Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol TišiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TIŠICE restaurace na hřištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:20615:395TJ Sokol Tišice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Pavel
Válek Zdeněk
 
 

 
 
WO    3010
2.Dudek Pavel
Prokeš Filip
 
 
Němeček Jakub
Primáč Vojtěch
 
 
-8-6-4  0311
3.Jelínek PavelLukeš Milan465  3021
4.Válek ZdeněkWO    3031
5.Prokeš FilipPrimáč Vojtěch-9-771093241
6.Dudek PavelNěmeček Jakub-15-4-7  0342
7.Válek ZdeněkLukeš Milan121  3052
8.Prokeš FilipWO    3062
9.Dudek PavelPrimáč Vojtěch-9-9-5  0363
10.Jelínek PavelNěmeček Jakub-8-815-7 1364
11.Prokeš FilipLukeš Milan448  3074
12.Dudek PavelWO    3084
13.Jelínek PavelPrimáč Vojtěch869  3094
14.Válek ZdeněkNěmeček Jakub9-7-612732104
15.Dudek PavelLukeš Milan447  30114
16.Jelínek PavelWO    30124
17.Válek ZdeněkPrimáč Vojtěch64-99 31134
18.Prokeš FilipNěmeček Jakub7-8-10-8 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jelínek Pavel21Lukeš Milan04
Válek Zdeněk30Primáč Vojtěch13
Prokeš Filip21Němeček Jakub31
Dudek Pavel12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní PočaplyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:37504:583TJ Sokol Horní Počaply

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klouček Milan
Hanák Jan
 
 
Hančl Jaroslav
Ježek František
 
 
-6536 3110
2.Hampejs Tomáš
Novák Jiří
 
 
Vízner Pavel
Němeček Vladimír
 
 
-2-5-1  0311
3.Klouček MilanVízner Pavel-5-8-8  0312
4.Hampejs TomášNěmeček Vladimír-6-105-11 1313
5.Novák JiříHančl Jaroslav10-6-27-92314
6.Hanák JanJežek František571  3024
7.Hampejs TomášVízner Pavel-7-9-9  0325
8.Novák JiříNěmeček Vladimír-7-5-5  0326
9.Hanák JanHančl Jaroslav755  3036
10.Klouček MilanJežek František686  3046
11.Novák JiříVízner Pavel-7-5-1  0347
12.Hanák JanNěmeček Vladimír-12789 3157
13.Klouček MilanHančl Jaroslav99-6-593267
14.Hampejs TomášJežek František679  3077
15.Hanák JanVízner Pavel-811-6-6 1378
16.Klouček MilanNěmeček Vladimír-6-3-4  0379
17.Hampejs TomášHančl Jaroslav-6-3-5  03710
18.Novák JiříJežek František-8-6-8  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klouček Milan22Vízner Pavel40
Hampejs Tomáš13Němeček Vladimír31
Novák Jiří04Hančl Jaroslav22
Hanák Jan31Ježek František13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DřínovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad DřínovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:33Konec
utkání
19:57Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:30377:428TJ Sokol Všetaty D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kruml Jan
Krumlová Lucie
 
 
Pokorný Antonín
Kubíček David
 
 
99-6-11-92301
2.
 
 

 
 
         
3.Kruml JanKubíček David797  3011
4.Krumlová LuciePokorný Antonín-5-3-5  0312
5.Feriová Marie RozáliePešl Dominik12-4-97-92313
6.         
7.Krumlová LucieKubíček David-4-2-6  0314
8.Feriová Marie RozáliePokorný Antonín-4-9-10  0315
9.Pešl DominikWO    0316
10.Kruml JanWO    3026
11.Feriová Marie RozálieKubíček David-2-10-7  0327
12.Pokorný AntonínWO    0328
13.Kruml JanPešl Dominik394  3038
14.Krumlová LucieWO    3048
15.Kubíček DavidWO    0349
16.Kruml JanPokorný Antonín457  3059
17.Krumlová LuciePešl Dominik-3-3-11  03510
18.Feriová Marie RozálieWO    30610

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kruml Jan30Kubíček David21
Krumlová Lucie03Pokorný Antonín21
Feriová Marie Rozálie03Pešl Dominik21
WO33WO33



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Sokol Dolní BeřkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:36577:637Sokol Dolní Beřkovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vedral Pavel
Brož Petr
 
 
Hrdý Miroslav
Vaněk Antonín
 
 
1098  3010
2.Kloda Jiří
Štipák Roman
 
 
Šimon Vladimír
Papež Miloslav
 
 
789  3020
3.Kloda JiříPapež Miloslav-5-4-9  0321
4.Brož PetrŠimon Vladimír710-57 3131
5.Vedral PavelVaněk Antonín-58-89-112332
6.Štipák RomanHrdý Miroslav-4-7-6  0333
7.Brož PetrPapež Miloslav-35105 3143
8.Vedral PavelŠimon Vladimír56-88 3153
9.Štipák RomanVaněk Antonín-5-8-8  0354
10.Kloda JiříHrdý Miroslav-7-5-11  0355
11.Vedral PavelPapež Miloslav-414-210-102356
12.Štipák RomanDanaj Milan8-666 3166
13.Kloda JiříVaněk Antonín-6-6-8  0367
14.Brož PetrHrdý Miroslav-109-8-7 1368
15.Štipák RomanPapež Miloslav-3-67-9 1369
16.Kloda JiříDanaj Milan598  3079
17.Brož PetrVaněk Antonín6-9-8883289
18.Vedral PavelHrdý Miroslav-6-6-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kloda Jiří13Papež Miloslav31
Brož Petr31Šimon Vladimír02
Vedral Pavel13Vaněk Antonín31
Štipák Roman13Hrdý Miroslav40
   Danaj Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KRALUPY ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:17673:504Sokol Mělník - Pšovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Braunšveig Aleš
Hraba Milan
 
 
Babák Josef
Růžička Petr
 
 
869  3010
2.Bízek Zdeněk
Dvořák Martin
 
 
Bulíček Michael
Procházka Stanislav
 
 
76-69 3120
3.Braunšveig AlešBulíček Michael796  3030
4.Bízek ZdeněkRůžička Petr-8-39763240
5.Dvořák MartinProcházka Stanislav54-117 3150
6.Hraba MilanBabák Josef-9-5-10  0351
7.Bízek ZdeněkBulíček Michael-68-9-6 1352
8.Dvořák MartinRůžička Petr-984-683262
9.Hraba MilanProcházka Stanislav6137  3072
10.Braunšveig AlešBabák Josef8135  3082
11.Dvořák MartinBulíček Michael353  3092
12.Hraba MilanRůžička Petr285  30102
13.Braunšveig AlešProcházka Stanislav974  30112
14.Bízek ZdeněkBabák Josef9-657 31122
15.Hraba MilanBulíček Michael-5106-9532132
16.Braunšveig AlešRůžička Petr477  30142
17.Bízek ZdeněkProcházka Stanislav000  30152
18.Dvořák MartinBabák Josef10-95-7832162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Braunšveig Aleš40Bulíček Michael13
Bízek Zdeněk31Růžička Petr04
Dvořák Martin40Procházka Stanislav04
Hraba Milan31Babák Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SH NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:30716:670TJ Neratovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weisser Petr
Košatý Jan
 
 
Čubová Jana
Čuba Milan
 
 
-10-88793210
2.Brodský Miroslav
Kratochvíl Ivo
 
 
Salmon Ivan
Guth Michael
 
 
98-7-8-102311
3.Weisser PetrČubová Jana-8-55663221
4.Košatý JanČuba Milan65-12-3133231
5.Brodský MiroslavSalmon Ivan79-89 3141
6.Kratochvíl IvoGuth Michael-68-10-4 1342
7.Košatý JanČubová Jana6-710-9-62343
8.Brodský MiroslavČuba Milan9-669 3153
9.Kratochvíl IvoSalmon Ivan9-98-753263
10.Weisser PetrGuth Michael99-99 3173
11.Brodský MiroslavČubová Jana6716  3083
12.Kratochvíl IvoČuba Milan-5-9-9  0384
13.Weisser PetrSalmon Ivan9-995 3194
14.Košatý JanGuth Michael488  30104
15.Kratochvíl IvoČubová Jana-4-6-4  03105
16.Weisser PetrČuba Milan-8-914632115
17.Košatý JanSalmon Ivan4-599 31125
18.Brodský MiroslavGuth Michael898  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Weisser Petr40Čubová Jana22
Košatý Jan31Čuba Milan13
Brodský Miroslav40Salmon Ivan04
Kratochvíl Ivo13Guth Michael13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline