Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DřínovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dřínov 38Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:34685:685TJ Sokol Dřínov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plocková Klára
Poláková Lucie
 
 
Primáč Vojtěch
Chalupa Josef
 
 
1063  3010
2.Káš Pavel
Polák Jiří
 
 
Holeček Jiří
Němeček Jakub
 
 
-9786 3120
3.Plocková KláraHoleček Jiří-47-5983230
4.Káš PavelNěmeček Jakub7-25-9153240
5.Poláková LuciePrimáč Vojtěch88-84 3150
6.Polák JiříChalupa Josef-37-99123260
7.Káš PavelHoleček Jiří8-579 3170
8.Poláková LucieNěmeček Jakub7116  3080
9.Polák JiříPrimáč Vojtěch8-4-811-52381
10.Plocková KláraChalupa Josef211-7-9-12382
11.Poláková LucieHoleček Jiří-10-66-13 1383
12.Káš Pavel ml.Němeček Jakub-2-3-7  0384
13.Plocková KláraPrimáč Vojtěch3-986 3194
14.Káš PavelChalupa Josef-4-1095-82395
15.Káš Pavel ml.Holeček Jiří-105-124-72396
16.Plocková KláraNěmeček Jakub-94-96-82397
17.Káš PavelPrimáč Vojtěch5129  30107
18.Poláková LucieChalupa Josef-0-0-0  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plocková Klára22Holeček Jiří22
Káš Pavel31Němeček Jakub22
Poláková Lucie22Primáč Vojtěch13
Polák Jiří11Chalupa Josef31
Káš Pavel ml.02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
odloženo
BodůSadMíčkůVítěz
14:446:22681:500TJ Dynamo Nelahozeves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlová Michaela
Štipák Roman
 
 
Hanák Jan
Hampejs Tomáš
 
 
-5-981193210
2.Točík David
Tobiášek Martin
 
 

 
 
WO    3020
3.Motlová MichaelaHanák Jan89-1012 3130
4.Štipák RomanHampejs Tomáš-3911-933240
5.Točík DavidSauer Jan-71055 3150
6.Tobiášek MartinWO    3060
7.Štipák RomanHanák Jan9-11-7-5 1361
8.Točík DavidHampejs Tomáš4-9-8-6 1362
9.Tobiášek MartinSauer Jan-910510 3172
10.Motlová MichaelaWO    3082
11.Točík DavidHanák Jan13-910-7-32383
12.Tobiášek MartinHampejs Tomáš6128  3093
13.Motlová MichaelaSauer Jan7-586 31103
14.Štipák RomanWO    30113
15.Tobiášek MartinHanák Jan66-511 31123
16.Motlová MichaelaHampejs Tomáš-9-7-7  03124
17.Štipák RomanSauer Jan-5798 31134
18.Točík DavidWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Motlová Michaela21Hanák Jan22
Štipák Roman21Hampejs Tomáš22
Točík David12Sauer Jan04
Tobiášek Martin30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol TišiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:16664:440Sokol Mělník - Pšovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bízek Zdeněk
Dvořák Martin
 
 
Jelínek Pavel
Válek Zdeněk
 
 
-8-696-32301
2.Braunšveig Aleš
Hraba Milan
 
 

 
 
WO    3011
3.Braunšveig AlešVálek Zdeněk5710  3021
4.Bízek ZdeněkJelínek Pavel-9-7-9  0322
5.Dvořák MartinDudek Pavel959  3032
6.Hraba MilanWO    3042
7.Bízek ZdeněkVálek Zdeněk79-10-453252
8.Dvořák MartinJelínek Pavel9-8613 3162
9.Hraba MilanDudek Pavel775  3072
10.Braunšveig AlešWO    3082
11.Dvořák MartinVálek Zdeněk10118  3092
12.Hraba MilanJelínek Pavel-698-8832102
13.Braunšveig AlešDudek Pavel5-499 31112
14.Bízek ZdeněkWO    30122
15.Hraba MilanVálek Zdeněk1465  30132
16.Braunšveig AlešJelínek Pavel7-768 31142
17.Bízek ZdeněkDudek Pavel84-9-8-623143
18.Dvořák MartinWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Braunšveig Aleš30Válek Zdeněk04
Bízek Zdeněk12Jelínek Pavel13
Dvořák Martin30Dudek Pavel13
Hraba Milan30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní PočaplyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SH NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:24483:508TJ Neratovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weisser Petr
Fabián Jiří
 
 
Hančl Jaroslav
Coufal Martin
 
 
999  3010
2.Košatý Jan
Brodský Miroslav
 
 
Němeček Vladimír
Ježek František
 
 
7-1176 3120
3.Weisser PetrNěmeček Vladimír-9-67-2 1321
4.Hančl JaroslavWO    0322
5.Fabián JiříCoufal Martin939  3032
6.Brodský MiroslavJežek František245  3042
7.Němeček VladimírWO    0343
8.Fabián JiříHančl Jaroslav998  3053
9.Brodský MiroslavCoufal Martin874  3063
10.Weisser PetrJežek František-9576 3173
11.Fabián JiříNěmeček Vladimír-68-2-7 1374
12.Brodský MiroslavHančl Jaroslav469  3084
13.Weisser PetrCoufal Martin1798  3094
14.Ježek FrantišekWO    0395
15.Brodský MiroslavNěmeček Vladimír-68-6-7 1396
16.Weisser PetrHančl Jaroslav1-856 31106
17.Coufal MartinWO    03107
18.Fabián JiříJežek František615  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Weisser Petr31Němeček Vladimír30
Fabián Jiří31Hančl Jaroslav03
Brodský Miroslav31Coufal Martin03
   Ježek František03
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:27493:572TJ Neratovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Guth Michael
 
 
Novák Aleš
Kubíček David
 
 
WO    0301
2.Čuba Milan
Salmon Ivan
 
 
Müller Václav
Pokorný Antonín
 
 
7510  3011
3.Čuba MilanNovák Aleš898  3021
4.Salmon IvanKubíček David9-8210 3131
5.Guth MichaelPokorný Antonín494  3041
6.Müller VáclavWO    0342
7.Salmon IvanNovák Aleš128-6-16-102343
8.Guth MichaelKubíček David98-10-9-52344
9.Pokorný AntonínWO    0345
10.Čuba MilanMüller Václav557  3055
11.Guth MichaelNovák Aleš-10-8-9  0356
12.Kubíček DavidWO    0357
13.Čuba MilanPokorný Antonín88-78 3167
14.Salmon IvanMüller Václav7119  3077
15.Novák AlešWO    0378
16.Čuba MilanKubíček David677  3088
17.Salmon IvanPokorný Antonín9158  3098
18.Guth MichaelMüller Václav9-895 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čuba Milan40Novák Aleš21
Salmon Ivan31Kubíček David12
Guth Michael22Pokorný Antonín03
   Müller Václav03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPY AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TŘEBÍZSKÉHO KRALUPYRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu30. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:6613:255TJ KRALUPY A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Točík Ondřej
Slapnička Karel
 
 
Borecká Světluška
Krejčová Eliška
 
 
935  3010
2.Babák Josef
Bagal Zdeněk ml.
 
 

 
 
WO    3020
3.Točík OndřejBorecká Světluška454  3030
4.Bagal Zdeněk ml.Brauner Josef587  3040
5.Babák JosefKrejčová Eliška782  3050
6.Slapnička KarelWO    3060
7.Bagal Zdeněk ml.Borecká Světluška9-11612 3170
8.Babák JosefBrauner Josef237  3080
9.Slapnička KarelKrejčová Eliška255  3090
10.Točík OndřejWO    30100
11.Babák JosefBorecká Světluška54-9-9932110
12.Slapnička KarelBrauner Josef669  30120
13.Točík OndřejKrejčová Eliška131  30130
14.Bagal Zdeněk ml.WO    30140
15.Slapnička KarelBorecká Světluška-5-8-7  03141
16.Točík OndřejBrauner Josef571  30151
17.Bagal Zdeněk ml.Krejčová Eliška273  30161
18.Babák JosefWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Točík Ondřej30Borecká Světluška13
Bagal Zdeněk ml.30Brauner Josef04
Babák Josef30Krejčová Eliška04
Slapnička Karel21   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline