Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KobylíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:100:30110:331TJ Sokol Kobylí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spevár Ondřej
Petrla Vladimír
 
 
Matějovič David
Mrázek Petr
 
 
-0-2-5  0301
2.Šťastný AlanMatějovič David-0-1-4  0302
3.Spevár OndřejŠišma Ondřej-4-5-8  0303
4.Petrla VladimírMrázek Petr-5-5-5  0304
5.Spevár OndřejMatějovič David-2-1-5  0305
6.Šťastný AlanŠišma Marek-3-2-3  0306
7.Petrla VladimírŠišma Ondřej-4-4-10  0307
8.Spevár OndřejŠišma Marek-1-5-5  0308
9.Petrla VladimírMatějovič David-1-3-3  0309
10.Šťastný AlanŠišma Ondřej-3-6-5  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šťastný Alan03Matějovič David30
Spevár Ondřej03Šišma Ondřej30
Petrla Vladimír03Mrázek Petr10
   Šišma Marek20



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RakviceVrchní
rozhodčí:
Straka Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-DrnholecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:8350:211TJ Sokol Rakvice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pohanka Vojtěch
Vašek Václav
 
 
Mikulík Jan
Lukáčová Klára
 
 
445  3010
2.Krásný MatějTrněná Laura422  3020
3.Vašek VáclavMikulík Jan-13-88-9 1321
4.Pohanka VojtěchLukáčová Klára833  3031
5.Vašek VáclavTrněná Laura448  3041
6.Krásný MatějLukáčová Klára242  3051
7.Pohanka VojtěchMikulík Jan79-6-753261
8.Vašek VáclavLukáčová Klára263  3071
9.Pohanka VojtěchTrněná Laura456  3081
10.Krásný MatějMikulík Jan-65-7-8 1382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Krásný Matěj21Trněná Laura03
Vašek Václav21Mikulík Jan21
Pohanka Vojtěch30Lukáčová Klára03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub ZaječíVrchní
rozhodčí:
Hasilík Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VranoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:101:30155:339TJ Sokol Vranovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štourač Jan
Moravec Vojtěch
 
 
Mazuch Michal
Furch Jan
 
 
-5-3-2  0301
2.Štourač JanFurch Jan-1-1-5  0302
3.Moravec VojtěchBeneš Jakub-78-7-9 1303
4.Krčka DaliborMazuch Michal-7-4-7  0304
5.Moravec VojtěchFurch Jan-2-3-5  0305
6.Štourač JanMazuch Michal-4-6-3  0306
7.Krčka DaliborBeneš Jakub-2-3-4  0307
8.Moravec VojtěchMazuch Michal-10-3-7  0308
9.Janoušková KateřinaFurch Jan-2-4-4  0309
10.Štourač JanStejskal Martin-9-7-8  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Štourač Jan03Furch Jan30
Moravec Vojtěch03Beneš Jakub20
Krčka Dalibor02Mazuch Michal30
Janoušková Kateřina01Stejskal Martin10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u BrnaVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel
HOSTUJÍCÍ:MSK BřeclavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 17:45 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:19276:306MSK Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubík Jiří
Dostál Dominik
 
 
Koberová Klára
Němeček Radek
 
 
-59129 3110
2.Dostál DominikNěmeček Radek-7-4-5  0311
3.Šubík JiříKoberová Klára174  3021
4.Dostál DanielManěk Marek-9-25-2 1322
5.Šubík JiříNěmeček Radek954  3032
6.Dostál DominikManěk Marek-7-7-7  0333
7.Dostál DanielKoberová Klára-6-6-5  0334
8.Šubík JiříManěk Marek664  3044
9.Dostál DanielNěmeček Radek8-9-3-10 1345
10.Dostál DominikKoberová Klára-5-77-2 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dostál Dominik03Němeček Radek21
Šubík Jiří30Koberová Klára21
Dostál Daniel03Maněk Marek21
Bez Připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PouzdřanyVrchní
rozhodčí:
Halámek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov-ŠampioniRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 99, 691 26 Pouzdřany, Sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:9357:257TJ Sokol Pouzdřany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Michal
Geier Josef
 
 
Mikulinec Matěj
Šedivý Viktor
 
 
-98510 3110
2.Halámek MichalMikulinec Matěj228  3020
3.Geier JosefŠedivý Viktor4-4118 3130
4.Geier DavidNovotný Mikuláš8-885 3140
5.Geier JosefMikulinec Matěj10-87-8-92341
6.Halámek MichalNovotný Mikuláš228  3051
7.Geier DavidLangová Kateřina6610  3061
8.Geier JosefNovotný Mikuláš2106  3071
9.Geier DavidMikulinec Matěj-6-4-9  0372
10.Halámek MichalLangová Kateřina442  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Halámek Michal30Mikulinec Matěj21
Geier Josef21Šedivý Viktor01
Geier David21Novotný Mikuláš03
   Langová Kateřina02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT NěmčičkyVrchní
rozhodčí:
Hyclová Pavlína
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov-HrušovanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:711:24247:343STP Mikulov-Hrušovany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hádlík Martin
Ovesná Jana
 
 
Borovička Daniel
Vavřina Jan
 
 
-6-5-7  0301
2.Ovesná JanaBorovička Daniel-1-1-3  0302
3.Hádlíková JitkaVavřina Jan-8-2-10  0303
4.Hádlík MartinVavřinová Terezie538  3013
5.Hádlíková JitkaBorovička Daniel-1-2-1  0314
6.Ovesná JanaVavřinová Terezie-7137-843224
7.Hádlík MartinVavřina Jan-87-710-102325
8.Hádlíková JitkaVavřinová Terezie11-836 3135
9.Hádlík MartinBorovička Daniel-4-1-1  0336
10.Ovesná JanaVavřina Jan-8-5-5  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ovesná Jana12Borovička Daniel30
Hádlíková Jitka12Vavřina Jan30
Hádlík Martin12Vavřinová Terezie03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KobylíVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov-HrušovanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okres - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:11309:233TJ Sokol Kobylí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoch Vítek
Mrázek Petr
 
 
Borovička Daniel
Vavřina Jan
 
 
447  3010
2.Hoch VítekBorovička Daniel1355  3020
3.Šišma MarekVavřina Jan-7-8106103230
4.Matějovič DavidVavřinová Terezie311  3040
5.Šišma MarekBorovička Daniel-6-2-3  0341
6.Šišma OndřejVavřinová Terezie735  3051
7.Matějovič DavidVavřina Jan444  3061
8.Šišma MarekVavřinová Terezie826  3071
9.Matějovič DavidBorovička Daniel-8-6-7  0372
10.Šišma OndřejVavřina Jan-9-8-8  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hoch Vítek10Borovička Daniel21
Šišma Marek21Vavřina Jan12
Matějovič David21Vavřinová Terezie03
Šišma Ondřej11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov-ŠampioniVrchní
rozhodčí:
Mikulinec Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT NěmčičkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:13375:293STP Mikulov-Šampioni

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalousová Sandra
Mikulinec Matěj
 
 
Ovesná Jana
Hádlíková Jitka
 
 
373  3010
2.Kalousová SandraHádlík Martin8-988 3120
3.Kalous JakubHádlíková Jitka-7-3-8  0321
4.Mikulincová StelaOvesný Marek662  3031
5.Kalous JakubHádlík Martin-86-6-4 1332
6.Kalousová SandraOvesný Marek545  3042
7.Mikulincová StelaHádlíková Jitka-126-8163252
8.Kalous JakubOvesná Jana6-910-963262
9.Mikulinec MatějHádlík Martin99-8-873272
10.Kalousová SandraHádlíková Jitka736  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kalousová Sandra30Hádlík Martin12
Kalous Jakub12Hádlíková Jitka12
Mikulincová Stela20Ovesný Marek02
Mikulinec Matěj10Ovesná Jana01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:MSK BřeclavVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PouzdřanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
18:49Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1339:111MSK Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Lukáš
Tichý Filip
 
 
Křížek Tomáš
Matýska David
 
 
471  3010
2.Tichý FilipKřížek Tomáš-9473 3120
3.Koberová KláraMatýska David251  3030
4.Němeček RadekHalámek Michal221  3040
5.Koberová KláraKřížek Tomáš353  3050
6.Maněk MarekHalámek Michal354  3060
7.Němeček RadekMatýska David412  3070
8.Koberová KláraHalámek Michal438  3080
9.Němeček RadekKřížek Tomáš261  3090
10.Maněk MarekMatýska David214  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tichý Filip10Křížek Tomáš03
Koberová Klára30Matýska David03
Němeček Radek30Halámek Michal03
Maněk Marek20   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VranoviceVrchní
rozhodčí:
Goliáš Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u BrnaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573 , 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:101:30146:334TJ Sokol Klobouky u Brna

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mazuch Michal
Furch Jan
 
 
Dostál Dominik
Dostál Daniel
 
 
-8-2-3  0301
2.Beneš JakubPilát Ondřej-6-1-10  0302
3.Furch JanDostál Daniel-1-3-1  0303
4.Mazuch MichalDostál Dominik-2-5-7  0304
5.Furch JanPilát Ondřej-1-4-10  0305
6.Beneš JakubDostál Dominik-1-2-5  0306
7.Mazuch MichalDostál Daniel-5-9-6  0307
8.Furch JanDostál Dominik-2-6-1  0308
9.Mazuch MichalPilát Ondřej-92-5-9 1309
10.Beneš JakubDostál Daniel-1-4-6  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Beneš Jakub03Pilát Ondřej30
Furch Jan03Dostál Daniel30
Mazuch Michal03Dostál Dominik30



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-DrnholecVrchní
rozhodčí:
Svoboda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub ZaječíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jevišovka - 163d, Nádražní 9, 691 83 JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:17Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:14311:299TJ Jevišovka-Drnholec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukáčová Klára
Feilhauerová Veronika
 
 
Štourač Jan
Krčka Dalibor
 
 
-6-3-8  0301
2.Lukáčová KláraŠtourač Jan6105  3011
3.Feilhauerová VeronikaKrčka Dalibor9-7-2763221
4.Bergman VladimírJanoušková Kateřina3811  3031
5.Feilhauerová VeronikaŠtourač Jan-5-4-12  0332
6.Lukáčová KláraJanoušková Kateřina382  3042
7.Bergman VladimírKrčka Dalibor-136-4-6 1343
8.Feilhauerová VeronikaJanoušková Kateřina4138  3053
9.Bergman VladimírŠtourač Jan-7-13-4  0354
10.Lukáčová KláraKrčka Dalibor9106  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lukáčová Klára30Štourač Jan21
Feilhauerová Veronika21Krčka Dalibor12
Bergman Vladimír12Janoušková Kateřina03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RakviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:15358:274TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spevár Ondřej
Petrla Vladimír
 
 
Pohanka Vojtěch
Vašek Václav
 
 
-75912 3110
2.Spevár OndřejPohanka Vojtěch8-96-883220
3.Petrla VladimírVašek Václav-9984 3130
4.Šťastný AlanWO    3040
5.Petrla VladimírPohanka Vojtěch-8-88-8 1341
6.Spevár OndřejWO    3051
7.Šťastný AlanVašek Václav-7-7-3  0352
8.Petrla VladimírWO    3062
9.Šťastný AlanPohanka Vojtěch-6-7-6  0363
10.Spevár OndřejVašek Václav12-611-993273

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Spevár Ondřej20Pohanka Vojtěch21
Petrla Vladimír11Vašek Václav12
Šťastný Alan02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 3 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RakviceVrchní
rozhodčí:
Straka Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KobylíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:99:29206:377TJ Sokol Kobylí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašek Václav
Krásný Matěj
 
 
Hoch Vítek
Šišma Ondřej
 
 
-5-3-7  0301
2.Vašek VáclavHoch Vítek-1-1-1  0302
3.Krásný MatějMrázek Petr6-6-6-7 1303
4.Šišma MarekWO    0304
5.Krásný MatějŠišma Ondřej8-6-10-1 1305
6.Vašek VáclavŠišma Marek-8-65763215
7.Mrázek PetrWO    0316
8.Krásný MatějŠišma Marek4-6-106-52317
9.Šišma OndřejWO    0318
10.Vašek VáclavMrázek Petr-768-5-62319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vašek Václav12Hoch Vítek10
Krásný Matěj03Mrázek Petr20
   Šišma Marek11
   Šišma Ondřej10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 3 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub ZaječíVrchní
rozhodčí:
Hasilík Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30151:347TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Vojtěch
Štourač Jan
 
 
Petrla Zbyněk
Petrla Vladimír
 
 
-5-6-6  0301
2.Moravec VojtěchPetrla Zbyněk-3-2-3  0302
3.Janoušková KateřinaPetrla Vladimír-0-1-3  0303
4.Štourač JanŠťastný Alan-9-68-5 1304
5.Janoušková KateřinaPetrla Zbyněk-2-1-2  0305
6.Moravec VojtěchŠťastný Alan-5-59-5 1306
7.Štourač JanPetrla Vladimír-9-1-0  0307
8.Janoušková KateřinaŠťastný Alan-7-7-2  0308
9.Štourač JanPetrla Zbyněk-6-5-5  0309
10.Moravec VojtěchPetrla Vladimír-4-6-8  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Moravec Vojtěch03Petrla Zbyněk30
Janoušková Kateřina03Petrla Vladimír30
Štourač Jan03Šťastný Alan30



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 3 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u BrnaVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-DrnholecRozhodčí:Knappeová Aneta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:Pilát Ondřej
Datum dle rozpisu25. 10. 2017 17:45 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1340:125TJ Sokol Klobouky u Brna

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knappeová Aneta
Pilátová Lucie
 
 
Bergman Vladimír
Lukáč Denis
 
 
115  3010
2.Pilátová LucieMikulík Jan985  3020
3.Knappeová AnetaBergman Vladimír111  3030
4.Pilát OndřejLukáč Denis212  3040
5.Knappeová AnetaMikulík Jan753  3050
6.Huták OndřejLukáč Denis693  3060
7.Pilát OndřejBergman Vladimír233  3070
8.Knappeová AnetaLukáč Denis221  3080
9.Pilát OndřejMikulík Jan-10466 3190
10.Huták OndřejBergman Vladimír383  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pilátová Lucie10Mikulík Jan03
Knappeová Aneta30Bergman Vladimír03
Pilát Ondřej30Lukáč Denis03
Huták Ondřej20   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 3 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PouzdřanyVrchní
rozhodčí:
Halámek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VranoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 99, 691 26 Pouzdřany, Sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:23333:368TJ Sokol Vranovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Geier Josef
Geier David
 
 
Furch Jan
Mazuch Michal
 
 
-7-357-72301
2.Geier DavidMazuch Michal9-5-1-7 1302
3.Geier JosefFurch Jan-910104 3112
4.Křížek TomášStejskal Martin3-9-77-72313
5.Geier JosefMazuch Michal9-94-9113223
6.Geier DavidStejskal Martin58-4-973233
7.Křížek TomášFurch Jan-3-2-1  0334
8.Geier JosefKlimeš Ivan466  3044
9.Křížek TomášMazuch Michal-4-8-9  0345
10.Geier DavidFurch Jan-7-6-9  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Geier David12Mazuch Michal21
Geier Josef30Furch Jan21
Křížek Tomáš03Stejskal Martin11
   Klimeš Ivan01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 3 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT NěmčičkyVrchní
rozhodčí:
Hyclová Pavlína
HOSTUJÍCÍ:MSK BřeclavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30162:350MSK Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hádlík Martin
Ovesný Marek
 
 
Maněk Marek
Beneš Lukáš
 
 
-3-5-7  0301
2.Hádlíková JitkaKoberová Klára-1-5-4  0302
3.Hádlík MartinBeneš Lukáš-10-9710-82303
4.Ovesný MarekManěk Marek-4-3-1  0304
5.Hádlík MartinKoberová Klára-2-3-4  0305
6.Hádlíková JitkaManěk Marek-3-1-5  0306
7.Ovesná JanaBeneš Lukáš-6-5-6  0307
8.Hádlík MartinManěk Marek-2-4-2  0308
9.Ovesná JanaKoberová Klára-3-5-3  0309
10.Hádlíková JitkaBeneš Lukáš-11-9-5  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hádlíková Jitka03Koberová Klára30
Hádlík Martin03Beneš Lukáš30
Ovesný Marek01Maněk Marek30
Ovesná Jana02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 3 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov-HrušovanyVrchní
rozhodčí:
Mikulinec Roman
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov-ŠampioniRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Litobratřická 1078 Hrušovany nad Jevišovkou, Sportovní hala Hrušovany nad JevišovkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:11338:266STP Mikulov-Hrušovany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borovička Daniel
Cvingráf Adam
 
 
Huserek Lukáš
Mikulinec Matěj
 
 
6113  3010
2.Cvingráf AdamLangová Kateřina246  3020
3.Vavřina JanMikulincová Stela323  3030
4.Vavřinová TerezieHuserek Lukáš-4-8-6  0331
5.Vavřina JanLangová Kateřina286  3041
6.Borovička DanielHuserek Lukáš8910  3051
7.Vavřinová TerezieMikulincová Stela8-8-8-6 1352
8.Vavřina JanHuserek Lukáš10-9-29-62353
9.Vavřinová TerezieLangová Kateřina-88-5443263
10.Borovička DanielMikulincová Stela568  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Cvingráf Adam10Langová Kateřina03
Vavřina Jan21Mikulincová Stela12
Vavřinová Terezie12Huserek Lukáš21
Borovička Daniel20   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 4 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KobylíVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov-ŠampioniRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okres - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:5345:188TJ Sokol Kobylí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoch Vítek
Mrázek Petr
 
 
Mikulinec Matěj
Langová Kateřina
 
 
132  3010
2.Šišma MarekMikulinec Matěj-7-610-10 1311
3.Mrázek PetrLangová Kateřina534  3021
4.Šišma OndřejKalous Jakub165  3031
5.Mrázek PetrMikulinec Matěj556  3041
6.Šišma MarekKalous Jakub565  3051
7.Šišma OndřejLangová Kateřina252  3061
8.Mrázek PetrKalous Jakub445  3071
9.Šišma OndřejMikulinec Matěj58-7-653281
10.Šišma MarekLangová Kateřina767  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šišma Marek21Mikulinec Matěj12
Mrázek Petr30Langová Kateřina03
Šišma Ondřej30Kalous Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 4 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:MSK BřeclavVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov-HrušovanyRozhodčí:Němeček Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Janoušek Radek
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
19:04Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:5342:241MSK Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koberová Klára
Němeček Radek
 
 
Borovička Daniel
Cvingráf Adam
 
 
298  3010
2.Klenovec OndřejBorovička Daniel-9-9-7  0311
3.Maněk MarekCvingráf Adam877  3021
4.Němeček RadekVavřina Jan415  3031
5.Maněk MarekBorovička Daniel1468  3041
6.Klenovec OndřejVavřina Jan996  3051
7.Němeček RadekCvingráf Adam57-108 3161
8.Koberová KláraVavřina Jan198  3071
9.Němeček RadekBorovička Daniel8610  3081
10.Klenovec OndřejCvingráf Adam48-48 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Klenovec Ondřej21Borovička Daniel12
Maněk Marek20Cvingráf Adam03
Němeček Radek30Vavřina Jan03
Koberová Klára10   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 4 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VranoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT NěmčičkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573 , 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:6378:242TJ Sokol Vranovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mazuch Michal
Furch Jan
 
 
Hádlíková Jitka
Ovesná Jana
 
 
597  3010
2.Mazuch MichalHádlík Martin486  3020
3.Furch JanHádlíková Jitka643  3030
4.Beneš JakubOvesná Jana4610  3040
5.Furch JanHádlík Martin33-99 3150
6.Mazuch MichalOvesná Jana843  3060
7.Beneš JakubHádlíková Jitka8-10810 3170
8.Furch JanOvesná Jana474  3080
9.Beneš JakubHádlík Martin-1154-8-92381
10.Mazuch MichalHádlíková Jitka8-8211 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mazuch Michal30Hádlík Martin12
Furch Jan30Hádlíková Jitka03
Beneš Jakub21Ovesná Jana03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 4 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-DrnholecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PouzdřanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jevišovka - 163d, Nádražní 9, 691 83 JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:89:24202:322TJ Sokol Pouzdřany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulík Jan
Lukáčová Klára
 
 
Halámek Michal
Geier Josef
 
 
-3-6-8  0301
2.Lukáčová KláraHalámek Michal-3-3-1  0302
3.Mikulík JanGeier Josef1042  3012
4.Feilhauerová VeronikaGeier David-4-6-1  0313
5.Mikulík JanHalámek Michal-35-9-6 1314
6.Lukáčová KláraGeier David-9-2-4  0315
7.Feilhauerová VeronikaGeier Josef-7-2911-32316
8.Mikulík JanGeier David575  3026
9.Feilhauerová VeronikaHalámek Michal-1-0-1  0327
10.Lukáčová KláraGeier Josef-5-9-4  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lukáčová Klára03Halámek Michal30
Mikulík Jan21Geier Josef21
Feilhauerová Veronika03Geier David21



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 4 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u BrnaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30231:371TJ Sokol Klobouky u Brna

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maděryč Milan
Salajka Michal
 
 
Dostál Dominik
Dostál Daniel
 
 
-3-6-5  0301
2.Petrla VladimírDostál Dominik-2-3-2  0302
3.Maděryč MilanDostál Daniel-10-7-6  0303
4.Salajka MichalPilát Ondřej-1210-9-12 1304
5.Maděryč MilanDostál Dominik-8-88-12 1305
6.Petrla VladimírPilát Ondřej-4-4-5  0306
7.Salajka MichalDostál Daniel-5-6-5  0307
8.Maděryč MilanPilát Ondřej13-9-8-8 1308
9.Salajka MichalDostál Dominik-7-4-7  0309
10.Petrla VladimírDostál Daniel-5-6-5  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Petrla Vladimír03Dostál Dominik30
Maděryč Milan03Dostál Daniel30
Salajka Michal03Pilát Ondřej30



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 4 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RakviceVrchní
rozhodčí:
Straka Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub ZaječíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1343:174TJ Sokol Rakvice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krásný Matěj
Pohanka Vojtěch
 
 
Štourač Jan
Janoušková Kateřina
 
 
933  3010
2.Vašek VáclavKrčka Dalibor755  3020
3.Krásný MatějŠtourač Jan444  3030
4.Pohanka VojtěchJanoušková Kateřina644  3040
5.Krásný MatějKrčka Dalibor447  3050
6.Vašek VáclavJanoušková Kateřina775  3060
7.Pohanka VojtěchŠtourač Jan1133  3070
8.Krásný MatějJanoušková Kateřina756  3080
9.Pohanka VojtěchKrčka Dalibor363  3090
10.Vašek VáclavŠtourač Jan77-118 31100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vašek Václav30Krčka Dalibor03
Krásný Matěj30Štourač Jan03
Pohanka Vojtěch30Janoušková Kateřina03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 5 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub ZaječíVrchní
rozhodčí:
Hasilík Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KobylíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:100:3092:330TJ Sokol Kobylí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štourač Jan
Krčka Dalibor
 
 
Hoch Vítek
Mrázek Petr
 
 
-2-3-1  0301
2.Janoušková KateřinaHoch Vítek-6-5-3  0302
3.Štourač JanMrázek Petr-1-3-5  0303
4.Krčka DaliborMiklík Pavel ml.-1-2-2  0304
5.Štourač JanHoch Vítek-1-2-3  0305
6.Janoušková KateřinaMiklík Pavel ml.-4-5-7  0306
7.Krčka DaliborMrázek Petr-1-5-2  0307
8.Štourač JanMiklík Pavel ml.-6-6-2  0308
9.Krčka DaliborHoch Vítek-1-2-1  0309
10.Janoušková KateřinaMrázek Petr-3-4-3  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Janoušková Kateřina03Hoch Vítek30
Štourač Jan03Mrázek Petr30
Krčka Dalibor03Miklík Pavel ml.30



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 5 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u BrnaVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RakviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 17:45 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2349:201TJ Sokol Klobouky u Brna

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Dominik
Dostál Daniel
 
 
Pohanka Vojtěch
Krásný Matěj
 
 
796  3010
2.Dostál DanielVašek Václav274  3020
3.Dostál DominikPohanka Vojtěch-1029-543230
4.Pilát OndřejKrásný Matěj259  3040
5.Dostál DominikVašek Václav435  3050
6.Dostál DanielKrásný Matěj444  3060
7.Pilát OndřejPohanka Vojtěch999  3070
8.Dostál DominikKrásný Matěj7512  3080
9.Pilát OndřejVašek Václav4106  3090
10.Dostál DanielPohanka Vojtěch665  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dostál Daniel30Vašek Václav03
Dostál Dominik30Pohanka Vojtěch03
Pilát Ondřej30Krásný Matěj03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 5 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PouzdřanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 99, 691 26 Pouzdřany, Sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:14334:289TJ Sokol Pouzdřany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Michal
Geier Josef
 
 
Maděryč Milan
Salajka Michal
 
 
-898-2103210
2.Geier DavidMaděryč Milan-1-4-9  0311
3.Halámek MichalSalajka Michal-9567 3121
4.Geier JosefKulhavý Vojtěch542  3031
5.Halámek MichalMaděryč Milan5-6815 3141
6.Geier DavidKulhavý Vojtěch531  3051
7.Geier JosefSalajka Michal-96107 3161
8.Halámek MichalKulhavý Vojtěch403  3071
9.Geier JosefMaděryč Milan-8-4-0  0372
10.Geier DavidSalajka Michal-610-11-6 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Geier David12Maděryč Milan21
Halámek Michal30Salajka Michal12
Geier Josef21Kulhavý Vojtěch03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 5 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT NěmčičkyVrchní
rozhodčí:
Hyclová Pavlína
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-DrnholecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:11312:223TJ SPORT Němčičky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hádlík Martin
Vala Filip
 
 
Mikulík Jan
Bergman Vladimír
 
 
9-675 3110
2.Hádlíková JitkaLukáčová Lucie353  3020
3.Vala FilipMikulík Jan-87-6-7 1321
4.Hádlík MartinBergman Vladimír431  3031
5.Vala FilipLukáčová Lucie322  3041
6.Ovesná JanaBergman Vladimír-6593 3151
7.Hádlík MartinMikulík Jan-6-111-7 1352
8.Vala FilipBergman Vladimír351  3062
9.Hádlík MartinLukáčová Lucie461  3072
10.Ovesná JanaMikulík Jan-1-2-7  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hádlíková Jitka10Lukáčová Lucie03
Vala Filip21Mikulík Jan30
Hádlík Martin21Bergman Vladimír03
Ovesná Jana11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 5 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov-HrušovanyVrchní
rozhodčí:
Mikulinec Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VranoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Litobratřická 1078 Hrušovany nad Jevišovkou, Sportovní hala Hrušovany nad JevišovkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:8333:219STP Mikulov-Hrušovany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borovička Daniel
Cvingráf Adam
 
 
Mazuch Michal
Klimeš Ivan
 
 
1144  3010
2.Borovička DanielKlimeš Ivan037  3020
3.Cvingráf AdamStejskal Martin426  3030
4.Vavřina JanMazuch Michal-67-6-9 1331
5.Cvingráf AdamKlimeš Ivan357  3041
6.Borovička DanielMazuch Michal1284  3051
7.Vavřina JanStejskal Martin104-83 3161
8.Cvingráf AdamMazuch Michal6-873 3171
9.Vavřina JanKlimeš Ivan263  3081
10.Vavřinová TerezieStejskal Martin-5-7-3  0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Borovička Daniel20Klimeš Ivan03
Cvingráf Adam30Stejskal Martin12
Vavřina Jan21Mazuch Michal12
Vavřinová Terezie01   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 5 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov-ŠampioniVrchní
rozhodčí:
Mikulinec Roman
HOSTUJÍCÍ:MSK BřeclavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30179:353MSK Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulinec Matěj
Mikulincová Stela
 
 
Beneš Lukáš
Garčicová Karolína
 
 
-9-5-2  0301
2.Minařík DavidKlenovec Ondřej-3-2-4  0302
3.Mikulincová StelaBeneš Lukáš-6-7-7  0303
4.Kalous JakubNěmeček Radek-1-6-3  0304
5.Mikulincová StelaKlenovec Ondřej-1-2-1  0305
6.Minařík DavidNěmeček Radek-1-4-7  0306
7.Kalous JakubBeneš Lukáš-5-9-13  0307
8.Langová KateřinaNěmeček Radek-7-2-8  0308
9.Kalous JakubKlenovec Ondřej-3-9-6  0309
10.Minařík DavidGarčicová Karolína-1198-5-823010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Minařík David03Klenovec Ondřej30
Mikulincová Stela02Beneš Lukáš20
Kalous Jakub03Němeček Radek30
Langová Kateřina01Garčicová Karolína10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 6 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KobylíVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:MSK BřeclavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okres - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:20Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30142:358MSK Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šišma Ondřej
Mrázek Petr
 
 
Maněk Marek
Němeček Radek
 
 
-4-9-3  0301
2.Šišma OndřejManěk Marek-8-9-8  0302
3.Koberová KláraWO    0303
4.Mrázek PetrNěmeček Radek-4-4-4  0304
5.Maněk MarekWO    0305
6.Šišma OndřejNěmeček Radek-4-78-2 1306
7.Mrázek PetrKoberová Klára9-11-6-3 1307
8.Němeček RadekWO    0308
9.Mrázek PetrManěk Marek-2-4-7  0309
10.Šišma OndřejKoberová Klára-79-0-3 13010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šišma Ondřej03Maněk Marek20
Mrázek Petr03Koberová Klára20
   Němeček Radek20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 6 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VranoviceVrchní
rozhodčí:
Goliáš Petr
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov-ŠampioniRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573, 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:16376:339TJ Sokol Vranovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mazuch Michal
Furch Jan
 
 
Mikulinec Matěj
Mikulincová Stela
 
 
10-999 3110
2.Mazuch MichalMikulinec Matěj11-7-88-92311
3.Furch JanMinařík David59-8-3133221
4.Stejskal MartinKalous Jakub6610  3031
5.Furch JanMikulinec Matěj-8-12-10  0332
6.Mazuch MichalKalous Jakub458  3042
7.Stejskal MartinMinařík David4-4-7-8 1343
8.Furch JanMikulincová Stela3410  3053
9.Klimeš IvanMikulinec Matěj-9-87-9 1354
10.Mazuch MichalMinařík David38-67 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mazuch Michal21Mikulinec Matěj30
Furch Jan21Minařík David12
Stejskal Martin11Kalous Jakub02
Klimeš Ivan01Mikulincová Stela01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 6 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-DrnholecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov-HrušovanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jevišovka - 163d, Nádražní 9, 691 83 JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:89:24211:328STP Mikulov-Hrušovany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulík Jan
Trněná Laura
 
 
Borovička Daniel
Vavřina Jan
 
 
8-1-9-3 1301
2.Trněná LauraVavřina Jan-1-5-11  0302
3.Mikulík JanBorovička Daniel-710-7-9 1303
4.Demko NikolasVavřinová Terezie-3-6-9  0304
5.Mikulík JanVavřina Jan963  3014
6.Trněná LauraVavřinová Terezie6-7-7-6 1315
7.Demko NikolasBorovička Daniel-2-2-7  0316
8.Mikulík JanVavřinová Terezie686  3026
9.Demko NikolasVavřina Jan-0-2-1  0327
10.Trněná LauraBorovička Daniel-3-1-2  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Trněná Laura03Vavřina Jan21
Mikulík Jan21Borovička Daniel30
Demko Nikolas03Vavřinová Terezie21



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 6 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT NěmčičkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:9331:213TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kulhavý Vojtěch
Maděryč Milan
 
 
Hádlík Martin
Vala Filip
 
 
467  3010
2.Kulhavý VojtěchHádlíková Jitka-11-7-8  0311
3.Maděryč MilanVala Filip127  3021
4.Petrla VladimírHádlík Martin88-103 3131
5.Maděryč MilanHádlíková Jitka230  3041
6.Kulhavý VojtěchHádlík Martin-2-5-7  0342
7.Salajka MichalVala Filip-8554 3152
8.Maděryč MilanHádlík Martin352  3062
9.Salajka MichalHádlíková Jitka5610  3072
10.Kulhavý VojtěchVala Filip55-85 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kulhavý Vojtěch12Hádlíková Jitka12
Maděryč Milan30Vala Filip03
Petrla Vladimír10Hádlík Martin12
Salajka Michal20   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 6 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RakviceVrchní
rozhodčí:
Straka Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PouzdřanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:21276:324TJ Sokol Pouzdřany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krásný Matěj
Pohanka Vojtěch
 
 
Halámek Michal
Geier Josef
 
 
-9-7-7  0301
2.Krásný MatějGeier David7-87-8-62302
3.Pohanka VojtěchHalámek Michal-5-3-7  0303
4.Vašek VáclavGeier Josef7-2-8-11 1304
5.Pohanka VojtěchGeier David8810  3014
6.Krásný MatějGeier Josef557  3024
7.Vašek VáclavHalámek Michal-2-8-2  0325
8.Pohanka VojtěchGeier Josef756  3035
9.Vašek VáclavGeier David-89-7-8 1336
10.Krásný MatějHalámek Michal-5-7-4  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Krásný Matěj12Geier David21
Pohanka Vojtěch21Halámek Michal30
Vašek Václav03Geier Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 6 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub ZaječíVrchní
rozhodčí:
Hasilík Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u BrnaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:100:3066:330TJ Sokol Klobouky u Brna

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušková Kateřina
Štourač Jan
 
 
Pilát Ondřej
Špaček Štěpán
 
 
-1-1-2  0301
2.Janoušková KateřinaPilát Ondřej-1-3-1  0302
3.Štourač JanŠpaček Štěpán-1-5-3  0303
4.Krčka DaliborHuták Ondřej-3-2-3  0304
5.Štourač JanPilát Ondřej-4-1-4  0305
6.Janoušková KateřinaHuták Ondřej-2-2-5  0306
7.Krčka DaliborŠpaček Štěpán-1-1-2  0307
8.Štourač JanHuták Ondřej-2-2-3  0308
9.Krčka DaliborPilát Ondřej-3-0-3  0309
10.Janoušková KateřinaŠpaček Štěpán-2-2-1  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Janoušková Kateřina03Pilát Ondřej30
Štourač Jan03Špaček Štěpán30
Krčka Dalibor03Huták Ondřej30



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 7 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u BrnaVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KobylíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2018 17:45 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:11360:285TJ Sokol Klobouky u Brna

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubík Jiří
Klímek Ondřej
 
 
Hoch Vítek
Šišma Ondřej
 
 
-9859 3110
2.Šubík JiříHoch Vítek1-7109 3120
3.Klímek OndřejŠišma Ondřej4510  3030
4.Dostál DanielŠišma Marek65-93 3140
5.Klímek OndřejHoch Vítek-1-79-10 1341
6.Dostál DominikŠišma Marek4121  3051
7.Dostál DanielŠišma Ondřej7-4-9783261
8.Klímek OndřejŠišma Marek862  3071
9.Dostál DanielHoch Vítek-6-9-7  0372
10.Dostál DominikŠišma Ondřej41010  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šubík Jiří10Hoch Vítek21
Klímek Ondřej21Šišma Ondřej03
Dostál Daniel21Šišma Marek03
Dostál Dominik20   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 7 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PouzdřanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub ZaječíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 99, 691 26 Pouzdřany, Sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0332:136TJ Sokol Pouzdřany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Michal
Geier Josef
 
 
Štourač Jan
Krčka Dalibor
 
 
842  3010
2.Geier DavidJanoušková Kateřina442  3020
3.Halámek MichalŠtourač Jan432  3030
4.Geier JosefKrčka Dalibor555  3040
5.Halámek MichalJanoušková Kateřina653  3050
6.Geier DavidKrčka Dalibor1143  3060
7.Geier JosefŠtourač Jan547  3070
8.Halámek MichalKrčka Dalibor453  3080
9.Geier JosefJanoušková Kateřina564  3090
10.Geier DavidŠtourač Jan256  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Geier David30Janoušková Kateřina03
Halámek Michal30Štourač Jan03
Geier Josef30Krčka Dalibor03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 7 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT NěmčičkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RakviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:21264:258TJ Sokol Rakvice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hádlíková Jitka
Ovesná Jana
 
 
Krásný Matěj
Pohanka Vojtěch
 
 
6-3-6-10 1301
2.Ovesný MarekKrásný Matěj8-3-8-6 1302
3.Hádlík MartinPohanka Vojtěch-4-4-4  0303
4.Vala FilipWO    3013
5.Hádlík MartinKrásný Matěj-910-3-9 1314
6.Ovesný MarekWO    3024
7.Vala FilipPohanka Vojtěch-7-4-6  0325
8.Hádlík MartinWO    3035
9.Vala FilipKrásný Matěj-10-5-7  0336
10.Hádlíková JitkaPohanka Vojtěch-6-10-7  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ovesný Marek01Krásný Matěj30
Hádlík Martin02Pohanka Vojtěch30
Vala Filip02   
Hádlíková Jitka01   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 7 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov-HrušovanyVrchní
rozhodčí:
Mikulinec Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Litobratřická 1078 Hrušovany nad Jevišovkou, Sportovní hala Hrušovany nad JevišovkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:6314:208STP Mikulov-Hrušovany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borovička Daniel
Cvingráf Adam
 
 
Maděryč Milan
Salajka Michal
 
 
3410  3010
2.Borovička DanielMaděryč Milan663  3020
3.Cvingráf AdamSalajka Michal748  3030
4.Vavřina JanKulhavý Vojtěch5108  3040
5.Cvingráf AdamMaděryč Milan6119  3050
6.Borovička DanielKulhavý Vojtěch257  3060
7.Vavřina JanSalajka Michal-5-115-6 1361
8.Cvingráf AdamKulhavý Vojtěch640  3071
9.Vavřina JanMaděryč Milan-8-0-5  0372
10.Borovička DanielSalajka Michal614  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Borovička Daniel30Maděryč Milan12
Cvingráf Adam30Salajka Michal12
Vavřina Jan12Kulhavý Vojtěch03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 7 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov-ŠampioniVrchní
rozhodčí:
Mikulinec Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-DrnholecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:9284:208STP Mikulov-Šampioni

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulinec Matěj
Mikulincová Stela
 
 
Mikulík Jan
Lukáčová Lucie
 
 
4611  3010
2.Novotný MikulášLukáč Denis685  3020
3.Kalous JakubMikulík Jan-6-4-3  0321
4.Mikulincová StelaLukáčová Lucie885  3031
5.Kalous JakubLukáč Denis625  3041
6.Novotný MikulášLukáčová Lucie422  3051
7.Mikulincová StelaMikulík Jan-4-16-5  0352
8.Kalous JakubLukáčová Lucie403  3062
9.Mikulincová StelaLukáč Denis814  3072
10.Novotný MikulášMikulík Jan-6-4-3  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Novotný Mikuláš21Lukáč Denis03
Kalous Jakub21Mikulík Jan30
Mikulincová Stela21Lukáčová Lucie03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 7 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:MSK BřeclavVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VranoviceRozhodčí:Janoušek Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Kober Milan
Datum dle rozpisu10. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
18:41Rozhodčí:Němeček Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0331:112MSK Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koberová Klára
Němeček Radek
 
 
Mazuch Michal
Furch Jan
 
 
271  3010
2.Klenovec OndřejFurch Jan546  3020
3.Němeček RadekMazuch Michal422  3030
4.Koberová KláraStejskal Martin222  3040
5.Němeček RadekFurch Jan422  3050
6.Klenovec OndřejStejskal Martin230  3060
7.Koberová KláraMazuch Michal756  3070
8.Němeček RadekStejskal Martin142  3080
9.Koberová KláraFurch Jan282  3090
10.Klenovec OndřejMazuch Michal6710  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Klenovec Ondřej30Furch Jan03
Němeček Radek30Mazuch Michal03
Koberová Klára30Stejskal Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 8 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KobylíVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VranoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okres - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:48Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3352:208TJ Sokol Kobylí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoch Vítek
Šišma Marek
 
 
Mazuch Michal
Stejskal Martin
 
 
425  3010
2.Šišma OndřejMazuch Michal-9888 3120
3.Mrázek PetrKlimeš Ivan8610  3030
4.Šišma MarekStejskal Martin573  3040
5.Mrázek PetrMazuch Michal765  3050
6.Šišma OndřejStejskal Martin662  3060
7.Šišma MarekKlimeš Ivan738  3070
8.Mrázek PetrStejskal Martin358  3080
9.Šišma MarekMazuch Michal-56-31313290
10.Šišma OndřejKlimeš Ivan465  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šišma Ondřej30Mazuch Michal03
Mrázek Petr30Klimeš Ivan03
Šišma Marek30Stejskal Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 8 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-DrnholecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK BřeclavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jevišovka - 163d, Nádražní 9, 691 83 JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:88:26193:344MSK Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulík Jan
Lukáčová Klára
 
 
Tichý Filip
Beneš Lukáš
 
 
-6-9118-52301
2.Mikulík JanTichý Filip-7773 3111
3.Bergman VladimírBeneš Lukáš-1-3-4  0312
4.Feilhauerová VeronikaGarčicová Karolína-0-1-0  0313
5.Bergman VladimírTichý Filip-4-5-4  0314
6.Mikulík JanGarčicová Karolína-10-8-6  0315
7.Feilhauerová VeronikaBeneš Lukáš-2-3-6  0316
8.Bergman VladimírGarčicová Karolína-3-2-1  0317
9.Feilhauerová VeronikaTichý Filip-4-0-0  0318
10.Mikulík JanBeneš Lukáš8-985 3128

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mikulík Jan21Tichý Filip21
Bergman Vladimír03Beneš Lukáš21
Feilhauerová Veronika03Garčicová Karolína30



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 8 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov-ŠampioniRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:515:16267:294nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maděryč Milan
Kulhavý Vojtěch
 
 
Mikulinec Matěj
Novotný Mikuláš
 
 
11910  3010
2.Maděryč MilanMikulinec Matěj989  3020
3.Kulhavý VojtěchKalous Jakub-6-3-5  0321
4.Salajka MichalNovotný Mikuláš-6-3-8  0322
5.Kulhavý VojtěchMikulinec Matěj-4-6-2  0323
6.Maděryč MilanNovotný Mikuláš984  3033
7.Salajka MichalKalous Jakub-9-5-10  0334
8.Kulhavý VojtěchNovotný Mikuláš79-79 3144
9.Salajka MichalMikulinec Matěj-7-6-12  0345
10.Maděryč MilanKalous Jakub561  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Maděryč Milan30Mikulinec Matěj21
Kulhavý Vojtěch12Kalous Jakub21
Salajka Michal03Novotný Mikuláš12



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 8 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RakviceVrchní
rozhodčí:
Straka Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov-HrušovanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:710:21212:289STP Mikulov-Hrušovany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pohanka Vojtěch
Krásný Matěj
 
 
Borovička Daniel
Cvingráf Adam
 
 
-6-4-6  0301
2.Pohanka VojtěchVavřinová Terezie138  3011
3.Krásný MatějBorovička Daniel-8-4-7  0312
4.Vašek VáclavCvingráf Adam-1-4-6  0313
5.Krásný MatějVavřinová Terezie642  3023
6.Pohanka VojtěchCvingráf Adam-410-1-6 1324
7.Vašek VáclavBorovička Daniel-3-4-4  0325
8.Krásný MatějCvingráf Adam-8-6-9  0326
9.Vašek VáclavVavřinová Terezie996  3036
10.Pohanka VojtěchBorovička Daniel-2-4-4  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pohanka Vojtěch12Vavřinová Terezie03
Krásný Matěj12Borovička Daniel30
Vašek Václav12Cvingráf Adam30



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 8 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub ZaječíVrchní
rozhodčí:
Hasilík Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT NěmčičkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:101:30112:237TJ SPORT Němčičky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušková Kateřina
Krčka Dalibor
 
 
Hádlík Martin
Vala Filip
 
 
-36-7-6 1301
2.Krčka DaliborHádlíková Jitka-6-8-6  0302
3.Janoušková KateřinaOvesná Jana-8-9-7  0303
4.Hádlík MartinWOWOWO  0304
5.Janoušková KateřinaHádlíková Jitka-3-5-3  0305
6.Krčka DaliborHádlík Martin-5-2-6  0306
7.Ovesná JanaWOWOWO  0307
8.Janoušková KateřinaHádlík Martin-1-1-2  0308
9.Hádlíková JitkaWOWOWO  0309
10.Krčka DaliborOvesná Jana-3-5-5  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Krčka Dalibor03Hádlíková Jitka20
Janoušková Kateřina03Ovesná Jana20
   Hádlík Martin20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 8 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u BrnaVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PouzdřanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2018 17:45 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:8336:212TJ Sokol Klobouky u Brna

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klímek Ondřej
Dostál Daniel
 
 
Halámek Michal
Geier Josef
 
 
5-548 3110
2.Klímek OndřejHalámek Michal13-667 3120
3.Dostál DominikGeier Josef233  3030
4.Šubík JiříGeier David115  3040
5.Huták OndřejHalámek Michal-9-5-3  0341
6.Klímek OndřejGeier David423  3051
7.Šubík JiříGeier Josef423  3061
8.Huták OndřejGeier David9-6-47-82362
9.Šubík JiříHalámek Michal746  3072
10.Klímek OndřejGeier Josef564  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Klímek Ondřej30Halámek Michal12
Dostál Dominik10Geier Josef03
Šubík Jiří30Geier David12
Huták Ondřej02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 9 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PouzdřanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KobylíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 99, 691 26 Pouzdřany, Sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:20356:377nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Michal
Geier Josef
 
 
Šišma Ondřej
Mrázek Petr
 
 
8-911-3103210
2.Halámek MichalMrázek Petr87-96 3120
3.Geier DavidŠišma Ondřej-2-8-5  0321
4.Geier JosefŠišma Marek-86128 3131
5.Geier DavidMrázek Petr11-6-63-102332
6.Halámek MichalŠišma Marek744  3042
7.Geier JosefŠišma Ondřej5-2-11-7 1343
8.Geier DavidŠišma Marek-5-211-7 1344
9.Geier JosefMrázek Petr-10-110-4 1345
10.Halámek MichalŠišma Ondřej-96106 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Halámek Michal30Mrázek Petr21
Geier David03Šišma Ondřej21
Geier Josef12Šišma Marek12



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 9 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT NěmčičkyVrchní
rozhodčí:
Hyclová Pavlína
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u BrnaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30201:364TJ Sokol Klobouky u Brna

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hádlíková Jitka
Ovesná Jana
 
 
Lesovský Tadeáš
Klímek Ondřej
 
 
-2-8-4  0301
2.Vala FilipHuták Ondřej10-8-4-11 1302
3.Hádlík MartinKlímek Ondřej-3-7-4  0303
4.Ovesný MarekLesovský Tadeáš-3-2-6  0304
5.Hádlík MartinHuták Ondřej-8-4712-42305
6.Vala FilipLesovský Tadeáš-3-4-11  0306
7.Ovesný MarekKlímek Ondřej-8-7-4  0307
8.Hádlík MartinLesovský Tadeáš-3-2-6  0308
9.Ovesný MarekHuták Ondřej-8-4-9  0309
10.Vala FilipKlímek Ondřej-3-4-10  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vala Filip03Huták Ondřej30
Hádlík Martin03Klímek Ondřej30
Ovesný Marek03Lesovský Tadeáš30



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 9 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov-HrušovanyVrchní
rozhodčí:
Mikulinec Roman
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub ZaječíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Litobratřická 1078 Hrušovany nad Jevišovkou, Sportovní hala Hrušovany nad JevišovkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:3319:143STP Mikulov-Hrušovany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borovička Daniel
Cvingráf Adam
 
 
Krčka Dalibor
Štourač Jan
 
 
514  3010
2.Borovička DanielKrčka Dalibor163  3020
3.Vavřina JanŠtourač Jan4104  3030
4.Vavřinová TerezieJanoušková Kateřina535  3040
5.Vavřina JanKrčka Dalibor586  3050
6.Borovička DanielJanoušková Kateřina217  3060
7.Vavřinová TerezieŠtourač Jan-7-9-5  0361
8.Vavřina JanJanoušková Kateřina274  3071
9.Vavřinová TerezieKrčka Dalibor365  3081
10.Borovička DanielŠtourač Jan012  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Borovička Daniel30Krčka Dalibor03
Vavřina Jan30Štourač Jan12
Vavřinová Terezie21Janoušková Kateřina03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 9 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov-ŠampioniVrchní
rozhodčí:
Mikulinec Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RakviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:18348:346nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Mikuláš
Mikulinec Matěj
 
 
Pohanka Vojtěch
Krásný Matěj
 
 
8-10-1010-62301
2.Černý MikulášVašek Václav494  3011
3.Mikulinec MatějPohanka Vojtěch-10-8-6  0312
4.Kalous JakubKrásný Matěj-10-4-5  0313
5.Mikulinec MatějVašek Václav836  3023
6.Černý MikulášKrásný Matěj10-5-9-12 1324
7.Kalous JakubPohanka Vojtěch-510-4-6 1325
8.Mikulinec MatějKrásný Matěj-9-98783235
9.Kalous JakubVašek Václav898  3045
10.Černý MikulášPohanka Vojtěch11-664 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Černý Mikuláš21Vašek Václav03
Mikulinec Matěj21Pohanka Vojtěch21
Kalous Jakub12Krásný Matěj21



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 9 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:MSK BřeclavVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotRozhodčí:Němeček Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Kober Milan
Datum dle rozpisu08. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:07Konec
utkání
19:03Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:91MSK Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Radek
Koberová Klára
 
 
Kulhavý Vojtěch
Salajka Michal
 
 
422  3010
2.Tichý FilipSalajka Michal896  3020
3.Němeček RadekKulhavý Vojtěch132  3030
4.Koberová KláraWO    3040
5.Němeček RadekSalajka Michal326  3050
6.Tichý FilipWO    3060
7.Koberová KláraKulhavý Vojtěch353  3070
8.Němeček RadekWO    3080
9.Koberová KláraSalajka Michal574  3090
10.Tichý FilipKulhavý Vojtěch466  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tichý Filip20Salajka Michal03
Němeček Radek20Kulhavý Vojtěch03
Koberová Klára20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 9 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VranoviceVrchní
rozhodčí:
Goliáš Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-DrnholecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573 , 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:15370:326TJ Sokol Vranovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Furch Jan
Mazuch Michal
 
 
Mikulík Jan
Lukáčová Klára
 
 
-10-121212-82301
2.Stejskal MartinLukáčová Lucie752  3011
3.Mazuch MichalMikulík Jan-48-11-4 1312
4.Furch JanLukáčová Klára848  3022
5.Mazuch MichalLukáčová Lucie465  3032
6.Stejskal MartinLukáčová Klára7-7-7993242
7.Furch JanMikulík Jan6-6-39-82343
8.Mazuch MichalLukáčová Klára711-126 3153
9.Furch JanLukáčová Lucie133  3063
10.Klimeš IvanMikulík Jan-5-6-6  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Stejskal Martin20Lukáčová Lucie03
Mazuch Michal21Mikulík Jan30
Furch Jan21Lukáčová Klára03
Klimeš Ivan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 10 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KobylíVrchní
rozhodčí:
Studýnka Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-DrnholecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okres - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1338:111TJ Sokol Kobylí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrázek Petr
Šišma Ondřej
 
 
Lukáč Denis
Mikulík Jan
 
 
832  3010
2.Šišma MarekLukáč Denis341  3020
3.Mrázek PetrMikulík Jan-8796 3130
4.Šišma OndřejWO    3040
5.Mrázek PetrLukáč Denis155  3050
6.Šišma MarekWO    3060
7.Šišma OndřejMikulík Jan965  3070
8.Mrázek PetrWO    3080
9.Šišma OndřejLukáč Denis322  3090
10.Šišma MarekMikulík Jan739  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šišma Marek20Lukáč Denis03
Mrázek Petr20Mikulík Jan03
Šišma Ondřej20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 10 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VranoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:13359:320TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maděryč Milan
Kulhavý Vojtěch
 
 
Mazuch Michal
Furch Jan
 
 
6-87-693210
2.Maděryč MilanMazuch Michal897  3020
3.Kulhavý VojtěchStejskal Martin99-57 3130
4.Salajka MichalFurch Jan-5936 3140
5.Kulhavý VojtěchMazuch Michal-876-9-102341
6.Maděryč MilanFurch Jan569  3051
7.Salajka MichalStejskal Martin1098  3061
8.Kulhavý VojtěchFurch Jan-9-78-8 1362
9.Salajka MichalMazuch Michal-6-7-6  0363
10.Maděryč MilanStejskal Martin568  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Maděryč Milan30Mazuch Michal21
Kulhavý Vojtěch12Stejskal Martin03
Salajka Michal21Furch Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 10 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RakviceVrchní
rozhodčí:
Straka Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:MSK BřeclavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:88:25217:333MSK Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pohanka Vojtěch
Krásný Matěj
 
 
Němeček Radek
Beneš Lukáš
 
 
-95-7-10 1301
2.Martiník JakubNěmeček Radek-1-4-5  0302
3.Krásný MatějKlenovec Ondřej-9-6-5  0303
4.Pohanka VojtěchTichý Filip676  3013
5.Krásný MatějNěmeček Radek-4-2-6  0314
6.Martiník JakubTichý Filip-6-5-5  0315
7.Pohanka VojtěchKlenovec Ondřej-68-2-6 1316
8.Krásný MatějBeneš Lukáš95-911 3126
9.Pohanka VojtěchNěmeček Radek-4-3-2  0327
10.Martiník JakubKlenovec Ondřej-4-4-3  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Martiník Jakub03Němeček Radek30
Krásný Matěj12Klenovec Ondřej30
Pohanka Vojtěch12Tichý Filip11
   Beneš Lukáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 10 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub ZaječíVrchní
rozhodčí:
Hasilík Milan
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov-ŠampioniRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:101:30134:336STP Mikulov-Šampioni

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štourač Jan
Janoušková Kateřina
 
 
Mikulinec Matěj
Kalous Jakub
 
 
-2-6-7  0301
2.Štourač JanMikulinec Matěj-2-6-7  0302
3.Janoušková KateřinaKalous Jakub-1-3-2  0303
4.Krčka DaliborMinařík David6-5-4-9 1304
5.Janoušková KateřinaMikulinec Matěj-1-3-1  0305
6.Štourač JanMinařík David-8-7-6  0306
7.Krčka DaliborKalous Jakub-0-6-7  0307
8.Janoušková KateřinaMinařík David-2-6-4  0308
9.Krčka DaliborMikulinec Matěj-6-1-3  0309
10.Štourač JanKalous Jakub-1-3-4  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Štourač Jan03Mikulinec Matěj30
Janoušková Kateřina03Kalous Jakub30
Krčka Dalibor03Minařík David30



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 10 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u BrnaVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov-HrušovanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2018 17:45 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:5346:176TJ Sokol Klobouky u Brna

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klímek Ondřej
Šubík Jiří
 
 
Borovička Daniel
Vavřina Jan
 
 
369  3010
2.Klímek OndřejBorovička Daniel-91013-1063220
3.Šubík JiříVavřina Jan565  3030
4.Dostál DominikWO    3040
5.Šubík JiříBorovička Daniel998  3050
6.Klímek OndřejWO    3060
7.Dostál DominikVavřina Jan443  3070
8.Šubík JiříWO    3080
9.Dostál DanielBorovička Daniel7-5-6-3 1381
10.Klímek OndřejVavřina Jan436  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Klímek Ondřej20Borovička Daniel12
Šubík Jiří20Vavřina Jan03
Dostál Dominik10   
Dostál Daniel01   
WO30WO03
Dominika Dostála v zápase č.9 vystřídal Daniel Dostál



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 10 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PouzdřanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT NěmčičkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 99, 691 26 Pouzdřany, Sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1338:159TJ Sokol Pouzdřany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Geier Josef
Halámek Michal
 
 
Ovesná Jana
Hádlíková Jitka
 
 
533  3010
2.Halámek MichalVala Filip354  3020
3.Geier JosefHádlíková Jitka458  3030
4.Geier DavidOvesná Jana305  3040
5.Geier JosefVala Filip764  3050
6.Halámek MichalOvesná Jana003  3060
7.Geier DavidHádlíková Jitka678  3070
8.Geier JosefOvesná Jana496  3080
9.Geier DavidVala Filip864  3090
10.Halámek MichalOvesný Marek97-86 31100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Halámek Michal30Vala Filip03
Geier Josef30Hádlíková Jitka02
Geier David30Ovesná Jana03
   Ovesný Marek01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 11 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT NěmčičkyVrchní
rozhodčí:
Hyclová Pavlína
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KobylíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:100:30151:331TJ Sokol Kobylí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vala Filip
Ovesný Marek
 
 
Mrázek Petr
Matějovič David
 
 
-10-3-2  0301
2.Hádlík MartinMrázek Petr-4-1-7  0302
3.Hádlíková JitkaMatějovič David-3-1-4  0303
4.Vala FilipŠišma Ondřej-7-9-4  0304
5.Hádlíková JitkaMrázek Petr-6-9-6  0305
6.Hádlík MartinŠišma Ondřej-6-5-4  0306
7.Vala FilipŠišma Marek-5-5-2  0307
8.Ovesný MarekŠišma Ondřej-4-7-4  0308
9.Vala FilipMrázek Petr-4-4-9  0309
10.Hádlík MartinŠišma Marek-4-7-5  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hádlík Martin03Mrázek Petr30
Hádlíková Jitka02Matějovič David10
Vala Filip03Šišma Ondřej30
Ovesný Marek01Šišma Marek20



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 11 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov-HrušovanyVrchní
rozhodčí:
Mikulinec Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PouzdřanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Litobratřická 1078 Hrušovany nad Jevišovkou, Sportovní hala Hrušovany nad JevišovkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:40Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:9309:234STP Mikulov-Hrušovany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cvingráf Adam
Borovička Daniel
 
 
Halámek Michal
Křížek Tomáš
 
 
474  3010
2.Borovička DanielHalámek Michal6711  3020
3.Cvingráf AdamKřížek Tomáš223  3030
4.Vavřina JanSvoboda Tomáš195  3040
5.Cvingráf AdamHalámek Michal7-7-7-8 1341
6.Borovička DanielSvoboda Tomáš7910  3051
7.Vavřina JanKřížek Tomáš755  3061
8.Cvingráf AdamSvoboda Tomáš757  3071
9.Vavřina JanHalámek Michal-3-6-4  0372
10.Vavřinová TerezieKřížek Tomáš-4-95-5 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Borovička Daniel20Halámek Michal21
Cvingráf Adam21Křížek Tomáš12
Vavřina Jan21Svoboda Tomáš03
Vavřinová Terezie01   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 11 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov-ŠampioniVrchní
rozhodčí:
Mikulinec Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u BrnaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:44Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:88:26232:358TJ Sokol Klobouky u Brna

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížek Ondřej
Černý Mikuláš
 
 
Klímek Ondřej
Dostál Dominik
 
 
10-7-8-15 1301
2.Čížek OndřejDostál Dominik411-88 3111
3.Černý MikulášKlímek Ondřej-7-9-7  0312
4.Mikulincová StelaPilát Ondřej-4-3-1  0313
5.Černý MikulášDostál Dominik-1-2-2  0314
6.Čížek OndřejPilát Ondřej-7867 3124
7.Mikulincová StelaKlímek Ondřej-3-1-4  0325
8.Černý MikulášPilát Ondřej11-8-2-0 1326
9.Kalous JakubDostál Dominik-5-5-4  0327
10.Čížek OndřejKlímek Ondřej-7-10-9  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čížek Ondřej21Dostál Dominik21
Černý Mikuláš03Klímek Ondřej30
Mikulincová Stela02Pilát Ondřej21
Kalous Jakub01   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 11 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:MSK BřeclavVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub ZaječíRozhodčí:Němeček Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Kober Milan
Datum dle rozpisu08. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
18:48Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:4339:155MSK Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Filip
Beneš Lukáš
 
 
Kleinová Klára
Štourač Jan
 
 
796  3010
2.Tichý FilipKleinová Klára-75611 3120
3.Němeček RadekŠtourač Jan302  3030
4.Beneš LukášJanoušková Kateřina443  3040
5.Němeček RadekKleinová Klára822  3050
6.Tichý FilipJanoušková Kateřina243  3060
7.Beneš Lukᚊtourač Jan242  3070
8.Němeček RadekJanoušková Kateřina202  3080
9.Beneš LukášKleinová Klára-8-69-8 1381
10.Tichý FilipŠtourač Jan261  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tichý Filip30Kleinová Klára12
Němeček Radek30Štourač Jan03
Beneš Lukáš21Janoušková Kateřina03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 11 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VranoviceVrchní
rozhodčí:
Goliáš Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RakviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573 , 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:14384:308TJ Sokol Vranovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Furch Jan
Mazuch Michal
 
 
Krásný Matěj
Martiník Jakub
 
 
-8-86-8 1301
2.Furch JanPohanka Vojtěch828  3011
3.Mazuch MichalMartiník Jakub-11191 3121
4.Stejskal MartinKrásný Matěj4-4-10-5 1322
5.Mazuch MichalPohanka Vojtěch941  3032
6.Furch JanKrásný Matěj11-4-11-10 1333
7.Stejskal MartinMartiník Jakub9-9-7753243
8.Mazuch MichalKrásný Matěj11-6210 3153
9.Klimeš IvanPohanka Vojtěch-118123 3163
10.Furch JanMartiník Jakub555  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Furch Jan21Pohanka Vojtěch03
Mazuch Michal30Martiník Jakub03
Stejskal Martin11Krásný Matěj21
Klimeš Ivan10   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 11 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-DrnholecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jevišovka - 163d, Nádražní 9, 691 83 JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:418:19319:344TJ Jevišovka-Drnholec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulík Jan
Lukáčová Klára
 
 
Maděryč Milan
Kulhavý Vojtěch
 
 
4-6-10933210
2.Trněná LauraMaděryč Milan-5-4-7  0311
3.Mikulík JanKulhavý Vojtěch975  3021
4.Lukáčová KláraSalajka Michal-581310 3131
5.Mikulík JanMaděryč Milan9-58-4103241
6.Trněná LauraSalajka Michal-9-5-7  0342
7.Lukáčová KláraKulhavý Vojtěch8-469 3152
8.Mikulík JanSalajka Michal-7439 3162
9.Lukáčová KláraMaděryč Milan-3-8-8  0363
10.Trněná LauraKulhavý Vojtěch-9-3-6  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Trněná Laura03Maděryč Milan21
Mikulík Jan30Kulhavý Vojtěch12
Lukáčová Klára21Salajka Michal12

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS