Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36673:664nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Braunšveig Aleš
Kasáček Martin
 
 
Urban Milan
Němeček Jakub
 
 
-6744 3110
2.Bízek Zdeněk
Dvořák Martin
 
 
Chalupa Josef
Primáč Vojtěch
 
 
11-86-893220
3.Braunšveig AlešNěmeček Jakub899  3030
4.Bízek ZdeněkUrban Milan-4-612-9 1331
5.Dvořák MartinPrimáč Vojtěch7-8-9-11 1332
6.Kasáček MartinChalupa Josef10-6-10-6 1333
7.Bízek ZdeněkNěmeček Jakub-813-9-3 1334
8.Dvořák MartinUrban Milan11-9102 3144
9.Kasáček MartinPrimáč Vojtěch-877-10-32345
10.Braunšveig AlešChalupa Josef11109  3055
11.Dvořák MartinNěmeček Jakub-9498 3165
12.Kasáček MartinUrban Milan91-9-9113275
13.Braunšveig AlešPrimáč Vojtěch-8-10-9  0376
14.Bízek ZdeněkChalupa Josef-9-4-8  0377
15.Kasáček MartinNěmeček Jakub-12-98-8 1378
16.Braunšveig AlešUrban Milan374  3088
17.Bízek ZdeněkPrimáč Vojtěch-6-8-8  0389
18.Dvořák MartinChalupa Josef-8-63893299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Braunšveig Aleš31Němeček Jakub22
Bízek Zdeněk04Urban Milan13
Dvořák Martin31Primáč Vojtěch40
Kasáček Martin13Chalupa Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:31599:592TJ Dynamo Nelahozeves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brož Petr
Motlová Michaela
 
 
Weisser Petr
Fabián Jiří
 
 
3-3-97103210
2.Kebrle Jan
Karas Jiří
 
 
Kratochvíl Ivo
Košatý Jan
 
 
698  3020
3.Karas JiříWeisser Petr-7-710-2 1321
4.Motlová MichaelaFabián Jiří7131  3031
5.Brož PetrKošatý Jan6-7-8-6 1332
6.Kebrle JanKratochvíl Ivo8-659 3142
7.Motlová MichaelaWeisser Petr-6-710-7 1343
8.Brož PetrFabián Jiří-7-7-2  0344
9.Kebrle JanKošatý Jan1089  3054
10.Karas JiříKratochvíl Ivo68-98 3164
11.Brož PetrWeisser Petr78-8-953274
12.Kebrle JanFabián Jiří-5-59-6 1375
13.Karas JiříKošatý Jan-11-12-7  0376
14.Motlová MichaelaKratochvíl Ivo542  3086
15.Kebrle JanWeisser Petr6-5-4-6 1387
16.Karas JiříFabián Jiří-7-5-7  0388
17.Motlová MichaelaKošatý Jan9-7114 3198
18.Brož PetrKratochvíl Ivo465  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Karas Jiří13Weisser Petr31
Motlová Michaela31Fabián Jiří31
Brož Petr22Košatý Jan22
Kebrle Jan22Kratochvíl Ivo04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DřínovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dřínov 38Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:31Konec
utkání
20:56Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:25706:613TJ Sokol Dřínov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Jiří
Poláková Lucie
 
 
Salmon Ivan
Čuba Milan
 
 
47-12-1083210
2.Káš Pavel
Kruml Jan
 
 
Guth Michael
Urban Jaroslav
 
 
1163  3020
3.Kruml JanČuba Milan4711  3030
4.Káš PavelSalmon Ivan-977-7103240
5.Poláková LucieUrban Jaroslav-7129-753250
6.Plocková KláraGuth Michael2106  3060
7.Káš PavelČuba Milan-9-5711103270
8.Hloušek JanSalmon Ivan-78-9-2 1371
9.Plocková KláraUrban Jaroslav568  3081
10.Kruml JanGuth Michael883  3091
11.Hloušek JanČuba Milan8-4-6-4 1392
12.Plocková KláraSalmon Ivan-11-996-112393
13.Kruml JanUrban Jaroslav-6266 31103
14.Káš PavelGuth Michael1158  30113
15.Plocková KláraČuba Milan-9-949-723114
16.Kruml JanSalmon Ivan2105  30124
17.Káš PavelUrban Jaroslav8-2-5-13 13125
18.Hloušek JanGuth Michael7-4107 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kruml Jan40Čuba Milan22
Káš Pavel31Salmon Ivan22
Poláková Lucie10Urban Jaroslav13
Plocková Klára22Guth Michael04
Hloušek Jan12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KRALUPY ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:45521:641TJ KRALUPY A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hampejs Tomáš
Hanák Jan
 
 
Babák Josef
Růžička Petr
 
 
-3-10-11  0301
2.Mekiš Milan
Sauer Jan
 
 
Točík Ondřej
Týc Petr
 
 
-57-5-6 1302
3.Hampejs TomášBabák Josef1110-9-6-82303
4.Mekiš MilanRůžička Petr-9-9-7  0304
5.Sauer JanTočík Ondřej-6-8-10  0305
6.Hanák JanTýc Petr767  3015
7.Mekiš MilanBabák Josef-6-2-4  0316
8.Sauer JanRůžička Petr-10-7-8  0317
9.Hanák JanTočík Ondřej-2-9-9  0318
10.Hampejs TomášTýc Petr-5-68-11 1319
11.Sauer JanBabák Josef-3-5-1  03110
12.Hanák JanRůžička Petr-6-7-6  03111
13.Hampejs TomášTočík Ondřej8-78-91432211
14.Mekiš MilanTýc Petr-8-7-8  03212
15.Hanák JanBabák Josef715  30312
16.Hampejs TomášRůžička Petr-8875 31412
17.Mekiš MilanTočík Ondřej-911-8-7 13413
18.Sauer JanTýc Petr-89-8-7 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hampejs Tomáš22Babák Josef31
Mekiš Milan04Růžička Petr31
Sauer Jan04Točík Ondřej31
Hanák Jan22Týc Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol TišiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TIŠICE restaurace na hřištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:38568:610Sokol Dolní Beřkovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Válek Zdeněk
Jelínek Pavel
 
 
Hrdý Miroslav
Vaněk Antonín
 
 
-8-79-11 1301
2.Vais Jindřich
Prokeš Filip
 
 
Papež Miloslav
Šimon Vladimír
 
 
58-76 3111
3.Vais JindřichPapež Miloslav-9-4-6  0312
4.Jelínek PavelŠimon Vladimír667  3022
5.Válek ZdeněkVaněk Antonín-8-6-5  0323
6.Prokeš FilipHrdý Miroslav-11-1388-92324
7.Jelínek PavelPapež Miloslav879  3034
8.Válek ZdeněkŠimon Vladimír414  3044
9.Prokeš FilipVaněk Antonín-7-6-10  0345
10.Vais JindřichHrdý Miroslav-4-4-8  0346
11.Válek ZdeněkPapež Miloslav31411  3056
12.Prokeš FilipŠimon Vladimír-8666 3166
13.Vais JindřichVaněk Antonín-8-4-2  0367
14.Jelínek PavelHrdý Miroslav-6-89-6 1368
15.Prokeš FilipPapež Miloslav-10-8-12  0369
16.Vais JindřichŠimon Vladimír-6-7-7  03610
17.Jelínek PavelVaněk Antonín106-7-8-1123611
18.Válek ZdeněkHrdý Miroslav-910-8-6 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vais Jindřich04Papež Miloslav22
Jelínek Pavel22Šimon Vladimír13
Válek Zdeněk22Vaněk Antonín40
Prokeš Filip13Hrdý Miroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní PočaplyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovni areál,hala stolního tenisuRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:26592:540TJ Sokol Horní Počaply

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vízner Pavel
Němeček Vladimír
 
 
Novák Aleš
Kubíček David
 
 
-84104 3110
2.Hančl Jaroslav
Coufal Martin
 
 
Kovacs Václav
Pokorný Antonín
 
 
6-767 3120
3.Vízner PavelKovacs Václav338  3030
4.Němeček VladimírKubíček David65-105 3140
5.Hančl JaroslavPokorný Antonín587  3050
6.Coufal MartinNovák Aleš-5-8-10  0351
7.Němeček VladimírKovacs Václav885  3061
8.Hančl JaroslavKubíček David-57-7-7 1362
9.Coufal MartinPokorný Antonín2-9-16-8 1363
10.Vízner PavelNovák Aleš87-78 3173
11.Hančl JaroslavKovacs Václav-6-17-6  0374
12.Svárovský LubošKubíček David-8-3-10  0375
13.Vízner PavelPokorný Antonín756  3085
14.Němeček VladimírNovák Aleš109-612 3195
15.Svárovský LubošKovacs Václav-5-1-1  0396
16.Vízner PavelKubíček David883  30106
17.Němeček VladimírPokorný Antonín785  30116
18.Hančl JaroslavNovák Aleš-11-6-15  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vízner Pavel40Kovacs Václav22
Němeček Vladimír40Kubíček David22
Hančl Jaroslav13Pokorný Antonín13
Coufal Martin02Novák Aleš22
Svárovský Luboš02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS