JakubBeneš Lukáš-5-9-13  0307
8.Langová KateřinaNěmeček Radek-7-2-8  0308
9.Kalous JakubKlenovec Ondřej-3-9-6  0309
10.Minařík DavidGarčicová Karolína-1198-5-823010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Minařík David03Klenovec Ondřej30
Mikulincová Stela02Beneš Lukáš20
Kalous Jakub03Němeček Radek30
Langová Kateřina01Garčicová Karolína10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS