Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní PočaplyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G. Masaryka 342, 27716 Všetaty - DVOJZÁPASY, na hlavní třidě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:25585:546TJ Sokol Všetaty C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Primáč Vojtěch
Ducháčková Lucie
 
 
Němeček Vladimír
Ježek František
 
 
-5-3-6  0301
2.Němeček Jakub
Chalupa Josef
 
 
Hančl Jaroslav
Coufal Martin
 
 
6-71011 3111
3.Němeček JakubNěmeček Vladimír-1-256-72312
4.Ducháčková LucieHančl Jaroslav-6-6-5  0313
5.Primáč VojtěchCoufal Martin789  3023
6.Chalupa JosefJežek František636  3033
7.Ducháčková LucieNěmeček Vladimír-5-4-3  0334
8.Primáč VojtěchHančl Jaroslav10-910-12-72335
9.Chalupa JosefCoufal Martin247  3045
10.Němeček JakubJežek František26-132 3155
11.Primáč VojtěchNěmeček Vladimír8-5-6-6 1356
12.Chalupa JosefHančl Jaroslav45-711 3166
13.Němeček JakubCoufal Martin868  3076
14.Ducháčková LuciePetera Jaroslav96-910 3186
15.Chalupa JosefNěmeček Vladimír559  3096
16.Němeček JakubHančl Jaroslav5810  30106
17.Ducháčková LucieCoufal Martin7-4-7-2 13107
18.Primáč VojtěchPetera Jaroslav965  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Němeček Jakub31Němeček Vladimír31
Ducháčková Lucie13Hančl Jaroslav22
Primáč Vojtěch22Coufal Martin13
Chalupa Josef40Ježek František02
   Petera Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol TišiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G. Masaryka 342, 27716 Všetaty - DVOJZÁPASY, na hlavní třidě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:43507:620TJ Sokol Tišice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovacs Václav
Novák Aleš
 
 
Jelínek Pavel
Válek Zdeněk
 
 
-10-859-32301
2.Pokorný Antonín
Pešl Dominik
 
 
Prokeš Filip
Dudek Pavel
 
 
000  3011
3.Kovacs VáclavJelínek Pavel8-101-5-82312
4.Novák AlešProkeš Filip789  3022
5.Pokorný AntonínVálek Zdeněk-3-5-1  0323
6.Pešl DominikDudek Pavel-2-6-3  0324
7.Novák AlešJelínek Pavel-2-7-10  0325
8.Pokorný AntonínProkeš Filip10-9-4-5 1326
9.Pešl DominikVálek Zdeněk-3-2-4  0327
10.Kovacs VáclavDudek Pavel-10-13-10  0328
11.Pokorný AntonínJelínek Pavel-911-6-5 1329
12.Pešl DominikProkeš Filip-8-7-9  03210
13.Kovacs VáclavVálek Zdeněk-4-5-7  03211
14.Novák AlešDudek Pavel447  30311
15.Pešl DominikJelínek Pavel-8-2-5  03312
16.Kovacs VáclavProkeš Filip-97-1014-223313
17.Novák AlešVálek Zdeněk89-49 31413
18.Pokorný AntonínDudek Pavel-9-97-7 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovacs Václav04Jelínek Pavel40
Novák Aleš31Prokeš Filip31
Pokorný Antonín04Válek Zdeněk31
Pešl Dominik04Dudek Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:31Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:16646:486Sokol Dolní Beřkovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Miroslav
Vaněk Antonín
 
 
Klouček Milan
Hampejs Tomáš
 
 
395  3010
2.Šimon Vladimír
Papež Miloslav
 
 
Novák Jiří
Mekiš Milan
 
 
-154116 3120
3.Vaněk AntonínKlouček Milan666  3030
4.Šimon VladimírHampejs Tomáš10-10610 3140
5.Papež MiloslavNovák Jiří737  3050
6.Hrdý MiroslavMekiš Milan956  3060
7.Šimon VladimírKlouček Milan-9-7-8  0361
8.Papež MiloslavHampejs Tomáš-97-6-10 1362
9.Hrdý MiroslavNovák Jiří6510  3072
10.Vaněk AntonínMekiš Milan557  3082
11.Papež MiloslavKlouček Milan-56-6-5 1383
12.Hrdý MiroslavHampejs Tomáš869  3093
13.Vaněk AntonínNovák Jiří257  30103
14.Šimon VladimírMekiš Milan-114-48-923104
15.Hrdý MiroslavKlouček Milan888  30114
16.Vaněk AntonínHampejs Tomáš548  30124
17.Šimon VladimírNovák Jiří65-106 31134
18.Papež MiloslavMekiš Milan611-95 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaněk Antonín40Klouček Milan22
Šimon Vladimír22Hampejs Tomáš13
Papež Miloslav22Novák Jiří04
Hrdý Miroslav40Mekiš Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPY AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DřínovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TŘEBÍZSKÉHO KRALUPYRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:38615:640TJ Sokol Dřínov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Týc Petr
Točík Ondřej
 
 
Polák Jiří
Poláková Lucie
 
 
55-6-693210
2.Bulíček Michael
Procházka Stanislav
 
 
Káš Pavel
Plocková Klára
 
 
86-7-483220
3.Točík OndřejPolák Jiří-89-9-5 1321
4.Týc PetrKáš Pavel-78-7-5 1322
5.Procházka StanislavPlocková Klára-75810 3132
6.Bulíček MichaelPoláková Lucie5-78-6-142333
7.Týc PetrPolák Jiří-4-65-9 1334
8.Procházka StanislavKáš Pavel-5-7-7  0335
9.Bulíček MichaelPlocková Klára773  3045
10.Točík OndřejPoláková Lucie-810-6-9 1346
11.Procházka StanislavPolák Jiří-4-7-8  0347
12.Bulíček MichaelKáš Pavel-5-5-6  0348
13.Točík OndřejKáš Pavel ml.236  3058
14.Týc PetrPoláková Lucie79-7-7-72359
15.Bulíček MichaelPolák Jiří-912-910-723510
16.Točík OndřejKáš Pavel-10-10-8  03511
17.Týc PetrKáš Pavel ml.967  30611
18.Procházka StanislavHloušek Jan666  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Točík Ondřej13Polák Jiří40
Týc Petr13Káš Pavel40
Procházka Stanislav22Plocková Klára02
Bulíček Michael13Poláková Lucie30
   Káš Pavel ml.02
   Hloušek Jan01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:37578:621TJ Dynamo Nelahozeves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čuba Milan
Salmon Ivan
 
 
Brož Petr
Motlová Michaela
 
 
-7-9-9  0301
2.Urban Jaroslav
Guth Michael
 
 
Kloda Jiří
Kebrle Jan
 
 
865  3011
3.Čuba MilanKloda Jiří894  3021
4.Salmon IvanMotlová Michaela8-6-8-8 1322
5.Urban JaroslavBrož Petr-7-6-10  0323
6.Guth MichaelKebrle Jan-27-11-2 1324
7.Salmon IvanKloda Jiří-77-6-7 1325
8.Urban JaroslavMotlová Michaela-686-6-72326
9.Guth MichaelBrož Petr-4-3-7  0327
10.Čuba MilanKebrle Jan10414  3037
11.Urban JaroslavKloda Jiří-78-8-7 1338
12.Guth MichaelMotlová Michaela-5912-693248
13.Čuba MilanBrož Petr-9-9-10  0349
14.Salmon IvanKebrle Jan852  3059
15.Guth MichaelKloda Jiří-6-8-8  03510
16.Čuba MilanMotlová Michaela-4595 31610
17.Salmon IvanBrož Petr-11-89-8 13611
18.Urban JaroslavKebrle Jan8-987 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čuba Milan31Kloda Jiří31
Salmon Ivan13Motlová Michaela22
Urban Jaroslav13Brož Petr40
Guth Michael13Kebrle Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SH NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:34730:693TJ Neratovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weisser Petr
Fabián Jiří
 
 
Bízek Zdeněk
Dvořák Martin
 
 
-788-1093210
2.Košatý Jan
Brodský Miroslav
 
 
Braunšveig Aleš
Vítek Václav
 
 
-8-65-9 1311
3.Weisser PetrBízek Zdeněk476  3021
4.Brodský MiroslavBraunšveig Aleš-8798 3131
5.Fabián JiříVítek Václav756  3041
6.Košatý JanDvořák Martin-85-85-82342
7.Brodský MiroslavBízek Zdeněk-11-1010973252
8.Fabián JiříBraunšveig Aleš-4-6813-62353
9.Košatý JanVítek Václav929  3063
10.Weisser PetrDvořák Martin6-728 3173
11.Fabián JiříBízek Zdeněk5-75-443283
12.Košatý JanBraunšveig Aleš99-7-10-122384
13.Weisser PetrVítek Václav88-811 3194
14.Brodský MiroslavDvořák Martin9-6-8-9 1395
15.Košatý JanBízek Zdeněk8-6-8-7 1396
16.Weisser PetrBraunšveig Aleš8-6-7-9 1397
17.Brodský MiroslavVítek Václav8-989 31107
18.Fabián JiříDvořák Martin-78-712-523108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Weisser Petr31Bízek Zdeněk13
Brodský Miroslav31Braunšveig Aleš31
Fabián Jiří22Vítek Václav04
Košatý Jan13Dvořák Martin31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline