Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KRALUPY ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G. Masaryka 342, 27716 Všetaty - DVOJZÁPASY, na hlavní třidě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:41622:664TJ KRALUPY A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ducháčková Lucie
Primáč Vojtěch
 
 
Procházka Stanislav
Růžička Petr
 
 
-97-4-4 1301
2.Němeček Jakub
Chalupa Josef
 
 
Bulíček Michael
Týc Petr
 
 
-8-7-6  0302
3.Němeček JakubProcházka Stanislav11-10-81043212
4.Primáč VojtěchRůžička Petr-13-7-6  0313
5.Ducháčková LucieBulíček Michael-66-4-5 1314
6.Chalupa JosefTýc Petr837  3024
7.Primáč VojtěchProcházka Stanislav2-7-7713234
8.Ducháčková LucieRůžička Petr-6-5-5  0335
9.Chalupa JosefBulíček Michael-886-11103245
10.Němeček JakubTýc Petr-7-75-12 1346
11.Ducháčková LucieProcházka Stanislav-2-79-4 1347
12.Chalupa JosefRůžička Petr6710  3057
13.Němeček JakubBulíček Michael5-879 3167
14.Primáč VojtěchTýc Petr-26-9-9 1368
15.Chalupa JosefProcházka Stanislav-961010 3178
16.Němeček JakubRůžička Petr67-9-8-92379
17.Primáč VojtěchBulíček Michael-98-7-11 13710
18.Ducháčková LucieTýc Petr-7-8-6  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Němeček Jakub22Procházka Stanislav13
Primáč Vojtěch13Růžička Petr31
Ducháčková Lucie04Bulíček Michael22
Chalupa Josef40Týc Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:11624:339Sokol Dolní Beřkovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Miroslav
Vaněk Antonín
 
 

 
 
WO    3010
2.Šimon Vladimír
Papež Miloslav
 
 
Čuba Milan
Salmon Ivan
 
 
-12-97-13 1311
3.Papež MiloslavČuba Milan595  3021
4.Šimon VladimírSalmon Ivan3-3128 3131
5.Vaněk AntonínGuth Michael541  3041
6.Hrdý MiroslavWO    3051
7.Šimon VladimírČuba Milan-4-1-6  0352
8.Vaněk AntonínSalmon Ivan986  3062
9.Hrdý MiroslavGuth Michael8-889 3172
10.Papež MiloslavWO    3082
11.Vaněk AntonínČuba Milan4-1077 3192
12.Hrdý MiroslavSalmon Ivan476  30102
13.Papež MiloslavGuth Michael253  30112
14.Šimon VladimírWO    30122
15.Hrdý MiroslavČuba Milan886  30132
16.Papež MiloslavSalmon Ivan105-64 31142
17.Šimon VladimírGuth Michael5-975 31152
18.Vaněk AntonínWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Papež Miloslav30Čuba Milan13
Šimon Vladimír21Salmon Ivan04
Vaněk Antonín30Guth Michael04
Hrdý Miroslav30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G. Masaryka 342, 27716 Všetaty - DVOJZÁPASY, na hlavní třidě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:06Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:45495:622TJ Neratovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Aleš
Kubíček David
 
 
Fabián Jiří
Weisser Petr
 
 
-6-99-7 1301
2.Kovacs Václav
Pokorný Antonín
 
 
Brodský Miroslav
Kratochvíl Ivo
 
 
-96-9-9 1302
3.Kovacs VáclavWeisser Petr-58-78123212
4.Novák AlešFabián Jiří9-8-59-52313
5.Kubíček DavidBrodský Miroslav-7-4-6  0314
6.Pokorný AntonínKratochvíl Ivo6-11-6-6 1315
7.Novák AlešWeisser Petr-89-5-6 1316
8.Kubíček DavidFabián Jiří-7-5-1  0317
9.Pokorný AntonínBrodský Miroslav-9-4-7  0318
10.Kovacs VáclavKratochvíl Ivo473  3028
11.Müller VáclavWeisser Petr-9-5-5  0329
12.Pokorný AntonínFabián Jiří-12-5-9  03210
13.Kovacs VáclavBrodský Miroslav-9-4-2  03211
14.Novák AlešKratochvíl Ivo873  30311
15.Pešl DominikWeisser Petr-6-10-2  03312
16.Kovacs VáclavFabián Jiří-4-9-7  03313
17.Novák AlešBrodský Miroslav-5-4-8  03314
18.Müller VáclavKratochvíl Ivo-8544 31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kovacs Václav22Weisser Petr31
Novák Aleš13Fabián Jiří40
Kubíček David02Brodský Miroslav40
Pokorný Antonín03Kratochvíl Ivo13
Müller Václav11   
Pešl Dominik01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní PočaplyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovni areál,hala stolního tenisuRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:40519:606Sokol Mělník - Pšovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vízner Pavel
Němeček Vladimír
 
 
Braunšveig Aleš
Hraba Milan
 
 
-9968 3110
2.Hančl Jaroslav
Coufal Martin
 
 
Bízek Zdeněk
Dvořák Martin
 
 
-8-4-8  0311
3.Vízner PavelBraunšveig Aleš178  3021
4.Hančl JaroslavBízek Zdeněk7-6-7-4 1322
5.Němeček VladimírHraba Milan445  3032
6.Coufal MartinDvořák Martin8-7-7-4 1333
7.Hančl JaroslavBraunšveig Aleš-48-3-5 1334
8.Němeček VladimírBízek Zdeněk368  3044
9.Coufal MartinHraba Milan-15-5-5  0345
10.Vízner PavelDvořák Martin755  3055
11.Svárovský LubošBraunšveig Aleš-2-8-1  0356
12.Coufal MartinBízek Zdeněk-9-3-6  0357
13.Petera JaroslavHraba Milan-7-7-8  0358
14.Hančl JaroslavDvořák Martin-7-97-7 1359
15.Coufal MartinBraunšveig Aleš-4-10-10  03510
16.Petera JaroslavBízek Zdeněk-7-99-6 13511
17.Hančl JaroslavHraba Milan-720-69-623512
18.Svárovský LubošDvořák Martin-12-4-10  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vízner Pavel20Braunšveig Aleš31
Hančl Jaroslav04Bízek Zdeněk31
Němeček Vladimír20Hraba Milan31
Coufal Martin04Dvořák Martin31
Svárovský Luboš02   
Petera Jaroslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol TišiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SÁL NA HŘIŠTI V CHRÁSTĚRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:35444:595TJ Dynamo Nelahozeves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Pavel
Vais Jindřich
 
 
Kloda Jiří
Kebrle Jan
 
 
788  3010
2.
 
 
Brož Petr
Novotný Josef
 
 
WO    0311
3.Jelínek PavelNovotný Josef679  3021
4.Vais JindřichBrož Petr-1-10-6  0322
5.Dudek PavelKloda Jiří-107610 3132
6.Kebrle JanWO    0333
7.Vais JindřichNovotný Josef-5-4-9  0334
8.Dudek PavelBrož Petr-6-5-9  0335
9.Kloda JiříWO    0336
10.Jelínek PavelKebrle Jan679  3046
11.Dudek PavelNovotný Josef910-8-10113256
12.Brož PetrWO    0357
13.Jelínek PavelKloda Jiří695  3067
14.Vais JindřichKebrle Jan5-11-127-72368
15.Novotný JosefWO    0369
16.Jelínek PavelBrož Petr697  3079
17.Vais JindřichKloda Jiří4-7-2-2 13710
18.Dudek PavelKebrle Jan-977-10932810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jelínek Pavel40Novotný Josef12
Vais Jindřich04Brož Petr21
Dudek Pavel31Kloda Jiří12
   Kebrle Jan12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DřínovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1612:51394:679TJ Sokol Dřínov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Jan
 
 
Káš Pavel
Polák Jiří
 
 
WO    0301
2.Hampejs Tomáš
Novák Jiří
 
 
Poláková Lucie
Plocková Klára
 
 
-9-12-3  0302
3.Hanák JanKáš Pavel-311-7-9 1303
4.Hampejs TomášPlocková Klára-5-10-10  0304
5.Novák JiříHloušek Jan6-9-11-7 1305
6.Poláková LucieWO    0306
7.Hampejs TomášKáš Pavel9-9-69-52307
8.Novák JiříPlocková Klára-6-3-7  0308
9.Hloušek JanWO    0309
10.Hanák JanPoláková Lucie-129-5-8 13010
11.Novák JiříKáš Pavel-4-5-6  03011
12.Plocková KláraWO    03012
13.Hanák JanHloušek Jan-48-8-12 13013
14.Hampejs TomášPoláková Lucie-9-9-6  03014
15.Káš PavelWO    03015
16.Hanák JanPlocková Klára-511-48532115
17.Hampejs TomášHloušek Jan512-812 31215
18.Novák JiříPoláková Lucie-5-6-5  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hanák Jan13Káš Pavel30
Hampejs Tomáš13Plocková Klára21
Novák Jiří04Hloušek Jan21
   Poláková Lucie30
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline