Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G. Masaryka 342, 27716 Všetaty - DVOJZÁPASY, na hlavní třidě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1425:49582:746TJ Neratovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Jakub
Chalupa Josef
 
 
Fabián Jiří
Weisser Petr
 
 
69-8-6-32301
2.Holeček Jiří
Primáč Vojtěch
 
 
Brodský Miroslav
Košatý Jan
 
 
-6-6-10  0302
3.Holeček JiříBrodský Miroslav-199-943212
4.Primáč VojtěchKošatý Jan-7-33-6 1313
5.Němeček JakubFabián Jiří7-7-95-52314
6.Chalupa JosefWeisser Petr9-69-3-122315
7.Primáč VojtěchBrodský Miroslav-79-7-10 1316
8.Němeček JakubKošatý Jan98-4-833226
9.Chalupa JosefFabián Jiří-6-9-8  0327
10.Holeček JiříWeisser Petr-6-87-9 1328
11.Němeček JakubBrodský Miroslav9-587 3138
12.Chalupa JosefKošatý Jan10-10-8-2 1339
13.Holeček JiříFabián Jiří-0-0-0  03310
14.Primáč VojtěchWeisser Petr-5-7109-1123311
15.Chalupa JosefBrodský Miroslav-612-8-7 13312
16.Holeček JiříKošatý Jan-0-0-0  03313
17.Primáč VojtěchFabián Jiří-5-9-11  03314
18.Němeček JakubWeisser Petr11-8-99632414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Holeček Jiří13Brodský Miroslav22
Primáč Vojtěch04Košatý Jan31
Němeček Jakub31Fabián Jiří40
Chalupa Josef04Weisser Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:47374:644Sokol Mělník - Pšovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čuba Milan
Salmon Ivan
 
 
Braunšveig Aleš
Hraba Milan
 
 
-4-10-8  0301
2.Guth Michael
 
 
Dvořák Martin
Bízek Zdeněk
 
 
WO    0302
3.Čuba MilanBraunšveig Aleš11-6-11-3 1303
4.Salmon IvanHraba Milan-89-8-7 1304
5.Brodský MarekBízek Zdeněk-8-5-8  0305
6.Dvořák MartinWO    0306
7.Salmon IvanBraunšveig Aleš-6-5-10  0307
8.Brodský MarekHraba Milan-7-7-6  0308
9.Bízek ZdeněkWO    0309
10.Čuba MilanDvořák Martin-814610 3119
11.Brodský MarekBraunšveig Aleš-4-3-2  03110
12.Hraba MilanWO    03111
13.Čuba MilanBízek Zdeněk5115  30211
14.Salmon IvanDvořák Martin-6-99-9 13212
15.Braunšveig AlešWO    03213
16.Čuba MilanHraba Milan-10689 31313
17.Salmon IvanBízek Zdeněk810-8-10-223314
18.Brodský MarekDvořák Martin-2-1-8  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čuba Milan31Braunšveig Aleš30
Salmon Ivan04Hraba Milan21
Brodský Marek04Bízek Zdeněk21
   Dvořák Martin21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPY AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TŘEBÍZSKÉHO KRALUPYRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu13. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:744:31734:667TJ KRALUPY A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Točík Ondřej
Týc Petr
 
 
Novotný Josef
Motlová Michaela
 
 
8-712-10-82301
2.Bulíček Michael
Babák Josef
 
 
Karas Jiří
Kloda Jiří
 
 
10-837 3111
3.Bulíček MichaelMotlová Michaela-2107-833221
4.Týc PetrNovotný Josef-5-8-8  0322
5.Hrdlička PavelKaras Jiří-1035-9-92323
6.Točík OndřejKloda Jiří-6868 3133
7.Týc PetrMotlová Michaela10-8-10-7 1334
8.Hrdlička PavelNovotný Josef48-84 3144
9.Točík OndřejKaras Jiří8118  3054
10.Bulíček MichaelKloda Jiří699  3064
11.Hrdlička PavelMotlová Michaela10-8-85-62365
12.Točík OndřejNovotný Josef-778-6-62366
13.Bulíček MichaelKaras Jiří-894-693276
14.Týc PetrKloda Jiří796  3086
15.Točík OndřejMotlová Michaela-64-99-62387
16.Bulíček MichaelNovotný Josef-10129-783297
17.Týc PetrKaras Jiří-7526 31107
18.Babák JosefKloda Jiří3716  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bulíček Michael40Motlová Michaela31
Týc Petr22Novotný Josef22
Hrdlička Pavel12Karas Jiří13
Točík Ondřej22Kloda Jiří04
Babák Josef10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DřínovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:34579:598TJ Sokol Dřínov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Miroslav
Vaněk Antonín
 
 
Polák Jiří
Plocková Klára
 
 
66-104 3110
2.Šimon Vladimír
Papež Miloslav
 
 
Káš Pavel
Kruml Jan
 
 
-8-10-6  0311
3.Hrdý MiroslavKruml Jan-9-118-6 1312
4.Vaněk AntonínKáš Pavel9-6-8-9 1313
5.Šimon VladimírPlocková Klára-3-46-6 1314
6.Papež MiloslavPolák Jiří684  3024
7.Vaněk AntonínKruml Jan-39-4-7 1325
8.Šimon VladimírKáš Pavel-4-10-6  0326
9.Papež MiloslavPlocková Klára86-6-7-82327
10.Hrdý MiroslavPolák Jiří532  3037
11.Šimon VladimírKruml Jan-5-5-4  0338
12.Papež MiloslavKáš Pavel884  3048
13.Hrdý MiroslavPlocková Klára79-77 3158
14.Vaněk AntonínPolák Jiří993  3068
15.Papež MiloslavKruml Jan8-7-78-112369
16.Hrdý MiroslavKáš Pavel-7-79883279
17.Vaněk AntonínPlocková Klára976  3089
18.Šimon VladimírPolák Jiří-7-3-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrdý Miroslav31Kruml Jan40
Vaněk Antonín22Káš Pavel22
Šimon Vladimír04Plocková Klára22
Papež Miloslav22Polák Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G. Masaryka 342, 27716 Všetaty - DVOJZÁPASY, na hlavní třidě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1317:44356:589TJ Neratovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Aleš
Kubíček David
 
 
Klouček Milan
Hanák Jan
 
 
4-1210-793210
2.
 
 
Hampejs Tomáš
Novák Jiří
 
 
WO    0311
3.Novák AlešHanák Jan-98-10-12 1312
4.Kubíček DavidKlouček Milan-114-5-10 1313
5.Pešl DominikHampejs Tomáš-2-1-2  0314
6.Novák JiříWO    0315
7.Kubíček DavidHanák Jan-6-8-5  0316
8.Pešl DominikKlouček Milan-2-2-4  0317
9.Hampejs TomášWO    0318
10.Novák AlešNovák Jiří533  3028
11.Pešl DominikHanák Jan-4-4-3  0329
12.Klouček MilanWO    03210
13.Novák AlešHampejs Tomáš-9-5612632310
14.Kubíček DavidNovák Jiří446  30410
15.Hanák JanWO    03411
16.Novák AlešKlouček Milan23-36 31511
17.Kubíček DavidHampejs Tomáš-9-3-7  03512
18.Pešl DominikNovák Jiří-1-5-4  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Novák Aleš31Hanák Jan30
Kubíček David13Klouček Milan21
Pešl Dominik04Hampejs Tomáš21
   Novák Jiří12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní PočaplyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol TišiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovni areál,hala stolního tenisuRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:30581:577TJ Sokol Horní Počaply

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vízner Pavel
Němeček Vladimír
 
 
Jelínek Pavel
Válek Zdeněk
 
 
-31048 3110
2.Hančl Jaroslav
Ježek František
 
 
Vais Jindřich
Dudek Pavel
 
 
4-3-919123220
3.Vízner PavelJelínek Pavel-75-9483230
4.Hančl JaroslavVais Jindřich-4-127-7 1331
5.Němeček VladimírVálek Zdeněk-5789 3141
6.Svárovský LubošDudek Pavel-4-5-4  0342
7.Hančl JaroslavJelínek Pavel-10-8-6  0343
8.Němeček VladimírVais Jindřich377  3053
9.Svárovský LubošVálek Zdeněk-5-8-8  0354
10.Vízner PavelDudek Pavel695  3064
11.Němeček VladimírJelínek Pavel-8-897-92365
12.Petera JaroslavVais Jindřich-6-8-4  0366
13.Vízner PavelVálek Zdeněk1078  3076
14.Hančl JaroslavDudek Pavel2810  3086
15.Petera JaroslavJelínek Pavel-6-4-8  0387
16.Vízner PavelVais Jindřich455  3097
17.Hančl JaroslavVálek Zdeněk-8-9-6  0398
18.Němeček VladimírDudek Pavel1079  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vízner Pavel40Jelínek Pavel31
Hančl Jaroslav13Vais Jindřich22
Němeček Vladimír31Válek Zdeněk22
Svárovský Luboš02Dudek Pavel13
Petera Jaroslav02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS